Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

przedstaw się

Może odpowiesz na mojego maila.brakuje cywilnej odwagi , co. Może napiszesz po co interesuje się zakład, w którym nie pracujesz, mając jednocześnie tak "świetne " warunki gdzie indziej. jesteś niewiarygodny i tyle

@przedstaw się

I znowu to charakterystyczne dla jednej osoby nazywanie komentarzy mailami.

Przedstaw sie

Bohaterze to napisz w jakim dziale pracowałeś. Oj prawda

przedstaw się

no to przedstaw się , chętnie poznamy wzorowego pracownika. Dwa lata tu nie pracujesz i interesujesz się zakładem i wypłatami i pracą, boże co za przywiązanie do starego zakładu pracy. no, napisz proszę co robiłeś tutaj, ile miałeś zwolnień, a co do urlopu, to nikt się nie prosi, pół załogi lipiec, drugie pół - sierpień. Pozdro .

@przedstaw się

Proszę sobie nie pochlebiać. To nie przywiązanie do starego zakładu, to trwoga o moich następców. Przy każdym wpisie podkreślam, że to mój były zakład pracy i ktoś tu ma duże problemy z czytaniem że zrozumieniem. Od jakiegoś roku nie pracuje w cmp, a nie dwa lata. Cały czas mnie śmieszy gdy ktoś anonimowy wzywa mnie do podpisywania się danymi osobowymi.

@xyz

Acha jeszcze jedno, przelew zrobiony w piątek również może wejść na konto dopiero w poniedziałek znawco!

@@xyz

To się robi to tak by wszedł w pt. Zrobiony w sobote z całą pewnością w piątek nie dojdzie. Żadna filozofia Twój komentarz to tylko bezsensowne szukanie problemu lub wymówki.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
@xyz

udzielaj porad innym, napisz może jak to jest nie wypełniać dokumentów, nie wykonywać swoich obowiązków lub leżeć na lewym zwolnieniu lekarskim i pobierać wynagrodzenie. Księgowa nie musi przyznawać się do błędu i , bo wykonany został przelew o czasie, a więc przed 10.05. Może trzeba jednak pójść pracować do innego zakładu,pobrać trochę postojowego, albo być zwolniony i brać zasiłek dla bezrobotnych, jak wiele osób w obecnej sytuacji. Sęk w tym, takiego popaprańca jak ty nikt nie zatrudni na dłużej. wszystkiego co najgorsze od normalnego ,pracującego tu człowieka.

@@xyz

Ciekawa wiedza i jeszcze ciekawsze pomówienia. Od ponad roku pracuje w jednym, stałym miejscu bez L4. Z premiami, ubezpieczeniem grupowym, kartą Multi sport, dodatkami do urlopu ( i normalnym urlopem, bez krzywych spojrzeń i miliardem telefonów), wynagrodzeniem zawsze na czas (wynagrodzenie wpłynęło w pt) co cmp zdarzyło mi się przez 2 lata pracy dwa może trzy razy. Ostatnie zdanie nie świadczy o mnie, a o Tobie. Nadal gorąco pozdrawiam ;)

Memo

Słuchajcie ludzie ignorujmy wszyscy to nic piszace po to by mieć poczucie zadowolenia z powodu robienia przykrości. Zrozumcie trzeba człowieka namierzyć i załatwić sprawę w inny sposób. Wchodząc z nim w dyskusję dajemy mu trochę i poczucie ważności. My wiemy jak się pracuje, ludzie, którzy przyjdą też ocenią właściwie sytuację. Nie dajmy się prowokować, poczekajmy na sprawiedliwość.

archanioł

@lucyfer vel Denis do nas inspekcja pracy, do ciebie zus na kontrolę. Pensje są płatne do 10-tego, przelewy wykonano 9.05.2020, 10.05 to niedziela, więc będą dzisiaj u wszystkich. Wiem co mówię, bo otrzymałam jako księgowa potwierdzenia przelewów. dzwoń jak chcesz i do kogo chcesz, ale zakład jest w porządku.

@archanioł

Do 10 one muszą być do dyspozycji pracownika, jeżeli 10 wypada w niedzielę to przelew robi się w piątek, a nie sobotę. Informacja potwierdzona przez PIP i kodeks pracy. Ksiegowa przyznaje sie do nieprzestrzegania przepisów?

ina

Nie ma co zwracać uwagi na osobę, która pisze ewidentne bzdury. Należy gościa powiem kolokwialnie olać. Swoją drogą ciekawe będzie jak okaże się , że xyz to również inne gadzinowe wpisy z tej strony. Uważam iż człowiek o mentalności zera, kreujący się na mentora prędzej czy później poniesie klęskę i zasłużoną karę. A na koniec, facet jesteś hakerem, czy masz dane z serwisu w co wątpię, a hakowanie jest karalne. Po za tym muszę cię rozczarować pisze pierwszy raz po tym jak zadzwoniła do mnie znajoma i powiedziała o twoich "dokonaniach" na stronie. Taki jesteś odważny, "praworządny", stojący na straży porządku to przedstaw się, a nie kryj się pod xyz i innymi opluwając co się da i kogo się da. Anonimy nie zawierają w sobie prawdy, są nastawione tylko i wyłącznie na niszczenie ludzi. Może twój obecny pracodawca zainteresuje się tym kogo zatrudnia.

@ina

Napisała osoba również nie podpisująca się swoimi danymi... Nie trzeba być hakerem do pozyskania numerów maski. Pozdrawiam serdecznie.

Lucyfer2

jakich nas, pisz za siebie, u mnie są już pieniądze, a szef to na twoich brudnych gaciach może ze śliną albo z g......

YourMother

Nas to nie interesuje kiedy zostaly wyslane pieniadze. One powinny byc na koncie tak samo jak szefowej slina na wardze.

Lucyfer 2

Lecz się facet. Są zaliczki jak ktoś potrzebuje, pensja zawsze na czas, przed długim weekendem wypłacona wcześniej tak jak prosilismy. Rozlicz siebie, a nie pisz idiotyzmow. Dane podwyżki w poprzednim miesiącu mimo tego, opieka medyczna od czerwca . Nie pasuje to się zwolnij i nie zwracaj czterech liter

nowy

Proszę nie przejmować, każdy kto przyjdzie sam widzi,jak jest i zostaje .

flip
@nowy

Przybyłem zobaczyłem zrezygnowałem

Pan M
@flip

Jeżeli jesteś Filip to nie Ty zrezygnowałem tylko zrezygnowano z Ciebie. Na okresie próbnym mieć godziny nie usprawiedliwione? No to jak możesz się wypowiadać że zrezygnowałeś.

Pan M

Pracuje w firmie od ponad roku i nie mogę złego słowa powiedzieć o pracy i o dyrekcji. Polecam pracę w firmie Centrum Medicum Poland!!

@xyz

Pani Dyrektor zawsze firmuje wszystkie decyzje swoim nazwiskiem i nie ma czasu by zajmować się takim oszołomem jak ty. Nie chcesz się ujawnić, bo piszesz kłamstwa, a za oczernianie i pomawianie rzeczywiście grożą konsekwencje i może być nieprzyjemnie. Gdybyś pisał prawdę nie musiałbyś niczego się obawiać kłamczuchu.

@@xyz

Numery maski IP świadczą, że pochlebne komentarze pochodzą z tej samej sieci. Ergo są wystawiane przez te same osoby, a raczej osobę.

@xyz

Dołącz proszę.Skoro jesteś prawdomówny to możesz się przedstawić,ponowne zwolnienie już ci przecież nie grozi. Ale najłatwiej pisać kłamstwa w poczuciu bezkarności, ale nawet internet nie gwarantuje anonimowości, naprawdę można ustalić kto ukrywa się pod xyz.

@@xyz

Gdy tylko pani dyrektor generalna zacznie podpisywać się swoim nazwiskiem. Ponowne zwolnienie mi nie grozi, ale nieprzyjemności mogą.

Ktoś tu robi do własnego gniazda

gik

Opinie frustratów są wszędzie. Proszę wierzyć pracuję tu długo i nie uwierzę w żadne (usunięte przez administratora) wypisywane o tej firmie. Człowiek piszący tu bzdury był zwolniony dyscyplinarnie i nie jest to żadną tajemnica dla pracowników firmy. Powinien być wdzięczny bo dyrekcja zrezygnowała z dalszego wyciągania konsekwencji. Na google też można wpisywać opinie i dobrze o tym wiesz, tylko myślę, że dla dyrekcji to by było uwłaczające. Można zapłacić za kreowanie wizerunku i tu i na google, ale z tego co wiem nikt nie podjął takiego działania. To uczciwi pracownicy bronią prawdy . Wszyscy także wiedza o tym jak oszukano właścicieli podczas inwestycji, jak ukradziono sprzęt laboratoryjny i jak mimo to właściciele się nie poddali i osiągnęli sukces. Ba sukcesem tym podzieli się z nami, mimo kryzysu przyznając znaczące podwyżki. Daj pokój stary nie zakłamiesz rzeczywistości i nie uda ci się wykreować czarnego wizerunku.

@gik

Gdyby tylko istniała możliwość do opinii zostałby dołączony skan świadectwa pracy w którym brakuje informacji o zwolnieniu dyscyplinarnym. Hipokryzją jest twierdzenie, że ktoś kłamie i oczernia firmę gdy samemy przy wydawaniu opinii kieruje sie jedynie wątłymi poszlakami odnośnie tożsamości rozmówcy.

jet

Dziękuję za pomoc dla naszych dzieci. czytając niektóre wypowiedzi oniemiałam, ludzie pomagający bezinteresownie innym są po prostu dobrzy , nam pomagają już 5 długich lat.

jak

Myślę, że dyrekcja powinna ukrócić te oszczerstwa. Na szczęście firma ma wyrobioną renomę , bo uczciwie pracuje, że hejt jakieś kanalii nie jest jej w stanie zaszkodzić. Nie potrafisz facet nic zbudować, niczym się wykazać, wiec czerpiesz satysfakcję z własnych urojeń. Pochwal się co nawywijałeś w firmie, to dopiero może być ciekawe dla czytających i będzie to prawdziwe, a nie stworzone dla dokopania komuś.

@jak

Tak, ma wyrobioną renomę. Widać to po opiniach kontrahentów na Google. Tutaj jest możliwość moderacji przez firmę, a tam niekoniecznie.

KJ

To portal powinien zażądać dokumentów potwierdzających dla bezpodstawnych oskarżeń. Zakład ma ISO i GMP. Nasze produkty oprócz tego, że są weryfikowane przez nasze laboratorium, to również przez laboratoria zewnętrzne w krajach UE i po za , do których są eksportowane. O utrzymywaniu kontroli na każdym etapie może świadczyć fakt,że kosmetyki tu produkowane zdobywają nagrody, a liczba opracowanych wdrożeń nieustająco rośnie . Z tego , co wiem prawnik zajął się sprawą po naszym zgłoszeniu o zniesławianiu zakładu i nas pracujących w nim ludzi sprawujących nadzór nad jakością.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź