Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Kiki

Witam czy to prawda co pisza bo mozna zwarjowac jak naprawde jest to prawda ze pensja na reke kolo 2000 .Chce podjac na dniach zatrudnienie .Bylam widzialam hale I akurat nie wierze w to co pisza ze brud itp.Jest czysto milo tylko ile na miesiac mozna wyciagnac.Tylko bez hejtow prosze

Jacieniemoge
@Kiki

To jest praca na akord.

Nickowy

To jest praca za godzinę czy na akord? I jaka jest atmosfera w pracy?

@JK

Wulgaryzmy są kasowane przez serwis radzę przeczytać regulamin. Szkoda swoją drogą, że nie potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną.

mama

Dziękuję za to, że nie liczy się wiek, tylko człowiek. To pierwszy zakład, który dał mi pracę mimo mojego wieku i jest super.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
KJ

zapraszam wszystkich chętnych i go work do obejrzenia zakładu i przekonania się jakie warunki sanitarne w nim panują. Nie ma nic do ukrycia i nie ma powodów do wstydu, wręcz przeciwnie jest się czym pochwalić.

JK
@KJ

I to kasowanie niepochlebnych opinii... Z całą pewnością świadczy o rzetelności pracodawcy.

@jusef

Możesz jeszcze co rano bez odrazy patrzeć na swoje odbicie w lustrze ? Ja bym nie mógł, lżąc tak beszczelnie

kaka

Żołądek się przewraca przy czytaniu o rzeczach, których nie ma. Stalinowi to ty do pięt nie dorastasz chłoptasiu, nie wiesz jak się wyżyć to idź na siłkę a nie rzygaj hejtem. Robaki są owszem,ale w głowie pseudo stalina, który myśli , że jest bezkarny. Ciekawe gdzie widział brud na hali i kiedy, przed piciem, czy po piciu. Warto mieć poczucie przyzwoitości, ale ty nie masz o tym pojęcia.

Juzef salin

Papieru toaletowego brak a tuż za rogiem jest selgros , po wc chodzą jakieś dziwne robaki , w szatni jest brudno , w tej klicie zwanej jadalnią zmieszczą się tylko 3 osoby na hali produkcyjnej jest brudno itd.

@była

U nas nie ma płac minimalnych. Wszyscy mają pensje powyżej. Masz kochana/ny złe wiadomości.

@pytanie

Jest system motywacyjny oparty o premie. Możesz dostać do 10% wynagrodzenia. O daniu premii decyduje karta pracy i brygadziści. Pracując normalnie i nie chorując masz zawsze jakąś część premii w kieszeni. Praca przebiega w oparciu o plan i każdy wykonuje jego część daną mu przez brygadzistę.

Hahaha
@@pytanie

Ten system "motywacji" już raz NIE-funkcjonował

Była
@@pytanie

Nigdy nie było i nie będzie premi w tej firmie (usunięte przez administratora) gadanie i obiecywanie Pracowałam tam prawie 3 lata i często były zebrania że będą premie i podwyżki i tego typu przednie które nigdy Panie nie spełniła

ki

Brak szacunku to okazują ci, co piszą kłamstwa i szkalują firmę.

mara

A ja pracuję 6 rok. @ haha i @ex pracownik ( jedna i ta sama osoba), gdybyś był dobrym pracownikiem to pracowałbyś dalej, widocznie nim nie byłeś. Wytrzymać 3,5 godziny w pracy to świadczy źle o tobie, a nie o zakładzie. Każdemu to chce uczciwie pracować mogę powiedzieć by przyszedł tu do pracy i na pewno nie będzie niezadowolony.

Dokładnie
@mara

Dokładnie. Każdy kto chce, niech sam na własne oczy się przekona jak super pracuje się w takiej firmie, gdzie pracownika ma się za nic. Ciężko jest raczej potem trafić gorzej, więc każdą kolejną pracę będzie się zawsze lepiej oceniało i doceniało.

Wi

Taka mała rada. Jak już podszywasz się pod kogoś, to nie pisz w liczbie mnogiej, bo to nienaturalnie wygląda i nikt się tak nie wypowiada typu my pracownice itp. Rozumiem, że wszystkie pracownice piszą ta opinie?

mi

Krzywa atmosfera, co to jest. Wierzcie jest normalnie, a że trzeba przestrzegać zasad i wyrabiać się z pracą, to też tak jak i w innych pracach. Szkoda gadać, ale jak ktoś ,jak@ex lub @haha ma gdzieś zasady, a potem ma pretensje do wszystkich o wszystko to trudno. Widać, że nawet teraz nie ma zajęcia i żadnej pracy ponad wypisywanie kłamstewek.

ex pracownik

Z mojej wiedzy wynika że wczoraj zrezygnowała nastepna pracownica a kolejna złożyła wypowiedzenie

@haha

Może napisz dlaczego odeszła 04.02. ta pracownica.Czekam abyś to uczciwie napisał, a jak nie to ja opiszę jutro całą prawdę.

@@haha

Odeszła bo nikt normalny nie jest w stanie wytrzymać krzywej atmosfery .

Witajcie, pojawiło się ogłoszenie na pracownika produkcji. Jest tam napisane, że są 2 zmiany. Możecie przybliżyć, jakie są dni i godziny pracy?

haha

Tak sa dwie zmiany poranna od 6 do 14 i od 14 do 22 ale szczerze odradzam podjęcie pracy w tej firmie atmosfera fatalna .Pani szefowa nie potrafi docenić dobrych pracowników

Ja w tej firmie wytrzymałem 3,5 godziny

Czy pracodawca Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, motywuje do tego, żeby szukać sobie jak najszybciej nowej pracy. Natomiast poważnie, nie, nie motywuje. Jest dużo pracy i bardzo duzy chaos, wszystko jest robione naraz, nagle, bo szefostwo "nie ogarnia" co generuje wiele błędów za co dostaje się pracownikom. Nie widac natomiast problemu w braku organizacji jakiejkolwiek. Co prawda ja już tam nie pracuje, więc może się coś w ten kwestii zmieniło, chodź subiektywnie, wątpię.

haha

Tak motywuje w taki sposób że ludzie odchodzą bo mają dość. Dziś już zrezygnowała jedna z pracownic

@haha

Ja piszę co jest teraz. Zapewniam funkcjonuje. Napisz kiedy pracowałeś i co powoduje taka chęć wyżycia się na dawnym zakładzie. Zadziwiające, lepiej wykorzystać czas na coś dobrego i przyzwoitego.Coraz trudniej pisać, bo brak informacji i tak naprawdę to nie ma o czym, bo wszystko jest normalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź