Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

@były magazynier

Czy to pisze ten magazynier, co został zwolniony bo kradł kosmetyki i wystawiał do sprzedaży na OLX, co zostało zgłoszone na policji i prokuratura zajęła się sprawą, a może jego kolega, który usiłował sprzedawać dragi w zakładzie. Pleśni i grzybów ani brudu w zakładzie nie ma. Inspekcja pracy nie dopatrzyła się żadnych uchybień, a co do Ukrainców to też ich brak. Jak piszesz o wypłatach nie w terminie to pokaż swoje wpływy na konto z zakładu i okaże się wtedy, że to kolejne twoje kłamstwo. A może to Pan K. wypisuje takie rzeczy, bo ma poczucie krzywdy, że trzeba rozliczać się z tego co się robi, a nie tak jak było wcześniej brać kasę za nic.

były magazynier

Więc tak pracowałem tam jakiś czas temu ze wpisów widzę że nigdy się nic nie zmieni w tej firmie krzak. Wszystko co jest pisane o Pani Dyrektor to czysta prawda wyzywanie, bluzki, mobbing. Firma w ciągłej budowie od hali produkcyjnej, po biura i inne pomieszczenia. Te które niby skończone to do remontu z powrotem ze względu na smród od grzyba i pleśni. Magazyn bez regałów wszystko upchnięte, wózek złom bez hamulców a załadować palety na samochód trzeba i oczywiście prawdą jest ten gołębnik nad magazynem. Pracownicy fajni lecz stara załoga nie doceniana przez szefostwo która masowo odchodzi, a nowi wychwalani jacy to specjaliści popracują parę dni i już ich niema jak zobaczą na żywo jakie warunki pracy. Do tego sporo Ukraińców pracujący na czarno uciekających jak jest wielokrotna wizyta z inspekcji pracy. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zależne od stanowiska ale ogółem pracownicy nie narzekają jedynie na wypłatę która rzadko jest na czas, w ratach, część na konto część do reki po prostu trzeba się prosić i cały czas latać za panią żeby łaskawie dała wynagrodzenie bo zapomniała, już przelała, a to bank nie działa, konto zablokowane itp wymówki. Socjalu oczywiście brak, dodatków, premii itp. I to tyle cała prawda o tej firmie kosmetycznej sami oceńcie. W tym zakładzie świat i praca się nie kończy, pracy jest mnóstwo za podobne wynagrodzenie a nawet leprze i warunki przede wszystkim pracy i higieny i poszanowania pracownika. Pozdrawiam starych pracowników o ile jeszcze pracują i wytrzymali w tym chaosie. ;)

kik

Pani Małgorzata to, Pani Małgorzata tamto , aka2 i inne nicki- ta sama osoba załóż sobie może fan club o wdzięcznej nazwie małgorzata, a najlepiej zajmij się samym sobą i swoimi problemami.

asia

Mądrze robią, że pokazują każdemu chętnemu do pracy zakład, brygadzistka opisuje jak wygląda praca i wiecie co wtedy każdy widzi,kto czytał ten hejt tutaj, że to po prostu hejt nad hejtami. gratulacje za wyobraźnie dla tych co piszą o brudzie, (usunięte przez administratora) itp. Po zapoznaniu się z zakładem i warunkami przyjęłam pracę bez zastanowienia. Prawda brak ogrodzenia, ale wszystko inne to fałsz. Czysto, ciepło i wydaje się być miło. Warto by pismaki hejtu sfolgowali, ludzie po prostu nie warto szukać błota tam gdzie go nie ma.

"Hejterka"
@asia

Błoto niedługo się pojawi, spokojnie. Aura ku temu sprzyja.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
aka

Czytam tu o zakładzie i poszłam mimo na rozmowę. Pokazali cały zakład, ogadali każde miejsce pracy i się przyjęłam. Nie piszta głupot, żąl (usunięte przez administratora) ściska i powinien ścisnąć tych plugawców. Czysto, fajne ubrania, ni ma akordu i pieniądze dobre. Nie czytajta tych głupot ,zobaczcie sami.

aka2
@aka

Kiedy pani Małgorzata się zorientuje, że no widać jak na dłoni jej styl, jej słownictwo i wybija się poziomem poza nurt, więc próbuje być taka jak osoba z produkcji. "Nie czytajta" przekroczyło skalę.

Nowicjusz
@aka

Właśnie! Najlepiej zobaczyć na własne oczy. Należy stanąć przed zakładem akurat przed jest wielka dziura (trzeba uważać by nie wpaść!). Następnie można podziwiać wielki golebnik nad produkcja oraz ciągłą budowę i parking na 3 samochody. Akurat nie trzeba tam pracować by się samemu przekonać. Jeśli tak to wyglada z zewnątrz to niech każdy sobie pomyśli co jest w wewnątrz :D

@true, masakra

Tak przez same dziury będą kręcić. Pokażą też tą wredną wg masakry załogę czyli nas. Nikt z nas nie pisze tych bzdur choćby z tego powodu, że to czysty hejt. Nie pracujesz tu robaczku bo widać po wpisach , że nie masz pojęcia co się u nas dzieje. Napisz proszę ,z czystej ciekawości, za co tak głęboko nienawidzisz ludzi, co cię aż tak zabolało by bryzgać jadem na wszystko i wszystkich. Pamiętaj nawet w internecie nikt nie jest anonimowy i nie może bezkarnie wypisywać ohydy. A na koniec, ja nie mam tytułu magistra, ani inżyniera, ani żadnego innego i pracuję jako produkcyjna. Więcej sympatii do ludzi życzę.

Robaczek
@@true, masakra

"Robaczek" jedno z ulubionych słów Pani Małgorzaty zwykle występuje poprzedzone słowami " zgniote jak ". Dziur dużo i duże więc kamera bez wątpienia się zmieści, a i różnorodne ujęcia będą. Pozdrawiam serdecznie.

#true_zaloga

Dziękujemy że nas Pani tak chociaż poinformowała że jest jakaś TV w naszym zakładzie :D bo prócz (usunięte przez administratora) to tak średnio z komunikacją. No ale cóż. Nie rozwalą sobie kamery o tą dziurę przy zakładzie co trzeba przez nią przejść (przez kładkę czyt. połamaną paletę)? A zbliżenia będą kręcić przez tą dziurę nad głównym "kotłem", czy że jak? No, ale nie ważne Pani wie lepiej. Pani ma magistra...

@masakra

Polecam zbieranie grzybów w lesie, bo trudno o nie w zakładzie produkcyjnym. Zapraszam do obejrzenie programu o Centrum emisja w listopadzie, może to pozwoli @ masakra przypomnieć sobie jak wyglądają warunki pracy. Wszyscy niedobrzy- cała załoga i jeden biedak, ciekawe. Napisz @ masakra kim jesteś, a my przypomnimy ci jak pracowałeś i co spowodowało, że już nie pracujesz. To będzie uczciwe podejście, my się podpiszemy odpowiadając na twoje " zarzuty". Pozdrowienia od " wrednej" załogi.

Masakra

Grzyb na każdym kroku na ścianach sufitach Do tego jak pada na zewnątrz to i poscianach też pada w środku Biura to fikcja nie skończone może dla gołębi które sobie zamieszkały Atmosfera tragiczna pierwszy raz pracowałam w tak zawistnej załodze jak i właścicielach Krzyki męczenie psychiczne mobbing jednym słowem Nie polecam Omijajcie z daleka tego pracodawcę Ilość negatywów mówi samo za siebie

@nie polecam, hejterka

życzę aby ktoś potraktował was tak, jak wy traktujecie ludzi i pisał o was taką prawdę, jak wy piszecie o innych. Pozdro.

@hejterka, nie polecam

Usiłując niszczyć ludzi, niszczysz samą siebie.

@hejterka, oburzony, nie polec

Kłamstwo powtarzane wielokrotnie nigdy nie stanie się rzeczywistością, natomiast rzeczywistość potrafi dokonać rozliczenia z kłamstwem

@hejterka, oburzony

Kłopotem tego świata jest to iż ludzie inteligentni mają zbyt wiele wątpliwości natomiast głupcy nie mają ich wcale. Przed upadkiem zawsze kroczy pycha i kłamstwo.

Małgorzata

W dniu dzisiejszym rano pracownicy poinformowali mnie, że ktoś wkłada w moje usta opinie pojawiające się na portalu go work. Chciałam wszystkim Państwu powiedzieć, że nie uczestniczę w żaden sposób w wypisywaniu żadnych opinii na tym portalu i nie życzę sobie żadnych insynuacji w stosunku do mojej osoby. Dziękuję pracownikom, którzy w rzetelny i uczciwy sposób opisują firmę Centrum Medicum Poland, a co do opinii wyrażanych , jak sądzę głownie przez frustratów nie będę się odnosić, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu. Życzę wszystkim więcej obiektywizmu i prawdy w życiu i ocenie siebie i innych. Państwa opinie nie mogą na szczęście dotknąć mnie ,ani pracujących, ani firmy bo są najczerniejszym hejtem. Hejterzy są w gruncie rzeczy świetnym wskaźnikiem sukcesu. Im donioślejszy krzyk podnoszą, tym bardziej powinieneś mieć pewność, że idziesz w dobrym kierunku, co doprowadza ich do wściekłości. #kochamciehejterze

"Hejterka"
@Małgorzata

Kłamstwo powtarzane tysiąc razy nie przestaje być kłamstwem. Pozdrawiam serdecznie.

NIE polecam
@Małgorzata

Hejt jest traktowany jako wskaźnik sukcesu?? Im większy tym się idzie w dobrym kierunku?? Ten wpis potwierdza tylko obłudę i oderwanie od rzeczywistości Pani dyrektor. Niestety ludzie się nie zmieniają w tym wieku

NIE polecam

Aga i karo zarabiają chyba tam podwójnie za pisanie takich bzdur. Gdyby się dało załączylabym skan umowy z wynagrodzeniem. Same negatywne oceny nie pojawiły się z nieba. Wyrażam tu tylko swoje zdanie i nie polecam tam pracować. Niedługo granica z Niemcami będzie otwarta dla Ukraińców i wszystkim polecam tam wyjechać za pracą by zobaczyli standardy europejskie.

Też oburzona

Czy Pani Małgorzata nie ma innych, ważniejszych rzeczy niż podszywanie się pod pracowników i wpisywanie głupot? Nie rozumiem w jakim celu jest to robione, gdyż jest to nie dość, że oburzające jak już wspomniał ktoś poniżej jak i po prostu śmieszne.

Oburzony

Pani Małgorzato podszywanie się pod kogoś jest co najmniej niesmaczne.

karo

Zamiast uciekać trzeba przyjść i zobaczyć, bo warto. Moja pensja to 3800 zł netto.

ten

hejka, tu magazyn, ja mam 2900 zł na rękę, więc nie pisz babo, że to niemożliwe.

mara

Dd- pasuje jak ulał do tego, co napisał posta. Marne zarobki, może dla ciebie, bo jak wiem nie ma niższych niż 2900 brutto dla zaczynających, ja mam 3600 brutto, a pracuję na produkcji. Nie twórz historii o nadgodzinach, bo ich nie ma. Tylko w okresie urlopów zostawaliśmy dłużej czasem 1 godzinę i potem odbieraliśmy wolne. Może zamiast pisać o złych zarobkach, to warto napisać o tym jak nowi, co przyszli do pracy nie chcieli się podporządkować poleceniom brygadzisty, jak nie przestrzegali zasad higieny mimo zwracania uwagi, jak kradli kosmetyki z magazynu, jak nie przychodzili do pracy bo zapijali. Może warto pokazać obie strony, bo ja szczerze powiem, że zastanawiam się czasami jak dyrekcja to wszystko wytrzymuje. Chcę powiedzieć, że my stara załoga pracujemy tu długo i nie mamy powodow do narzekań.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź