Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Dd

Praca ciężka, chaos i brak ludzi do pracy. Zarobki marne i brak zapłaty za nagodziny, trzeba się dopraszać.

POLECAM

Polecam z całego serca pracę w tej firmie. Przyzwoite zarobki, dobre warunki pracy. Praca nie jest ciężka. Można dorobić jak się ma trudną sytuację lub dostać wcześniej pieniądze lub dodatkowe pieniądze, które można zwracać z pensji np. po 100 zł. Miła załoga i fajna atmosfera.

Lepiej nie

Nie polecam pracy w tej firmie. O tym co złe już pisali moi poprzednicy, dlatego nie będę się powtarzać. Jednak podpisuje się pod tym i od siebie dodam, że nie jest jeszcze tak źle z pracą w Polsce, żeby musieć pracować w takiej firmie jak ta. Szkoda zdrowia nie tylko fizycznego, ale przede wszystkim psychicznego. Jeszcze raz serdecznie odradzam.

@były

Co za dbałość o innych, może napiszesz coś o sobie, może być ciekawie.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
aga

@ dbający o BHP. Może na głowie są dźwigane ciężary, no bo jak powyżej obręczy barkowej to pozostaje tylko głowa. Nie pisz głupot facet, bo i po co. Najlepiej jak już się chce coś napisać, to dobrze by było zgodnie z prawdą.

@aga

Chodzi o unoszenie przedmiotów rękoma powyżej obręczy barkowej.

aga

Wracają Ci co mogą. Tacy , co odeszli i okradli firmę - kosmetyki wystawione do sprzedaży na OLX przez byłego magazyniera, nie mogą wrócić, bo i jak. Ja pracuję już bardzo długo i nie nie widziałam by ktoś łamał przepisy BHP, a do mieszalnika wlewa się i owszem roztwór, ale całość waży niecałe 20 kg - gdzie to twoje 50 kg, chyba w wyobraźni.

@aga

Zgodnie z przepisami kobieta powyżej obręczy barkowej może podnosić do 8 kg.

Justyna

Podpowie mi ktoś czy firma ma jakieś braki kadrowe? Warto starać się o pracę?

tadeusz

nie, nie jest warto

xyz

Zdecydowanie nie warto.

Lepiej nie

Nie

aga

A mieszadło budowlane to chyba jak pracowałeś na budowie to widziałeś, bo u nas i owszem są mieszalniki kosmetyczne lub farmaceutyczne Panie bajarzu.

@nicram

Tu też chce się pracować. Są tu ludzie pracujący tak, jak ja już 6 lat. Są i tacy co pracują dłużej, a są i tacy co odeszli i po trzech miesiącach wrócili by się przyjąć z powrotem i pracują. Gdyby było tak beeee, to nikt by nie wracał do firmy i nie chciał znów w niej pracować , bo z pracą gdziekolwiek nie ma problemu.

Xyz
@@nicram

Wrócić próbują tylko ci którzy nigdzie indziej nie mogą znaleźć pracy. Niestety stanowią oni zagrożenie dla siebie i innych.

anna

Lubię tu pracować, bo mogę się wielu rzeczy nauczyć. Cenne, że każdy w laboratorium dzieli się swoja wiedzą, a jak są trudności to mogę skorzystać ze szkoleń i nikt nie żałuje na to środków. Mam nadzieję poznać nowe techniki w praktyce i móc pracować tak by później być może uczestniczyć także we wdrożeniach nowych produktów. To moja pierwsza praca, ale myślę, że dobrze trafiłam.

mara

Nie wiem co komu przychodzi z wylewania pomyj na porządnych ludzi. Może to zawiść, może głupota nie wiem, ale brzydzi mnie to. Żeby chociaż był ułamek prawdy w tym hejcie pisanym o Centrum, ale nie ma, same plugastw i kłamstwa. Ludzie zastanówcie się nad sobą i nad tym co wypisujecie.

marcin

Szczerze to śmiech pusty ogarnia przy czytaniu jak tu ciężko, jak niedobrze, ale zero konkretów. A może by tak napisać czemu się odeszło, czy zostało się zwolnionym i za co, czy też samemu się zwolniło bo za ciężko, czy też nie chciało się pracować z innych powodów. Moi drodzy pracuję tu, nie jestem rodziną właścicielki i powiem, że pisanie bzdur o krzykach, wrzaskach, brudach i tym podobnych to po prostu ohyda i zwykłe obsmarowywanie bliźnich. Czy tak ciężko pojąć, że to zakład, który ma swoje zasady i należy się do nich dostosować. Jak ktoś pracuje uczciwie to nie ma powodów do narzekań.

Damokles
@marcin

Pióro - może i bezpośrednią rodziną nie jesteś ale jakieś dojście na pewno masz!!!

nicram
@marcin

"Nie chciało się pracować"? To jak to jest że w innych firmach ludziom się chce pracować, tylko nie w tej?

ala

straszne, straszne i jeszcze raz straszne. Państwo Trojanowscy jak piszesz dają pracę wielu ludziom i są to głównie Polacy. Nie dość, że są normalne warunki do pracy, środki do dezynfekcji, środki czystości, ubrania dostarczane przez firmę pralniczą to jeszcze pomagają pracownikom jak mogą. Żal nie powiem co ściska jak się czyta takie pomyje.

Who the f*** is Alice
@ala

Komu i jak pomogli? To może być ciekawa bajka.

ala

Fajna załoga, dobra pensja i dobre warunki. Nowa hala, nowe maszyny, czysto i widno, miło pracować. Może tylko przydałoby się więcej szkoleń z obsługi maszyn, bo po jednym czasami trudno wszystko zapamiętać. Fajne jest to że pracując przy kosmetykach można je dostać, jak zostaną jakieś opakowania.

who the f*** is alice
@ala

Z jednym się zgodze część załogi naprawdę fajna, ale to nie jest zasługa szefostwa... Zaraz nie zostanie im żaden pracownik w załodze będą Ukraińcy i rodzina Trojanowskich. Trudno się zresztą dziwić, nikt nie chce pracować w takich warunkach jakie panują na nowej hali. W szatniach wilgoć i pleśń, papier toaletowy dostępny gdy któryś z pracowników przyniesie o reszcie nawet nie wspomne bo szkoda słów. Warunki finansowe pracy też nie są niczym niesamowitym.

mira

Tutaj mamy raczej oświecenie. Szkoda tylko że nie wszyscy to są w stanie przyswoić i być może dlatego dalej tkwią w średniowieczu lub w epoce kamienia łupanego. Na szczęście mamy ich coraz mniej i oby wykruszyli się całkowicie.

karo

Pracuję trzeci miesiąc. Czytałam opinie i nie wiedziałam czy się zgłosić. Nie żałuję, bo praca nie ciężka, maszyny łatwe w obsłudze i dobra pensja na umowę o pracę. Nareszcie na umowie i do ręki mam to samo, a o to nie jest łatwo.

mm
@karo

W kazdej pracy musisz dostac to co masz w umowie. Inaczej mozesz isc do sadu pracy i upominac sie o swoje. Masz do 10tego tyle i tyle to musisz dostac w tym terminie. Ale ktos pisze glupoty. To chyba na czarno pracowales.

@mm

Pensja jedynym plusem. Ale to nie jest warte tych nerw i zdrowia. Można dostac depresji

mira

Nie wierzcie tym bzdurom wypisywanym o firmie. Pracuję i nic z tych kłamstw o brudach, krzykach itp nie ma miejsca. Pracy na akord też niema, a że pracować trzeba zgodnie z określonymi zasadami to chyba normalne, że trzeba pracować , a nie markować to też chyba normalne , za darmo pieniędzy nikt nie daje. Oby tak pracowało się w innych firmach, to wierzcie nie było by źle.

@mira

Nie ma drugiej takiej firmy tutaj jest średniowiecze i tyle śmieszni jesteście

Smutny

Wszyscy powoli się wykruszaja wemy kto pisze dobre opinie. Nie dajcie sobie mydlic oczu. Atmosfera pracy jest naprawdę zła odchodzą nawet osoby z długim stażem i nic nie dociera do dyrekcji. Nie ma klimatyzacji Nie ma wentylacji. W nowej firmie wilgoć. Nic nie jest dokończone Wszystko na hura. Nagle produkujemy, nagle coś wysyłamy, nagle nie wiadomo czemu ktoś chce odejść. Zastanówcie się trochę nad sobą to rotacja będzie mniejsza i realizacja planów lepsza. zaraz pojawi się kasliwa odpowiedź na mój komentarz. Każdy kto popracowal chociaż miesiąc przyzna mi rację.

bea

Nie mogłam dostać pracy, bo mam prawie 50 lat. Tu nie było problemu i nikt nie mówił, że z racji wieku nie mam czego szukać. Pracuję , jak dla mnie warunki dobre i nikt mną nareszcie nie pomiata. Dziwię się jak czytam co ludzie tu wypisują i powiem wprost wstyd.

karo

@mm Czytaj ze zrozumieniem i dopiero komentuj.Chodzi o to, że na umowie mam faktyczne wynagrodzenie, a nie najniższą krajową, a resztę pod stołem tak jak miałam w innych firmach przed Centrum. Warto dodać, że jak człowiek stosuje się do wymagań, to nie ma problemów i może pracować bez stresu.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź