Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Patrycja

Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie? Ciężko się dostać ? Jakieś rady?

smerfetka

@ xyz to napisz, ile osób pracuje, może się okazać, że nie jesteś na bieżąco lub nie potrafisz liczyć. Szkoda bo liczenie do 100 to szkoła podstawowa.

@smerf

i w ten sam sposób doprawdy ciekawe. Jak widać pracuje nas ponad 30 osób i nie utożsamiamy się z twoją pożal się boże opinią, a co ciekawe nie czujemy się ciemiężone i nie zamierzamy rezygnować z pracy.

@@smerf

30? No chyba ktoś tu miał mierny z matmy...

@brak słów

Szkoda że nie widzisz tego w mailach negatywnych. Te same zwroty, te same słowa, chociaż trudno pisze się złe rzeczy, gdy ich po prostu nie ma. Czemu złe opinie to cacy, a pozytywne to be, czemu nie można po prostu napisać prawdy. Masz racje brak słów dla oczerniaczy.

Smerf
@@brak słów

Oczywiście, że złe rzeczy się dzieją, są tez te same oskarżenia, bo każda osoba pracująca tu kiedykolwiek powie to samo.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Samosia

Niestety firma nie podchodzi chyba poważnie do tematu zatrudnienia. (usunięte przez administratora)

smerfetka

@smerf. To chyba smerf kłamczuch napisał, tak jak wiele wpisów tutaj. Może lepiej zabrać się za jakieś uczciwe zajęcie niż w bryzganie na oślep.

2cała prawda

Popisz jeszcze trochę i poopowiadaj więcej bajek. Cała prawda to coś o czym nie masz bladego pojęcia, tak jak o poczuciu przyzwoitości.

nika

Pracuję już od lat w tej firmie. Nie pracuję w biurze tylko na produkcji, ale mogę powiedzieć z całą stanowczością, że pensje zawsze są wypłacane na czas i nigdy nie ma problemów. warunki dobre, fajna nowa hala, dużo maszyn . Jest dużo pracy, ale miła atmosfera, szczególnie jak się słyszy , że to my również tworzymy tą firmę. Z tego co wiem w biurze też nikt nie narzeka, jest dobra pensja i nikt nie jest dla nikogo niesympatyczny.Szczerze jak chcesz pracować w fajnej firmie, mającej dużo klientów i robiącej dobre i dobrze się sprzedające kosmetyki i żele to możesz tu przyjść do pracy. Co do hejtu wylewanego tu na wszystko i wszystkich, cóż widocznie są tacy ludzie, którym sprawia to przyjemność, ale mimo usilnych starań nie są w stanie umazać brudem czegoś co było, jest i będzie mimo ich starań czyste.

Samosia

Witam. Aktualnie poszukiwana jest w firmie Centrum Medicum osoba na stanowisko biurowo administracyjne. Czy moglibyście rzetelnie odpisać jaka atmosfera panuje w firmie, jakie są relacje, i jak jest z terminowością wypłat po za tym jak wygląda sytuacja z czystością w zakładzie i czy jest nowy budynek firmy już dostępny. Przeczytałam wpisy od stycznia tego roku i cały czas mam wrażenia jakby ktoś kłócił się między sobą. Potrzebuje bezstronnej rzetelnej informacji od osób które tam pracują lub pracowały. Pozdrawiam

@Samosia

Pozytywne opinie o cmp wpisuje sama Pani Dyrektor- najłatwiej zauważyć to po reakcjach pod komentarzami. Gdy zaczynałam pracę kilka lat temu pieniądze wypłacane były na czas, później było z tym gorzej. Jak jest teraz w tej kwestii nie wiem. Zwykle brakowało środków czystości, nawet tak podstawowych rzeczy jak papieru toaletowego. Grzyb na ścianach, wilgoć. Brak wypłat za nadgodziny lub wypłacane były z łaską gdy się wybłagało. Warunki pracy dalekie od ideału. Natomiast dużym plusem są niektórzy członkowie starej załogi.

@wzroi

Widziałam zapewniam i to nie jedną. Mam wrażenie, że to ty nie widziałeś lub nie jesteś na bieżąco. Żarcik to z mojej strony nie jest, tak jak i wyposażenie w maszyny produkcyjne i sprzęt laboratoryjny jakiego nie powstydziły by się nawet zakłady farmaceutyczne.

aga

@niepolecam nie wiem kiedy tu pracowałaś, garażowa firma- ciekawe. Fabryka z olbrzymia halą, duże magazyny, piękne biura, laboratoria zapraszam chętnych do obejrzenia bo warto. Firma zakwalifikowana jako pracująca w systemie GMP i ISO dokument wystawiony i potwierdzony przez Wojewódzką Stacje SANEPID, do wglądu w firmie. Wiem co pisze, bo pracuje w dziale wdrożeń i wszystkie dokumenty dotyczące jakości produktów i pracy firmy są przez nas przeglądane i nadzorowane. Myślę, iż pisanie hejtu o grzybach i niekończącej się budowie jest dużym nadużyciem, ponieważ budynek został odebrany przez nadzór budowlany, jest w pełni wyposażony i działający. Co do porządków na podwórku to są portierzy, nie widziałam magazyniera wykonującego pracę nie widziałam. Co do zarobków, to proszę zapoznać się z ogłoszeniami w Urzędzie pracy, a ja mogę potwierdzić zarobki na produkcji, bo widzę co miesiąc listę płac. Dodatkowo powiem ci iż sama zarabiam 5900 brutto. A ,co do bałaganu, to nawet nie będę komentować, ale poproszę kierownika produkcji , kierownika magazynu, by i oni napisali o zasadach pracy, może wtedy skończy się ten paskudny hejt.

mający wzroi
@aga

W pełni wyposażony..................żarcik dobry, widać ze Pani nie widziała wyposażonych hal produkcyjno- magazynowych,

@melania

Brawo za przeliczenie chociaż jak zwykle nieprawidłowe. Widać, że hejterzy robią wszystko co mogą by stworzyć negatywny obraz firmy i no cóż nie udaje się. Opinii pozytywnych jest dużo , a na oko widać zapamiętałość przy negowaniu nawet opinii neutralnych i jak sądzę robi to ciągle ta sama grupa ludzi, która ma o wszystko do wszystkich pretensje oprócz siebie. Fabryka mydła, no cóż rzeczywiście produkujemy tu mydła i żele i szampony i inne kosmetyki i nie widzimy powodu by się tego wstydzić. Niektóre z nich można zobaczyć na półkach renomowanych drogerii i perfumerii. A zaleganie afektu do Pani Dyrektor jak widać trwa nadal. Napisz za co tak bardzo lubisz nurzać się w bagnie i obrażać oraz lżyć porządnych ludzi. Życzę spokoju i więcej empatii dla ludzi.

melania

Żaden hejt nie jest w stanie ubrudzić ludzi ,którzy tworzą to miejsce. Cały brud pozostaje na ludziach go tworzących, aż w końcu znikną pod nim sami.

Opinie
@melania

340 opini negatywnych o tej wytwórni mydła 6 pozytywnych ??????? Samo mówi za siebie co się dzieje u Pani Dyrektor

@cha cha

(usunięte przez administratora)Może byś zaczął pisać bajki tam wyobraźnia bardzo przydatna i można zyskać uznanie pisząc nie pod pseudonimem a pod swoim nazwiskiem. Polecam może ulży i nie będzie się tak nie kochać ludzi jak teraz, czego życzę z całego serca.

@msjk

człowiek, który ma czyste sumienie, posługuje się prawdą i nie ma nic sobie do zarzucenia nie odbiera wszystkiego jako groźbę, no chyba, że ma ku temu powody. Proponuję nie popadać w paranoje i dużo serdeczności życzę.

Krystyna
@@msjk

@@msjk Każdy ma prawo, aby się tu wypowiadać. Zechcesz mi napisać, czy w Centrum Medicum są organizowane spotkania integracyjne?

Chaaa
@Krystyna

Chhaaa Tak są jak nieźle popada to na chali powstaje jezioro i można przysiąść popluskać się po gadać i pośmiać z tego żałosnego zakładu pracy chronionej

@xyz

Cóż za zdolności matematyczne, szkoda że w pracy takich nie prezentujesz. Napisz o jakie dwa lata ci chodzi, bo według naszych wyliczeń zasługujesz na 2 z rachunków. Ciekawe za co masz aż tak zapieczony żal, że piszesz ciągle pod różnymi nikami, bo jak tu pracuję, to nie pamiętam aby komuś wyrządzono krzywdę. Więcej życzliwości dla świata i ludzi.

msjk
@@xyz

Faktycznie 9 osób to trochę niedoszacowane...

gugu
@msjk

Pozdrowienia dla xyz, msjk, były magazynier itp. baw się dalej póki jeszcze możesz .....

msjk
@gugu

Ta wypowiedź ma charakter groźby i świetnie świadczy o miejscu pracy jakim jest cmp.

@xyz

Czy piszemy o tym KJ, który nie wykonywał badań i został zwolniony dyscyplinarnie. Jak długo pracowałeś, żę piszesz o tym ,że nikt nie pracował dłużej niż dwa lata, a może jeszcze pracujesz. czemu nie piszesz o ludziach pracujących tu po kilka lat. Ślepych i głuchych nie biorą, a o pracy tak naprawdę decyduje brygadzista. Coś wiesz, że dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele. Jak tak źle to po co pracujesz lub napisz ile czasu pracowałeś i czemu tak długo, jak było tak paskudnie.

@@xyz

Przez ostatnie dwa lata w kj przewinęło się 9 osób. Wszyscy zostali zwolnieni dyscyplinarnie? Na magazynie i produkcji ta liczba byłaby jeszcze większa.

@magzynier

Wyobraź sobie, że cała "stara" załoga pracuje, ale cie nie pozdrawia i nie chce mieć z tobą nic wspólnego. Bujaj sie.

Xyz
@@magzynier

W kj i na magazynie nikt nie wytrzymał dłużej niż dwa lata.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

"Hejterka"

Żadnych, taka rotacja, że biorą jak leci.

Prawda

Głuchego i ślepego przyjmą Biorą wszystkich

@hejterka,magzynier

hejt wyklucza dyskusje, żywi się nienawiścią.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź