Opinie o Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej w Łódź

42-100 Kłobuck ul.A.KRAJOWEJ10 Nowy wpis

Dziś odwiedzając sklep z używaną odzieżą doznałam szoku , ponieważ kabiny przymierzalni były oklejone taśmą a jak zapytałam dlaczego nie da się skorzystać z przymierzalni , pani oznajmiła że w ostatni dzień przed dostawą (decyzja kierowniczki sklepu) czyli jutro , nie można przymierzać ciuchów a też nie da się ich oddać po przymierzeniu w domu , to proszę mi powiedzieć co to za nowe zasady sprzedaży . Będę za tydzień w środę i zobaczę czy dalej takie są u was zasady handlu, Rzecznika praw konsumenta na pewno to zainteresuje .

Czy w Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Filipek

Może trzeba mieć w ogóle chęci do pracy? Za leżenie nikt nie będzie płacił.

Obcy Nowy wpis
@Filipek

A ty tam pajac pracowałeś?

byly pracownik Nowy wpis

ciezki (usunięte przez administratora). a srara dewota ktora zwie sie pania prezes tak naprawde nie umie doceniac i szanowac swoich pracownikow bez ktorych ten (usunięte przez administratora) dawno by upadl. zarobki jak z 2004 roku czyli 19zl brutto umowa zlecenie. pozdrawiam pania prezes.

Sprzedawca

"Mało płacimy i praca jest ciężka. Nie dajemy umowy o pracę."

Żadnych, nawet nie chciano mojego CV. Nikt nie chce u nich pracować, nawet ukrainki.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Iwka

Dostałam propozycję współpracy z tą firmą, dokładnie stanowisko osoby prowadzącej jeden ze sklepów Dukat. Czy ktoś z Państwa jest w stanie obiektywnie opisać swoje doświadczenia.

Sylwia

Brud smród i ubustwo sklep dukat tracą klientów ceny wyciągnięte z (usunięte przez administratora) pracownicy wystraszeni pracujące za miskę ryżu i tak traktowani słychać wszystko na sklepie pani zastępca chyba blondynka chuda drze6 ryja i stosuje (usunięte przez administratora) chyba dostaję premię za to od pracodawcy wstyd,,,,!!!,trzeba to nagłośnić

Stella

@LUCYNA A jaki związek z opinią o pracy ma taki wpis? To jest forum pracownicze.

LUCYNA

SKLEPY DUKAT TRAGEDIA,NIE MA CO KUPIĆ ,CHŁAM

LUCYNA

TRAGEDIA,CIUCHY Z PRZED KILKUNAST LAT,CORAZ DROŻSZE,NIE MA CO KUPIĆ,OMIJAJCIE DUKATA SZEROKIM ŁUKIEM

Adrian

Czyli relacje na linii Prezes-Pracownik nie wyglądają na dobre. Ktoś w ogóle próbował wpłynąć na zachowanie tej Pani? Poza tym, jak ma się sprawa z wynagrodzeniem i relacjami między pracownikami?

J.Mo

Firma jest od wielu lat, ale pani Prezes sama ją "położyła" Dziś powinna być potęgą na rynku, jej zachowania, wręcz nieobliczalne nawet w stosunku do hurtowych klientów były żenujące. Osoba mająca przebłyski dobrego człowieka, na przemian z kobietą nieobliczalną. Kierownicy sklepów maja ogromną presję z jej strony na utargi, ciągłe zarzuty, że pracownicy kradną, wynoszą towar, zero zaufania i poklepania po ramieniu , docenienia pracy. Awantury jakie pani Prezes serwuje nie widział nie jeden korpo-szczur, tam właśnie jest mobbing! Zwolnienia pracowników za podejrzenia...pracownicy przeważnie kobiety, które dźwigały lub przyciągały baloty po 150kg, worki ok 20kg to norma, rozładunki robiły praktycznie same, a najgorszy był wstyd kiedy prezesowa za byle pierdoły jechała po wszystkich przy klientach. To nie były krzyki, to było wydzieranie się na całe gardło, niejedna pracownica brała leki na uspokojenie a służbowego telefonu kierownicy nie cierpieli odbierać...Że-na-da.

Jola

Nie polecam pracy w tej firmie.praca ciężka za najniższą krajową.potwierdzam,że kierowniczki sklepów nic nie robią.menadżerka to nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku,prostaczka i chamka. Towar beznadziejny,nieraz się cofa przy jego sortowanie.

Patrycja

@Maja @Marcela - w swoich komentarzach wspominacie o stosowaniu mobbingu przez pracodawcę. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Was takie sytuacje występują w Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej?

Katarzyna
@Patrycja

Oczywiście że tak. Jestem klientka sklepu przy Piłsudskiego i nie raz miałam nie przyjemność robienia zakupów pod obecność pewnej Pani, menager lub szef niewiem, i słyszałam jak ta Pani sie wyraża do pracownic. Poniżej godności...

Tamara

Witam. Wiem że to nie miejsce na to pytanie. Ale czy ktoś tutaj pracował lub pracuje na sortowni na Wydawniczej? Bo dostałam propozycję pracy i nie wiem na co mam nie przygotować.

Katarzyna

Witam. Czy jest tutaj ktoś kto współpracuje z tą firmą i może mi powiedzieć jaki mają towar?

Praca tam , jest to jedynie wyzysk nic więcej. Szkoda mi ludzi co tam pracują , zapierdzielaja po godzinach, niska płaca i zero poszanowania. Chodziłam tam na zakupy ale gdy zobaczyłam pewna panią, prawdopodobnie ich szefowa i stosunek oraz odzywki do kasjerki, stwierdzam że nie bede dodawać cegiełki do tej szopki...

maniola

@sARA JA BARDZO DOCENIAM elastyczność zawodową, wówczas naprawdę dużo różnorodnego doświadczenia złapiesz

Sara

Zatrudniają cię na sortowacza, a na umowie piszą pomocnik porządkowy a w rzeczywistości robisz wszystko...robią cię w konia z godzinami jeśli sam tego nie pilnujesz. Dla mnie to praca dla idiotow którzy nie mają wyjścia i idą tam. Zero pomocy przy dostawach gdzie to oni powinni być odpowiedzialni za dostawy a tak naprawdę musimy sobie same radzić i pytać klientów czy nam pomogą. Żenada..

Cxc
@Sara

Panią M. Zwolnili,ten sklep już upada. Ludzi do pracy nie mają bo nikt nie jest taki głupi zęby w takich warunkach pracować za takie grosze :) moje odejście z stamtąd było chyba najlepsza decyzja, dopiero czuje ze żyje :). Za żadne pieniądze bym tam nie wróciła a oni niech się męczą z panią prezes:)

baron

dzien dobry! prosze o podanie tej hurtowni z odziezą w angli bede wdzięczna melychyn@ukr.net

Sara

Faceci do pomocy to sa tylko na centrali, na reszcie sklepów nie ma, wiec dziewczyny muszą niestety dźwigać wory i kartony... A czasem nawet dostawy rozladowywac..

Zostaw merytoryczną opinię o Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej - Łódź

• Jak się pracuje w Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej?

Zobacz opinie na temat firmy Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej?

Kandydaci do pracy w Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makpol PPHU Sp. z o.o. Hurtownia Odzieży Używanej