Opinie o TP Teltech Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TP Teltech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TP Teltech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP Teltech Sp. z o.o. w Katowice

Marcello

Firma dno ,a szczególnie Mariusz Janowski baran nie ma swojego zdania na niczym się nie zna długo by wymieniać.Firma dno nie polecam sama patologia

obiektywny robol

Z tymi procedurami to prawda, aczkolwiek gdyby serwisanci nie kombinowali na lewo i prawo, jak tu odepchnąć robotę od siebie, jak tu zrobić (odpisać, zamknąć zlecenie) a się nie narobić, to by tylu procedur (tzw. drogowskazów) orange nie produkowało. A tak koniecznym jest prowadzić montera za rączkę, by broń Boże nie narobił popeliny u Klienta czy nie odjebał jakiejś innej fuszerki, która w obecnych czasach jest nie do pomyślenia. Faktem jest, że rzetelnych i uczciwych pracowników w tej firmie, którym warto by było podnieść zdecydowanie zarobki, nawet o 100%, jest jak na lekarstwo. Prawdą jest też to, że z braku laku, przyjmują jak leci, fachowców-farfoclów od pasania owców (jak już ktoś wspomniał: stolarzy, ślusarzy, piekarzy, dekarzy, etc) do firmy telekomunikacyjnej - szok.

durny matoł

To się teraz pani popisała faktycznie jest coś nie tak z panią radzę udać się do lekarza.Poziom intelektualny na bardzo niskim poziomie . Pewnie ma mocne plecy bo słoma z butów wystaje po same uszy.Firma dno nie polecam.

ktos

lubisz stres prace w nadgodzinach i brak logiki w procedurach a na koniec zarobki 2200 zapraszam do teltechu

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Boczek

Nie wiem co musi się jeszcze stać by ktoś z zarządu wywalił panię AC z roboty skoro wyraznie widać że pod jej rządami strefa centrum upadła na samo dno. Tak żle nie było nigdy. Ludzie sami sie zwalniają albo są wywalani mimo że nie ma następców. Już praca w biedronce jest za podobne pieniądze a jest to praca bezstresowa , no i pracownik na kasie nie musi znać tylu procedur ( ponad 200 ). Swoją drogą Orange strzela sobie w stope bo monter mógłby spokojnie usunąć uszkodzenie w krótkim czasie ale...durne procedury wydłużają czas naprawy o minimum 2 godziny !

byly pracownik

Tak pani (usunięte przez administratora)za pomoca swojego prawego Pusz_apa porobili takie czystki ze pododchodzili fachowcy i zostali z brakiem ludzi a w zamian zeby zgadzala sie ilosc sztuk ludzi zatrudniaja budowlancow, stolarzy itp. Tak trzymac bo po co szanowac fachowca wazniejsze pokazac kto tu rzadzi a tu nagle wszystko wymknelo sie spod kontroli.

gg

jestem pracownikiem Eltelu,(to samo (usunięte przez administratora) podobno od stycznia Teltech przejmuje nasza strefe. Oj bedzie sie dzialo ;-)

Skrajne emocje zeby opisac to co sie tam dzieje. Praca sama w sobie nie najgorsza, nie cieżka, dla osob z logicznym mysleniem nie sprawajajace wiekszego problemu. Jednak ludzie wyzej to tragedia(oczywiscie nie wszyscy). Mobbing, zastraszanie, a przede wszystkim brak szacunku dla pracownika. Agusia wybiła sie i zrobiła takie roszady ze ta firma padnie szybciej niz powstala. Przyjmuja wszytkie glupie wymysly Orange jak potulne baranki, wymagaja respektowania ich przez monterow, co oczywiscia wyduża czas wykonania naprawy, a przy tym maja pretensje że jest robione coraz mniej - ponizej krytyki. A no i zarobki to odrebny temat. Jak chce sie mieć fachowca to trzeba mu tez zapłacić odpowiednio, proste.

B

Zakompleksieni kierowcy monterzy. Noże w samochodach. Zakazane twarze. Patologia

dyspozytor

Tragedia, pracowac w tp teltechu, marne zarobki w polaczeniu z ogromnym stresem na pograniczu mobbingu. Pzdr dla Agusi Cybusi :) podobno sie wybiła

Poszkodowana

Prawda jest taka. Wykorzystują ludzi. Wyłudzają dane osobowe za pośrednictwem Leasing Team. Ja osobiście wytoczyłam im proces z powództwa Karano Skargowego. Definitywnie Wszystkim odradzam.

PRACA SPOKO ALE ZAROBKI MARNE 2150 LUB 2400 BRUTTO JAKO MONTER TO JEST WSZYSTKO NA CO MOŻESZ LICZYĆ

Może coś więcej info

Zostaw merytoryczną opinię o TP Teltech Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TP Teltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TP Teltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TP Teltech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TP Teltech Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TP Teltech Sp. z o.o.