PHONEMARK Salon PLAY

Łódź

Opinie o PHONEMARK Salon PLAY

admin 2015-08-19 07:44:31
Wiesz jak wyglądają urlopy w firmie PHONEMARK Salon PLAY ? Czy ciężko jest dostać urlop? Napiszcie w komentarzach!
Odradzam ! 2015-09-11 08:53:50
Bardzo nieuczciwa firma, która nie wypłaca pełnego wynagrodzenia i nie daje umów.
Aby zachęcić pokazują najlepiej prosperujący salon, a później wysyłają do miejsca, gdzie trudno zrealizować plan, a atmosfera jest ciężka, jak budyń.
Radzę szukać czego innego!
zdziwiony 2015-10-03 10:53:59
Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Firma Phonemark bardzo docenia pracownika, wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie, premie wysokie oczywiście uzależnione od wyników sprzedaży- ale zawsze na wysokim pozsiomie. Firma całkowicie przestrzega Kodeksu pracy, na każdej płaszczyźnie- umowy, pensje, urlopy czy zwolnienia- nie ma z tym żadnego problemu. Wiadomo że jako człowiek odpowiedzialny należy urlop zgłosić odpowiednio wcześniej- i zawsze jest akceptowany. Przyznam szczerze że współpracuje z Firmą juz długi czas i nie zdażyło się abym nie został odpowiednio doceniony za wkład pracy, czy żeby moje prawa jako pracownika były kiedy kolwiek naruszone- wręcz przeciwnie.
Uważam również ze zanim ktoś wstawi post negujący Firmę niech pierw zastanowi się jakie zaangażowanie włożył w swoją pracę oraz jaka była i czy była chęć współpracy. Niestety w dziejszych czasach ludzie nie szanują pracy i nie umieją docenić szansy jaka jest im dawana. Firma Phonemark jest idealnym przykładem tego że gdy rozpoczynasz z Firmą współprace- zostajesz na lata, a szczególnie gdy szanujesz swoją pracę i dajesz z Siebie 100%.
teresa 2016-04-20 13:45:39
zdziwiony' fajnie, ze z twojego puntku widzenia tak to wyglada, ale widzisz każdy ma inny.
Zostaw swoją opinię o PHONEMARK Salon PLAY - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHONEMARK Salon PLAY