Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy INTER-AUTO KRAKÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-AUTO KRAKÓW o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Pitut

Właśnie wyszedłem z rozmowy w salonie peugeota. Już się nie dziwie opiniom. Po krotkiej rozmowie z miłym szefem serwisu zostałem zaprowadzony do pana dyrektora który w drzwiach powiedział ze mu się nie podobam i „do widzenia panu”.

Pitut
@Pitut

(usunięte przez administratora) Ciekaw jestem co musiał pomyśleć ten stojący obok kierownik serwisu który ze mną wcześniej rozmawiał.

Wiśnia
@Pitut

A co było by później , gdybyś jednak pracę dostał ? Ciekawe. To takie standardy - relacje miedzy IA a pracownikiem. Hasła typu "przytulić Pana" były na porządku dziennym. Motywujące. Według mnie , miałeś szczęście - zrobili ci przysługę. Wróć i podziękuj.

ciekawski

Czy to prawda, że w tej chwili administrowanie stroną kosztuje 2700 miesięcznie ?

@ciekawski

tyle bierze gowork?

Malina

Ja pracowałem w Inter auto przez dwa lata i dobrze pracowało się na zakopiańce (usunięte przez administratora)

Nie polecam tego pracodawcy, dyrekcja nie ma szacunku dla pracownika, (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTER-AUTO KRAKÓW? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Beata

@Erwin, negatywne komentarze nie zostają usuwane. Usunięty może być tylko post nie zgodny z regulaminem. Celem forum jest wymiana opinii o pracodawcach - również tych negatywnych. Zapoznać się z nim możecie tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin Czy Inter auto obecnie rekrutuje? Jaki są godziny pracy w tej firmie? Czy są dodatkowe benefity? Podzielcie się proszę opinią.

petrygo

więcej tu wpisów negatywnych niż pozytywnych

erwin
@petrygo

Duża część negatywów i tak została usunięta bo obnaża prawdziwe oblicze

Jacek

Nie ma ludzi niezastąpionych, może ktoś z nowym spojrzeniem będzie lepszy?

IA

Trochę brak logiki w tej wypowiedzi. Po co uciekać skoro można awansować. Poza tym skoro to dobra praca , żeby się czegoś nauczyć to już jest wartość sama w sobie. No i dlaczego ponad 70% załogi to ludzie z długim stażem pracy ?

@IA

Dla uzupełnienia warto dodać, że duża część nowej załogi, to osoby które zostały zatrudnione w oddziałach lub działach powstałych w ostatnich 2-3 latach, oraz w ramach rozszerzania zatrudnienia w punktach już wcześniej istniejących. Np. jeden z działów sprzedaży kredytów i ubezpieczeń w firmie to były kiedyś 2 osoby a obecnie pracuje tam już 5 osób.

@IA

To dlaczego jest taka rotacja pracowników

Pichaczu

Podajcie namiar , chętnie poczytam :P

Super - wreszcie większe grono ludzi dowie się prawdy o tej firmie

IA

Inter Auto nie wykupiło usługi o której tu mowa.

?

Może warto się podpisać.

bebetka

Nie. Nikt pod tym nickiem z z inter auto nie dokonał tego wpisu. Ten Pan dla realizacji własnych interesów, postanowił pomówić dobrego i uczciwego pracownika. Nie powinno to nikogo dziwić bo na tym forum pełno takich wpisów. Jak wyszło szydło z worka, to po wyjściu z klopa, bo firma ujęła się za tym uczciwym gościem, zobowiązał się że przeprosi publicznie. Brakło tylko odwagi do podpisania się pod postem, ale sporo goworkowych gierojów to ten poziom.

Chłopie ty wiesz co piszesz?

Skoro jesteś niezadowolona to po co tam pracujesz? Może nie jest tak źle a ta frustracja ma inne podłoże np. zazdrość i obawa o swój stołek. Nie rozumiem tego ja pracuje tu i jest ok.

Prawda -pracowałem tam 3 lata i znalazłem szybko nową pracę Nowy pracodawca stwierdził, że jak wytrzymałem (usunięte przez administratora)3 lata to muszę być DOBRYM pracownikiem Kto pracował w inter auto szybko znajdzie nową dobrze płatną pracę !!!

IA

Załoga Inter Auto obsługująca markę Fiat Professional wygrała Ranking krajowy Fiata w liczbie sprzedanych samochodów za cały rok 2017.

Baniak
@IA

Jakoś ma się nijak to do opinii o Inter Auto jako pracodawcy. To że dostajecie nagrody , nie czyni z was dobrego pracodawcy. Tego niestety nic nie zmieni , no może tylko rewolucja w szeregach kadry zarządzającej wyższego szczebla.

@Baniak

Baniaku. Twoja opinia ma słabe poparcie w sytuacji faktycznej. Bez stabilnej, zadowolonej załogi taki sukces byłby niemożliwy. Stabilizacja, zadowolenie i motywacja do pracy stanowi odzwierciedlenie relacji pracodawcy z pracownikiem. Nie da się inaczej.

Baniak - cwaniak
@IA

Zgrana ekipa nie świadczy o ty że jesteście dobrym pracodawcą , a jedynie o tym że macie szczęście zatrudniać dobrych fachowców , ale nie długo . Pewnie sami zaraz odejdą , albo zostaną do tego przekonani przez samo Inter Auto. Nie zależnie co tu napiszecie i jak będziecie przekonywać , NIGDY dobrym pracodawcą w Krakowie nie będziecie. W Krakowie wy i niedawny sąsiad z ronda Kraka , uchodzicie za najgorszych pracodawców w branży motoryzacyjnej. Ot cała prawda.

@Baniak - cwaniak

To jest normalna firma dla normalnych ludzi. Jeżeli przeczytasz swoją opinię to zrozumiesz dlaczego nie ma Cię wśród nas. I trzeba się z tym pogodzić. Razi, ale nie zaskakuje ten brak szacunku dla sukcesów innych ludzi.

Baniak - normalniak
@IA

Oczywiście czego można było się spodziewać. Wy cacy , reszta bee, jak zwykle. Razi , ale nie zaskakuje ten brak jakiekolwiek samokrytyki.

@IA

a co ma sprzedaż samochodów do marnych wypłat waszych ? w całym interauto

Najgorsza obsługa z jakąkolwiek się spotkałam. NIKOMU nie polecam tego salonu zwłaszcza salonu Opla na ul. jasnogórskiej.

@anonymous

Sprzedawcy to zbieranina pracująca za marne pieniądze - to jak ma być dobra obsługa

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

N2

Ja tam lubię pracować w Inter Auto. Oczywiście trzeba PRACOWAĆ a nie (usunięte przez administratora) się i czekać aż się kasa sypnie. Jeśli uczciwie pracujesz to wszystko jest ok. Polecam.

Konar

Czyli w Inter Auto , po staremu , hahaha

Siwy
@Konar

Dzień jak co dzień od daaawna.

Gal anonim

Dużo strasznie opinii negatywnych jak i pozytywnych . Może ktoś szczerze odpowiedzieć na poniższe pytanie: Z tego co wiedzę to wynagrodzenie się skalda z dwóch części zasadnicze plus premia czy ta premia zawsze zostaje wypłacana w 100% czy pracodawca je pomniejsza ? Jeśli pomniejsza to jakie są powody ?

IA

Polityka Firmy Inter Auto o czym powszechnie wiadomo jest taka, że płaci wynagrodzenie zgodnie z przepisami, w tym premię. Znakomita większość pracowników pracuje dobrze więc premię dostaje. Przyjęcie, że pracodawcy nie opłaca się premiować pracownika o wysokich, czy nawet średnich umiejętnościach i zaangażowaniu jest bardzo karkołomne i ma słabe podstawy merytoryczne.

gość
@IA

"Zgodnie z przepisami" czyli najniższa krajowa i "premia" czyli pozostała część wynagrodzenia, która jest wypłacana lub nie, w zależności czy pracujemy po godzinach czy nie. Nie jest to premia za szczególne zasługi tylko wynagrodzenie którego można nie zapłacić. W przypadku rozwiązania umowy nigdy nie jest wypłacana.

@gość

Niepotrzebne te żale. Pracownicy zadomowieni w Inter Auto to są ludzie mądrzy i zaangażowani w pracę. Firma to docenia. Nie podlega dyskusji, że dla każdego przedsiębiorcy lepiej jest jak reprezentują go ludzie mądrzy i zaangażowani.

Gaza
@IA

Jestem byłym pracownikiem więc krótko i na temat. Pracę oceniam na niedostateczny. Pieniądze jak na dzisiejsze standardy marne. (usunięte przez administratora)Klimat w pracy zimny jak salony w zimie, że o serwisie nie wspomnę. Jest wiele innych lepszych firm, zdecydowanie odradzam pracę, tam tylko stracicie nerwy, a pewnie w zimie i zdrowie.

@Gaza

To prawda - tak się dzieje od lat...

@IA

docenia ??? kpina, za 19 godzin w pracy w jednym dniu moja premia była niższa i to znacznie niż w miesiącu poprzedzającym moje zaangażowanie. Rosyjska ruletka , wszystko zależy od humoru przy podpisywaniu premii i nikt tak na prawdę nie sprawdza kto i w jaki sposób angażował się w danym miesiącu. Wyciskają ludzi jak cytryny, ciągle chcąc więcej za marne pieniądze.

kukułka-śpiewajacy szpejoż
@*

a może przez te 19 h mało co zrobiłes?nawet nie podałes nicku tylko * brak Ci odwagi?MARUDZIC KAŻDY POTRAFI

@IA

Na żywym organizmie to wygląda tak że w czasie przyuczania dostawalem lepsze premie niż wtedy gdy już byłem 100 % samodzielny w dodatku pochwały od dyr. I pokkepywanie po plecach a premia ciągle zmalała. Po rezygnacji ze współpracy przebudzenie przełożonych

Kumpel
@anonymous

Myślę, że jak przeczytasz wpis wiodący to zrozumiesz, że firma najpierw w Ciebie inwestowała a potem zacząłeś być oceniany nie za chęci, ale za efekty.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

• Jak się pracuje w INTER-AUTO KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-AUTO KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-AUTO KRAKÓW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTER-AUTO KRAKÓW
1.8/5 Na podstawie 531 ocen.
  • Jasnogórska 62
    31-358 Kraków