Pekabet Krzysztof Paluszak

NIP: 5992651788 REGON: 080095892

Pekabet Krzysztof Paluszak

Opinie o Pekabet Krzysztof Paluszak

Grzegorz M.

Rewelacyjne ceny systemów kominowych. Wydałem połowę kwoty, jaką chciała ode mnie konkurencja a komin jest super.

Zostaw opinię o Pekabet Krzysztof Paluszak - Jenin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pekabet Krzysztof Paluszak