Betoniarnia-Bis Waldemar Nosek

Kraków

Opinie o Betoniarnia-Bis Waldemar Nosek

piotr 2016-03-31 09:04:51
oszuści krętacze tyle w temacie
Tkeram 2016-04-11 23:29:15
Witam.Nie pracowałem w tej firmie.
Z betoniarnią"Nosek" współpracuję (czytaj jestem klientem) już prawie dwa lata. Brałem od Nich bloczki betonowe na fundamenty ( zakupiona ilość bloczków nie podległa zwrotom , kaucja za palety), przez beton na fundamenty i ściany ( lane do ich bloczków cena za beton nigdy nie była mi wiadoma do momentu zapłacenia za fakturę), przez płyty, wieńce itd. Czyli generalnie wszystko do czego używa się betonu podczas budowy domu jednorodzinnego.
Do tej pory wszystko było powiedzmy ok (dostawy terminowe, beton ok, ruchoma cena). Ale do chwili obecnej. Zamówiłem pewną ilość betonu wraz z pompą.
Pani J.N. przez telefon powiedziała mi cenę (po drugim telefonie, w którym się dopytywałem o cenę za całość). Auto z pompą przyjechało na umówioną godzinę. Normalnie ideał - 5 minut spóźnienia. No jednak nie do końca. Pan operator powiedział, że się nie rozłoży pod linią wysokiego napięcia (może i było ciasno, ale to zwykła linia przesyłowa + kabel telefoniczny). Po chwili przyjechała gruszka, też o czasie, operator normalny tu wszystko ok.
Operator gruszki skwitował, że to wcale nie problem i operator pompy mógł się tu normalnie rozłożyć ale pewnie mu się nie chciało.
No to ok laliśmy beton z gruchy.
Przyszło do płacenia. Pani J. N. bezczelnie doliczyła do ceny przejazd pompy i dodatkowy postój gruszki. No gdyby pompa się rozłożyła to grucha by stała dużo krócej i myślę, że beton byłby wylany dużo sprawniej. Tak to musiałem dodatkowo płacić za ludzi, którzy pomagali rozprowadzić beton w szalunku i marnować swój czas. Dodam jeszcze, że cena podana przez telefon przy zamawianiu betonu różniła się od tej zapłaconej przeze mnie. Pani J. N. bezczelnie doliczyła przejazd pompy i postój gruszki. Sumaryczna cena za m3 betonu wyszła na poziomie ponad 270pln/m3. Przyznaję, jestem frajerem. Ale raczej już nie skorzystam z usług tej betoniarni.
Zostaw swoją opinię o Betoniarnia-Bis Waldemar Nosek - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betoniarnia-Bis Waldemar Nosek