Opinie o Ewmaj Sp. j. w Chynów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ewmaj Sp. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ewmaj Sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewmaj Sp. j. w Chynów

Była pracownica osiecka

Płacić? Płacą , ale zwolnić pracownika, bo niby nie dogaduje się z innymi? No żałosne. Albo pracować po 16godzin a jak jesteś zmęczony pozwalają Ci się wyspać i przyjść na 12 takie szaleństwo nie polecam. Kierowniczka znęca sie psychicznie.

BYŁY PRACOWNIK
@Była pracownica osiecka

"była pracownica osiecka"to co piszesz jest niedorzeczne i jest kłamstwem(po co to robisz?)Pracowałam jakiś czas temu w tym sklepie i o takich rzeczach jakie wypisujesz nigdy nie słyszałam. Po 15 a nie 16 godzin pracują tylko te osoby, które chcą mieć nadgodziny nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jest naprawdę fajna atmosfera w tym sklepie. Z powodu dostania lepszej oferty pracy odeszłam z tego sklepu, ale gdyby nie to na pewno bym tam została. Polecam tą pracę przede wszystkim osobą , które CHCĄ pracować a nie zajmować się plotkami i życiem innych ludzi(bo niestety muszę stwierdzić że są osoby, które żyją tylko tym). Wystarczy przychodzić do pracy robić swoje a na pewno zostanie to zauważone i docenione. Polecam tę firmę.

Była praconica OSIECKS
@BYŁY PRACOWNIK

Skoro było tak super to czemu odeszłaś od nas??? Nigdy nie było tak , aby ktoś chciał pracować sam po tyle godzin. PrACA NIE NALEŻY do najprzyjemniejszych....

BYŁY PRACOWNIK
@Była praconica OSIECKS

Wchodzisz tu po to żeby nabruździć innym, po co to robisz skoro już tu nie pracujesz. Jak sobie nie możesz poradzić z emocjami związanymi z tą firmą skonsultuj się z psychologiem. Ja bardzo dobrze wspominam tą pracę i ludzi tam pracujących dlatego nie napiszę złego słowa o tej firmie.

Kolejny były pracownik
@Była pracownica osiecka

Bzdury, wszyscy którzy tam pracują wiedzą że problemem tego sklepu jest jedna osoba i bynajmniej nie jest to Pani kierownik. Cieszę się że sami mnie zwolnili, czasem potrzebny jest taki kopniak aby coś zmienić.

Mdu.

Pracuje tu i polecam tą firmę. Komu nie pasuję to proszę zrezygnować mam kilku znajomych którzy czekają aż się coś zwolni. Pozdrawiam więcej optymizmu idzie wiosna.

pgf
@Mdu.

I gdzie ci twoi znajomi? Bo ogłoszenia wiszą a chętnych nie ma - co najwyżej Ukraińcy - tak już wszyscy Ewmaj znają

Witali
@pgf

Chętnie bym ciebie poznał. Masz coś do Ukrainy? Porozmawiamy w cztery oczy???

Diabeł
@pgf

chętnych niema nie tylko w ewmju , ale i w większości firm więc jak coś napiszesz to najpierw pomyśl ,a nie piszesz bzdur. Pracuje w tej firmie długo więc wiem co PISZĘ. Pozdrawiam??????????????

Stały klient

Ja też jestem stałym klientem sklepu w Głowaczowie i nigdy nie zdarzyło się abym był niemiło obsłużony zarówno na dziale mięsnym jak i na kasie.Panie są miłe i bardzo pomocne.Kadra kierownicza jak zajdzie taka potrzeba bardzo ciężko pracuje.Mięsa dostarczane są codziennie ,tak samo jak warzywa, więc dziwi mnie opinia, że mięso jest stare i obeschnięte Jestem dobrym obserwatorem,dziwi mnie zatem niepochlebna opinia jaką wystawił jakiś pseudo''KLIJENT''Pozdrawiam cały personel sklepu i życzę dalszej owocnej pracy.

Maestro Polonaise
@Stały klient

Potwierdzam i polecam. Miła atmosfera, duży wybur wędlin a przede wszystkim świeże. Top Market jest najlepszy i Polski.

Klijent

Klijent Jestem stałym klijentem ,robiącym zakupy jednym z tych sklepów jakim jest w Głowaczowie.Obsługa jest nie miła powinno coś się zrobić z tym,sklep potrzebuje nowej kadry niektóre panie traktują ten sklep jak własność są opryskliwe i nie miłe tak jak na kasie jak i na stoisku mięsnym wciskaja nie świeżą wedlinę bo ona musi sprzedać.Jako klijent mam rację za takie pieniądze ochłapów nie będę kupywał należy zglosić to do sanepidu mięso też w nie lepszym stanie tłuste obeschnięte i drogo

Kwiatuszek.
@Klijent

To tłuste czy obeschnięte bo chyba jedno drugie wyklucza. Hejka.

Kasjer

najmniej profesjonalna rozmowa na której byłam dla firmy liczy sie sztuka a nie pracownik i co on potrafi nic dziwnego że ogłoszenia ciągle są a pracowników nie ma za małe pieniądze daja by tak tyrać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Firma Ewmaj to najbardziej uczciwa firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Bardzo sobię cenię pracę w sklepie w Belsku Dużym. Dobre zarobki jak na tą branże. A przede wszystkim nie jestem pachołkiem u Portugalczyka lub Niemca. Trzeba mieć zasady. Kiedyś zrozumiecie o co chodzi. Toczy się wojna o polski rynek, zachodnie banki pchają dużą kasę na ekspansje w polsce. Wezną nas bez jednego wystrzału. Bo oni kochaja swoje kraje myślami i czynami. My tylko w głowie. I tak kupią nas tanią kiełbasą naszpikowaną chemią.

Barbara

Witam. W sklepie w którym pracuję jest dobra atmosfera. Mam dobry kontakt z kierownictwem. Kiedy chcę to dostaje wcześniej ustalone wolne dni. Polecam bardzo tą firmę. Jeśli ktoś został zwolniony to pewnie sobie nagrabił. Nie znam przypadku gdy ktoś dobrze pracował i został zwolniony. Pozdrawiam koleżanki i kolegów z załogi. Czołem.

Krzysztof
@Barbara

Zgadzam się w 100%

@Była pracownica osiecka a zatrudniając się w firmie Ewmaj Sp. j. wiedziałaś ile godzin dziennie będziesz pracować? Jesteś zatrudniona na cały etat? Czy to są obowiązkowe nadgodziny? Czyli w jakich sytuacjach pracownicy mogą przyjść na mniejszą ilość godzin? Czy wystarczy powiedzieć, że jesteś zmęczony?

@Ponury jak to możliwe, że któryś z pracowników przychodzi pijany do pracy w Ewmaj Sp. j. Rozumiem, że uważasz, że są mili dla pewnych osób, ale gdyby większość pracowników zwróciła na to uwagę i powiedziała, że klienci to zauważają to może by zostały zwolnione.

@Klijent i @Stały klient macie dwie różne opinie o Ewmaj Sp. j. z perspektywy klienta. Co powoduje, że użytkownicy, którzy wchodzą na forum nie wiedzą jak jest naprawdę. Zatem czy aktualny pracownik powie czy nadal jest rekrutacja do sklepu, o której było wcześniej wspominane, bo nie widzę nigdzie ogłoszeń i czy powie jak wygląda ta sytuacja, o której piszą klienci?

Joola

Witam. Chcę zdementować negatywne opinie na temat firmy. Osobiście tu pracuję i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest pozytywna. Wszyscy są dla siebie mili i pomocni. Jeśli jest się człowiekiem uczciwym i słownym można się zamieniać z koleżankami (działa tylko w obie strony). Nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej, nawet nie mam takiego zamiaru. Pozdrawiam: Zawsze uśmiechnięta Jolanta z kasy numer jeden.

Była pracownica

A ja tęsknie za tą pracą :(

Asssssssssss

pracowałam jako asystent czyli tzw.kadra zarządzająca, urlop 2-tyg się nie należy bo nie ma zastępstwa w biurze, umieć trzeba wszystko - kasa, kiełbasa, biuro +informatyk, palacz, hydraulik i co jeszcze wg widzimisię szefa AJ, płaca gorsza niż kasjer i magazynier -oni mają premie zdrowotną i czasami kwartalną oraz urlop 2-tyg , psychika siada po kilku miesiącach, praca dla masochistów lub desperatów mobbing ze strony kier. reg MB i MW wszystko trzeba robić wg ich zdania, często jedna przeczy drugiej, wyręczać ich w planowaniu urlopów, załatwianiu formalności w urzędach i rozwiązywaniu problemów personalnych szefostwo nie ma pojęcia jak wygląda praca w ich sklepach, nie znają problemów bo regionalne przekazują im to co oni chcą widzieć i wiedzieć a liczy się tylko dochód sklepu

Pp

Tym co się dzieje w tej firmie powinna zajac Inspekcja Pracy. Pracownicy nie mają żadnych praw. Kobiety dźwignią ponad normę, trzeba chodzić na przymusowe nadgodziny, pracownicy notorycznie nie wykorzystują urlopów. Kasjerce nie wolno miec że soba wody do picia. Prosby grafitowe nie są brane pod uwage. Jezeli ktoś chce zacząć pracę w tej firmie z pod ciemnej gwiazdy to ostrzegam , mozna zapomnieć o życiu prywatnym. Nie będę wspominac o zasadach bhp. Panie w tych samych fartuchach kroja ciasto, wykladaja pieczywo, myją podłogę i kible . Apetycznie prawda? Bród, smrod i ubostwo.

Pp

Kot
@Pp

Jesteś z Biedronki? Wklejasz gotowe teksty? Chyba dwa razy to by ci się nie chciało pisać? Zdrajca narodu polskiego?

Paulina G.
@Pp

Jestem zadowolona z pracy. Dość już tych kłamstw.

Były pracownik z biura

Witam, pracowałem w tej firmie przez rok jako kierownik i co tam się dzieje to czasy średniowiecza. Mięso jest mrożone jeżeli zostaje z weekendu, odmrażane na następny by się sprzedało. To samo dzieje się z wędlinami. Po magazynie latają szczury, syf i brud bo nie ma komu tam pracować, liczy się tylko zysk, który notabene jest olbrzymi z tego sklepu. Standard zarządzania sklepami przez niby kierownika regionalnego ( wielką kobietę o imieniu na M, na widok której w nocy a nawet w dzień można się przerazić) jest z czasów PRL-u. Najgorsze wspomnienia z mojego życia praca w tym sklepie, szkolenia - żadne. Dla własnego zdrowia nie polecam pracować ani również robić zakupów.

@Były pracownik z biura

A co Ty chcesz o Małgosi , fajna babka

A jak tam się spisuje pani Beatka Połeć kierowniczka marketu w Magnuszewie? Miałam okazję z nią pracować.

Kwiatuszek.
@Anonim

Szczęśliwa i spełniona. Pozdrawiam Cię Helenko.

roman

Oni oddzielnie zatrudniali @S2alony na stanowisko sprzedawcy i magazyniera pamiętam nawet ogłoszenia więc każdy powinien wykonywać swoje obowiązki czyli to co ma na umowie

Trzeba coś z tymi lizusami zrobić i donosicielam

Są ulubione osoby kierowniczek w jednym ze sklepów

S2alony

tak mialem napisane na umowie cytuje: Pracownik fizyczny magazynier a nie kasjer biurokrata bo nawet lekce szefowym nie chcialo sie pieczatki podbic same robily balagan bo nawet glupich butelek od piwa nie chcialo posegregowac jak mi sie zmiana konczyla tylko wystawic potem przyjezdzali dostawcy ty lecisz wydawac skrzynki a tu binog pomieszane grupy szedles do kierowniczek mowic ze nie masz wydac butelek to jebki po do czego tu jestes wiec wiem jak bygo

Zostaw merytoryczną opinię o Ewmaj Sp. j. - Chynów

• Jak się pracuje w Ewmaj Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ewmaj Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ewmaj Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Ewmaj Sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ewmaj Sp. j.
1.9/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Wolska 7
    05-650 Chynów