Opinie o Ewmaj Sp. j. w Chynów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ewmaj Sp. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ewmaj Sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewmaj Sp. j. w Chynów

A nad którym sklepem takie obrady? Bo ja jestem częstym klientem w Sobieniach i w Osiecku i nie zauważyłam takich zachowań. Wszyscy są bardzo mili i uprzejmi.

@Marta

Miła i uprzejma szczególnie jedna Pani jak zwróci się uwagę że coś źle zrobiła lub się pomyliła

×××
@Hubert

Jak ktoś nie umie czytać to przypomnę że chodzi o sklep w Osiecku Topmarkiet.

Mi
@Marta

Być klientem a tam pracować to dwie różne rzeczy.Zwykły klient nie wie co się tam dzieje od środka.Pani kierownik potrafi uprzykrzyć życie.I robi to bardzo umiejętnie.Ludzie odchodzą a do pracy nie ma chętnych.Nie dziwne,po takim przemiale i ciągle innych twarzach to nikt nie przyjdzie bo to o czymś świadczy...

@×××

Ludzie wy naprawdę nie macie nic innego do roboty niż oczernianie i szkalowanie innych? Nie szukajcie sensacji tam gdzie jej nie ma a wręcz przeciwnie może zacznijcie od siebie.A tak w ogóle to więcej empatii do bliźnich, tym bardziej teraz,wszak idą Święta.......

Artur
@Mi

Odkąd ten sklep powstał to ciągle zmieniają sie panie kasjerki ale nie tylko one,ponieważ w kierownictwie też cały czas są zmiany.Nasuwa się jedno pytanie czy ta nagonka na (usunięte przez administratora) nie jest przez zazdrość w końcu ta pani była kiedyś kasjerką i może komuś szkoda że pani pnie się w gorę....

@Marta

Cieszymy się że w tej sieci sklepu awansują kasjerki na wyższe stanowiska. Jednak trzeba dobrze się im przyglądać czy nie popełniają błędów, ludzie odchodzą bo mają dosyć kierowniczki, a ona robi zamieszanie i roznosi plotki ze niby pracownik jest konfliktowa osobą.Jeszcze chyba nikt nie rozstał się z tym sklepem bez żadnych pomówień bo w tym sklepie to kierowniczka ma strasznie długi język i strasznie pomawia pracowników , a dla swoich podwładnych nie ma za grosz szacunku. Druga kierowniczka jest jak kameleon trzyma z tym gdzie są większe korzyści. Jest krótko i młoda więc jeszcze się uczy . Czas pokaże jakim kierownikiem będzie....

Paulina

Wszyscy mowią o jednej kierowniczce a o drugiej nie ma ani słowa a ja znam tamta pania z innego sklepu i dziwie się że jeszcze nie ma o niej komentarzy.(usunięte przez administratora)Lubi podpierdzielać swoje koleżanki wiec nie zdziwiłabym sie gdyby większość opinii napisane było przez nią.

Wioleta

Uważam że powinny paść tu słowa przepraszam w związku z tymi opiniami od pani kierownik skoro zna cała prawdę A kłamie jak z nut WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ

Wioleta

Przepraszam że byłam taka nie miła, wybaczcie mi wszyscy, Wesołych Świąt dla wszystkich pracowników firmy Ewmaj.

MalaMi.
@Wioleta

W wigilie o północy to nawet zwierzęta potrafią przemówić ludzkim głosem... A wiec w wigilię wigili to nawet Kubą, Ewelina czy morze nawet Agnieszka przemówila ludzkim głosem... szkoda tylko ze pod szyldem Wioleta:-)

Kasjer

najmniej profesjonalna rozmowa na której byłam dla firmy liczy sie sztuka a nie pracownik i co on potrafi nic dziwnego że ogłoszenia ciągle są a pracowników nie ma za małe pieniądze daja by tak tyrać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Ewelina

Dobrze że się Pani ujawniła Pani (usunięte przez administratora), przynajmniej wiadomo kto takie (usunięte przez administratora) wypisuje i ma żal do całej firmy że jej umowy nie przedłużyli. Znam trochę Panią z zamierzchłych czasów i nie tylko mi wiadomo że jest Pani osobą konfliktową i wszystko wiedząco, ale również to że nie radzi sobie Pani z krytyką.

Magdalena
@Ewelina

A ja dobrze znam cię Agnieszko z poprzedniej pracy jak jeszcze pracowałaś u Czarneckiego w Sobieniach jesteś zdolna do rękoczynów pamiętasz !!!!!!!!!!!! tam ty opinie miałaś katastrofalną i właśnie wszystko co piszesz dotyczy ciebie

@Ewelina

Agnieszko znowu się pogrążasz. Nie będę komentować twoich komentarzy bo przede wszystkim trzeba mieć odwagę pisać jako Ty A nie chować się pod kogoś innego!!!!!! PRZYKRE

MalaMi
@Ewelina

Ewelino, Kubo czy jak tam się jeszcze AGNIESZKO nazwiesz chyba nie masz czasu dzisiaj pisac... aaa, faktycznie mogła pani kierowniczka regionalna przyjechać i nie masz czasu posiedzieć na telefonie. Spokojnie wyjedzie to znuw będziesz miała lajcik.

Kuba

Jak wielu jest zainteresowanych tą konwersacją... brawo istny folwark zwierzęcy( to jest tu fajne że można być kim tylko się zechce, Kasią, Basią czy Marysią)Oj dziewczyny sprawdźcie czy Wam dzieci nie płaczą i czy wszystko już posprzątane bo tymi opiniami to naprawdę nikt się nie przejmuje a co lepsze nikt nie czyta. Widzę że jest tu grupa zrzeszonych przeciwko kierownikom i Paniom regionalnym. Myślę że jak one poczytają sobie tą lekturę to parskną śmiechem. Dobranoc Pani, która jest wszystkim.

@Kuba

Widzę że prawda bardzo Cię boli.

@Kuba

Brawo Kuba że to napisałeś bo jak żyję to takich głupot i wypocin jakie piszą 'mile" panie nigdy nie czytałam.Myślisz że w końcu im się znudzi?

Kinga

Oj musisz poćwiczyć ortografię bo chyba z nią na bakier.......

@Kinga

Brawo za znalezienie błędu w tekście A TERAZ spójrz na siebie i tam poszukaj ich Miłych snów życzę i oczywiście Wesołych Świąt Pani kierownik z Osiecka

@Kuba

Mówisz że parskną śmiechem? One bardzo dobrze Cię znają. Za niewinność pewnie masz upomnienia i nagany od nich?

Wioleta

Pracowałam w tym sklepie 9 miesięcy. Na początku było dobrze bo dogadywałam się kierowniczka. Później były różne pomówienia, A kierowniczka zawsze stała po stronie swojej koleżanki, a nie po stronie prawdy. Późnej gdy przyszedł czas na przedłużenie mi umowy to kierowniczka stwierdziła, że jestem konfliktową osobą i umowa nie została mi przedłużona. Ostatniego dnia zawołała mnie do biura i przy swoich koleżankach poniżyła mnie i pogonił jak śmiecia słowami :" Mam nadzieję że długo się nie pokażesz w Tym sklepie " Swoje odchorowałam po czym przyjechała do mnie do domu z przeprosinami mówiąc, że ma kredyt i trójkę dzieci i żebym nic z tym nie robiła. Jestem człowiekiem i nic nie zrobiłam z tą sprawą. Czytając te opinnie jestem zła na siebie że NIC nie zrobiłam. PRZYKRO TYLKO ŻE WSZYSCY WYZEJ WIEDZĄ CO SIĘ DZIEJE I NIC Z TYM NIE ROBIĄ Szkoda że tak późno znalazłam tą stronę ????

@Wioleta

Niestety do osob konfliktowych należą tylko kierowniczki a nie my pracownice,one wiedzą lepiej nawet kiedy nie mają racji bo muszą zbierać plusy u regionalnych . To nie problem jednego sklepu Osiecka tylko wielu innych, przez takie panie niekiedy nie chce się chodzić do pracy chociaż ją się lubi.

Wioleta

Ja piszę bo na taką kierowniczke trafiłam właśnie tam w Osiecku i myślę że trzeba o tym pisać żeby przestrzegać inne osoby

Hubert

Takie negatywne opinie, a zainteresowany nawet nie skomentuje swoich racjii. Widocznie piszą tutaj prawdę.

×××

Słyszałem że są kolejne wypowiedzenia, za niedługo kierowniczka sama będzie stała za kasa. Może nauczy ją to trochę pokory

.......

Czytam te opinie i jest mi trochę przykro, bo jestem stałym klientem tego sklepu tylko w Sobieniach i nie mogę złego słowa powiedzieć!!!! Ale myślę że może faktycznie problem jest w kierownictwie bo tak naprawdę to oni odpowiadają za sklep.

Ola

Już teraz widać gołym okiem że brakuje w tym sklepie ludzi. Szkoda że kierowniczka nie widzi problemu w swojej osobie, bo obnosi się bardzo nie stosownie do swojego stanowiska.

Mar

Witam Jeżeli chodzi o sklep w Osiecku to zaopatrzenie i ceny jest ok. A jeżeli chodzi o kierownictwo to jest jedna Pani kierownik która interesuje się bardziej życiem prywatnym swoich pracowników niż praca za którą dostaję pieniądze. Mało tego rozsiewa różne plotki na temat swoich podwładnych. Robi jakieś chore konfrontację i staję po stronie swoich koleżanek, a nie po stronie prawdy.Jak przyjeżdżają regionalne to na rzesach staję żeby zamydlic im oczy. Było kilka fajnych ekspedietek, ale podobno nie miały przedłużonych umów. Trochę przykre.

Sara
@Mar

Nie wiem czy szefowie znają prawdę co tu się naprawdę dzieje, ale naprawdę było już tyle skarg że ktoś mógłby na poważnie się tym zająć a nie wiecznie olewac i udawać że wszystko jest pięknie.

Mar
@Sara

Myślę że szefostwo zdaje sobie sprawę z tego co się tam dzieje. Słyszałam, że zrobili zmianę w kierownictwie tylko ze osobę która robi największe zamieszanie wśród pracowników zostawili. Ciekawe dlaczego?

Anka
@Mar

To Ona nadal tam jest? Współczuję

@Arkadiusz W takim wypadku, jak mógłbyś konkretnie ocenić atmosferę, która panuje w firmie Ewmaj? Co możesz o niej powiedzieć? Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważnym elementem, na przykład dlatego, że w w pracy spędzamy znaczną część dnia. Zatem jeśli nie jest to dla Ciebie problem - zachęcam do wypowiedzi.

@Karolina

Jest dobra atmosfera. Miło się pracuje.

Jak szefostwo w Ewmaj Sp. j.? Spoko traktują ludzi?

Hubert

Tak jest nawet bardzo spoko.

Pracownicy pozdrawia szefa

Witam chciałam przedstawić własną opinię ta firma nie szanuje żadnego pracownika czy jest to osoba na stanowisku czy zwykły sprzedawca.Doszło wystarczającą dużo sytuacji gdzie nawet szef nie ma zielonego pojęcia ile ma pracowników na danym sklepie i czy dane donosy od klientów są prawda tylko oczernia i nie ma smialosci przyjechać do zdenerwowanych całą sytuacją pracownikówo czym to ma świadczyć?Pretensje Pan Regionalnych ze nie ma towaru na gazetkę na półce a za co przepraszam one biorą kasę?Są takimi samymi ludźmi jak my wiec nie rozumiemy dlaczego sama nie weźmie kartonika i nie dołoży skoro jest okrojony skład na sklepie i kasjerki "wypluwają sobie flaki"Dlaczego ludzie przechodzący na zwykle wkładanie towaru nie mają żadnej odpowiedzialność materialnej a mało tego dostają tyle co pracownik który pracuje długo i ma odpowiedzialność za cały sklep jaka to polityka?Stary pracowni nawet nie ma podwyżki nic mi się nie należy aaa no może mi się uda dostać premię kwartalna...fakt....śmiech na sali zero szalunki do pracowników.Albo jeszcze są premie na sezon letni to jest dopiero bajka zamiast dawać je od utrgu to kierownictwo wydziela je na inne sklepy nie patrząc na to że skoro jest ogromny utarg to ktoś to musi wystawić i sprzedać nie doceniają tego ile czasu potrzeba na ogarnięcie sklepu w okrojonym stanie.My chcemy być dobrze traktowano tak jak na to zaslugujemy chcemy żeby nas docenili przez lata pracy i utargi na sklepie a jeśli szef dostaje jakiś donos to niech to sprawdzi najpier a później oczernia ludzi.!! My nie jesteśmy jeleniami i nie będziemy dorabiać tych którzy nie potrafią docenić dobrych pracowników może szef niech poszuka lesie....to ostrzeżenie.

Giovani
@Pracownicy pozdrawia szefa

Mnie szanują (usunięte przez administratora) bzdur

Roman
@Pracownicy pozdrawia szefa

Zapytaj lepiej właściciela Biedronki. Chyba na nazwisko ma jakoś Ferejra jeździ najnowszymi furami i nawet nie wie gdzie są jego sklepy a co dopiero ile tam osób pracune. Do czego to doszło?

Wkurzony klient

Witam Czy może ktoś zrobić porządek z tą chora kierowniczka w Lipiu... Która nie ustanie biega drze twarz na wszystkich i wszystko w dodatku brak jej jakiej kolwiek kultury osobistej, zachowuje się jak wlasciel tego sklepy, do klientów zwraca się jak do śmieci, czy cos z nią jest nie tak? W dodatku na oczach klienta układa w ladzie przeterminowane towary, i od kiedy można z 10 cm jaskrawo umalowanymi paznokciami kroić wędlin nadodatek w rozpuszczonych włosach? Czy właściciel nie zna zasad higieny, osobiście mnie to odraza jak kobieta drapie się po szyi a później kroi mi wedline bez rękawiczek. Jeżeli jeszcze raz się to powtórzy sprawa wyląduje w sanepidzie...

Kamil

Jak wyglądają zarobki w Ewmaj? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna?

toplolas

Witam Jestem stałym klientem Top Marketu w Piasecznie przy ulicy przesmyckiego 35. Od kilkunastu wizyt zauważyłem braki kadrowe i brak szacunku ze strony jednej z kierowniczek.Wydaje mi się ze wołają na ta osobę Kasia. Wyglądała jakby pila z tydzień i dopiero co przestała a na dodatek było od niej czuć won alkoholu. Mam znajome które tam pracują i maja zastrzeżenia co do wysokości zarobków za rożne formy pracy w każdym dniu zmianowym. Chodzi mi o przydział osób co do stanowisk m.in mięsnego.

Wiktor z okolicy
@toplolas

Ja tam jak idę do sklepu to kupuję i wychodzę. Szybko i duży wybór produktów. Nie widziałem braków. Pozdrawiam.

Kkkkkk
@toplolas

To akurat prawda wyżej wspomniana kierowniczka to osoba która reprezentuje jedynie brak jakiegokolwiek poziomu buractwo prostactwo brak kompetencji i uzależnienie od alkoholu...

onra

Ja powiem jedno. Lepiej pracować w niemieckim Kauflandzie albo portugalskiej Biedronce niż w polskim EWMAJ-u. Tam chociaż szanują prawa pracownika. Wiadomo nigdzie nie jest różowo ale chociaż są normalne urlopy, jest fundusz socjalny, imprezy pracownicze, grafik zgodny z przepisami pracy.

Mdu.
@onra

Pracuje tu i polecam tą firmę. Idź do szwabów lub hiszpanów. Kiedyś to nazywali volksdeutsch lub kolaborant.

Kot
@onra

Impreza w biedrze super masz może jakiś filmik?

Konanek
@onra

Lepiej to powiedz swojemu dziadkowi który walczył o Polskę z Niemcami. Albo lepiej nie lepiej zachowaj to dla siebie. Synu Adolfa.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Ewmaj Sp. j.? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Arkadiusz

Tak. To prawda widać to w firmie. Myślę że to bardzo dobry kierunek.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewmaj Sp. j. - Chynów

• Jak się pracuje w Ewmaj Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ewmaj Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ewmaj Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Ewmaj Sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ewmaj Sp. j.
1.9/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Wolska 7
    05-650 Chynów