Opinie o Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych w Katowice

Pasztet

Szef rolkow to mistrz manipulacji i hipokryzji, dywizja rolek to Titanic już po zderzeniu, pytanie kogo teraz poświęci aby za wszelką cenę przetrwać do nowego rozdania w przyszłym roku, bo ludzie tu się nie liczą. Do swoich celów użyje z pewnością swoich oddanych donosicieli Premium aby dalej mamić właścicieli których swoją przebiegłością do siebie przekonał. Szkoda że nikt poważny tego nie widzi

lider

dlaczego to sie nazywa wytwornia lin stalowo gumowych, jezeli tu wszystko o kraznikach napisane???

Pan Porządek
@Petro Sało

Zgadzam się z tą opinią bo to sama prawda napisana.Temu (usunięte przez administratora) ludzi.Zero szacunku do człowieka, pogardza wszystkimi i uwielbia się mścić na ludziach.Raz okażesz strach będzie "woził" się po Tobie do konca kariery.Mam wrażenie, że takich swoich "ulubieńców" (usunięte przez administratora)czasem z nudów.Na drugiej zmianie gdy kierownictwo o 17 wychodzi, pan majster znika w swojej kanciapie do conajmniej 20, potem wychodzi i wydziera się bez powodu na byle kogo, pozorując tym swoje zaangażowanie i że niby trzyma rękę na pulsie.Tak naprawdę ten "majster" się kompletnie na niczym nie zna.Jestem pewien, że nie obsłuży ani jednej maszyny na wydziale na którym "rządzi".

Stary

Pamiętam jak straszyli że kupią kombajn który zastąpi trzech osób, i te osoby będą zwolnione. I już od pare lat przy bramie wisi transparent o zatrudnieniu pracowników. Pytanie: czy kombajn się nie nadaje, czy aż tak zle stało że ludzie poprostu sami się zwalniają?

ex-Krążnik
@Julia

Szkolenie bhp mija się z rzeczywistością, a ubranie kiepskie

Poprostu On

Malo kto się tam nadaje do pracy, Polacy są nie doceniani ,a Ukraińcy tak leniwi że patrzeć się nie da.. Na kraznikach jest 1 może 2 osoby które mają pojęcie o czymkolwiek, i posiadają dynamikę pracy.

Poprostu On
@Frez mimośrodowy

Udaję że pracuję 8h. Niema problemu z pracą zdalną, a system pracy jest elastyczny dla wybranych i nie jest elastyczny dla pozostałych

Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Czy pracownicy Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ciekawski

Proszę mi napisać jak wygląda praca dla kobiet, czy trzeba dźwigać ciężkie rzeczy czy raczej to jest montaż.

beduin
@Ciekawski

Łatwa, przyjemna i bardzo dobrze płatna praca, powiedź żonie niech śmiłlo aplikuje, jestem gupi że tak się zachowywałem że mnie zwolnili, najlepsza praca w moim życiu

beduin

Niestety firma przeżywa nie najlepsze czasy, i ona nie może sobie pozwolić takiego drogiego pracownika jak ja.

@beduin

A można wiedzieć gdzie teraz pracujesz? :)

Mari
@beduin

A ile kobieta dostaje na sam początek? W razie trudności, szczególnie na początku, to ktoś pomoże? Ile maksymalnie kg dźwigają tu kobiety, jakie są limity?

nickia
@Mari

jest tam praca dla kobie? w jakich zmianach pracują? jaką pracę wykonują?

Praca
@Ciekawski

Niezależnie czy kobiety czy mężczyźni, trzeba dźwigać i praca nie jest lekka

Magda
@nickia

Raczej nie ma mowy o braku równości, praca jest dla kobiet ale jest zwyczajnie ciężka

Operator CNC Nowy wpis
@Magda

Na CNC nie jest ciężko, nawet filmiki można obejrzeć w trakcie pracy, bo maszyna sama wszystko robi.

anonimowo Nowy wpis

Jeśli jesteś mocna /mocny mentalnie, rozumiesz ukraiński , nie przeszkadza ci to że jesteś tam gorszym sortem niż ukraińcy którzy mogą więcej . Jeśli nie przeszkadza ci to że większość strzela z (usunięte przez administratora) i donosi jak dziecko w piaskownicy co zabrano mu łopatkę. Jeśli znosisz trudy presji na ilość, Jeśli potrafisz (usunięte przez administratora) za dwóch za minimalną stawkę . Jeśli ilość stawiasz ponad jakość. Pijesz dziennie minimum 4 browarki- To ta praca jest dla Ciebie.

anonimowo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jak to jest, że niektórzy "majstrowie" i "brygadziści" przychodząc na nadgodziny siedzą na stołówce długi czas patrząc w telefon i kawę piją ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Izabela

Polsko rosyjski rząd w firmie z tego co piszecie a obecnie atmosfera u was w pracy jak się układa, bo wcześniej różne opinie tu padały? Ślusarz – produkcja krążników, to jest aktualna oferta ze strony, na którą będzie aplikował mąż, nie znaleźliśmy żadnych informacji co do zarobków. Wychodzi coś ponad 4,5 netto na rękę za taki miesiąc pracy jako ślusarz?

Praca

Wątpię że brutto, wtedy chyba byłoby poniżej minimalnej. Ktoś potwierdzi?

Agnieszka
@Praca

Czy ktoś napisze czy praca jest ciężka ? Czy kobieta nie pracująca na produkcji da radę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ela
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy do pracy przyjmowani są emeryci? W jaki sposób można znaleźć pracę, bezpośrednio czy przez jakąś firmę zewnętrzną?

EW
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Po wpisach widać, że jeden Pan podkreślał brak możliwości rozwoju przynajmniej we własnym przypadku. Ta sugestia odnosi się do każdego typu stanowiska? Chłopak widział, że jakiś czas temu szukali do siebie spawacza. Z okolic Katowic jesteśmy, dlatego się interesował. Nie wiemy tylko ile teraz się zarabia? Pomożecie? Od nowego roku macie podwyżki?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Co jaki okres czasu w Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych można ubiegać się o podwyżkę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy w Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych pracuje się na open space?

Ksawery
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Różne wzmianki się pojawiają w komentarzach, ale najbardziej zainteresowały mnie dwie z nich. Wynagrodzenie faktycznie jest kiepskie? Jakie widełki na start, a jakie po dłuższym czasie pracy (jeśli w ogóle jest różnica)? Były też wpisy o układach, tzn. nie ma za bardzo co liczyć na awans/rozwój?

Jaś

Jechałem obok firmy. Widziałem baner zatrudnimy pracowników. To już oznaka desperacji Chyba za dobrze się tam nie dzieje Prawdopodobnie kolejna foremka pana Janusza króla lokalnego biznesu

GH
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jestem zainteresowany pracą jako spawacz, akurat trwa rekrutacja. Firma oferuje UoP na okres próbny. Jest to standardowe 3 msc? Jak wyglądają kolejne umowy? Zastanawiam się po jakim okresie współpracy można przejść na czas nieokreślony? Ile wychodzi za godzinę? Premie też jakieś macie?

Hyt

Na jakim dziale miała miejsce taka sytuacja?

Za wyjście do wc poza przerwą odliczają czas i potem trzeba tyle dłużej zostać i to odrobić? A kawę sobie zrobić albo się napić to też musicie się pytać?

Gabriela

Widziałam że szukają ślusarza. Czy jest tu ktoś zatrudniony na tym stanowisku? Piszą, że proponują umowę o pracę - jest taka od początku? Czy na okresie próbnym nie dają? Pytam, bo mąż pracuje w zawodzie i rozgląda się za nowa firmą

Z
@Gabriela

Umowa o pracę od początku. Najpierw na miesiąc, później rok.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych?

ano

Firma o stabilnej pozycji na rynku - tak się przynajmniej wydaje. Ostatnio dużo zmian in plus.

Paulina

Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami dodawanymi na forum o pracy w Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych. Nic poza tym jednak nie dodałeś. Za co więc cenisz sobie tego pracodawcę? Jakie plusy według Ciebie wynikają z pracy w tej firmie?

milflover
@Paulina

plusem jest to że nie trzeba chodzić do siłowni z taką robotą, bo praca bardzo intensywna, schudłem o 10 kilo

@milflover

Ej, a ja jednak na siłkę lubię chodzić mimo wszystko. Czy firma zapewnia kartę sportową? I czy ewentualnie finansują całość czy tylko część? No i z uwagi na to, że praca fizyczna to czy funcjonuje dodatkowe ubezpieczenie medyczne? Pisano tu o benefitach, ale nikt nie wymienił i tak mnie to zastanawia teraz czego można się spodziewać.

RV

Compensa złoty pakiet, tanie obiady pracownicze, telefon, laptop, samochód służbowy do użytku prywatnego, własną sekretarkę, no i czynsz jeszcze spłacają

Julia

Podobno do pracy tutaj biorą dosłownie wszystkich, a tak przynajmniej ktoś tu wspomniał do tego niby nie ma nawet pytań na rozmowie. Serio nie sprawdzają ludzi w jakikolwiek sposób? To jak właściwie wygląda tutaj rekrutacja? Wie ktoś?

Zostaw merytoryczną opinię o Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych - Katowice

• Jak się pracuje w Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych?

Zobacz opinie na temat firmy Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 28 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych