Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych

Katowice

Opinie o Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych

anonim 2011-02-07 04:02:47
Hej Dominika, możesz coś wiecej napisać ?
na jakie stanowisko składałaś dokumenty ?
anonim 2011-06-15 07:36:48
Dominika czy Dominik ? chyba że błąd w pisowni z drugiej jednak strony myślę, że to ściema
BLEBLEBLE 2015-10-21 12:29:00
Praca w firmie Sag wymaga wiele zdrowia psychicznego, to co obiecuje prezes mija się z rzeczywistością. Na rozmowie usłyszycie że on wierzy w młodych, że widzi w was potencjał i szansę rozwoju na przyszłość. Mówi tak każdemu. TAK szczerze to w firmie liczą się 3 osoby, pozostali pracownicy są traktowani jak śmieci.Brak możliwości rozwoju, brak perspektyw rozwoju firmy na przyszłość tym cechuje się firma SAG.
dodo 2016-08-04 16:47:46
praca w firmie sag to wielka porażka dużo obiecują a nic nie robia brak przyszłości brak szacunku dla pracownika wszyscy chcą rzadzic spawacze pracują na wykrojnikach zamiast spawać podczas przyjęcia jest pięknie ale po okresie próbnym pokazuje się rzeczywistość nie chcą płacić
Zostaw swoją opinię o Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sag Sp. z o.o. Wytwórnia Lin Stalowo-Gumowych