Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

A ty jak spędzisz swoje święta? Bo ja już wiem... W domu jak co roku z rodziną ha ha ha

@Nowy

Barwo dla Firmy!!! Kolejny strzał w kolano. Kto słyszał żeby w sylwestra spędzać czas na produkcji.

Bialy Pan

W związku z pracującym sylwestrem 2020 Brygada B życzy brygadzie C szampańskiej zabawy i szczęśliwego nowego roku :)

E....

Brygada D także Życzy brygadzie C miłej Noworocznej zabawy w pracy

A
@Bialy Pan

No brygada A nawet się nie zobaczy z brygada C w sylwestra i nowy rok także już teraz pragnę Wam złożyć życzenia noworoczne ???? PS> może ktoś z brygady D zostanie z Wami na nadgodzinach ? Głowa do góry!

Biurowy
@A

Biuro przyjdzie. Przecież to oni utrzymują cały zakład, pracując codziennie w dużej grupie osób

Jaja
@Bialy Pan

Biuro zdalnie swietowac bedzie :) slurrowcy z tego co slyszalam tez zadowoleni. Spokojnie za rok moze akurat na wolnym z grafiku nam sie trafi

Smieszek

Ho ho ho, a ty jak spędzisz święta w tym roku(usunięte przez administratora), ja wiem jedno, ja spędzę swieta z rodziną jak co roku, pozdrawiam wszystkich współpracowników

Dzwon

To ten nowy dyr produkcji to nawet w nocy przyjeżdża do basfu? To że razem się klepią z Grzesiem z mcc po pleckach to jedno ale żeby w nocy ? , To 24/7 praca muszą się bardzo bać o stołki jak nie mogą spać oboje to tylko współczuć takiej pracy bo to się odbije na rodzinie to pewne a ile to już osób z basfu się rozeszło z żonami, dziewczynami itd przez ten system pracy... Szkoda pisać, nie polecam takiej pracy

Szymek
@Dzwon

A co znowu wpadli??

@Dzwon

Ciebie to chyba strasznie musi boleć że to nie ty jesteś na ich miejscu i nie nie jeatem z biura pracuje na hali (usunięte przez administratora) tez im ani nie bronie ani nie zazdroszczę oststnie czasy pokazały że każdy stąpa po cienkim lodze

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu zaopatrzenia
Zielona Góra
Nowima Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Wcale mi was nie szkoda dalej pokazujce że potraficie robić za trzech. Banda baranów bo kierownik kazał to niech kierownik sam stanie na 8h na outfeedzie i do kibla go nie zmieniać.

Glock
@pracownik

Ciekawi mnie,który outfeed tak narzeka. Na Mcc szybko jadą.Na HD duże części,ale wiecznie siedzą i gapią się w monitory lub telefony z nudów. Przejdźcie na przód to przez ankiecie się nudzić.Nigdy Wam się nie dogodzi. Inne firmy czekają. Pozdro

Mcc
@pracownik

Spoko wsparcie z ukrainy juz jedzie :)

Maski

Nakaz masek podczas pracy w hali produkcyjnej to się dobrze nie skończy. Powietrze specyficzne + mokra maska po paru godzinach = sami sobie odpowiedzcie. Tydzień i na liniach zabraknie ludzi. Maski tak ale tam gdzie swieze powietrze

Krecik
@Maski

Ludzi to już dawno brakuje i jakoś nikt nie przestrzega "minimalnej ilości osób na lini" tylko 2 i pół osoby i heja normy robić.

żenada

To co teraz wycznyniają na liniach przechodzi ludzkie pojęcie zajezdnia pop prostu zajezdnia byle by to nie skończyłosię ludzkim dramatem .Dawniej poleciła bym tą firmę karzdemu a teraz odradzam .Jesli ktoś chce poczuć się zajechany to jak najbardziej zapraszam ja z tąd wysiadam .W pierwszj kolejnosci L4 dalej wypowiedzenie .Linie niedoszacowane nikt nie patrzy ze obsada minimum albo jeszcze mniej robota robota bo liczy się klijent a nie człowiek i pracownik.Bay Bay .

Pol
@żenada

No tak. Najlepiej żebyś ciągle na kawie siedział . Masz rację. Nikt Cię tu nie trzyma. Sporo ludzi choruje więc nie dziw się,że musisz pracować. Jol

Nowy pracownik
@Pol

Widac ze nie pracujesz na linii. Pewnie siedzisz na home office i zgrywasz jarzabka na goworku. Co zas sie tyczy pracownikow liniowych. Nikt wam nie podziękuje za tyranie po jednej osobie na outfidach. Przyrost zarazonych za zakladzie poraza. Ponoc maja szpital polowy stawiac na premierze zeby utrzymac produkcje. Spod respiratora na outfid.

zycie
@żenada

Ilu was już tak na produkcji gadało ze się zegna ze zajezdnia. A może czas zmienić nastawienie i jak widzisz ze brygadzista każe robić poza normę może czas mu powiedzieć ze nie masz sił i robisz jedna rzecz a dokładnie a nie co powie to po minucie biegniesz to robić. Tak ich nauczyliście ze robicie za 3 bez słowa.

Krecik
@zycie

W zasadzie to wszystko nic dodać nic ująć, tak właśnie nauczyliśmy ich nawet z biura nie wyjdą fizycznie pomagać bo korona z głowy spadnie.

Nie wierze
@Nowy pracownik

To Wasze"ponoć" mnie zawsze rozwala. Uwielbiam to cha!cha! Te wszystkie wspaniałe ploty. Jak można wierzyć w takie bzdury?! Ludzie!!!! Szpital polowy w Basfie. Tak. Spać też niedługo w firmie będziecie. Cha! Cha! Cha! Czekamy na więcej nowości.

Papa

Spyrek dobrał sobie takie miernoty w stylu Nestora z Kopernika, potem Michał rok i nic nie zrobił przepierdzial tylko, teraz Grzesiek kolejna miernota i to musiało się skończyc out-em , teraz nowy powinien te miernoty out w pierwszej kolejności...

Dingo
@Papa

Akurat Michał był kumaty i dawał radę.

Macek na prezydenta

A co tego Macka tak wychwalacie? Przecież on jeszcze słabszy od pozostałych kierowników. Jedyna zaleta, że kuma co się wokół niego dzieje ale kontakt z ludźmi to porażka. Ja bym go nie zrobili nikim więcej niż kierownik zmiany. On się nadaje do poganiania do roboty i tyle.

nie prawda
@Macek na prezydenta

Szkoda mi Macka że jest zastępcą tej miernoty Grześka. Nie wiem kiedy zrozumie że nie może być ciągle drugi. Należy mu się być pierwszy. Tylko Mackowi zależy tam na osiąganiu norm dodatkowo zna się na oprymalizacji. Ta miernota pod którą służy to pozorant i dóbrze wychodzi mu podpisywanie się pod czyimś sukcesami. Robert się marnuje jako zastępca miernoty.

Swon

Panie Swon z tad zostałeś nowym dyr produkcji ale jestes juz na ostatniej prostej do "za brame" jak twoj kolega Spyrek ten od walizek. Panie Swon z tad za twojego panowania na mcc tylko bałagan i notatki. Awansowaleś miernoty na kierownikow zmian których już nie ma lub sa i ryja po dnie. Panie Swon z tąd życzę Ci żeby ta miernota laga Grzesieka z mcc pociągnoł Cię na (usunięte przez administratora) znaczy za bramę i niech to się stanie tak Panie Swon z tąd!

Cześć. Jak pracuje się w utrzymaniu ruchu? Jakiś czas temu czytałem negatywne opinie. Zmieniło się coś? Widziałem, że szukają inżyniera.

Techniczny
@Zainteresowany

Elegancko się pracuje, można sobie poza...dalać, na zatarcia każdy z kierowników ma podsypkę tylko podchodzisz sypnie i lecisz dalej, na DT dbają o pracowników. Ludzi nie ma więc trzeba w pracy siedzieć, kolejny pozytyw bp kobity w domu nie trzeba oglądać. Nie zamienił bym na nic innego. Uwielbiam.

Szwagry

Najlepszy na nowego dyrektora produkcji by się nadawał Robert Macek z Mcc. Mówię wam to najlepsze wyjście la firmy , szkoda żeby się marnował jako zastępca tej miernoty . Po co kogoś z zewnątrz brać chyba ze przyślą kogoś z Niemiec to może jeszcze coś tego będzie. Robert jest najlepszy tylko Robert

MCqrwaC
@Szwagry

No to niech Gościa od czyszczenia kibli z Niemiec przyślą na Pewno się lepiej przyda ;-)))

obserwator
@Szwagry

Misiewicza? To jest gość, który ma dobrą gadkę, korporacyjną, tak samo jak Michał. Wie co powiedzieć, aby słuchacz był zadowolony. Ale co z tego pozytywnego wynika dla firmy? Niewiele.

Staruch

Bedzie lepiej jak sadzicie? Do nowego managera jak to czytasz albo ktoś bliski niego niech mu przekaże. zmień system pracy nawet na ten 5 dni pracy weekendy wolne. Ludzie zaczyna szanować ta prace i aż tak kombinować nie będą.

@Staruch

nie będzie już kolega kolegi i zamiatania spraw pod dywan to może się coś zmieni za grafik powinni się zabrać ten system niszczy wszystko tak się nie da pracować młodzi też nie chcą przychodzić na 7dni do pracy

Haha
@prod

Ha ha ha chyba ty nie chcesz pracować w takim systemie... Jeden z lepszych systemów, wy nadal nie rozumiecie, że mamy więcej czasu i przerwy 24h pomiędzy zmianami... A ten 4/2?pasowal!? Co za różnica czy wstaniesz 4 razy czy 5?to już lepszy tygodniowy i weekendy wolne... A w 7/2 wstajesz 2razy max 3 o tej j...anej 4...nir wiem gdzie wasze logiczne myślenie... Mi ten system pasi więc nie narzekam... Amatorzy :]

Pisarz
@Staruch

Będzie lepiej, ale nie tu. Zaczyna się nowy rozdział książki o BASF. Będzie on nosił tytuł "Jak Przemek z Janem zniszczyli firmę obstawiając się swoimi pupilam".

Grześ
@Pisarz

Z inżynierii ludzie uciekali w takim tempie, że musiał lojalki wprowadzić, bo sam by został. Nawet Kaszana uciekł. Na produkcji będzie to samo

Masakra
@Staruch

Zwolnili ogarniętych ludzi. Wygląda to tak walczymy o klienta zwalniamy ludzi ogarniętych żeby kryć tych co narobili tego bałaganu. Nie widzę z punktu pracownika rozwiązania co zatrudnia ludzi?? kto ich wyszkoli jak czasu nie będzie?? 2021 wydaje mi się być ostatnim rokiem firmy.

@Masakra

Kto był niby ogarnięty?

Kruczek
@Haha

Większości pasuje ten obecny system ????

Prawda
@Kruczek

Zrozumcie,że lepszego systemu nie ma. Ten jest ok. Tłumaczenie typu:" jestem 7 dni w pracy" jest słabe. Godzinowo jest ok i człowiek nie odczuwa tych przejść pomiędzy zmianami.

@Prawda

A myślisz ze te l4 i brak ludzi do pracy to przez co ? Przez to ze ludzie po 7dni w pracy spędzają

Prawdziwa Agata
@Grześ

Sam by nie został są tacy co będą przy nim na dobre i na złe. Może nie jest tytanem intelektu ale potrafi się świetnie podpisywać pod czyjąś pracą a to jest tutaj najważniejsze. A że trochę ludzi odeszło to bardzo dobrze, tu jest miejsce dla ludzi którzy ostro zasuwaja a nie dla doktorów myślicieli

Pracus
@Prawda

Zgadzam się w 100 procentach... Najlepszy system ewer

operator
@Pracus

Najlepszy z systemów 4 brygadowych jest system 12 godzinny !

Jony
@Haha

pasuje bo w domu nie chcesz siedzieć albo cie zona bije 7 dni na 1 wolnego tego po nockach nie licze bo się spi gdzie logika 7/2 może na slurry gdzie się tylko kawe pije

Paula
@Jony

No to jest przykre nam nie pozwalają na przerwę zejść bo robota a slurry zamiast robić w socjalu siedzą na tel. Codziennie zmiana planów bo nie ma slurry i nikt nie pyta co ci ludzie robią 8h? Ja nawet ostatnio z urlopem miałam problem bo nie chcieli udzielić

Haha
@Jony

Ta... Człowieku ty nie wnikaj w moje życie prywatne, żona mnie nie bije możesz być i to spokojny :] system jest super i koniec kropka, powiem więcej, jak Ci nie odpowiada to kto karze Ci pracować w tej firmie? Nie rozumiem, mi jak coś nie pasuje to staram się to zmienić... (usunięte przez administratora)

E....
@Jony

Zobaczymy jak będzie Ci pasować system 12h ktory beda próbować wprowadzić zwłaszcza latem 6-18 i 18-6 powodzenia

marek
@Haha

nie wszyscy dobrze znoszą szybkie przestawianie sie na zmiany im młodsza osoba tym lepiej to znosi , najgorsze ranne zmiany w tym systemie 7/2 , dotego tylko Basf wprowadził ten system pracy na produkcji inne firmy tego nie robią.Jak było 4/2 mniej osób chorowało jak teraz i mniej składało wypowiedzenia...

glock 19
@Pisarz

A kolejny tytuł to ,,jak lala wysadzil ADLDHD w powietrze " ten czlowiekn zrobi krzywdę sobie i innym bez kkakkasku.

Kaczyński
@Paula

Dokładnie tak - na coatingu motorek w (usunięte przez administratora) A jak nowe biuro pustoszeje wieczorem to w kuchni zebranie operatorów ze slurry na 2-godzinną kawkę.

Paula
@Kaczyński

Kiedyś mi odpowiedział jeden jak zapytałam się " A co wy roboty nie macie ze ciągle w socjalu na kawie?" To odpowiedział bezczelnie " tak się pracuje na slurry" i głupi uśmiech

Ciekawy

Ilu jest takich jak ja ze praca ta mi sie nie podoba mecza mnie zmiany ale kasa dobra i to mnie trzyma tu. Ktos na tak samo?

byly robol

Jak tam sytuacja u was ?? słyszałem ze duże zmiany się szykują co już wypowiedzenia już napisane?

Weryfikator

A Kopernik dalej nie ogarnia na outfedzie 1220... eh....

glock 19
@Weryfikator

Jeszcz parę dni i nikt nie będzie ogarniał ludzie mają dosyć jest nas coraz mniej pracy coraz więcej ludzie po 6 H pracy mają dosyć jeden operator jedna linia itp itd .Zakład to ludzie bez nich nie istnieje A widać że w tym temacie tonie.

Przemus
@glock 19

Przecież już usunięto winnych za brak wyników! Teraz będzie tylko lepiej

Zizitop;-)

Dlaczego nikt nie płacze po smyrku i jego wesołej kompanijì ?

Produkcja od początku w Firmie

Nic nie wiecie ploty siejecie nikt prócz góry nie wie co jutro dzień przyniesie zmiany będą drastyczne nie wiadomo kogo dotkną możliwe że wszyscy to odczujemy i to może nie których boleć

@Produkcja od początku w Firmie

Naprawdę sądzisz że góra wie cokolwiek? W ich ruchach nie widać żadnego planu, wygląda to raczej na panikę i zarządzanie poprzez chaos. Teraz dopiero widać, że w fabryce było kilka osób na tyle mądrych, że wiedzieli kiedy odejść

Kajtek

@Staruch a to teraz jaki jest system pracy? 7 dni w tyg?

@Kajtek

Tak 7/2

@Kajtek

Tak i to bez przerwy, jestes non stop 7dni w pracy, ale kasa jaka... Jprdl... Żal

Kuba

Można faktycznie wiele zarzucać, że Basf to kolejna fabryka, I choć faktycznie praca w chemii prowokuje takie skojarzenia, to jednak firmie na każdym szczeblu brakuje spójnej kultury organizacyjnej, pomimo, że sama marka niesie za sobą jasne wartości. Marka jednak nie współgra z eksperymentem produkcyjnym w kraju niskokosztowym, ludzi, którzy zostali przez presję kosztową firmy wyeksportowani do Święte oraz rekompensują sobie wszelakie kompleksy z tego tytułu. Będąc zachęcony międzynarodowym środowiskiem pracy, tak naprawdę nie znajdziesz tu standardów znanych chociażby w korporacjach w rodzimych aglomeracjach. Nacisk na doskonalenie operacji, także HR, BHP dotyczących przepisów sprawia tylko dobre pierwsze wrażenie. Niestety przepisy równie często nadgorliwie nadużywa się. Człowiek odczuwa wrażenie, że niektórzy nie wynieśli nic ze swojego wyższego wykształcenia, a nawet brakuje im podstawowej znajomości problematyki materiału na maturę. I tak faktycznie praca zespołowa, zaufanie erodują po wpływem nadrzędności partykularnych interesów, niezdolności hamowania instynktów oraz emocji względem mniejszości religijnych, seksualnych, pochodzenia pracownika oraz wszelakich cech, do których można się przyczepić i dyskryminować na ich tle. Na samym końcu rozmawia się o kwalifikacjach i problemach technicznych. Koncentracje na pracy przykrywają tematy zastępcze, wydumany PR, plotki, przecieki informacji, naruszanie prywatności. Warto pochylić się nad jakością rekrutacji, przeanalizować kwestie nepotyzmu, zastanowić się nad strukturą i funkcją zespołów. Zamiast promować super ego warto nabrać pokory. Jeśli kandydat do pracy w dniu rekrutacji obserwuje kłótnie w kadrach, przekleństwa, dyskryminację i wyobrażenie braku ładu to jest to wysoce ujmujący przekaz. Niestety Basf dobrze prezentuje się tylko na zewnątrz, w środku gnije - szczególnie na pewnym poziomie zarządzania, z resztą jaka cała firma przechodzi przez poważny kryzys, który nie wynika z braku talentów, potencjału technologicznego i kapitałowego, ale przede wszystkim kryzysu wartości i moralnej korupcji oraz niskiej jakości przywództwa w jego prawdziwym znaczeniu. Kolejny raz dajemy dowód, że nie potrafimy się obchodzić z prezentem jakim jest zagraniczna inwestycja, ani też z potrzebą innowacji i przedsiębiorczości we własnym zakresie. Te same zarzuty można stawiać oficjelom i administracji, która potrafi jedynie się chełpić i błyszczeć w świetle dorobku i historii firmy z ponad 150-letnią tradycją. Nawet najbardziej pracowity, zaangażowany prawnik, menedżer, specjalista bez odpowiedniego zmysłu etyki potrafi udaremnić pracę wielu zwyczajnych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska