Fabryka Kopii Bartłomiej Czarnota

Lublin

Opinie o Fabryka Kopii Bartłomiej Czarnota

zapomniany 2015-07-10 00:05:54
Jeżeli szukasz miejsa gdzie chcesz sie psychicznie wykończyć, to właśnie w tej firmie.

*Umowa na 1/2 etatu, a praca po 8 godzin dziennie(mogłaby być nornalna umowa).

*Wypłata poniżej minimalnej krajowej.

*Pracodawca nie uznaje zwolnień lekarskich. albo nie wypłaci za dni kiedy chorujesz, albo wpisujesz urlop i go tracisz. Jeżeli pracownik upomni się o zapłatę za zwolnienie, to usłyszy coś w stylu:
-mogłeś/aś się cieplej/inaczej ubrać... i dlatego nie ma za to pieniędzy.
Guzik go obchodzi, czy będziesz miał na rachunki czy na życie.

*Pacodawca wykorzystuje praktycznie każdego pracownika do robót niezwiązanych z firmą typu kosznie trawy dla mieszkańców kamienicy czy zamiatanie całej ulicy(tak, jakby do niego należała). Jak pracownik "dobrze" się postara, to będzie usługiwał innym mieszkańcom na ulicy.

*niepokorni pracownicy, którzy się buntują tego typu praktykom są praktycznie z miejsca wyrzucani. Oczywiście pracodawca szuka pretekstu, aby inni nie mieli wątpliwości co do jego decyzji.

*osoby z dużym stażem, niestety na tyle przesiąkły patologią firmy, że wyżywają się na młodych pracownikach.

Radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie.
emilka 2015-11-05 11:44:00
Nie polecam pracy w tym miejscu!Wykańcza psychicznie!Małe zarobki!I tak każdy się już przekonał jak tam jest bo od pół roku widnieje ogłoszenie ze poszukują pracowników.Haha żenada.Panuje tam PSYCHOZA!!!!
orcki 2016-02-01 19:36:24
Czysty wyzysk nie polecam pracy tam. Praca na 1/2 etatu a w rzeczywistosci na caly etat. jeszcze maja swoje wewnetrzne wymysly ze pracownik ktory idzie na zwolnienie ma placone tylko przez pierwsze 7 dni pozniej juz nie. Hehe tylko trzeba byc baranem aby takie cos wymyslec. Oby takie cwaniaki szybko bankrutowali i zwijali swoj interes. Nasza polska gospodarkach opiera sie na takich oszustach.
andrzejq 2016-03-14 19:37:06
Przedmówcy trafnie okreslają prace tam.
Beznadziejna atmosfera, pracownicy zamiast szkolić, to udaja ze szkolą.
Poszukajcie innej pracy.
kaoaoal 2016-04-24 15:01:37
mozna u nich drukować i robić xero, naparwde dobrze to wygląda wsyztko tylko zastnawiam się teraz jakie są ceny?
Zostaw swoją opinię o Fabryka Kopii Bartłomiej Czarnota - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Kopii Bartłomiej Czarnota