KOM-EKO Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o KOM-EKO Sp. z o.o.

Unimil

Kolega pracuje i ma po 3000 zl netto na stanowisku ladowacza

ładowacz
@Unimil 14.03.2017 16:38
Kolega pracuje i ma po 3000 zl netto na stanowisku ladowacza

bzdury

pempino771

witajcie gdzie sie składa cv

kamis

Mi się wydaje, że tak źle nie jest u nich z zarobkami @andrzej. Pewnie się wszystkiego dokładnie dowiesz jak pójdziesz na rozmowę.

Rastal

Praca ciężka i mało płatna, jak na robotę w ciężkich, śmierdzących i cuchnących śmieciach. W dodatku przełożeni, począwszy od kierownika na sortowni po marinista, nie szanują w ogóle ludzi którzy tam pracują. Umowa, którą tam się dostaje, nie jest adekwatna do stanowiska, na którym się pracuje, często jest to praca ponad siły, lub praca za dwie osoby, (np. w umowie pisze sortowacz, a w rzeczywistości robi się jako operator i sortowacz) dokanie 2 w jednym.

Zostaw opinię o KOM-EKO Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOM-EKO Sp. z o.o.