KOM-EKO Sp. z o.o.

Opinie o KOM-EKO Sp. z o.o.

Pani Dorota

Zauważyłem jako mieszkaniec, że są "śmieciarze", którzy są kulturalni, na zadawane pytania dotyczące śmieci również odpowiedzą, a są i tacy, którzy tylko bąkną albo ramionami trzepną i powiedzą "nie wiem", "nie mam czasu". To jeden z najstarszych zawodów świata-śmieci zawsze były, są i będą.Moim skromnym zdaniem (jestem emerytką), to w niektórych przypadkach widzę nawet i uśmiech mimo pogody. Oni po prostu są potrzebni, zawód jak każdy inny, tylko nie wiem, czy biorą każdego menela z ulicy, czy jakieś przechodzą rozmowy z psychologiem , stres na pewno u tych Panow istnieje. Mój pies szczeka radośnie, kiedy śmieciarkę słyszy i widzi, czuje ten "smrodek". Ciężka praca ale powinni wybierać tych bardziej przystojniejszych, kulturalniejszych w niektórych przypadkach. Ja akurat do nich nic nie mam, przyjadą, pies szczeka, rozmawiałam wiele razy z niektórymi z nich, wytłumaczył mi taki jeden kiedyś (wyglądał jak pirat), o pojemnikach, czemu to służy, co należy wrzucać. Pozdrawiam "śmieciarzy" i życzę im wszystkiego dobrego:-)

Koń
@Pani Dorota 12.12.2018 03:05

Smieciarzem to ty jesteś, oni są czyścicielami.

Klientka

Jedna wielka katastrofa.Przy odstawianiu śmietników facet tak nimi pomiatał, że jeden ze śmietników się wywalił.Typ nawet go nie podniósl,tylko tak go zostawił,bo po co się przejmować i schylać,prawda? Wybiegłam za nim z krzykiem,nawet się nie odwrócił! To jest Wasza praca,my za to płacimy i chcemy, żeby była zrobiona dobrze a nie na odwal się!

Mieszkaniec

Od kiedy zaczęli wywóz śmieci z naszej dzielnicy zaczęły się problemy. Fatalna firma. Rzucają worki na ulicę, nie zabierają worków, zostawiają kubły otwarte. Koszmar

BYŁEM

jak ktos szuka NORMALNEJ PRACY , A NIE MA UKŁADÓW TO LEPIEJ NIECH SOBIE ODPUSCI

Zbyszek. N

A za 12.listopada też odrobek będzie w sobotę 10.listopada a ustawowo jest to dzień wolny od pracy więc jak to jest? Czy ktoś może nam to wytłumaczyć, tak jak z tym odrabianiem za 1 listopada? Przecież soboty powinny być dla chętnych i chcących dorobić sobie, a nie wywierania presji na pracownikach że muszą być i odrobić ten dzień.

jolanta

Spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, dziękuję miłym paniom za pomoc.

Boczmen29

Czy w Kom Eko jest możliwość uzyskania umowy o pracę na czas nieokreślony?. Jeżeli tak to która to jest umowa?.

Caprcha

Zarobki od 1950 do 2200 za ładowacza. Prawdą jest, że można i 6 i 12h dziennie pracować i to wszystko zależy od trasy. Jeszcze wszystko zależy czy na wojennej czy Ursusie się pracuje i pod jakim kierownikiem. Jak za tego typu pracę słabo płacą. Podobno w MPO maja lepsze pensje.

@Caprcha 08.08.2018 15:54

Praca ładowacza na ursusie na śmieciarce pod kierownikiem Lewandowskim. Ile można zarobić?.

Caprcha
@Boczmen29 08.08.2018 17:48

Przez pośrednika pracy ok 2000 na rękę a przez kom eko od 2100 do 2300. Jak za

Kierowca

Kierowca kat C na początek dostaje 2400 netto, w tym już są nadgodziny ryczaltem-12,5 co miesiąc. Pracuje się, aż się zrobi trasę, może być 6 godzin, a może być i 12 jeśli coś się zepsuje i trzeba jechać na warsztat. Najgorzej jeśli święto wypada na tygodniu, wtedy trzeba nadrabiać trasę z dnia wolnego w pozostałe dni lub przyjść w sobotę(dodatkowo płatne). Generalnie dość lekka praca jeśli chodzi o kierowcę, tylko że trzeba dobrze poznać swoją trasę i wtedy idzie sprawnie.

@Kierowca 10.07.2018 11:59

Nie chodzi mi o Kierowcę kat C tylko o ładowacza. Na jakie zarobki może liczyć ładowacz?.

Boczmen29

ILE ZARABIA SIĘ NA STANOWISKU ŁADOWACZA W KOM EKO?.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w KOM-EKO Sp. z o.o.?

mala

juz nie przesadzaj to chyba Twoj opis tzn Twojej osoby

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o KOM-EKO Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Były pracowenik komeko

Nie polecam, kierownictwo dokłada roboty ponad siły pracownika robi sie po 12 godzin dziennie. Na odpowiedz ze sie nei da kierownik dopowiada jest w trasówce to sie da! Omiojać szerokim łukiem pieniadze są słabe jak na prace w smieciach 2000 na reke za 12 godzin pracy dziennie w soboty i n iedziele tez sie pracuje

Unimil

Kolega pracuje i ma po (usunięte przez administratora)zl netto na stanowisku ladowacza

ładowacz
@Unimil 14.03.2017 16:38

bzdury

pempino771

witajcie gdzie sie składa cv

kamis

Mi się wydaje, że tak źle nie jest u nich z zarobkami @andrzej. Pewnie się wszystkiego dokładnie dowiesz jak pójdziesz na rozmowę.

Zostaw opinię o KOM-EKO Sp. z o.o. - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOM-EKO Sp. z o.o.