KOM-EKO Sp. z o.o.

Lublin

KOM-EKO Sp. z o.o.

Opinie o KOM-EKO Sp. z o.o.

jolanta

Spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, dziękuję miłym paniom za pomoc.

ULIK

Czy wiecie coś o ewentualnych wolnych etach? Słyszałem, że to dobra firma.

Boczmen29

Czy w Kom Eko jest możliwość uzyskania umowy o pracę na czas nieokreślony?. Jeżeli tak to która to jest umowa?.

Caprcha

Zarobki od 1950 do 2200 za ładowacza. Prawdą jest, że można i 6 i 12h dziennie pracować i to wszystko zależy od trasy. Jeszcze wszystko zależy czy na wojennej czy Ursusie się pracuje i pod jakim kierownikiem. Jak za tego typu pracę słabo płacą. Podobno w MPO maja lepsze pensje.

@Caprcha 08.08.2018 15:54

Praca ładowacza na ursusie na śmieciarce pod kierownikiem Lewandowskim. Ile można zarobić?.

Caprcha
@Boczmen29 08.08.2018 17:48

Przez pośrednika pracy ok 2000 na rękę a przez kom eko od 2100 do 2300. Jak za

Kierowca

Kierowca kat C na początek dostaje 2400 netto, w tym już są nadgodziny ryczaltem-12,5 co miesiąc. Pracuje się, aż się zrobi trasę, może być 6 godzin, a może być i 12 jeśli coś się zepsuje i trzeba jechać na warsztat. Najgorzej jeśli święto wypada na tygodniu, wtedy trzeba nadrabiać trasę z dnia wolnego w pozostałe dni lub przyjść w sobotę(dodatkowo płatne). Generalnie dość lekka praca jeśli chodzi o kierowcę, tylko że trzeba dobrze poznać swoją trasę i wtedy idzie sprawnie.

@Kierowca 10.07.2018 11:59

Nie chodzi mi o Kierowcę kat C tylko o ładowacza. Na jakie zarobki może liczyć ładowacz?.

Boczmen29

ILE ZARABIA SIĘ NA STANOWISKU ŁADOWACZA W KOM EKO?.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w KOM-EKO Sp. z o.o.?

mala

juz nie przesadzaj to chyba Twoj opis tzn Twojej osoby

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o KOM-EKO Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Były pracowenik komeko

Nie polecam, kierownictwo dokłada roboty ponad siły pracownika robi sie po 12 godzin dziennie. Na odpowiedz ze sie nei da kierownik dopowiada jest w trasówce to sie da! Omiojać szerokim łukiem pieniadze są słabe jak na prace w smieciach 2000 na reke za 12 godzin pracy dziennie w soboty i n iedziele tez sie pracuje

Unimil

Kolega pracuje i ma po (usunięte przez administratora)zl netto na stanowisku ladowacza

ładowacz
@Unimil 14.03.2017 16:38

bzdury

pempino771

witajcie gdzie sie składa cv

kamis

Mi się wydaje, że tak źle nie jest u nich z zarobkami @andrzej. Pewnie się wszystkiego dokładnie dowiesz jak pójdziesz na rozmowę.

Zostaw opinię o KOM-EKO Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOM-EKO Sp. z o.o.