KOM-EKO Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o KOM-EKO Sp. z o.o.

Unimil

Kolega pracuje i ma po 3000 zl netto na stanowisku ladowacza

Wiem bo pracowałem.
@Unimil 14.03.2017 16:38

Jak u lewandowskiego to da sie zarobic bo jak u śledzia to można garba sie dorobić. Śmiałek i Śledź to dwa pedały, pracy dokładaja wiecej niż jesteś w stanie zrobic i jeszcze potrafią jeździc i sprawdzać czy robota jest zrobiona. Ogólnie nie polecam bo to zwykły kołchoz ci co pracują tam po 20 lat to maja dobrze ale świeżaków tam sie wykorzystuje.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w KOM-EKO Sp. z o.o.?

niezadowolny
@Administrator 23.02.2018 13:38

Każdy na każdego za plecami gada, trzeba uważać bo inne ekipy robią zdjecia i podpierda***ą, pracy ponad twoje siły. Na każdy sprzeciw i zdanie, ze jest za dużo pracy kierownik odpowiada, ze może bedzie lepiej. Ogólnie nie polecam kierownictwo do d**y Najgorszy jest śmiałek bo czepia sieo wszystko i potrafi jeździć i śłedzić czy dobrze wykonujsze prace, wystarczy, że cos ominiesz i po premii.

Były pracowenik komeko

Nie polecam, kierownictwo dokłada roboty ponad siły pracownika robi sie po 12 godzin dziennie. Na odpowiedz ze sie nei da kierownik dopowiada jest w trasówce to sie da! Omiojać szerokim łukiem pieniadze są słabe jak na prace w smieciach 2000 na reke za 12 godzin pracy dziennie w soboty i n iedziele tez sie pracuje

były pracownik kołchozu komeko
@Były pracowenik komeko 18.04.2018 20:11

Pracuje sie 365 dni w roku. Soboty niedziele i swieta. Nie mozna mnawet z rodzina w wigilie posiedaziec bo trzeba isc do pracy nie polecam. KIEROWNICTWO KAZE JEZDZIć PO CHODNIKACH ! A mandaty spadaja na twoja glowe. Najgorszy jest Marcin Śmiałek bo ledwo dostał posadę zastępcy kierownika i chce wszystkich ustawiać po kątach burak z janowa lubelskiego.

Szukasz pracy w Lublinie?

pempino771

witajcie gdzie sie składa cv

kamis

Mi się wydaje, że tak źle nie jest u nich z zarobkami @andrzej. Pewnie się wszystkiego dokładnie dowiesz jak pójdziesz na rozmowę.

Rastal

Praca ciężka i mało płatna, jak na robotę w ciężkich, śmierdzących i cuchnących śmieciach. W dodatku przełożeni, począwszy od kierownika na sortowni po marinista, nie szanują w ogóle ludzi którzy tam pracują. Umowa, którą tam się dostaje, nie jest adekwatna do stanowiska, na którym się pracuje, często jest to praca ponad siły, lub praca za dwie osoby, (np. w umowie pisze sortowacz, a w rzeczywistości robi się jako operator i sortowacz) dokanie 2 w jednym.

Zostaw opinię o KOM-EKO Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOM-EKO Sp. z o.o.