KOM-EKO Sp. z o.o.

Lublin

KOM-EKO Sp. z o.o.
3 9

Opinie o KOM-EKO Sp. z o.o.

Kierowca

Kierowca kat C na początek dostaje 2400 netto, w tym już są nadgodziny ryczaltem-12,5 co miesiąc. Pracuje się, aż się zrobi trasę, może być 6 godzin, a może być i 12 jeśli coś się zepsuje i trzeba jechać na warsztat. Najgorzej jeśli święto wypada na tygodniu, wtedy trzeba nadrabiać trasę z dnia wolnego w pozostałe dni lub przyjść w sobotę(dodatkowo płatne). Generalnie dość lekka praca jeśli chodzi o kierowcę, tylko że trzeba dobrze poznać swoją trasę i wtedy idzie sprawnie.

Boczmen29
@Kierowca 10.07.2018 11:59

Nie chodzi mi o Kierowcę kat C tylko o ładowacza. Na jakie zarobki może liczyć ładowacz?.

Boczmen29

ILE ZARABIA SIĘ NA STANOWISKU ŁADOWACZA W KOM EKO?.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w KOM-EKO Sp. z o.o.?

mala

juz nie przesadzaj to chyba Twoj opis tzn Twojej osoby

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o KOM-EKO Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Były pracowenik komeko

Nie polecam, kierownictwo dokłada roboty ponad siły pracownika robi sie po 12 godzin dziennie. Na odpowiedz ze sie nei da kierownik dopowiada jest w trasówce to sie da! Omiojać szerokim łukiem pieniadze są słabe jak na prace w smieciach 2000 na reke za 12 godzin pracy dziennie w soboty i n iedziele tez sie pracuje

Unimil

Kolega pracuje i ma po (usunięte przez administratora)zl netto na stanowisku ladowacza

ładowacz
@Unimil 14.03.2017 16:38

bzdury

pempino771

witajcie gdzie sie składa cv

kamis

Mi się wydaje, że tak źle nie jest u nich z zarobkami @andrzej. Pewnie się wszystkiego dokładnie dowiesz jak pójdziesz na rozmowę.

Zostaw opinię o KOM-EKO Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOM-EKO Sp. z o.o.