Opinie o M i R Prasek w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy M i R Prasek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w M i R Prasek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M i R Prasek w Lublin

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w M i R Prasek o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Brak jakichkolwiek szkoleń wyjazdowych uczymy się na autach klienta

Kami

Pracujesz 8,5 H , na umowie masz 8h (40H tydzien) i najnizsza krajowa oraz nic wiecej , musisz pracowac w soboty , musisz wyrobic norme na najniższa krajową a premie UZNANIOWĄ dadza ci jak beda chcieli , oczywiscie na poczatku ci obiedzaja duzo pieniazków( procent od przerobu) , przez trzy miesiace pracujesz za najniższa krajowa i sie masz wykazac , pozniej ci obiedzaja premie , podsuna ci dokumenty do podpisania o lojalce wobec firmy( o niepracowaniu w domu i winnych pracach i trzymaniu buzi na kłodkę) oraz o szkoleniach, ze jak cie wysla na szkolenie to musisz rok odpracowac bo inaczej oodajesz pieniadze za szkolenia z nadwyżką i musisz kupic własne narzedzia bo firmowe ci niewystarcza(wiecej narzedzi ludzie mają w domach co nie zajmuja sie mechanikom niż w rzekomym ASO)

Mechanik Nowy wpis
@Kami

Nie możliwe. Nadal są w serwisach takie praktyki? To nie lata 90. Czyli praca za grosze lojalnościowymi i najlepiej na działalności. Ciekawe ilu dane się nabrać na tak nie godne warunki.

Łukasz Nowy wpis

Przeczytałem, że jeszcze rok temu mechanik zarabiał najniższą krajową. Czy wciąż tak jest? Były jakieś podwyżki czy nie?

Mechanik

Pracowałem 4 miesiące tragedia brak podstawowych narzędzi. Umowa zlecenie przedłużana z miesiąca na miesiąc a obiecywali od 1 dnia umowę o pracę. Żadnego szkolenia co też było obiecywane na rozmowie o pracę. Zarobki najniższa krajowa a tydzień pracy 6 dniowy podobno są premię ale to bardziej legenda (podobno ktoś kiedyś znał kogoś kto dostał) Nauka na samochodach klienta to standard większość zespołu bez doświadczenia czasem nie wiedzą co mają robić czysta improwizacja. Rzekomego szefa serwisu pana M... pozostawiam bez komentarza do puki on tam będzie nie znajdą nikogo z doświadczeniem.

Men
@Mechanik

Gdzie tak jest ?

Mechanik
@Men

Men
@Mechanik

Nie miałem umowy innej niż pełny etat i nie zarobiłem nigdy najniższej krajowej

Mechanik Nowy wpis
@Men

A ja zarobiłem najniższa przez 4 miesiące. po rozmowach z dyrektorem i wysłuchiwaniu kolejnych obietnic dałem sobie spokój. W dzisiejszych czasach za pracę fizyczną gdzie trzeba się ubrudzić (z sobotami) min 4 tys na rękę się należy +premie inaczej nie będzie tam nigdy dobrego mechanika. Za kogoś z większym doświadczeniem 5-6 tys na miesiąc. Jak nie to niech tych krawaciarzy z salonu postawi na serwis. Dodam jeszcze że przez 4 miesiące nie wykorzystałem ani jednego dnia wolnego i po zwolnieniu nie zostało mi zapłacone za urlop którego nie wykorzystałem pomimo obietnic dyrektora serwisu. Żenada jeszcze mieli pretensje że zostawiłem pracę z ostatnim dniem umowy nie informując wcześniej o tym.

Batman

Dzisiaj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie zatrudnienia. RZENADA! chcą zatrudnić fachowca z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w danym zawodzie za najniższą krajową. Brawo dla zarządu spółki. Myslę że za takie wynagrodzenie fachowcy będą przeć oknami i drzwiami . Pewnie ciężko będzie się opędzić?!

Batman
@Batman

Przepraszam wszystkich za błąd w slowie ŻENADA.

Radomiak
@Batman

Standard dla tej firmy. Znajdą jakiegoś jelenia. Podpisze wszystko nawet zwrot za szkolenia. (usunięte przez administratora) nie polecam

Michał Nowy wpis
@Batman

Serio jeszcze są firmy co najniższą krajową oferują? Miałem aplikować jednak Twój wpis mnie zdecydowanie zniechęcił. Jak już rozmawialiście to jaki typ umowy oferują? Jaki wymiar czasu? Co z pracą w weekendy?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie M i R Prasek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Richi

Obecnie szukają doradcy serwisowego. Rozmowa o pracę dość rzeczowa. Stawka zabija - najnizsza krajowa z sobotami to jest jakaś kpina. Zdecydowanie nie polecam. Pewnie wszystkie obiecane premie są nie do osiągnięcia. Sorry na strefie zarobię 2 x tyle.

Peugot

Praca po 9-10 h. Praca w weekendy i to wszystko za (usunięte przez administratora)

@józek a ty napiszesz opinie o tej firmie? Ciekawy jestem

Józek

@Kami Zawsze można zmienić firmę lub założyć swoją. Firma jak najbardziej ok,ale wiadomo, że maruderzy są wszędzie.

Wiktor

Polecacie tu składać cv?

Paw
@Wiktor

Nie , pracowałem tam i jezeli chcesz pracowac w ramach najnizszej krajowej oraz w nadgodzinach z własnymi narzedziami to smiało składaj.

norge

nie polecam mialem problem ze swiatlami pegueot 3008 naprawa wyceniona na 4500 zl i okazalo sie ze na czesci z francji trzeba czekac 2 tyg bo nie ma na miejscu ok,zrezygnowalem,,podrzedny zaklad jednoosobowy na wsi wystarczylo tylko skory gowac blad na komputerze naprawa 100 zl

Bartosz

Firma dobra to i na forum nie ma chętnych żeby coś napisać?

Feliks

Zupełnie nie zgadzam się z opinią @Anonim i pewnie dlatego brak odwagi żeby się podpisać?

Masakra. Niska płaca a pracy pod korek. W dodatku w zespole pojawiają się uprzejmi donosiciele. Nie polecam.

Jakuś

Soboty praca za darmo nie polecam.

Ale tam chłopaki zasuwają jak nigdzie już tam nie pracuję dzięki bogu.

Qwert

Coś drgnęło u Praska w Lublinie zaczęło być czyściej i pod maska czyściej i robota jest czyściejsza. Bo syf był niesamowity i bałagan . Jak tak dalej będzie czyściej to polecam.

Brak poszanowania pracy. Pracownicy traktowani jak mrówki robotnice - ciężka praca za psie pieniądze...

Zostaw merytoryczną opinię o M i R Prasek - Lublin

• Jak się pracuje w M i R Prasek?

Zobacz opinie na temat firmy M i R Prasek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M i R Prasek?

M i R Prasek