M i R Prasek

Opinie o M i R Prasek

Anonim

Masakra. Niska płaca a pracy pod korek. W dodatku w zespole pojawiają się uprzejmi donosiciele. Nie polecam.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w M i R Prasek o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jakuś

Soboty praca za darmo nie polecam.

Tomek

Ale tam chłopaki zasuwają jak nigdzie już tam nie pracuję dzięki bogu.

Qwert

Coś drgnęło u Praska w Lublinie zaczęło być czyściej i pod maska czyściej i robota jest czyściejsza. Bo syf był niesamowity i bałagan . Jak tak dalej będzie czyściej to polecam.

Brak poszanowania pracy. Pracownicy traktowani jak mrówki robotnice - ciężka praca za psie pieniądze...

Zostaw opinię o M i R Prasek - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M i R Prasek