Opinie o Norcom Sp. z o.o. w Sztum

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Norcom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Norcom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norcom Sp. z o.o. w Sztum

Maciej Nowy wpis

Gdyby nie KRS wskazujący, że firma funkcjonuje to po wyglądzie tego forum wniosek byłby jeden, nie ma firmy.

Dariusz

Czy obecnie rekrutują pracowników do NORCOM? Nie widziałam żadnej oferty na stronie. Czy możecie podzielić się z innymi użytkownikami opinią na temat tego jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy można liczyć na umowę o pracę? Każda opinia będzie na pewno pomocna.

Wuwu Nowy wpis
@Dariusz

Pracowałem. Marna płaca. Firma na końcu świata. Produkt archaiczny jak skrzynia biegów w polonezie.

Dariusz Nowy wpis
@Wuwu

Dzięki za odpowiedź. Wspomniałeś o marnej płacy. Będziesz tak uprzejmy i podasz mniej więcej, ile można zarobić? Nie ukrywam, że wysokość oferowanej pensji jest dla mnie dosyć ważna.

Wuwu Nowy wpis
@Dariusz

To zależy jakie stanowisko. Ale generalnie, to mała firma. Oparta na 2 produktach z bardzo starymi rozwiązaniami. wiec dużych zarobków i możliwość awansu nie ma.

po rozmowie

Byłem tam na rozmowie. Firemka mała. Zarządzana przez jedna osoba, która za bardzo nie wiem co sie dzieje. Wygląda jak by mentalnie zatrzymała sie na latach 90 tych i nie dostrzegała ze są inne technologie.

kita

niektóre osoby bardzo chętnie przychodzą na praktyki do małych przedsiębiorstw żeby zobaczyć, jak one od wewnątrz funkcjonują, to normalne na zachodzie np.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Norcom Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

ex pracownik

Staż w tak małej firmie? I czego niby oni maja takiego stażystę nauczyć ? Jak włazić klientowi w d.. ? Dobry żart!

ex pracownik

Zgadza się wszystko. Pracowałem w tej firmie kiedyś. Prezes w lekko gejowskim sweterku już od dawna nie ogarnia sytuacji w firmie. Marna płaca dla programistów, a o pracownikach już nie wspomnę. Do tego trzeba jechać na peryferie miasta,bez szans na komunikacje miejska, a za paliwo nikt nie zwraca. Rotacja wielka. Odradzam!!!

m

Haha .. ale beka .. wszedłem tu z ciekawosci, by sprawdzic czy jest co o tej firmie i ich załoznej Stacja SQL 2012 no i nie zawidołem sie .. trafiona opinia w 100% ... ludzie trzymajcie sie od tego z daleka

ex-klient

Radze omijać ta firma jako pracownik i jako klient. Miałem sporo do czynienia z ta firma. Śmieszny prezes norbercik w gejowskich sweterkach, wciska swoją marna aplikacyjkę, rodem z lat 90tych.Wciąż coś się psuje, zawiesza i trzeba do nich dzwonić, a ze spora rotacja pracowników, wiec ciężko o kogoś kompetentnego. Próbują zrobić nowa wersje i zmuszają klientów do update, ale to dramat jest jakiś. A żeby było śmieszniej, ta stara wersja jest nie ich, wiec obecni programiści nie bardzo potrafią pomóc. Nic dziwnego, ze pracownicy im uciekają.

Zostaw merytoryczną opinię o Norcom Sp. z o.o. - Sztum

Norcom Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kościuszki 4
    82-400 Sztum