Norcom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Skorzewo

Opinie o Norcom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

ex-klient 2015-05-09 20:00:13
Radze omijać ta firma jako pracownik i jako klient. Miałem sporo do czynienia z ta firma. Śmieszny prezes norbercik w gejowskich sweterkach, wciska swoją marna aplikacyjkę, rodem z lat 90tych.Wciąż coś się psuje, zawiesza i trzeba do nich dzwonić, a ze spora rotacja pracowników, wiec ciężko o kogoś kompetentnego. Próbują zrobić nowa wersje i zmuszają klientów do update, ale to dramat jest jakiś. A żeby było śmieszniej, ta stara wersja jest nie ich, wiec obecni programiści nie bardzo potrafią pomóc. Nic dziwnego, ze pracownicy im uciekają.
m 2015-06-18 18:57:35
Haha .. ale beka .. wszedłem tu z ciekawosci, by sprawdzic czy jest co o tej firmie i ich załoznej Stacja SQL 2012 no i nie zawidołem sie .. trafiona opinia w 100% ... ludzie trzymajcie sie od tego z daleka
ex pracownik 2015-09-30 13:21:19
Zgadza się wszystko. Pracowałem w tej firmie kiedyś. Prezes w lekko gejowskim sweterku już od dawna nie ogarnia sytuacji w firmie. Marna płaca dla programistów, a o pracownikach już nie wspomnę. Do tego trzeba jechać na peryferie miasta,bez szans na komunikacje miejska, a za paliwo nikt nie zwraca. Rotacja wielka. Odradzam!!!
ex pracownik 2016-01-06 13:21:22
Staż w tak małej firmie? I czego niby oni maja takiego stażystę nauczyć ? Jak włazić klientowi w d.. ? Dobry żart!
kita 2016-04-23 22:53:35
niektóre osoby bardzo chętnie przychodzą na praktyki do małych przedsiębiorstw żeby zobaczyć, jak one od wewnątrz funkcjonują, to normalne na zachodzie np.
Zostaw swoją opinię o Norcom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Skorzewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norcom Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe