Opinie o Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. w Warszawa

grog

Podejście kierownika jest fatalne

Mariusz

$$$$$PILNE$$$$ Wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy: "§ 8. 1. Składniki wynagrodzenia przysługujące za okresy nie dłuższe niż jeden miesiąc,(...), uwzględnia się przy ustalaniu wynagrodzenia urlopowego w łącznej wysokości wypłaconej pracownikowi w okresie 3 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc rozpoczęcia urlopu." Do wynagrodzenia urlopowego wlicza się wypłacone wynagrodzenie za nadgodziny w październiku 2019. To znaczy: należy wziąć urlop wypoczynkowy w miesiącu listopadzie, grudniu lub styczniu i wtedy kalkulacja wynagrodzenia za urlop będzie zawierała wynagrodzenie za godziny nadliczbowe. Czyli wynagrodzenie urlopowe będzie liczone ze składnikiem wypłaty za roczne godziny nadliczbowe. W podobny sposób wylicza się wynagrodzenie za zwolnienie lekarskie w tych miesiącach. Jeżeli nie otrzymacie urlopu w miesiącu listopad, grudzień, styczeń, to wynagrodzenie za zwolnienie lekarskie w tych miesiącach również będzie wyliczone z uwzględnieniem wypłaconych rocznych godzin nadliczbowych. Pracownicy przewidziani do „sprzedaży” w ramach Samolotów muszą wykorzystać urlop do końca grudnia, bo inaczej urlop Wam przepadnie, tzn nowy właściciel naliczy urlop od początku zatrudnienia w nowej firmie. Nie dajcie się oszukać! Na Samolotach macie szansę zarobić olbrzymie pieniądze za urlopy, bo macie prawo wykorzystać wszystkie dni przysługującego urlopu.

Łukasz

W internecie nie opublikowano żadnej oferty pracy w Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o., a chciałem dowiedzieć się czegoś więcej na temat współpracy. Zauważyłem, że praca w tej firmie dosyć często określana jest jako "ciężka", a co tak naprawdę na to wpływa? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do ilości obowiązków?

@Łukasz

Nie polecam umowa o zlecenie przez 3 miesiące i na rękę 1800 chyba, jaja jak berety xddd

Aneta

A co po 3 miesiącach pracy na umowie zlecenie? Czy można liczyć na większą stawkę? Czy jest szansa na otrzymanie umowy o pracę?

@Aneta

Umowa o prace jest jakoś 2500 czasami więcej

Aneta

Dzięki za odpowiedź. Chętnie dowiedziałabym się jeszcze ,czy są jakieś premie lub dodatkowe profity od Airport Cleaning Service?

Sd

Kierownik to pajac ogólnie nie polecam tam nikomu pracować chyba że bierzesz dopalacze jak większość załogi

George
@Sd

Który kierownik?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK BUDOWLANY?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
kuba

Witajcie, jestem umowiony na pracownika wsparcia do ACS, po tych wpisach jestem troche przerazony i nie wiem czy jest sens jechac. pracuje ktos tam na wsparciu i moglby szczerze sie podzielic opinia o tej firmie? bo na chwile obecna wyglada mi to na jakiś krzak...

Rozczarowany
@kuba

Szczerze mówiąc też chciałem tam pracować ale po przeczytaniu tych komentarzy zrezygnowałem.

Oleńka

Tajemniczo i jednocześnie niepokojąco piszecie o firmie. Może coś więcej ?

Pracownik acs

A kiedy emisja PROSZĘ o więcej szczegółów ?jestem ciekawa

Handel w Acs idzie a całego... Alkohol, papierosy i zarekwirowane mięso pasażerów. Umowy tylko na zlecenie 15 pln brutto/h. Zapraszamy program "Uwaga".

Pracuję w rzeszowie. Moje sugestie dla Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.: Firma dba o swoich pracowników. Niema co narzekać.

Jarosław
@Anna

Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy, ale przydałaby się bardziej szczegółowa opinia. Co możesz powiedzieć o rodzaju umów o pracę jakie są zawierane z pracownikami? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Piszesz, że firma dba o swoich pracowników. W czym się to przejawia? Czy oferuje premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czekam na Twoją opinię.

Natalia

@nara, jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś napisać kilka informacji na temat warunków pracy w firmie? Czy pracodawca przewiduje dodatki do wynagrodzenia takie jak pakiet socjalny, premie lub szkolenia zawodowe? Jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami? Podziel się swoim doświadczeniem. Będzie ono bardzo pomocne dla osób poszukujących pracy.

Adaś
@Natalia

Praca jest odpowiedzialna i dość ciężka – ale można się przyzwyczaić nie ma problemu z motywacją do pracy jak tu ktoś wcześniej pisał , nawet mogę zaryzykować stwierdzenie że mamy w porządku kierownika jak jest potrzeba to pracuje razem z nami , tak że na razie jest ok.

maja
@Natalia

Praca jest ciężka - bo trzeba darmowym transportem do Pułtuska dostarczyć znalezione w koszach na śmieci pozostawione przez pasażerów przedmioty (kosmetyki, alkohole, konserwy, kiełbasy, napoje) na stragan na rynku w Pułtusku. Brygadzistka Mi. zarządza trzema kobietami' które muszą oddać jej znalezione łupy. Można.?

Miko

Ci co piszą te wypowiedzi powinni iść do psychiatry pracuje w Acs i nie narzekam

julita

Czy możecie mi powiedzieć w jakich godzinach są zmiany przy sprzątaniu samolotów bo chcę się zatrudnić pozdrawiam.

Natalia

@Szymon, jeśli zdecydujesz się jechać na rozmowę o pracę napisz na forum jak przebiegała rekrutacja, jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowali i jakich kwalifikacji wymagali od Ciebie na tym stanowisku? Jeśli zostaniesz przyjęty koniecznie napisz o tym i o swoich pierwszych dniach pracy. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie, będą Ci wdzięczne za informacje.

Szymon

Dzień dobry dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jako Pracownik Wsparcia Kontroli Bezpieczeństwa docelowo Operator Kontroli Bezpieczeństwa , gdyż posiadam legitymację do posiadania broni . Teraz moje pytanie jest następujące czy warto jeschać na rozmowę jakich zarobków mogę się spodziewać z góry dziękuję za odpowiedzi . Pozdrawiam

D

Drodzy Państwo !! Jeżeli chodzi o moja osobę , tak pracowałem w tej firmie 2 lata 13.04.2018 r dostałem wypowiedzenie ze względu na niedopilnowanie obowiązków służbowych zwiaNych z nadużyciem paliwa podczas akcji zima . To jest prawda tak było niedopilnowanie było po mojej stronie nie po stronie Kierownika Działu Pana M. Mimo młodego wieku pracowałem w kilku firmach i żeby każdy kierownik był tak wporzadku jak Pan M to by było dobrze . Moim zdaniem powinniście sie od niego (usunięte przez administratora) bo nic złego wam nie robi a to ze nie odbiera telefonu od was to może nie ma ochoty słuchać waszych problemów przez 24h bo macie kierowników zmiany i to oninpowinni sie tym zajmować nie on !! Czy Dyrekcja powinna z wami sie spotykać wydaje mi sie ze nie , dla czego ? podpisujac regulamin firmy macie cos takiego jak droga służbowa . A to czy sie na czymś znają czy nie to chyba nie wam oceniać . Ja z tego miejsca mogę podziękować wszystkim pracownikom za współpracę . Praca na lotnisku dała mi dużo nowych doświadczeń i tez dużo lekcji na przyszłość takich jak np. Afera paliwowa ;) Jedyne co mogę powiedzieć nauczka aby pilnować i nie ufać do końca wszystkim ;) Firma jest dobra firmą wszystkie premie są wypłacane a co do wynagrodzenia sami wiedzieliście za co pracujecie . Nie zadajcie od innych ze bedą naprawiali cos co było rozwalone kilka lat temu bo jest to nierealne . Co do personelu na lotnisku to go wy chcecie aby studentki przyszły pracować ??!! Zastanówcie sie co piszecie . Życzę powodzenia w pracy mniej plotek więcej zaangażowania w prace . Pamiętajcie ze każdego idzie namierzyć nawet przez internet a w firmie są szpiedzy ,,Szyfranci” byli pracownicy MSWIA (Juz teraz kierownicy ) szybko was namieZa i będziecie mieli problemy ????????????

@D

POLITYKA PRYWATNOŚCI: Ochrona danych osobowych Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo do ochrony ich prywatności przez Usługodawcę. Usługodawca przetwarza dane osobowe Użytkownika niezbędne do nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania umowy o świadczenie Usług przez Usługodawcę oraz wyłącznie w celu prawidłowej realizacji Usług, określonych Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną dostępnym na stronie gowork.pl/regulamin, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wymaganych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.). Usługodawca każdorazowo określa dane, które są niezbędne do świadczenia danej Usługi drogą elektroniczną. Usługodawca jest administratorem danych osobowych i odpowiada za ich zabezpieczenie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są w celu świadczenia Usług, o których mowa w Regulaminie. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest obowiązkowe zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz niezbędne dla realizacji umowy. W przypadku Usług polegających na udostępnieniu danych osobowych Użytkownika potencjalnym pracodawcom, administratorem danych osobowych Użytkownika staje się równocześnie pracodawca, który we własnym zakresie odpowiada za ich przetwarzanie zgodnie z prawem. Usługodawca może wykorzystywać dane Użytkowników do celów przesyłania drogą elektroniczną informacji handlowych pochodzących od Usługodawcy lub osób trzecich wyłącznie po wyrażeniu przez Użytkownika odrębnej zgody na takie wykorzystanie. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania pracodawców i innych osób trzecich mające związek z treścią lub zakresem danych osobowych Użytkownika oraz za szkody powstałe w ich następstwie dla Użytkownika.

haha
@D

Krótka, nawet 15-minutowa drzemka w pracy zwiększa nasz zapał do pracy, poprawia koncentracje i redukuje stres. Wszystkie te czynniki sprawiają, że stajemy się bardziej wydajni. W wielu krajach sen w pracy jest czymś normalnym, a nawet pożądanym

koko

Czy Pan Dyrektor,powinien rozmawiać z Kierownikami Zmian.? W tej Firmie nie rozmawia.

koko

Czemu na Lotnisku pracują Starsze Panie, szok jak zobaczyłem po wyjściu z samolotu w Hali Odbiory Bagażu.?

robo

Co tutaj można napisać.? Wszystko pod kontrolą Firmy.! W tej Firmie za Pracę nie ma kasy, (usunięte przez administratora).Firma otworzyła dwa kanały do Komisji mobingowej i nadużyć. Teraz będzie jazda, każde ploteczki będą najważniejszym punktem pracy, specjalistów. A na Lotnisku brud.Dalej tak .

Pracownik ochrony !

Jestem obecnie byłym pracownikiem firmy ACS , ogólnie nie polecam pracy. Brak szacunku do pracownika Zero możliwość rozwój , najpierw obiecują i nic nie robią w tym kierunku, chociaż mają możliwości , wolą zatrudnić nową osobę z zewnątrz niż docenić swojego pracownika. Wielkie zmiany regularny problem z obsadą jak i grafikiem , plus obsada ludzie nie życzliwi , każdy za plecami obrabia drugą osobę. I kłamstwa które opowiadają o pracownikach. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Firma Kogucik
@Pracownik ochrony !

Na jakim obiekcie pracowałeś?

młodszy OKB -new krumsko 23

ACS - NAJLEPSZA FIRMA W KRAJU !!! Oby jak najdłużej !!!

Marko

Mam jutro rozmowę w tej firmie na stanowisko pracownika wsparcia. Po tych opiniach które przeczytałem zastanawiam się czy w ogóle warto iść :/ Naprawdę jest tam aż tak źle?

Natalia

@Mobinogowanywspominasz o mobbingu. Co konkretnie masz na myśli? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje mają miejsce? Jeśli tak, to warto zgłosić je do firmy. Ma ona obowiązek przeciwdziałania takim zachowaniom.

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Żwirki I Wigury 1
    00-906 Warszawa

Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.