Opinie o Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. w Warszawa

dzień dobry, czy w związku zatrudniają także w biurze? Widzę, że spytano o prace operatora poza tym komentarze są dość dawne a ja pracy w okolicy szukam. Jakie zadania administracyjne mogą być do wykonania?

Pracownik ACS

Brałem udział jakiś czas temu w rekrutacji, obecnie jestem już Pracownikiem. Ja brałem udział w 2 etapach rekrutacji. Rekrutacja na poziomie, wszystko jasno przekazane. Bardzo miła atmosfera. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami nt oferty, to myślę, że warto skorzystać. Praca jest wymagająca, na pewno zupełnie inny kalibracja niż praca w ochronie. Ja z lotniskiem jestem związany od lat i nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu. Póki co raczej większość na tak.

Małgorzata
@Pracownik ACS

A podasz trochę więcej szczegółów odnośnie rekrutacji? Może będę aplikować, ale trochę mnie stresują takie rzeczy. Miałeś jakiś test umiejętności czy coś takiego? Czy raczej rozmowa na zasadzie dogadania się?

Pracownik ACS Nowy wpis
@Małgorzata

Rekrutacja składała się z dwóch spotkań. Na pierwszym były testy psychologiczne + typowa rozmowa o pracę, na kolejnym testy przy komputerze z różnymi obrazkami. Potem musiałem złożyć dokumenty na lotnisku i czekać na sprawdzenie przez ich biuro przepustek przed zaczęciem pracy. Ogólnie raczej wszystko jest jasno wytłumaczone podczas rekrutacji i nie ma czym się stresować.

Teresa Nowy wpis
@Pracownik ACS

te testy duże znaczenie miały w tej rekrutacji?

Pracownik ACS Nowy wpis
@Teresa

Raczej tak, decydowały czy przechodzi się dalej

gosc

warto isć do solu czy do acs ? w solu wartownik a w acs pracownik wsparcia

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.?

Jest taki jeden kierownik co niczym sie nie interesuje robota ma być zrobiona najlepiej żeby nie było skarg, na koniec miesiąca troszkę dni pozamieniac pracownikom aby system przyjął. Nie ważne co się robi .CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY 2000 SIĘ NALEŻY.

Fazer

Podejście? Byłeś kiedyś w wojsku? Pamiętasz ,,falę"? Ty jesteś nikim, oni są bogami. Mają się za suoer soecjalistów od robity, którą my wykonujemy. Problem w tym, że nikt z kadry kierowniczej nie pracował pezy tym dłużej niż max 7 lat. A tu oracują ludzie z większym stażem, którzy ,,przerobili" trzy razy więcej roboty niż ci ,,nadludzie". Co wiąże się z doświadczeniem. I ci laicy pouczają ,,stare wygi" dając im dobitnie odczuć, że mają ich za nic. Szukaj innej roboty jak nie chcesz tracić nerwów. Czasem lepiej zarobić trochę mniej i mieć normalną pracę, niż za parę groszy robić za popychadło. Tym bardziej, że zarobki nie są wcale kosmiczne.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK BUDOWLANY?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Otto

Udzieli mi ktoś szczegółowych informacji dot. Zatrudnienia na stanowisku operatora kontroli bezpieczeństwa albo wparcia ds. Kontroli ? Bardzo proszę.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.?

xd

złap za telefon,wybierz numer do firmy i spytaj się

Jarek

Czyli w tej chwili w ogóle nie pracujecie? Zastanawiam się czy w ogóle warto składać cv?

Riddick

Witam. Warto podejmować pracę w acs ? Dużo chętnych do pracy w tym charakterze? Słyszałem, ze umowa o pracę i sfinansowanie szkolenia na kpof.

Pracownik acs

Wszystko zamykają kina teatry szkoły tylko nie Międzynarodowe porty lotnicze po co niech przywoza wirusy zero ochrony ludzi tam prcacujących no ale nadal czekamy na happy end!

@Pracownik acs

Wkoncu poszli po rozum do głowy i zamknęli granicą zakaz lotów obcego państwa brawo

Hugo

Koronawirus lotnisko powinno się zamknąć na dwa tygodnie lub do odwołania

Czy dużo jest nadgodzin, czy praca jest w ramach zwykłych godzin etatowych w kontroli bezpoeczeństwa? Czy nadgodziny są płatne czy np odbiór dnia wolnego?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Grzegorz

Zależy jak zmiana wypadnie ogólnie święta są pracujące jak wypadają na zmianie np 25 grudnia 26 1 stycznia itd

@Grzegorz

Na lotnisku pracuje się 365 dni w roku 24 godziny na dobę bez żadnych dopłat za dni świąteczne. Święta traktowane są jako zwykłe dni robocze i najlepiej być niewierzący jak chcesz pracować na lotnisku sklepy pozamykali A o takich instytucjach nikt nie pomyślał.,że tam też ludzie pracują.

Hugo

Odwiedziło firmę pip niedawno i podwyzek nie będzie dostałem pismo od inspektora z pip że premie są wliczane do wynagrodzenia

Można więcej się dowiedzieć co się dzieje w firmie kto kogo miał sprzedać?

Aneta

Z tego, co mi wiadomo, to osoby po stronie danej firmy nie mają możliwości usuwania wpisów. Może to zrobić tylko administrator forum, gdy zauważone zostaną rażące naruszenia regulaminu w danym wpisie. Skoro tak obszernie wypowiadasz się w wątku dotyczącym Airport Cleaning Service, to pewnie pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu?

Pracownica

I jak zmienili umowy i dali podwyżkę czy nie czy coś innego wymyślili?

vito

Ta firma to totalna porażka... Brak szacunku dla pracowników,(usunięte przez administratora)

Analityk

A co jeszcze was nie sprzedali? Mieli zrobić deal na koniec roku.

Róża
@Analityk

Dokumenty spółkowe były gotowe na 31.12

Luck

Rozporządzenie mówi o płacy min 2600 od 1 stycznia 2020, co znaczy że umowy muszą być zmienione z datą obowiazywania od 1 stycznia. Za styczeń muszą wypłacić wynagrodzenie już podwyższone.

Kombinują jak zabrać żeby później dac.

Wg prawa wzrosła najnizsza krajowa od 1 stycznia 2600 brutto będą aneksu do umów?

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Żwirki I Wigury 1
    00-906 Warszawa

Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Airport Cleaning Service Sp. z o.o.