Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

Chciałbym się zatrudnić na magazynie, czy dalej można liczyć na walenie konia?

Brygadzista

Jestem brygadzista ściemniam i mi płacą to mi pasuje

@Brygadzista

Ja również robię co lubię?

mariusz

jak sie potoczyły losy Grażyny? Byłby ktoś na tyle miły i opowiedział co dalej? DAJCIE WIĘCEJ GRAŻY

Janusz
@mariusz

Grażyna wcale nie został zwolniona,to jakiś fake news !

Antoni
@Janusz

Cześć Janusz, widzę że wiesz co się dzieje wewnątrz firmy. W takim razie powiedz mi proszę czy to dobre miejsce do rozwoju i czy Meblex zapewnia jakieś szkolenia i kursy na początek pracy? Jak to tu wygląda? :) Daj znać!

Nowy kierownik ruchu ma problem ciężko mu będzie zastąpić Karola on był obrotny dużo umiał sam zrobić był spoko źle zrobili pozbywając się Karola byłem jego pracownikiem i widać już duże problemy po jego zwolnieniu

Aneta
@242121

Jakie problemy masz konkretnie na myśli? Jaki wpływ miała zmiana kierownika na pracowników i pracę w Meblexie?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
Leszno

Kogo?

A macie czasami nocki?

@Marek

Tak oczywiście na kotłowni :)

Kolodziej
@Stefan

Tam zawsze jest dużo miejsca na koks :)

Aneta
@Kolodziej

Hmm... co miałeś dokładnie na myśli? Nie za bardzo rozumiem Twój komentarz... możesz wyjaśnić swoją wypowiedź? O co chodzi? Jaki koks?

Kierownik ruchu lipa Karol był gość szkoda go byłem pracownikiem Karola ogarniał wszystko był spoko pozdrawiam

Boss
@242121

Karol był człowiekiem który miał problem poprosić o pieniądze na żarówkę nie miał pojęcia o tym co należało do jego obowiązków.

Dyrektor B

Dzień Dobry Wszystkim, informuje że Pani Grażyna jest zwolniona ze skutkiem natychmiastowym!! bez prawa wstępu do zakładu pracy meblex. Obowiązki zostaną podzielne na wszystkich pracowników.

a
@Dyrektor B

oho komus sie przypomnialo o meblexie

@Dyrektor B

Po co takie glupoty piszecie masakra grazyna byla jest i bedzie a wy fake newsy brak słów

Meee

Psy już lecą !!!!

WitoldJar

Stefan odpoczywaj na emeryturze nie wtrącaj sie

@WitoldJar

Jeden wielki wal

@Dyrektor B

Jeśli przełożony wali konia podwładne mu w miejscu pracy a potem go faworyzuje czy to jest dalej jej życie prywatne?

Nie udawajmy (usunięte przez administratora) wszyscy wiedzą co się dzieje w firmie gdy nie na góry.

Stachuuuu

Kiedyś to była paka Edek ptasior mały Jacuś ponczek śmiechu orzeł skoksowany Maniek to są legendy meblexu.

pracownicy z biura

też chcemy podwyżek jak pracownicy z produkcji!!!! z jakiej racji do stali 40% więcej??????!!!!! zarabiają 7000 zł???????!!!!!!!!!

Stary pracownik
@pracownicy z biura

Jak byscie sie starali to byscie dostali a tak nic nie robiąc nie dostaniecie :) aha i dzięki za reklame w koncu przyjdą nowi do pracy a ta kwota 7000 tys wysana z palca no moze brutto co niektórzy pozdrawiam za robote sie wziąść to bedą podwyżki tyle w temacie :)

Stary pracownik
@pracownicy z biura

Jeszcze jedno ja sie dziwie ze was trzymaja skoro 20 % liczycie jako 40 % i to jeden dział

@pracownicy z biura

To zapraszamy do nas na produkcję, zobaczymy wtedy jak sobie popracujecie , gwarantuję że po tygodniu już was by nie było, po drugie wszyscy pracownicy dostali po 7000zł na rękę hehe ciekawe ? Od tej symulacji na górze już się w główkach poprzewracało

Bos
@pracownicy z biura

A ja mam gdzieś te śmieszne pieniądze oddając krew mam teraz 2dni wolnego osocze można co 2tygodnie zobaczcie ile wolnego na legalu

Bonus

Jeden wielki (usunięte przez administratora) którym rządzi dyrektor który niby wszystko wie, ale o niczym nie ma pojęcia... Nie polecam

Jacek
@Bonus

Czego konkretnie nie polecasz? Wszedłem do tego wątku, ponieważ interesowało mnie to jakie warunki zatrudnienia oferuje ogólnie firma Meblex. Czy od Ciebie może dowiem się czegoś na ten temat? Przedstawisz mi to dokładnie? Będę Ci zobowiązany.

Maurycy
@Jacek

Gadają ci co zostali wyrzuceni z pracy robota jest jaka jest wystarczy pracować gdzie w kaliszu sie wyjdzie prawie 4 koła ? Bez nadgodzin ? Do com 40 isc jak niepasuje

@Maurycy

A kogo wyrzucili?? Chyba sami odeszli

Pokrzywdzony
@Jacek

Warunki?? Zwalniają po 20 latach pracy bez podania przyczyny!! Siedzisz w domu 3 miesiące i jeszcze firma za to płaci!! Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!

Was

Tomcio
@Was

Maniek(usunięte przez administratora)

Ktoś

Mam takie pytanie do dyrekcji , było tak pięknie mówione że będą pomocnicy itd . No i pewnie większość pracowników zauważyło ten równy przydział na zmiany tych pań i panów pomocników. Jak to jest , że na jednej zmianie jest jeden pan czasami także jedna pani , podczas gdy na drugą zmianę jest ich o wiele więcej . Gramy wszyscy do jednej bramki , ale widocznie ktoś celowo robi pod górkę jednej zmianie, co wpływa na ilość produkowanych mebli.

Dyrektor
@Ktoś

O którą zmiane panu chodzi która ma lepiej prosze sprecyzować to zrobie z tym porządek

Ktoś
@Dyrektor

To w takim razie proszę podzielić wszystkie pani które ubierają poduszki i panów którzy pomagają przynosić po równo na dwie zmiany i wtedy będzie porządek.

@Ktoś

Oj mistrzowi znów coś nie pasuje.

Grażyna znów spotyka się z Błażejem? Widziałem ich na kawie w Karafce.

Laik

To było do przewidzenia....też widziałem na spacerku ...Wojtuś ty to masz teraz rogi karma wraca

Dance
@Laik

A mówią że rozmiar nie ma znaczenia

Czy to prawda że krążą kolejne sex taśmy? Czy ta kobieta nie uczy się na błędach?

Was

Widzialem, ale partner już inny ????????

Orzeł koksownik

Witam. Chciałbym wrócić na pakowanie czy jest obsadzona elita czy miejsce dla legendy meblexu się znajdzie? Pozdrawiam

zdziwiony

firma plajtuje i zatrudnia ludzi do pracy???? :D:D!!

Klementyna
@zdziwiony

Gdzie firma plajtuje? Wręcz przeciwnie, brakuje ludzi do roboty, gdyby nie to to mogłaby produkować 2razy tyle.

ozon
@zdziwiony

zatrudnia ludzi do pracy, żeby długi pospłacać, bo tonie w długach.Najpierw tania siła robocza do spłaty długów, potem redukcja etatów, bo bardziej się opłaca oddawać meble na zewnątrz,Praca tam jako tymczasowe zajęcie podczas szukania innej pracy może być,ale ktoś kto tam zostaje i nie szuka, to musi być desperatą, albo kredyciarzem jakimś.

Bo jesteś nieudacznikiem i zamiast coś zrobić ze swoim życiem jesteś sfrustrowany i ta frustracje wylewarz w tym miejscu.

Stefan

A czy zabieraj ci z pensji na dlugi kretynie ?

baron
@Stefan

a z czego mają zabierać, jak nie z pensji amebo ??wszystko jest kosztem pensji pracownika, bo za taką robotę powinien zarabiać dużo więcej....pomyśl...to nie boli...

@baron

Chodzi mi o to czy płacą ci mniej niz dotychczas ze mówisz ze pracownikom zabierają ? A jak czujesz sie niedoceniony to na rozmowe do zarządu niech dadzą ci wiecej tylko uzasadnij na jakiej podstawie robisz cos wiecej ? Przeciez u nas praca jest akordowa ? Ile wyrobisz tyle zarobisz prawda ? Minimalnej pensji napewno nie masz a wiec na góre twoje argumenty uzasadnić i negocjować a jak nie mam jajek tylko wydmuszki to dalej sie na tym necie wypowiadaj :)

Moim zdaniem ktoś sobie znalazł fajny sposób. Zawsze jak Grazyna komuś zajdzie za koniec można napisać na forum dyrdymały i tak będzie na Błażeja. Błażeja który nie pamięta już że tu pracował i znał tych ludzi.(usunięte przez administratora)Kto jak się zachował o tym wiedzą tylko osoby zainteresowane a my nigdy się nie dowiemy. Ludzie zajmijcie sie własnym życiem a jak macie coś komuś do powiedzenia zróbcie to w twarz. A nie fora i gadanie za plecami. Pozdrawiam W wiadomo ze to ty bo to samo nam opowiadasz.

Zgadzam się, dajcie im żyć!!! Zajmijcie sie własnym zyciem

Wojtas

Moim zdaniem firma spoko wyplacalni modernizuje się etc, zatrudnienie tej osoby na dyrektora było strzałem w 10. Ci którym przez to ukręcili się (usunięte przez administratora) etc rzucają teraz g... Panie Piotrze byle tak dalej niech Ci ludzie zrozumieją ze poprzedni ustrój się skończył.

Błażej

Jeśli ne macie ciśnienia,żeby podjąć szybko pracę,omijajcie tą firmę z daleka.Dostaniecie na początek jakieś marne grosze,a za trzy miesiące usłyszycie,że zakład jest w kryzysie i żadne\j podwyżki nie dostaniecie.Tu od lat tylko słychaćjedno-zakład nie ma pieniędzy !!! Dziwne,że jeszcze istnieje :-( Niekompetencja,chamstwo i zwyczajne (usunięte przez administratora) Pana Dyrektora to temat na obszerny artykuł.

agnieszka

odradzam firme...pracowałam w dziale ''sprzedaży'' przez ponad pół roku, nic się nie da zrobić, organizacja firmy/produkcji to jakieś nieporozumienie. Wracam do kępna gdzie są większe możliwości

produkcja
@agnieszka

podaj mi telefon to zadzwonię ws pracy!!

witja3
@agnieszka

(usunięte przez administratora), pracowałaś przez ponad pół roku i niczym się nie wykazałaś.

sebiX
@witja3

jak wszyscy w tej firmie

Linux
@sebiX

Człowieku ile ty tych mebli zamawiasz że polecasz albo nie ?? Zbieracz czy co ??

Agnieszka
@agnieszka

Witaj Aga, Ciekawy zbieg okoliczności bo ja również pracowałam w tym dziale przez okres 6 mcy i obecnie właśnie pracuję w Kępnie. Poznałam chyba wszystkie osoby pracujące w biurze i jakoś ciebie nie kojarzę?? W odróżnieniu od Ciebie bardzo sobie chwalę pracę w tej firmie, szczególnie ludzi, których poznałam . Musiałam odejść niestety ze względów logistycznych.

Do pracy wrócili sami przydupasi i ci którzy sypiają z przelozonymi

wojtek

Witam, czy orientuje sie ktoś czy meblex już pracuje?

kinio
@wojtek

pracuje 10 osób

Palę skręty śmierdziołki
@kinio

Idę do pracy elo

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz