brak logo

Proinvest Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Proinvest Sp. z o.o.

anonim;) 2015-03-05 15:24:10
Jestem zniesmaczona pracą w tej firmie. Potężna firma, której nawet nie stać na komputery dla pracowników i wszystkie telefony trzeba wykonywać ręcznie wybierając numer do danej firmy na telefonie stacjonarnym a spis firm z telefonami dostaje się do ręki w postaci sterty wydrukowanych kartek:/ atmosfera też jest nieszczególnie ciekawa, zapraszają cię po wspaniałej rozmowie kwalifikacyjnej na okres 3 dni próbnych. ja co prawda okres ten miałam przedłużony do 6 dni z racji ponad 300 wykonywanych telefonów dziennie,(usunięte przez administratora) Nie warto się tam wybierać.
2
ponia 2016-02-04 11:03:34
ooo matko! dobrze, że ja nie czytałam tych opinii w internecie zanim tam poszłam, bo teraz nie miałabym pracy i za co żyć
2
gosc 2016-02-16 09:13:54
Tutaj idealnie widać jak działają fora w internecie. Każda umieszczona opinia dotyczy praktycznie innej firmy... sprzedaż książek, nieruchomości, projektów? Z tego co widzę to nawet konkurencja się pojawiła. I nie wiadomo czy te negatywy to od pracowników czy może od niej. Po sprawdzeniu wyszło, że w Katowicach jest co najmniej 6 firm o tej samej nazwie! Gratuluję osobom, które warunkują swoje wybory zawodowe na podstawie tego bałaganu.
1
gość 2016-07-07 12:30:16
praca masakra ten telefon te druki z firmami, pani na początku nie przedstawia na prawde co się robio tylko po podpisaniu dokumentów ja uciekłam z tamtąd jak najszybciej, naprawdę nie polecam.
ale pani bardzo miła i sympatyczna atmosfera okej
Sgh 2016-09-06 20:32:01
Ty ponia a za co żyjesz teraz? Szczesliwa że zebrasz ? nabijasz ludzi w butelkę ? A może dumna jesteś ze zaslaniasz się chorymi dzieciaczkami po operacji na otwartym sercu?! Wszyscy jesteście zlodziejami
fela 2016-09-07 14:02:39
A ty Sgh za co żyjesz? Bo ja żyje ze sprzedaży książek- ty z pewnością z ciężkiej pracy swoich rodziców. Pracują w nadgodzinach żeby kupić ci nowy telefon, z którego ty w nowej pracy zamiast pracować wysyłasz smsy do koleżanek, a potem sfrustrowana tym, że praca nie polega na siedzeniu na fejsie hejtujesz ludzi, którzy muszą zarobić za ciebie na twoją dniówkę. Bo podpisując umowę wyrażasz zgodę na przyjęcie zapłaty za przepracowany dzień. Spotkałam już nie jedną gówniarę w tej pracy , dla której praca jest zbyt ciężka więc "uśmiercają" babcie, dziadka a rodziców "kładą do szpitala" tylko po to żeby wymigać się od pracy.
5
Marek 2016-10-05 17:55:54
Otrztmałem kompletną dokumentację, taka jak było umowione, ze skanami zgodnie ze specyfikacją. Solidność i jakość. Polecam
2
Zostaw swoją opinię o Proinvest Sp. z o.o. - Katowice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proinvest Sp. z o.o.