m/v Tanais Igor Davydovsky

Gdańsk

Opinie o m/v Tanais Igor Davydovsky

anonim 2011-02-13 11:29:27
Cóż za słodycz kapie z tego śmiesznego tekstu rodem z Misia \"Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu. ... Świńska rura nie miś! Pińcet złotych! Pińcet złotych dla mnie nie ma, ...\". Pewnie [usunięte przez moderatora] albi jakiś jego przydupas to napisał. Socjal i atmosfera? Musisz uważać co mówisz, bo [usunięte przez moderatora]wszystko słyszy i widzi. Trzeżwiejący alkoholik. Firma płaci z opóżnieniem, nieraz parę miesięcy. Nie polecam. Tylko dla desperatów. Moja noga na statku Tanais napewno nie stanie.
anonim 2011-02-13 11:41:35
Prawda najprawdziwsza. [usunięte przez moderatora]i i ten jego dyrektor [usunięte przez moderatora]to oszuści i złodzieje. Ta firma to fikcja. Kompletna niekompetencja i indolencja. Pracowałem to wiem co piszę. Tylko idiota mógł napisać coś takiego jak [usunięte przez moderatora]. Ale myślę że jest to autopromocja. Również nie polecam.
anonim 2011-02-24 11:02:52
Rewelacyjne to ty[usunięte przez moderatora] piszesz bzdury. Pracujesz już parę miesięcy i pewnie z głodu ci padło na głowę. Pieniędzy pewnie jeszcze nie widziałeś i długo nie zobaczysz. Obyś się nie poślizgnął na tej wazelinie. Trzymaj dalej palec w [usunięte przez moderatora], będziesz doceniony.
Patryk 2016-04-22 15:58:02
@olo, szkoda, że nikt Ci nie odpisał, bo teraz ja mam takie same pytania jak Ty :) tak więc może ktoś z obecnych pracowników chciałby podzielić się informacjami na temat formy i warunków zatrudnienia w firmie m/v Tanais Igor Davydovsky?
Zostaw swoją opinię o m/v Tanais Igor Davydovsky - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie m/v Tanais Igor Davydovsky