Opinie o Brinks Katowice w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Brinks Katowice. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brinks Katowice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brinks Katowice w Katowice

xxxx

A Ty to niby kto jesteś z BORU czy GROMU wielki fachowiec a mogę się założyć ze najgorsza łajza by cie zagieła w ochronie na byle czym znam takich "TA KROWA CO DUŻO RYCZY ........"

zmęczony narzekaniem

Co do Brink`s. Firma jak inne. Nastawiona na zysk. Ale wedle mnie jest dużo plusów. Wypłaty na czas. Większe brutto od innych firm ochrony. Premie! Socjal jako taki. Bony lub kasa na święta. I aspekty niezarobkowe - dobry sprzęt, wyposażenie, ubiór, SZKOLENIA! A wy co? Większość z was dalej dno.

Witam. Pracowałem w kilku firmach "ochrony". ("ochrony" napisałem ponieważ z ochroną nie ma to nic wspólnego). Od obiektów poprzez konwoje i grupy inetrwencyjne. Jestem juz zmęczony waszym ciągłym narzekaniem. Wymagacie od pracodawców wiele a tymczasem wiekszość z was to dno. Zbieranina ludzi - piekarzy, murarzy, byłych górników na odprawach, emerytów, rzeźników, mechaników itp. Co wami kierowalo wybierając ten zawód? Źle wam to idźcie pracować w zawodzie! Za godziwe zarobki!

Wyrolowany

Ta firma to zgraja (usunięte przez administratora)i nic więcej. Nikomu nie polecam zatrudnienia się w tej zbieraninie (usunięte przez administratora)! Zabieranie nadgodzin w poczet niedogodzin, systematyczne zmniejszanie wynagrodzeń poprzez cudowne aneksy.... Najnowsza genialna myśl firmy to ..... "wsparcie świąteczne" wypłacane po świętach (sic!). Pracownicy na święta zostali z pustymi kieszeniami, bo na dzień dzisiejszy nie doszły na konta nawet zaliczki..... Brinks stacza się na dno.... Tylko szkoda, że pracowników traktuje się jak najgorszych....... Tylko lizusy mają się lepiej....

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Brinks Katowice? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

(usunięte przez administratora) Ta firma to poprostu kpina z ludzi.... Na poczÄ?tku by??o fajnie....a z czasem, gdy wykwalifikowania pracownicy przestali byÄ? potrzebni, zaczÄ???o siÄ? obcinanie pensji i same (usunięte przez administratora)!!!

wizjoner

Pracowałem i nie pracuję w "bronksie". Samo-zwolnienie, ambitnie - byle iść do przodu... Teraz mogę popatrzeć na to z boku, dystansu. Rozwinąłem skrzydła po wyjściu z katowickiego Babilonu.. Kierownictwo powinno zostać wybrane w wewnętrznym "plebiscycie" lub inną drogą - nie tylko przez staż pracy. Miło było na początku, wiele fajnych ludzi tam poznałem.. Szkoda ludzi ambitnych, którym wzrok mętnieje po paru miesiącach pracy. ps.1 Co do sprzętu - powinniście się wstydzić tego złomu do monet. ps.2 Minimalne wykształcenie powinno być na poziomie średniego - nie zawodówek, a nerwusów powinno się wywalać na pierwszym kroku bo mącą i wprowadzają zamęt w środowisku [!!] ps. 3 Więcej zrozumienia dla pracowników Szanowne Kierownictwo... ..bo wszystko ma swoje granice. A związki - nic Wam nie pomogą..

lolo

Najlepszy to jeden z nielicznych ....ktoś kto ma ambicję i pod....a bo nie radzi sobie. To nie ten mdlejący.

WIELKI SZU

www.brinks.pl -Wynagrodzenie pracowników obejmuje wynagrodzenie zasadnicze oraz PREMIE. Firma oferuje również pracownikom SZEREG ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH !!!!! -Zapewniamy:** dobre warunki socjalne , -Premiujemy: * zdyscyplinowanie i zaangażowanie oraz dobre wyniki w pracy LEGENDA. * ŻART ** (usunięte przez administratora)ŻART ps. albo to są kpiny albo pracujemy w innej BRINKS BIEDZIE panowie i panie do działań trzeba walczyć w końcu mamy nowego PREZESA

xyz

nigdy sie nie zjednoczymy chyba nie pamietasz 1 kwietnia albo nie pracowalas to ci przypomne wszyscy staneli nie wyjechali na znak protestu ale znalazl sie jeden co wyjechal popytaj o najlepszego

Witam wszystkich pracowników GKO,panowie je�li wszyscy razem sie nie zjednoczymy to nic sie nie znieni,ludzie na sto�kach sa tam z przypadku,conajmniej jeden tzw.inspektor i nie pomne o tzw.koordynatorze,ludzie którzy w�ród nas nie dawali sobie rady teraz nami maj� kierowa�...

ktos

Nam kochana firma zafundowaÅ�a prezent za ponad 6000 zÅ� WARIOGRAF dla sumiennych pracowników !!. Ani (usunięte przez administratora)A przepraszam, ani podstaw do podejrzeÅ� nic. Nikogo nie znaleźli 6 kóÅ�ek poszÅ�o sie(usunięte przez administratora) gdyby kazdy pracownik GKO i COG dostaÅ� przynajmniej po 200 zÅ� premii nie bo po co najlepiej kase wyrzucic w bÅ�oto a ludzie w tym JA (usunięte przez administratora) za x zÅ� co jest smieszne na nasze czasy i naszÄ� odpowiedzialnoÅ�Ä�. Po prost szkoda sÅ�ow. Mam nadzieje ze ktos z gory to przeczyta i przejzy na oczy albo popÅ�yniemy wszyscy bardzoo szybko, ale .... Ci co zarabiaja grosze znajda taka robote za tyle ale ktos kto pracuje u gory za 5 lub 10 kóÅ�ek spadnie bardzo szybko i bedzie to bolesny upadek.

WIELKI SZU

witam ponownie miłośników BRINKS BIEDY pozdrowienia dla całych KATOWIC (dla tych co tam jeszcze pracują - chociaz nie wiadomo jak długo przeciez kryzys w BRINKS BIEDZIE jeszcze trwa tak nam mówią ) a propo kto to jest ten NAJLEPSZY w GKO bo ja tam widze kilku PS najlepsi są ci mdlejący

no to nieciekawie, ale co zaden z tych 3 co polecieli nic nie znalazl?? przeciez to juz prawie 2 miesiace, no ale dzieki temu nikt juz teraz nie podskoczy, nie stac mnie zebym byl bez roboty

Ch�opaki podobno nie mog� znalesc pracy bo posz�a fama po firmach na Sl�sku ze organizowali strajk w Brinksie tak sie za�atwia ludzi

hmm

raczej watpie zeby im cokolwiek zrobili, uklady ukladziki, ktos w ogole wie co sie stalo z tymi chlopakami ktorych zwolnili??

...- .- --. tak to ja

Ale juz za chwileczke juz za momencik PIP dobierze sie do ich tylków za przestrzeganie normatywu czasu pracy za te dni wolne ktore dają za soboty za inne grzeszki. Może to nie dużo ale reszcie chlopaków pomoże pozdro dla tych co wiedzą (reszta podobno same mongoly skąd oni ich biorą ?????)

uuu

Wszedzie tak samo.Brinks powoli stacza sie na dno.Katowice,Poznan,Warszawa,Gdansk...Wymienic kierownikow cog to bedzie lepiej.To stare cwane wygi i wiedza komu z centrali (usunięte przez administratora)lizac.Falszywe gnojki

wierny pracownik

(usunięte przez administratora)co z tego ze polecieli, wszyscy jestescie odwazni na tym forum, krzyczycie 1 przez 2. Wiemy kto ich sprzedał, i co z tego? Ktos cos z tym zrobił, patrzymy na niego z pogardą, ktoś mu nie podał ręki? wszyscy podają i ja też, żebym przypadkiem nie został uznany za kogos co podburza tłum, zresztą chłopak wie które (usunięte przez administratora) ciągnąc, a my?? my to robimy za frajer

ziom

ale co sie dziwicie, wywalmy tych którzy mają w zwyczaju mysleć i niestety głośno domagaja się swego, teraz nas zastraszają, jest cicho bo nikt nie chce popłynąć, w tej firmie sciany mają uszy, cel osiagniety bo nikt co ma rodzine na utrzymaniu sie nie bedzie wychylal. a co wiecej slyszalem plote ze nasz wspanialy manager zalatwil chlopakom wilczy bilet, to jest polityka pomowien tak sie nie robi, a to smieszne zebranie ktore nam ostatnio zafundowali moze ktos mi podpowie co nam chcieli przekazac?

ktosik

Jest jeszcze jeden co lubi ale to sie sami dowiemy za niedługo a swoją drogą jak to jest ze zwalnia sie chłopaków a teraz sie pilnie poszukuje pracowników ciekawa polityka w tej firmie czas sie zwijac z tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Brinks Katowice - Katowice

Brinks Katowice