Enel-Med S.A. Centrum Medyczne

Łódź

Opinie o Enel-Med S.A. Centrum Medyczne

admin 2015-08-12 17:59:41
Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Enel-Med S.A. Centrum Medyczne? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.
były pracownik 2015-12-14 10:21:37
Koszmarna atmosfera w pracy, stres budowany przez kierownictwo jest dla niektórych osób barierą nie do pokonania. Przy najmniejszym błędzie można otrzymać wpis do akt. Godziny pracy wg kaprysu koordynatora. Praktycznie zero możliwości rozwoju, totalne kolesiostwo. System motywacyjny na zerowym poziomie, pakiet socjalny aż śmieszny. Trzeba uważać na każdy swój ruch, ponieważ można bardzo sobie zaszkodzić. Nie polecam.
gosc 2016-04-07 16:53:36
ktoś wyżej napisał że szkoda, że nie ma umowy na 5 lat – to w jakiś firmach w ogóle takie coś jest normą? Nie piszę tego ironicznie, szczerze jestem zaskoczony bo pierwszy słyszę.
Pracowałem w enel med 3 lata – jak dla mnie to długo, to chyba moja najdłuższa praca w jednym miejscu więc samo to o czymś świadczy – było bardzo spoko, pieniądze ok, warunki pracy ok super ludzie z niektórymi mam kontakt do dziś. Zrezygnowałem bo chciałem spróbować sił w całkiem innej branży ale szczerze powiem że jak nie wypali to chętnie bym tam jeszcze kiedyś wrócił. Byłem na stanowisku koordynatora.
sogk 2016-05-16 23:01:05
Z tego co wiem to zazwyczaj właśnie na rok czasu jest umowa
Zostaw swoją opinię o Enel-Med S.A. Centrum Medyczne - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enel-Med S.A. Centrum Medyczne