Opinie o Centrum Edukacji Copernicus w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacji Copernicus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Edukacji Copernicus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji Copernicus w Katowice

glen

Centrum Edukacji COPERNICUS jest szkołą nowoczesną, bezpieczną i przyjazną dla słuchaczy. Starają się walczyć na rynku z tymi jeszcze większymi od nich firmami proponującymi dokształcenie się jednak osobom które nie za bardzo dbały o swoje wykształcenie. Póki co ta walka wychodzi im lepiej niż przyzwoicie.

radko

a mnie z kolei zastanawia to czy na pewno trzeba na te nadgodziny zostawać, wydaje mi się, ze jessli wyrabiasz się z pracą i wszystko robisz na czas to nie ma takiej konieczności jednak.. no ale plotki chodzą różne, więc moze jakiś pracownik obecny dałby rade cokolwiek wyjaśnić w tej kwestii? będę wdzieczny za info.

szok

Ogłoszenie znowu jest aktywne... Taki sposób rekrutowania świadczy samo za siebie. Po co tracą na to czas?! I nie szanują czasu innych..

Diana

Ogłoszenie jest już nieaktualne, czyli możemy się domyślać, że kogoś znaleźli z tej ogromnej grupy kandydatek ;)

Pracownik Biurowy

Rozmowa była nieprofesjonalna, Pani z którą rozmawiałam nie wiedziała o co ma pytać, wyglądała na nieobecną, zadawała pytania nie związane z aplikacją na to stanowisko.

Pytania były proste, chaotyczne.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Fudeko S.A.
Diana

Ja również jestem ciekawa, czy któraś z Was dostała się do drugiego etapu? O co w tym wszystkim chodzi? Nikt nie zasługuje na szanse pokazania swoich umiejętności praktycznych... ?

mała

Ta cała rekrutacja to fakyucznie jakiś pic na wodę. Kilka dni temu byłam na rozmowie na stanowisko srktetarki i co ? Pani która prowadzi rekrutację nawet nie potrafi poprawnie nazwiska przeczytać a pytania typu " Proszę powiedzieć coś o sobie" na pewno nie świadczą o jej profesjonalizmie. Rozmowa trwala 5 minut i jesli oddzwonimy to wszystkiego sie Pani dowie przez telefon. W takim razie moje pytanie brzmi po co tam zapradzaja skoro nawet zarobki są wielką tajemnicą ? Strata czasu i kasy na dojazdy. Ciekawe czy w ogóle do kogoś kiedyś oddzwonili.

KEJT

Potwierdzam, rekrutacja w copernicusie zaczyna się wraz ze zbliżającym terminem poborów do szkoły na semestr letni bądź zimowy. Zmieniają się tylko treści ofert pracy.

copernicus

Czy ktos kto pracuje/pracował w Copernicusie może się wypowiedzieć odnośnie warunków panujących w tej szkole. Czy rzeczywiscie rekrutacja trwa non stop?

anaja

Też niedawno byłam na takiej rozmowie, Same dziewczyny chyba wszystkie studentki, około 30 osób, jak mozna poznac człowieka po 10 minutowej rozmowie typu czy chce sie Pani dojezdzac tak daleko do pracy? i to ma byc rekrutacja? żadnych konkretnych wiadomości od rekrutantki (podobno kierowniczki) dla mnie to pracownica sekretariatu, ale pominmy ten szczegół, zreszta jak mozna wybrac jedna osobe z posród 900 kandydatów. Niepoważne. Wie ktoś czy 2 etap sie wogóle odbył?

Alyssa

Zostałam zaproszona na rozmowę, na przyszły tydzień. Stanowisko - pracownik sekretariatu. Nie wiem czego się spodziewać... Mnóstwo zgłoszonych kandydatur (blisko tysiąc!!!), tutaj opinie też nie są dobre... Bardzo chcę dostać pracę, ale jeśli będzie to kolejne wydawanie pieniędzy na dojazd w błoto, kolejne karmienie mnie złudnymi nadziejami, to ja się chyba załamię.

natt

na rozmowie, 2 tyg temu zgadza się kandydatek z 30!!!! oczywiście odpowiedZiałm dobrze na pytania, ale niestety bez odzewu. Porażka, dziś znowu widze ogłoszenie

ona

Oczywiście, że się nie dostałam. Znowu nikt się nie dostał. Pani dyrektor chyba nikt nie dorasta do pięt...:) Kandydatek sporo, ale prawie nikt nie dochodzi do 2 etapu, a właśnie tam mają mówić o warunkach.

nnnii

aha czyli takie pytania nie stresujące?? a dostałas sie?? duzo kadydatek z jakiego miasta?? a jakie proponuja oni warunki?? um o prace?

nattt

ona

Pytania typu "Czy pali Pani papierosy?" haha :))) A ta młoda kobieta przeprowadzająca rozmowę w Katowicach .. to Pani dyrektor :/ Podobno wiecznie nic jej nie odpowiada :))

nattt

a jakie mniej wiecej są pytania??? to jaki jest drugi etap??/ ;> duzo kandydatek??

byłam na rozmowie

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Prowadzi ją młoda osoba (wygląda jak pracownica), kandydatki wchodzą co 10 minut, kilka standardowych pytań. Spełniałam wszystkie wymagania, a nie zaprosili mnie na tzw. drugi etap. Dzisiaj widzę, że ogłoszenie pojawiło się ponownie. Czyżby to fikcyjna rekrutacja?

ulotkarz

Wypowiem sie na temat pracy ulotkarza. Pracowałam pół roku, na rozmowie obiecywali podwyżki i inne cuda ale niestety pomimo zaangazowania nikt o tym nawet nie wspomnial. Przyjmuja dużo osob a później obcinaja godziny i odsyłaja do domu a człowiek jest stratny, bo więcej wydaje na dojazdy niż tam zarobi. Oprócz tego ciągłe pretensje

Nie polecam kandydowania na oferty pracy w tej firmie. Nie mam pojęcia na czym polega proces selekcji i wybierania pracowników, ponieważ pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej są tak szablonowe a jednocześnie nie dają w ogóle możliwości pokazania swojej osobowości. Poza tym Pani, która odpowiada za rekrutację- duuże zastrzeżenia...

Nika

i jak z pracą w tym miejscu? istnieje ona w ogóle? warto iść na rozmowę czy to po prostu ściema/ oszustwo/ reklama..etc. ?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji Copernicus - Katowice

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji Copernicus?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji Copernicus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Edukacji Copernicus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Edukacji Copernicus?

Kandydaci do pracy w Centrum Edukacji Copernicus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Edukacji Copernicus