Opinie o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brügmann Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Brügmann Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brügmann Polska S.A. w Włocławek

PaSsek

Oddajcie moj pasek ktory wisiaj w laziece na licowaniu w piatek w nocy lub weekend zlo..... jak nie twoj to nie ruszaj !!!

Nie pisze bo nie musze

Witam Atlantowicz. Miałem przyjemność pracować przez 4 miesiące na MSiO i fakt ,ze Atlanta to jest tez syf. Jeśli chodzi o sanitarne to brugman jest cudem. W Atlancie sie nie narobisz - ,,jaka praca taka płaca". W brugman dostaniesz w pipe jeśli chodzi o rodzaj pracy i intensywność, nonsensu stop na obrotach. Jak chcesz sie zamieniać to proszę bardzo. Ja pracuje tez w magazynie we Włocławku po 8 godzin dziennie, weekendy wolne wszystkie 1800+ premia uznaniowa zawsze ok. 400zl. i sie nie napier.... jak przysłowiowy koń. Nie chodzę wyłączony z obiegu jak chłopaki z Brugman.... Kto chce niech zmienia prace, nie wszędzie jest złe. Pozdrawiam.

zapomnialem
@Nie pisze bo nie musze

Pochwal sie w takim razie gdzie takie dobre warunki pracy i placy we Wloclawku jeszcze sa ?

Atlantowicz SrA

Jestem magazynierem (w szerokim tego slowa znaczeniu) w Atlanta Poland SrA. Tez narzekamy - pewnie jak wiekszosc osob pracujacych w magazynach we Wloclawku - na zarobki, przelozonych, warunki socjalne, pracy itp itd i sre. Z tego co wyczytalem, to Wam przynajmniej za prace w godzinach nadliczbowych chca placic co u nas graniczy z cudem. Moze sie zamienimy firmami na jakis czas bo u nas wyzyc za 1460 zl (po ostatnich obnizkach premii) teraz bedzie ciezko ..... Ja z checia bym sie u Was zatrudnil.

wiedźmin

Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś nigdy nie wyjdzie z chłopa!!! To moje osobiste zdanie odnośnie Mariusza Hofm.... Przepraszam jeżeli uraziłem innych dojezdnych z poza Włocławka. Moim zdaniem jesteście debilami, że pracując w magazynie, nie widzicie sedna waszych problemów. Uważam, że sami jesteście sobie winni. Wywlekacie jakieś sprawy odnośnie maćka brudnego, dowalacie sobie na forum, jakby nie można było załatwić tego między sobą. Jeszcze w żadnej pracy nie było tak, że każdy lubi każdego itd... Myślę, że ''możni tego świata'' śmieją się z was!!! I bardzo dobrze... Jesteście debilami zajmując się takimi pierdołami i wrzucając sobie na wzajem. Zamiast zjednać się w grupie i postanowić coś wspólnie, to śmiejecie się sami z siebie... W ten sposób nigdy niczego nie osiągniecie... Mówię to szczególnie do ciebie kogut..., bo chyba ty jesteś najgłupszym prowodyrem tego wszystkiego... Dzięki takim jak ty ten portal długo już nie będzie istniał... Ten portal powstał chyba z zamierzeniem takim, żeby wychwalać nasz zakład pracy, jaki on jest wspaniały itd... Twórcy tego portalu chyba byli bardzo rozczarowani jak ludzie zaczęli pisać tu całą prawdę o tym zakładzie... Śmiejecie się z samych siebie i zapierdalajcie tak jak wam pisane.... Debile....

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brügmann Polska S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Do ,, jurgen'' Kiedy będziesz na ,,wiosence,, odezwij sie :-) Pozdro

RUDE TO WREDNE.... g..ek

Kto ma wiedziec ten wie!

Nie pisze bo nie musze

Logistyka logstyka bardzo przykre. To trzon w każdym zakładzie, jak ona nie funkcjonuje jak powinna to wy zapierdala... Jak nigdy. Drogi Hofman Mariuszu jak porownujesz te prace do siedzenia na kasie w Tesco to jest mi niezmiernie przykro ze tylko tak siebie i resztę załogi cenisz bo wykonujecie prace nieporównywalnie cięższa niz ekspedientki w T..... Ogólnie to (usunięte przez administratora)kolejnego świniaka i jakoś to sie wyrówna. NI, JO to mum tok dubrze jok nikt jinny mi njie potrzybujja zodnych dziwodel. (usunięte przez administratora) wszystkich kartofli w brugman to właśnie przez nich włocławianki maja jak maja. Cwoki zapier... nawet za 1 tysiąc bo sie wyżyje ze świnki zabitej, czynszu nie płaca bo za szałasy sie ńie płaci . A ty człowieku z miasta (usunięte przez administratora) na spółdzielnie i żarcie z marketu- tak o tobie kolega ze wsi mówi i sie śmieje. Pozdro.

wnw

16 godzin to chyba trzymasz fujare w ustach!!

hoffman

Prawda jest taka że gdyby nie te weekendy to wolał bym w tesco na kasie pracować te same pieniądze pozdrawiam i dziękuję P.P.P........wi za ten system

VX457

Od początku problem w magazynie zależał od logistyki i programu.Program wprowadził po trupach pan DYREKTOR P.,,r (usunięte przez administratora)wszyscy wiedzą że ten program był jest i będzie bublem. Dlatego cały magazyn pracuje po 12 i 16 godzin aby ukryć błędy swego dyra logistyki. Cały magazyn na tym cierpi a ludzie skaczą sobie do gardła, czy wreszcie ktoś to zauważy i przerwie tą agonię.

popieram

popieram poprzednika , ktoś jest odpowiedzialny za to wszystko i ja myślę ze to nie brygadziści ,tylko jeden z dyrektorów który siedzi na dobrym stołku ,na niczym się nie zna o niczym nie ma pojęcia i udaje że jest wielkim znawcą (tylko od czego)bo na pewno nie od logistyki o której nawet nie ma pojęcia i pewnie nawet nie wie że coś takiego istnieje ,,DAŁ DUPY,,,i teraz naszym kosztem chce się uchronić i udowodnić , że system jest bardzo dobry i wspaniały,Tak PANIE P.....E P.......K JESŚLI JEST TAK DOBRZE to dlaczego magazyn MUSI PRACOWAĆ 10 LUB 12 GODZIN , DLACZEGO MUSI PRACOWAŚ SOBOTY NIEDZIELE przy tak świetnym systemie ,,,może czas się nad tym zastanowić puki jeszcze stołek stoi bo może się przewrócić i wtedy staci pan posadkę dobrze płatną pęsyjkę wysoką samochodzik służbowy ,zostanie wtedy tylko praca na dole na magazynie w takim wymiarze jak już wcześniej pisałem

Nie pisze bo nie musze

Widzicie ,po co sie spuszczac na sytuacje w pracy jak sa takie dupolizy którzy oddadzą wszystkie ,,fajki,, byle by tam pracować :-) Chłopaki powinni tyle zarobić żeby nie musieli zostawać nadgodzin aby dobre pieniądze zarobić. Weekendy dla zainteresowanych a nie przymusowo. Za 8 godzin pracy każdy z chłopaków powinien zarobić te 2500 do ręki a nie ze wszystkimi weekendami. A może Salamandra nie stać na takie wynagrodzenia, watpię? Tak ustawiać klientów i odbiory żeby sie wszystko zazebialo w odpowiednich terminach, a nie jak to bywa ze dostajesz Z.W.Y.D.A a auto juz na placu- żenujące. Przez to trzeba zostawać dłużej w pracy a tym samym chronić dupę tym co właśnie ,, dali dupy',, Gdzie jest logistyka pytam gdzie?

Pisklak

Bo w tym gnieździe siedzą gapy co myślą że są orłami i chciały by się nażreć kosztem innych...

dyzio

tak jak szybko powstała ta stronka tak szybko zginie śmiercią naturalną

tv

sami sobie sracie w swoje gniazdo nie podoba sie to do MOPS(miejski ośrodek pomocy spolecznej) kto was tu trzyma droga wolna nie dlugo z tej strony to sie zrobi facebug zakladowy

młody

Polecam maść na ból dupy, nie pasuje to droga wolna

pudel

daj cienkiego bo sie wkurwilem

bałagan

siema to ja merol ale mam bałagan miedzy oczami

Kapral

Tak czytam wasze wypociny i myśle sobie ze skoro tam jesteście i wciąż narzekacie to tylko wasza wina bo sobie pozwoliliscie. Siedzicie cicho na ,, spotkaniach,, a potem taki efekt. Pracowałem tam bardzo krótko, ale zdążyłem sie w porę zorientować jaki jest syf i spier.... Macie racje co do P. Skar... ze to człowiek nie na miejsce do zarządzania zasobami ludzkimi. Miał trudne dzieciństwo ,metalowe zabawki itp. dlatego teraz sie wstrząsa nad ludźmi. Jest kilku normalnych ludzi pracujących tam ale i oni odejdą,zobaczycie. Kierownik pod dyktandem samozwanczego Sierzanta niestety, z brygadzistami idzie sie dogadać. Co do podpier.... to jak w każdej firmie kilku sie znajdzie ale pamiętajcie ,ze przyjdzie i na was pora. Frajerstwo nie popłaca.

spokojny

Panowie poco wy tak się szarpiecie i tak liżecie dupę komu się da byle tam pracować i tak nic nizemienicie będziecie pracować narzekać obgadywać po kontach a jak przyjdzie co do czego nawet się nie odezwiecie jak cała reszta wszystkim pasuje jest tyle pracy we włocławku ze nawas czekają tylko brak wam jaj zeby to zrobić wielki szacun dla tych co odchodzą i idą na nieznane a wy dupki zapierdalać taka wasza rola paczka fajek dla skar i całej reszt mieć przy sobie mogą być białoruskie

Zostaw merytoryczną opinię o Brügmann Polska S.A. - Włocławek

Brügmann Polska S.A.
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Aleja Kazimierza Wielkiego 6A
    87-800 Włocławek