Opinie o Wobet-Hydret sp.j. Cichecki w Rąbień

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wobet-Hydret sp.j. Cichecki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wobet-Hydret sp.j. Cichecki o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wobet-Hydret sp.j. Cichecki w Rąbień

Jako były pracownik tej firmy ( chociaż może nie tej bo ja robiłem w Woli Grzymkowej ) musze powiedzieć że praca ciężka nie jest , głównie obsługa elektronarzędzi, nic ponad ludzkie siły. Jeśli robisz swoje , nie przychodzisz na "cyku" i nie chowasz sie przed robotą po kiblach nic złego nie powinno cię spotkać

ByłyPracownik

Nie jest lekko na produkcji z z tą jak to mówił na rozmowie spawarką ...Ekstruder jest ciężki a pracujesz z nim większość czasu a już nie wspomnę o pozycjach jak musisz nim manewrować ...

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie trzy dni musiałem zrezygnować ..do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia za te dni ..Więc jak już na początku wiesz że nie dasz rady to szybko uciekaj bo Ci nie zapłacą za Twój czas poświęcony w tej firmie...ale nie tylko ja tak miałem bo kumpel też był dwa dni i podziękował zero kasy

Teresa

Właśnie jestem w trakcie szukania sprawdzonych informacji o firmie Wobet-Hydret jako pracodawcy, więc Twój post trochę mi pomógł. Nie napomknąłeś nic na temat zarobków, na jakie można tam liczyć. Czy są one w miarę w porządku, czy jednak należą do tych niższych?

ByłyPracownik Nowy wpis

Jak w Wobet-Hydret sp.j. Cichecki wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Justyna

Jeszcze z pół roku temu widzę, że dziewczyny pisały o tym, że na produkcji niestety nie ma szans na zatrudnianie kobiet. Zastanawiam się czy do dziś może coś zmieniło się w tym zakresie? Może poszerzyli stanowiska lub coś ułatwili? wie ktoś czy potrzebują aktualnie rąk do pracy?

xxxx Nowy wpis
@Justyna

Praca tylko dla Panów i nie zamierzają raczej tego zmienić ze względu na ciężką pracę fizyczną i normy BHP.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wobet-Hydret sp.j. Cichecki? Czy kandydat na stanowisko Pracownik produkcyjny- bez doświadczenia powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mona

Praca ponoć dla samych panów ze względu na normy bhp to prawda? Czy panie też zatrudniacie na produkcję udzieli ktoś odpowiedzi, zainteresowana.

Dorota
@Mona

Bardzo ciekawe jest to co piszesz, chyba nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim wytłumaczeniem ze z powodu norm bhp nie przyjmuja kobiet do pracy, czasem slyszalam wytlumaczenie ze w firmie nie ma osobnej szatni dla kobiet i dlatego zatrudniaja samych facetow, ale z tej przycyzny nie. Moze ktos z pracownikow napisac jak jest w firmie?

Pan
@Dorota

Nie pracuję w tej firmie ale u nas w innej jest taki problem, żeby kobieta przeniosła 10kg, to i nawet 1kg nie przeniesie. A tutaj może stąd, bo inne są normy dla mężczyzn, inne dla kobiet. Przepisy są jakie są a pracodawca nie może potem świecić oczami, że Pani przecież chciała dźwigać 50kg ale się złamała, a rentę ktoś by płacił.

Alicja
@Mona

a co to za dyskryminacja? czasami kobieta jest silniejsza niż niejeden facet ...

Mona
@Alicja

Alicja chyba nie zrozumiałaś, nie zatrudniają kobiet rozmawiałam z osobą tam przełożoną ze względu na ciężary i normy bhp , poprostu robota nie dla kobiet, tu nie chodzi o siłę tylko przepisy jak coś się stanie to bekną i to zdrowo . A baby też nie muszą wszędzie robić za traktor.... Fakt że nie jedna w tych czasach sobie lepiej radzi. Ja byłam zainteresowana pracą tam, ale niestety nie wszystko dla nas...

Firma obecnie rekrutuje pracowników na produkcję, czy w firmie pracują kobiety, czy rekrutujecie też panie.

tomal

Powiedzcie czy dużo zabezpieczeń sanitarnych wprowadziła firma z powodu pandemii?

Hubert

Faktycznie na produkcji jest tak ciężko ?

Zainteresowany zdoświadczeniem

Dziękuję za opinie. A czy może ktoś więcej coś może powiedzieć o tej firmie? Jestem zainteresowany pracą.

antoni_72

Wobet - Hydret to rzetelna firma, na którą zdecydowałem się zakładając przydomową oczyszczalnię ścieków. Panowie doradzili mi, jaka oczyszczalnia będzie dla mnie najlepsza i ostatecznie z ich szerokiej oferty wybrałem oczyszczalnię drenażową. Spisuje się bardzo dobrze i przede wszystkim jest dopasowana do warunków gleby na mojej działce. Z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Wobet-Hydret sp.j. Cichecki - Rąbień

• Jak się pracuje w Wobet-Hydret sp.j. Cichecki?

Zobacz opinie na temat firmy Wobet-Hydret sp.j. Cichecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wobet-Hydret sp.j. Cichecki?

Wobet-Hydret sp.j. Cichecki
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Wobet-Hydret sp.j. Cichecki