Lama Sp. z o.o.

Wola Wężykowa

Opinie o Lama Sp. z o.o.

Ludź.

Faktycznie w Kozubach jest jeden kierownik,który wyzywa ludzi a sam zachowuje się jak prostak.

Iza

@ako a mimo braku odpowiedzi na swoje pytanie zdecydowałeś się aplikować na stanowisko księgowego w Lama? Jeżeli tak to może sam teraz odpowiesz na swoje pytanie innym użytkownikom, którzy zastanawiają się nad pracą w firmie Lama.

ako

W sumie taki księgowy może liczyć na całkiem dobre zatrudnienie, oczekują bardzo dobrej znajomości angielskiego i wyższego wykształcenia, ale jakie jest wynagrodzenie?

funiek

Ja też pracowałem w kozubach i wiem jak tam jest. Szef jak szef ale ci wielcy kierownicy a szczegolnie jeden to dopiero tempaki i oszusci. Wielki tez kierownik który wyzywa ludzi od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a sam nim jest, ja nie chciałem być tak poniżany ale faktycznie ktos powinien się tym zainteresować, jakiś urząd.

Kris

Pracowałem w tej firmie i potwierdzam to co napisał mati :) A co do pracy to Jesteś zatrudniony na najniższą krajową ale dostajesz tak naprawdę 9 zł netto w umowie jest 8 godzin pracujesz 10,12 godzin po 8 godzinach jak myślisz że dostaniesz ustawowe 50 % za godzinę 9,10 to zapomnij i za 11,12 to samo :)Pracujesz tam od 7 rano do 17,19 oczywiście soboty też się pracuje 4 godziny :) obiecują że praca stała a tak naprawdę przychodzi załamanie w styczniu i cię wypi... na 3,4 miesiące a potem dzwonią do ciebie jak jest praca :)na ubrania robocze czekasz po 2 miesiące o przeszkoleniu BHP zapomnij .. Jeżeli chcesz tyrać po 10,12 godin plus być poniżanym przez szefa to życzę powodzenia wam :)

moti

tym zakładem powinna się zająć jakaś instytucja do spraw ochrony środowiska.

Zostaw opinię o Lama Sp. z o.o. - Wola Wężykowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lama Sp. z o.o.