2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 5 21 5 1

Opinie o Lama Lama Sp. z o.o. sp.k.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy Lama Lama Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Franek Nowy wpis

Ostatnio tak spokojnie jest na forum bo ludzie są zadowoleni mimo, że pandemia wszystkich ogranicza. Firma szanuje pracowników a to jest bardzo cenne.

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lama Lama Sp. z o.o. sp.k.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Tak, oczywiście. Nie wymagamy doświadczenia. Przyuczamy pracowników do zawodu.

Mały Johny

pozdrawiam Bolka,to zdecydowanie najlepszy pracownik w tej firmie!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Lama Lama Sp. z o.o. sp.k.?

odpowiedź
@Pytanie

Umowa o pracę.

Norbert

Nauczyliśmy się narzekać i bez względu na to, że firma jest dobrym pracodawcą i tak znajdziecie coś żeby narzekać?

Rafał

Można się spodziewać tutaj stabilnego zatrudnienia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 576 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lama Lama Sp. z o.o. sp.k.?

Ktoś

Pracowałem w kozubach, spoko praca lecz ludzie w 90% to cwaniaki i konfidenci. Szef jak szef wiadomo musi pilnować biznesu, ale kierownik to jedna wielka porażka, cwaniak, jak chce to specjalnie zepsuje dzień, wyżywa się na ludziach, robi co chce, wychodzi kiedy chce, cały dzień przesiedzi i mało co zrobi, nie pomoże pracownikowi bo przecież jest wielkim Panem kierownikiem. Dostać podwyżkę w tej firmie to prawie nie możliwe.

kosta

Od dawna nikt nie zaglądał na forum bo jest jakiś powód?

Mirek

Praca w firmie jest dla ludzi, którzy nie boją się pracy! To spoko pracodawca.

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Lama Sp. z o.o.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

mort

jeśli chodzi o pracę to jak ktoś ma dwie lewe ręce i zachowuję się jak ciele i myśli że ktoś będzie za niego robił to się myli trochę własnego wkładu od siebie też musi dać no ale kierownik to też mógł by niekiedy z folgować w niektórych sytuacjach i zastanowić się dwa razy zanim coś powie a w sprawie płacy to dla mnie są trochę chore te wynagrodzenia za niespóźnianie , niechorowanie , niepalenie itd. . kiedyś było inaczej i to lepiej człowiek przynajmniej wiedział ile ma na godzinę ale jak kto chce niech przyjdzie to sam zobaczy tylko niech uważa na kierownika z Kozub

mort

robię tam parę lat i nie rozumiem o jaką ochronę środowiska chodzi

Dam

Pracuje w tej firmie juz kilka lat. Doskonale znam kierowników jak i specyfike produkcji. Sporo tu krytyki a nikt nie wspomniał o pozytywach. Kierownik też człowiek.. ma lepsze i gorsze dni tym bardziej ze bierze odpowedzialnosc za produkcje tak dużej skali. ktos chce pracowac i wykazuje zaangażowanie to żaden z kierowników czy to na Kozubach czy na Woli czy w jakiejkolwiek innej firmie nie bedzie miał pretensji. Wypłaty są na czas, ostatnio były podwyżki dla stałych pracowników i sa premie za brak spóźnien , nie palenie, i uznaniówki dla najbardziej zaangażowanych. A co do wymogów na stanowiska biurowe , wyższe wykształcenie i znajomość jezyków obcych to juz chyba standard w kazdej innej firmie zajmującej się eksportem. Polecam tą Firme.

Iza

@ako a mimo braku odpowiedzi na swoje pytanie zdecydowałeś się aplikować na stanowisko księgowego w Lama? Jeżeli tak to może sam teraz odpowiesz na swoje pytanie innym użytkownikom, którzy zastanawiają się nad pracą w firmie Lama.

ako

W sumie taki księgowy może liczyć na całkiem dobre zatrudnienie, oczekują bardzo dobrej znajomości angielskiego i wyższego wykształcenia, ale jakie jest wynagrodzenie?

Kris

Pracowałem w tej firmie i potwierdzam to co napisał mati :) A co do pracy to Jesteś zatrudniony na najniższą krajową ale dostajesz tak naprawdę 9 zł netto w umowie jest 8 godzin pracujesz 10,12 godzin po 8 godzinach jak myślisz że dostaniesz ustawowe 50 % za godzinę 9,10 to zapomnij i za 11,12 to samo :)Pracujesz tam od 7 rano do 17,19 oczywiście soboty też się pracuje 4 godziny :) (usunięte przez administratora)na ubrania robocze czekasz po 2 miesiące(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

moti

tym zakładem powinna się zająć jakaś instytucja do spraw ochrony środowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Lama Lama Sp. z o.o. sp.k. - Sędziejowice