Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Karol

Dla księgowych Nobel powinien być za kreatywność

maciek

pensja obcięta kosztem premii i co okazuje się premia również zabrana kosztem czego wyzysku pazerności harrisa myslę ze oni się obudzą jak pracownicy ich oleją już to robią najwyższy czas olac to (usunięte przez administratora) niech kadra popracuje za tą kasę powodzenia dla nich albo kryzys jest albo cos znow wymyslą pajace wstydzić się powinniscie za ten wyzysk

kris

harris może się opamięta co robi patologia straszna połowa kadry do wymiany bajzel straszny

Zbyszek

najlepsza jest ta gadka tych zyciowych nieudacznikow, ze po 12 godzin mozna robic haha zalosni jestescie jak cygany robicie za smieszny ochlap z panskiego stolu 9 funtow lub 10 dolarow brawo, niech dalej w was jezdza i robcie barany po 12 godzin 7 dni w tygodniu, no ta bo ty zycia swojego nie masz tylko zyjesz jak trol w jaskini

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Hmmm

Nie bylem

@Hmmm

tu chyba pisza same papruchy co wlaza w (usunięte przez administratora) harrisowi i nigdy nie wyjechali z innych firm. Mialem stycznosc z ta firma oszusci i nic wiecej, jak nie godzisz sie na wyjazd to strasza cie ze musisz zwrocic koszt wymyslonego biletu i koszt wizy, ja sie nie dalem i teraz nie mam juz z nimi nic wspolnego kreca na kazdym kroku jak tylko moga i kogo moga. W firmie siedza sami obsrance co mysla ze boga za nogi zlapali

Piters

Mi się zgadza ! I jestem zadowolony z wypłaty.

M

Czy jest na forum ktos, kto zjechał na początku września z Bahama przez huragan Irma?

Hmmm

Zgadza wam się wypłata???

@Hmmm

A byłeś na Bahama na początku września?

Woow

Ja miałem już o 9:30 kasę na koncie. Więc tak jak mówiłem Harris nie wydyma pracownika.

GB

Do piątku jak nie będzie to robota stanie. weekend off

Rob
@GB

przez nieudolność kadry poszkodowany zawsze pracownik jest nikt się nie liczy z tym ze mamy również zobowiązania a szkoda

@Rob

UK payroll,alior bank,przelew zaksięgowany dziś rano

m
@M

masz już kasę na koncie

Rozmawiałem z Krzysztofem i mieli jakieś problemy z rozliczeniem. Pieniądze mają być w tym tygodniu.

@Piotr

Okaże się szkoda tylko że firma nie informuje o opóźnieniu

Tadek

Kasa nie będzie i nie wiadomo Kiedy będzie

@Tadek

Jak nie wiadomo kiedy będzie?!?!

Juras

Napisz do Harrisa do Krzysztofa. On zawsze jest w kontakcie z każdym. Może on coś wiedzieć.

Woow
@Tadek

A skąd Ty masz takie informacje?

t

nie wiedzą kiedy będzie

Woody

Co miesiąc jest kasa przed 10 w tym miesiącu mają jakiś poślizg. Nie narzekajcie, na pewno kasę do jutra będzie. Tym bardziej to idzie zza granicy z banku kasa.

Bartek
@Woody

Tu nikt nie narzeka tylko dziwne że nie ma a każdy ma opłaty

Bartek

Macie wiedzę na temat kąt tzn przelewu Kiedy będzie dziś. Jest 10 i kasy nie ma

Kto ma już przelew

Massa

Nikt ????

X

Do 10 ma być na koncie

marrcin

dajcie cynk kto ma już kasę

Piters
@marrcin

Dziś już nie będzie ! Do środy kasę na koncie będziemy mieć!

k

kto ma kasę na koncie już???

Macie wypłaty?

Juras

Jeszcze nie... Czekamy może dziś będą, jutro już chyba powinny być na 100% w jakim banku masz ?

@Juras

W Alior bank ,zawsze drugi piątek już wypłata była, tym razem coś spozniona

Juras

Ja mam w wbk i też jeszcze nie mam, a zawsze jeden z pierwszych banków co sa przelewy najszybciej.

Bober

No właśnie też się zastanawiam czy w piątek bedzie kasa na koncie.

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji