Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

staszek

to juz jest k............ wo i chamstwo czy te barany z biura nie wiedzą ze mamy opłaty po kiego ch,,,,,, wysylają ludzi jak nie placą bajzel i (usunięte przez administratora) tam jest powinni ich pozamykać albo to biuro w kosmos wysłać białej gorączki dostaję oszusci

karol
@staszek

dziwne ze kasują dla nich niewygodne słowa ale to już przekracza ludzkie granice kto tak zostawia ludzi walczy szefostwo o swoją kase tylko nie o pracownika bandyctwo zero honoru jak wam nie wstyd jest ze tak ludzi zostawiacie bez srodkow do zycia

Ted

Jak można pracowników tak zostawić to jest straszne bez środków do życia dranstwo

bartek
@Ted

harris postępuje strasznie to jest karygodne co wyprawia jak można ludziom nie płacic banda oszołomow szlag to niech trafi

irek

kto wie o przelewach czy będą czy nie masakra co się dzieje w tym bagnie

mariusz
@irek

nic nie wiadomo, biuro ściemnia twierdzą że UK zawala, może wyjdą pod koniec tygodnia w każdym razie wypłaty nie poszły a macie payslipss???

Jarek
@mariusz

Tak

Jaco

Słyszeliście, że już po Harrisie? Do marca ma być biuro w Gdyni. Splajtowali i tylko biuro zostanie w UK.

@Jaco

@Jaco

jaco czy to fama jest

@darek

Nie, poważnie PISZE. HARRIS PLAJTUJE DLATEGO TEŻ Z WYPLATAMI JEST PROBLEM

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Kaz

Szefowa niech Pani odniesie się na forum co jest z przelewami my mamy rodziny zycie i opłaty ciężko na to pracujemy a biuro umywa ręce

@Kaz

dzwonił do nich ktoś dzisiaj??

Ciocia Edyta
@Kaz

Tu ciocia Edyta. Wypłaty nie będzie w tym tygodniu , może w przyszłym tygodniu będzie. Pozdrawiam ciepło i serdecznie ciocia

bartek

szok żeby do tej pory nie było kasy to jest chore

adam
@bartek

to już jest totalne sku........ń...wo jest 14 luty po 12.00 wypłaty winny byc do 8 lutego!!! co to ma być normalnie traktowanie ludzi jak g....no, w biurze kłamią i zwodzą... masakra kto sie do nich wybiera????

fran

dajcie info kto ma ten cholerny przelew

@fran

brak przelewu żona sprawdza co godzine i nic

k
@marcin

jaja sobie robią dzięki za info

ted

kto ma przelew ???????

krzysiek

harris zapomina ze my mamy rodziny i zobowiązania zapierd,,,,,,, za friko może mamy

ir
@krzysiek

tak sobie renomę firma psuje karygodne to jest i niedopuszczalne żeby takie rzeczy miały miejsce patologia to jest i chamstwo

macie te przelewy?

v

nie ma

Lolo
@marcin

Jutro będzie. Dostałem info z biura.

marcin

kiedy te przelewy będą ktoś wie ????????

ANDRZEJ

ta firma to (usunięte przez administratora) totalny, nie dość, że ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) (w biurze obiecują cuda na kiju) a rzeczywistość okazuje się zupełnie inna, od nas wymagają dyspozycyjności a sami nie dotrzymują terminu kontraktu! no i do tego te cholerne wypłaty które winny być na kontach w piątek zgodnie z umową a mamy dzisiaj wtorek i nadal nie ma, osobiście zgłaszam do PIP. NIE POLECAM

wojtek
@ANDRZEJ

chore to jest żeby kasę tak trzymać po ch,,,j ta umowa jak oni sobie biorą co chcą i jak chcą

Ted

Może ktoś z harrisa się odniesie na forum gdzie są te pier..e wypłaty

maciek
@Ted

szkoda komentarza i czasu na tą dziadoską firmę w ch...a niech robią sami siebie nie ludzi za te stawki niech pracują sobie sami dziś jest 12 wyplat tez nie ma każdy olewa i my was tez olejemy (usunięte przez administratora) sobie sami

fran
@Ted

nie polecam nikomu tej firmy beznadzieja łupią równo ze wszystkiego masakra

Ted

Są te trefne wypłaty czy nie ma

ted

szlag trafia człowieka jaja robią sobie z tymi wypłatami chore to jest jaki tam bajzel mają ciężko pracujemy i wyplat nie ma

Bartek

harris ogłoszenia daje a może by tak podnieś stawkę dla starych pracowników wypadało by bo wszystko zabieracie wypłaty po terminie i podatki koszone równo są nie wstyd wam za tą kasę nikt wam nie będzie chciał pracowac

Ben ten
@Bartek

Zawsze się znajdą eunuchy co pojadą z tej firmy nawet za 10 fuli i japy nie otworzą tylko z flaszką do superfrajera pobiegną , żeby wziął ich na następny kontrakt. Trochę godności ludzie miejcie w sobie !!

karol

czy będzie dzisiaj wypłata kto wie????

tadek

Hh
@kaz

Nie

m

chłopaki macie już kasę?????

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji