Opinie o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

pytam

co się dzieje z jednym z najlepszych tapicerów od Irka "czarnym koniem jeśli chodzi o meble trudne i na ostatnia chwile" ??

zmiana

zmienić rządzących ,co do CV to daj se spokój obiecają Ci złote góry ,bo niema ludzi do pracy a co do gwarancji umowy o pracę owszem umowa zlecenie zlecenie i zlecenie

ktos

Pracują. i narzekają. wiem cos o tym jescze niedawno tez tam pracowalem a do inspekcji pracy nie zgłoszą. tego bo sie boją

ktos

Masz racje niektorzy chyba zyja tylko praca nie maja pojecia co znaczy praca po 12godz szkoda slow na takich ludzi

marta

ciekawe co na to inspekcja pracy 12 i wpisywać 8 hmmm...będzie to trzeba zgłosić

szwaczka

w ogóle takowej nie było,Pani Ania pokazała mi maszynę na której pracowałam,pokazała rysunki według których miałam szyć,wiedzę praktyczną miała opanowaną do perfekcji,ale absolutnie nie potrafi jej przekazać teoretycznie....Za to wie jak skutecznie mobbingiem zniechęcić do pracy...uwielbia wręcz poniżać i obrażać ludzi,jest pozbawiona empatii do granic możliwości...Pan Krzysztof swoja postawą , nastawieniem i podejściem do ludzi też pozostawia wiele do życzenia,mobbing również uprawia z wielką przyjemnością....pracowałam tylko miesiąc,

jakie mam doświadczenie jako szwaczka

Leszno

nonono

No fakt 12 godzin przecież można zostawić rodzinę ,wszystkie przyjemnośći itd wziąść z taką firmą ślub i tam zamieszkać hohoho

ha ha ha

dobre jak zarobisz 1800 to huk a więcej chcesz zarobić to posiedz po 12 godzin dziennie to może z 2500 uciągniesz jak oczywiście prędzej karetka Cie z pod firmy nie weżmie Powodzonka

ktos

Szkoda ze nikt nie podziekuje za podwyzki jakie dostaly szwaczki i za premie na swieta bo z tego co sie dowiedzialem ze to zasluga kilku szwaczek ktore odeszly

PRACA OFERTA

PRZYJMIEMY PANIE NA STANOWISKO SZWACZKA LUB OSOBY DO PRZYUCZENIA !!! COTTA POLSTERWERKE ODDZIAŁ STĘSZEW

Anty cotta
@PRACA OFERTA

Dlaczego wpis (ogłoszenie) jest pisany DUŻYMI literami?:-)

Zbierzcie się i udajcie się do PIP (Święty Marcin 46/50, Poznań Telefon:61 628 40 00) i złóżcie grupowy pozew przeciwko firmie. W przypadku gdy grupa ludzi złoży pozew, to firma (kołchoz) nie jest w stanie się z tego wykręcić. Jako pojedyncze jednostki z tak dużą firmą nie wygracie. Ps. niema czegoś takiego jak premia od prezesa (specjalnie napisałem z małej litery) tylko jest to tak zwany socjal. Tą bajeczkę z premią wymyśliły lizusy, by zrobić z niego człowieka.

ala

Praca polega ba tym "minuty minuty " nie ma urlopu za l4 wyjazd a czas nominalny to od 6 do 16 i od 16 do 2

SZCZERY

SZWALNIA BARDZO PROSIMY O BACZNE OBSERWOWANIE P MARJETY BO JAK TO JEST ZE SZWACZKA NA AKORDZIE MUSI SAMA SOBIE OGARNĄC NAPINACZE CZY NAŁOZYC WATE TO SKANDAL I JESZCZE SMIERDZI FUJJJJJJJJJ

....
@SZCZERY

nikt sobie sam nie ogarnia napinaczy i ośmieszasz się z tekstem Mariecie bo sam może śmierdzisz ( oceniając innych spójrz na siebie ) !!!! a tak wogule weź słownik języka Polskiego i poczytaj jak piszemy słowo Marietta bo na pewno nie Marjeta :) a ..... jeśli masz problem na górze jest kierownictwo na pewno twoje żale wysłuchają .....

lulu
@....

Ty też weź słownik ale ortograficzny... ale WSTYD!!!

irek

No te czasy na niektóre modele to jest masakra jakaś

Mag

Chyba nikt za karę do pracy nie chodzi co?

popieram misie 2

fakt i dlatego ja odszedłem ...co mam cały rok pracować bez chorowania ,dosyć że firma dysponowała naszymi urlopami to jeszcze chorobowym ,fakt socjal jest ale na to się pracuje cały rok i to się należy jak ...........nadgodziny pożal się boże zostań dłużej np10 godzin wpisz 8 aby mieć wydajność bo inaczej się doczepiają ,o czasach obcinanych non stop już nie wspomnę

misia 2

ta firma jest tyle warta co i ty misiu wystarczy spojrzeć na ciebie i wszystko wiadomo

misia

Tutaj chyba wystawia się opinie firmie a nie wylewa swoje żale

misia2

Droga misiu kto tu jest sfrustowany i ma problemy ze sobą lepiej napisz jak to Przewodnicząca sprzedała ludzi podpisując coś na co ludzie się nie zgodzili aby szwalnia miała gdzie kawkę zrobić itd..

kreska

@mma, kto Ci takich bajek naopowiadaj ze premia od prezesa bedzie? W zeszlym roku tez miala byc i obeszlismy się smakiem. a co do reszty to po przepracowaniu roku dostajecie kase na swieta, wielkanoc i wakacje, a za kolonie dzieci Wam firma jakis procent oddaje.

Misia

Popieram, jak ktoś jest sfrustrowany i ma problemy ze sobą to niech się za siebie weźmie a nie wstrząsa się tutaj i psuje opinie firmie na którą narzekać nie ma co

mma

A co myślisz ze 5 lat pizzę na rowerze rozdawałeś i przyjdziesz i umowę dostaniesz na stale ;-) a co nie ma kasy na święta mhhh z tego co wiem to jest a i na wakacje też jest . Premia dodatkowa od prezesa teraz też bedzię

Zostaw merytoryczną opinię o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oborniki

• Jak się pracuje w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Szamotulska 23