Opinie o QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. w Wrocław

Kolo

A jak mylicie jakie mniej więcej zarobki mogą oferować na stanowisko Specialist SCM & Customer Care Analytics (m/f)- nie wiem czy w ogole warto wyslać CV.

pracus

Pracowalem prawie rok W Qiagen z czystym sercem musze przyznac, ze firma jest w porzadku. Opieka medyczna w Medicover, System Benefit, Multisport, wiele roznych ciekawych akcji zorganizowanych. Jesli tylko uda Wam sie dostac (co nie jest latwe) to nie zastanawiajacie sie, warto. Tak jak poprzednicy napisali, firma gdzie pracuja fachowcy o duzej wiedzy i co najwazniejsza w lepszej atmosferze nigdy wczesniej i pozniej nie pracowalem . DLa mnie to byl strzal w dziesiatke, dzieki temu czego sie nauczylem rozwijam sie w nowej firmie na kierowniczym stanowsku. Polecam !

tgb

W jaki sposób sprawdzają język? Chodzi o to, że wiem mniej więcej, co potrafię powiedzieć/napisać, ale nie mam na to dokumentu, nauka własna i doświadczenie w stosowaniu języka w czasie wyjazdów zagranicznych. Czy ten język jest używany w zakresie, który wymagają w ogłoszeniach? Bo w niektórych BPO wymagania są na wyrost, zauważyłem już.

luzny

co do socjalu to prawda. customer care na niemcy, jak nie teraz to zaraz bedzie nowa rekrutacja. wlasnie 2gi raz kompletnie wymienil sie caly zespol - w ciagu 2 lat!!!!. moze to zasluga kierownika, ktory dostal tutaj stanowisko kierownicze po tym jak zostal zwolniony z call centre. no to jak ma byc w przelozonym oparcie i wsparcie. ale sa fajni ludzie.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. na stanowisko Manager HR Operations? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
ula

dzisiaj mialam rozmowe co do socjala to jest benefit, multisport, karta w medicover, kursy jezykowe, wellness days. Ktos wie jakie tam sa widelki na HR specialist z 2 jezykami?

byla

Czesc. Jesli ktos nie ma pracy lub doswiadczenia, to firma jest dobra alternatywa. Jesli jednak szukasz czegos na dluzej lub myslisz o pokonywaniu kolejnych szczebli rozwoju to nie jest to dobre miejsce. Wybrany model biznesowy - marna kadra zarzadzajaca rekrutuje ludzi, ktorzy nie moga jej zagrozic a jak ktos zapyta o mozliwosc rozwoju lub podwyzki to nie otrzyma merytorycznej odpowiedzi. Ogolenie warunki pracy sa bardzo przyzwoite, niestety nie idzie za tym duzo wiecej. Bardzo duza rotacja, mozna przesledzic po ilosci ogloszen w internecie. Wiekszosc stanowisk kierowniczych obsadzili ludzie z HP i przeniesli to czego sie tam nauczyli lub czego nie nauczyli ;-) ja pracowalam tam poltora roku i bylam jedna z najdluzej pracujacych. nie zalezy im na zatrzymywaniu ludzi tylko na rekrutacji nowych. Wiele dziewczyn zachodzi w ciaze i w ten sposob odpoczywa od tej pracy ;-) coz, swiat sie nie zawali i jutro tez wstanie slonce. a to, ze firma wygrala konkurs na pracodawce w 2014 to cetrala w niemczech, tutaj przegralaby w przedbiegach.

telmimor

Qiagen we Wroclawiu ma złą opinię na rynku pracy. Brak kompetentnej i rzetelnej kadry zarządzającej, okropna atmosfera i brak mozliwości na awans. Chyba że po znajomości. Taka ma opinie takze nie polecałbym.

Zostaw merytoryczną opinię o QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.
2.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Powstańców śląskich 95
    53-332 Wrocław

QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.