Opinie o QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. w Wrocław

om

Również jestem pracownikiem QIAGEN i jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj :) proces rekrutacyjny był profesjonalny i bardzo szybko dostałam informację zwrotną. Atmosfera jest rewelacyjna, widać, że pracodawcy na tym zależy (dużo eventów, inicjatyw itp.) Cieszę się, że jestem w tym miejscu :)

mm

tak. pracuje w customer care. poszukujemy osob z jezykiem niemieckim, angielskim i holenderskim. polecam. bardzo fajny team, manager, przyjemna atmosfera. :)

Janusz
@mm

A zarobki? ????

om
@Janusz

Na pewno są uzależnione od zespołu/stanowiska, na którym pracujesz i obowiązków, które do Ciebie należą (działów w QIAGEN jest kilkanaście).

Joanna

@mm czyli pracujesz w QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.? A możesz powiedzieć coś o tych ofertach? Pracujesz na którymś stanowisku i chcesz coś o nim powiedzieć? To pomoże osobom aplikującym.

mm

tak, potrzebne sa caly czas osoby. aktualne oferty sa na stronie firmy http://careers.peopleclick.com/careerscp/client_qiagen/external/search.do

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. na stanowisko Manager HR Operations? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Jezus

a jak się tam mają informatycy ?

DOOM

ktoś wie może jakie są wynagrodzenia dla Associate Technical Service Scientist?

Joanna

@ddziękuję za odpowiedź. Happy Mondays? Każdemu przydałoby się dobre rozpoczęcie tygodnia pracy. Co dzieje się podczas tej akcji?

d

dokladnie. jezyk jest weryfikowany juz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. pakiet socjalny to multisport, benefit, ubezpieczenie, dofinasowania do lekcji jezyka, zwrot kosztow zlobka/przedszkola, happy Mondays :)

Joanna

@bombka2017 To ważna informacja, że znajomość języka jest weryfikowana już na etapie rozmowy telefonicznej. Mógłbyś powiedzieć jeszcze, czy podczas rekrutacji coś Cię zaskoczyło? @dno nie firma@xxxx Wy macie zupełnie inne wrażenia z procesu rekrutacji. Ciekawa jestem, co jest tego przyczyną. W końcu firmy mają raczej jeden standard odnośnie rekrutacji. @Miss Her mogłabyś napisać coś więcej o tym pakiecie socjalnym? Co się w nim zawiera?

Miss Her

Ja mam o firmie bardzo pozytywną opinię. W moim przypadku rekrutacja przebiegła bardzo szybko (w ciągu 2 tygodni proces się zakończył) i profesjonalnie. Atmosfera jest bardzo miła, wiele akcji integracyjnych, w tym charytatywnych, co chwilę coś się dzieje. Pakiet socjalny zawiera wszystko, czego mi trzeba. Przyznam, że żadko kiedy spotykam się z negatywnymi opiniami o firmie, na rynku wrocławskim jest to według mnie jedno z lepszych miejsc pracy, jeśli chodzi o SSC. Ja z czystym sumieniem polecam :)

dno nie firma

firma niepowazna, prowadzi rekrutacje w nieskonczonosc, tzn. oferty sa caly czas odnawiane, mozna to zobaczyc na jednym z najwiekszych portali z ofertami pracy, a jak juz znajda kandydata to i tak go nie zatrudnia, tylko dalej szukaja, sami nie wiedza czego chca? albo ten zagraniczny manager odpowiedzialny za dany dzial, sam nie ma pojecia czego chce? Ja stracilam ponad miesiac na te ich zmyslone rekrutacje, telefon jeden za drugim, rozmowy, oczywiscie po angielsku (ja znam biegle, wiec to zaden problem), w koncu rozmowa ostatnia z managerem a na pytanie kiedy dostane odpowiedz zaczyna sie juz kombinowanie i wymyslanie, ze moze jeszcze przelozony tego managera chcialby ze mna porozmawiac, albo w sumie nie.....itd. :) jednym slowem ZENADA, wiec wykwalifikowanym i powaznym kandydatom odradzam, dla studentow w sam raz na junior pozycje, pewnie dostaja je bez takiego cyrku wokol rekrutacji

xxxx
@dno nie firma

Niestety mam podobne odczucia co do tematu rekrutacji....i firmy z reszta tez.

bombka2017
@dno nie firma

Nie wiem, skad takie negatywne wrazenia z procesu rekrutacji. Ja mialam weryfikacje jezyka przez telefon a potem drugi etap F2F. I odpowiedz w ciagu 2 tygodni. Kontakt zawsze bardzo mily i profesjonalny. Podoba mi sie w tej firmie bo nie ma zadecia.

asdasda

Hej, rekrutacja to głownie algorytmika, mało ma wspolnego z developmentem i najnowszymi frameworkami. Wieć jesli ktos chce sie w tym rozwijać to jak najbardziej. Tak czy siak rozmowe oceniam pozytywnie.

kkk

nie sadze... takie stawki to raczej z bardziej niszowymi jezykami.

daszna

Magda na (usunięte przez administratora) sa ogloszenia

Joanna

@Magda próbowałaś już aplikować do firmy? Pracy w jakim charakterze obecnie szukasz? Trwa właśnie rekrutacja na między innymi stanowniko AR Accountant, Service Administration Associate, czy Service Administration Associate.

Magda

To jak się tam dostać? Ktoś pisał że nie tak łatwo....

marek

Hej, a jaka u nich panuje atmosfera? Dzięki za odpowiedź

greg12
@marek

Jest na luzie, ludzie są przyjaźni, na approvale nie czekasz lata świetlne. Firma bardzo wspiera akcje sportowe i dofinasowuje biegi wszelakie, zawody, boisko itp.

Misieł

Pojawiło się ogłoszenie na Administrative Buyera...któryś raz w przeciągu 2 lat. Czemu jest taka rotacja n tym stanowisku?

kurpsianka
@Misieł

Hej, to nie rotacja, tylko firma się rozwija i zatrudnia nowe osoby.

ona

zastanawiam się, czy aplikować do nich i miałabym pytanie na jakie widełki można u nich liczyć w pracy z 2 językami obcymi ?

truskawka

Pracuję w firmie już od jakiegoś czasu więc mogę się wypowiedzieć. Super firma- ja jestem bardzo zadowolona. Pensja zawsze na czas (czasem nawet wcześniej!), brak wielkiej korpo presji, umowa na czas nieokreślony po 3 miesiącach próbnych. Atmosfera zależy od zespołu ale ogólnie jest swobodna i przyjacielska. Nie zauważyłam wyścigu szczurów czy zawiści... Ale zarobki mogłyby być wyższe...

Zostaw merytoryczną opinię o QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.
2.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Powstańców śląskich 95
    53-332 Wrocław

QIAGEN BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.