Opinie o ŚWIT w Warszawa

Nasze początki sięgają 1944 roku kiedy powstał w Warszawie nasz pierwszy zakład. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować najlepsze praktyki i zbudować doskonałą kadrę przekazującą swe doświadczenia następnym managerom i pracownikom. Patrzymy ku przyszłości i stawiamy na dalszy rozwój – zarówno jeżeli chodzi o nasz know-how, nowoczesne zaplecze technologiczne, a także – standardy etyczne prowadzenia biznesu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie oferować w pełni profesjonalne usługi w bogatym zakresie. W każdej z gałęzi naszego biznesu mamy pewność oferowanej jakości.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŚWIT w Warszawa

Nicky

Moja droga, trochę przesadziłaś we wpisie... Jak się chce być konsultantem i sprzedawać kosmetyki to chyba czymś musisz handlować. Fakt, że musisz je kupić to norma na rynku, patrz na Avon, Oriflame, Mary Key i inne- a tam nawet pensji nie dostajesz tylko od razu za swoje kupujesz. Niestety widziałem na własne oczy jak się zachowuje część konsultantów w Spółdzielni. Tak, bycie konsultantem to praca sprzedawcy, a nie siedzenie i czekanie na pensję. Z takim podejściem życzę powodzenia w innych miejscach pracy.(usunięte przez administratora)

Nie idźcie tą drogą
@Nicky

Nie porównuj Mary Kay do tego badziewia. I nie, konsultanci tych marek które wymieniasz, zamawiają kosmetyki płacąc w momencie gdy klient zapłaci. No i nie jest to ich główne zatrudnienie tylko forma dorabiania. Poniosło cię człowieku :D

Ela

Zgadzam się z tą opinią.

maryta

w pełni popieram pani opinię

obsługa klienta

pracowałam wiele lat i teraz jestem na wychowawczym ale chce wrócić bo pracowało się bardzo dobrze -

Lidia

@Niki Rozumiem, że masz jakieś zastrzeżenia do tego pracodawcy. Możesz powiedzieć, co konkretnie masz na myśli?

@Lidia

Lidio, podobno bezstronna osoba, nie będąca pracownikiem Świtu i pisząca obiektywnie. Przeczytaj sobie najnowsze opinie i odpowiedz. Ludzie piszą z autopsji o skandalicznym oszukiwaniu zatrudnionych tam ludzi, czy według Ciebie to nieprawda? Nie wciska Świt kosmetyków po wielokrotnie zawyżonych cenach? Odpowiedz!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ŚWIT? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
gosc

Dość często pracownikom przesyłane są przeterminowane kosmetyki.Bo niepełnosprawnych mają za totalnie niemyślących.

Można inaczej

Pomagam w znalezieniu ciekawszych ofert dla osób niepełnosprawnych. Zaintersowanych proszę o kontakt na dasielepiej@wp.pl.

witam, jak wygląda praca w Halinowie w Swit? Proszę o info o pracy w laboratorium.

Ktoś

witam, jak wygląda praca w Halinowie w Swit? zaoferowali mi próbne 3 miesiące i co dalej jak to jest z wyplatami po każdego 10-tego miesiąca ? praca jest OK, natomiast ludzie są dziwni na moje oko i nie wiem czy taka praca ma sens dla 19 latka jako tako w firmie pracować co sądzicie o tym pracuje od 6 do 13 czyli 7 godzin sami wiecie co to oznacza, sytuacja ma miejsce np. słowami zwolnij się, za wolno robisz, przekleństwa, wulgi. pozdrawiam serdecznie czekam na wasze opinie co o tym sadzicie ? za wszelka rade dziekuje

@Ktoś

Teraz jest dużo lepiej, przeuneli gościa, który się wyżywał na ludziach i da się żyć. Tylko bajzel straszny i zarobki słabiutkie.

Lidia

@Robert zaglądałeś może na stronę internetową firmy? W zakładce oferty pracy znajdziesz aktualne oferty. Widziałam, że obecnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko Magazynier. Jednak jako miejsce pracy podana jest Warszawa.

Robert

Gdzie są publikowane ich ogłoszenia o pracę dla osób z orzeczeniem? Gdzie sie pracuje w Hipolitowie czy na słuzewcu? Ktoś wie? Służewiec średnio mi pasuje...

Lidia

@Renata nie jestem pracownikiem S.I. Świt, ani w żaden sposób związana z firmą. Zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz by osoby, które szukają na tym wątku opinii na temat tego pracodawcy mogły znaleźć tu pomocne informacje.

Lidia

@Renata co sprawia, że praca w firmie jest według Ciebie aż tak stresująca? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i o tym jak wygląda typowy dzień spędzony w firmie? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do S.I. Świt.

Renata
@Lidia

Twój post nie wyglada mi na pytanie osoby rzeczywiscie pragnącej poznać warunki pracy w tej firmie, ale na kolejny post podstawiony na zamówienie SI Świt. Próbujecie wciągnąć w dyskusję, a potem udowadniać, że osoba pisząca negatywna opinię nie ma racji. Nie dam się w to wciągnąć. Ja wiem swoje z pozycji byłego pracownika, ale sprawa SI Świt i wykorzystywania przez nią pracowników była nawet poruszana w mediach. Porządnej firmy by tak nie opisywano. I to wszystko,

kkk

Odradzam,odradzam odradzam.(usunięte przez administratora)Przyjmowałem się do przacy i ustaliłem warunki płacy na okresie próbnym na jakims tam poziomie.Po okresie próbnym miałem dostac podwyzke i co sie okazało?Ano nici z podwyzki.Zaproponowali mi to samo co miałem.Zrezygnowałem,bo jakbym sie zgodził,to wiadomo jak bym był traktowany później(usunięte przez administratora) Nie polecam,bo to w moim przekonaniu firma nierzetelna.

Vica

Rozumiem że obecnie przedstawiciele handlowi dostają na konto już tylko (usunięte przez administratora)zł., a jakaś część ludzi z produkcji dostała możliwość aby albo się przenieść na stanowisko przedstawiciela handlowego albo zmiany pracy. Ciekawe czy obecnie więcej osób poodchodziło czy nadal dużo osób się utrzymuje na tamtych stanowiskach i nowi się zatrudniają mimo takich "zarobków".

Mala
@Vica

Witam. Mój syn pracował jako przedstawiciel handlowy, nie mógł się pogodzić z tym oszustwem w żywe oczy. Kiedy napisałam opinię to zawsze jest usunięta przez moderatora . Te szkolenia pracowników to wielka ściema. I co tu pisać

Vica
@Mala

Chciałabym zapytać czy dawno syn pracował ponieważ z opinii powyżej wnioskuję że są obecnie jakieś cięcia materialne oraz niektórych osób które pracują również na stanowiskach takich jak produkcja i są zdegradowani do pracy na stanowiskach takich jak przedstawiciele handlowi. Z powyższych opinii rozumiem że osoby zarabiały 400zł na konto a teraz to 200zł i dostają kosmetyki aby coś zarobić. Jednak domyślam się że w obecnej sytuacji nie da się miesięcznie zarobić normalnej miesięcznej pensji (minimalnej) na takim handlu chociażby przez znajomych czy internet. Czy ktoś może podać przykładowe ceny jakiś kosmetyków i porównać za jaką cenę osoby niepełnosprawne muszą je sprzedawać? Czy w ogóle ta firma po takich opiniach jeszcze zatrudnia niepełnosprawne osoby, a jeżeli tak to jak są traktowane takie osoby i przede wszystkim w jakich warunkach pracują, w jakich warunkach odbywają się spotkania czy szkolenia bo ktos napisał o szkoleniach więc może ktoś napisze coś więcej jak to wygląda, czy osoby niepełnosprawne mają dostęp do wody, kawy herbaty odpowiednie wyposażonej toalety i czy obsługiwane są w odpowiedni sposób. W końcu dostają z PFRONu pieniądze własnie na niepełnosprawnych i ta firma działa dzięki nim. Więc czy warto tam się zatrudnić?

Renata
@Vica

Odpowiadam krótko - zdecydowanie nie warto! Pieniadze bardzo marne, pomiatanie pracownikami, a jesli ktos nie jest zbyt odporny psychicznie - poważny stres murowany. Jak najdalej od Świtu!

Lidia

@Betina jakie stanowisko chcesz dostać się do firmy? Daj znać, jak pójdzie rozmowa kwalifikacyjna. Chętnie dowiemy się jak po rozpoczęciu pracy ocenisz S.I. Świt jako pracodawcę.

Beti

Ogólnie to straszne pomyje tu lecą, ale powiem wam ... na wszystkie firmy leci kloaka. Zresztą pracownicy są z zasady niezadowoleni, a zarząd to krwiopijcy. Czy ktoś może wskazać firmę gdzie jest cudownie ? W każdym razie ja spróbuję w Świt Pharmie. Nic nie trwa wiecznie, liczę na to, że się zmieniło. Ciao

Obserwator

Byłem na rozmowie, szukali pracownika do biura na ul. Taśmowej. Warunki jakie oferują to 1600 zł netto, umowa zlecenie na 3 miesiące a potem jak się sprawdzisz może 2000 netto. Brak jakiegokolwiek socjalu. Pozdrawiam

Na ich stronie jest, ze zatrudniają 90% niepełnosprawnych na ponad 1000 osób. Te 10% to osoby zdrowe, w tej chwili w zakładzie w Halinowie, reszta to słupy w kilku miastach niby sprzedające kosmetyki. Dostają na rękę ok. 200 zł.

Pracuję w biurze na Taśmowej. Praca jak każda inna, nie jest tak źle jak to malują poprzednicy.

Bartman K.

jest ok. tyłka nie urywa, ale w biurze jest spoko. fajna ekipa w dziale sprzedaży i marketingu. Ogólnie dużo pozytywnych ludzi. Może socjalu nie ma - nad czym wszyscy ubolewają, ale pracuje się lepiej niż w mordorze obok gdzie wyścig szczurów trwa... no coś za coś. P.S. Ale socjal jednak by się przydał, np medicover.

Zostaw merytoryczną opinię o ŚWIT - Warszawa

• Jak się pracuje w ŚWIT?

Zobacz opinie na temat firmy ŚWIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŚWIT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ŚWIT