Opinie o Getin Noble Bank SA w Katowice Staromiejska 17

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Getin Noble Bank SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Getin Noble Bank SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank SA w Katowice Staromiejska 17

Edyta Nowy wpis

Czy praca w banku jest odpowiedzialna ?

Kamil

Bardzo mile wspominam pracę w katowickim oddziale Getina. To była moja pierwsza praca i bałem się, że będą patrzeć na doświadczenie, ale nie. Koordynatorzy pomagali w trudniejszych przypadkach i z trudniejszymi klientami. Polecam!

Renata
@Kamil

Hej, podjąłeś pracę w getinie jako student? Bo włąśnie jestem studentką ostatniego roku magisterki i rozważam o pracę w tym banku

albert
@Renata

bardzo dobry pomysł, aplikuj śmiało, fajne doświadczenie

Ania Nowy wpis
@Renata

ja aplikowałam jako studentka, dokładnie jak miałam do zrobienia praktykę i polecam, dużo możesz się nauczyć

Lola Nowy wpis
@Ania

do tego mają bardzo fajną atmosferę

Alina

@luk Zarobki to zależą od tego jak się pracuje i na jakim stanowisku ,ale to jest oczywiste!

luk
@Alina

ile dostaje doradca inwestycyjny na początku?

mike Nowy wpis

jak wszędzie na początku

admin

Macie informacje odnośnie pracy w firmie Getin Noble Bank SA ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

Aga
@admin

No całkiem spoczko praca:) Na plus, że oferują dużo szkoleń

luk
@Aga

a zarobki jak?

@luk

no ale na jakim stanowisku?

@luk

Rzecz jasna że zależy od stanowiska no ale też niezależnie od stanowiska możesz liczyć na premie :)

@Andrzej

no ok, a ile wynosi ta premia?

Olek
@marcin

Czy w jakiejś firmie miałeś ustalone o konkretną kwotę premię? Ja nie :) Chyba oczywiste jest, że premia zależy od tego jak dobrze dajesz sobie rady. Osobiście miałem premie 200-300 ziko

@Olek

według mnie premia całkiem spoko, dzięki za info :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Getin Noble Bank SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
alex

polecam pracę w getinie, fajnie się szkolą

@alex

masz rację, nauczyłam się wielu rzeczy

@Karolina

jak często prowadzą szkolenia?

karolina
@marcin

na początku pracy na pewno będziesz miał

Natalia
@karolina

a w trakcie pracy? Czy organizują jakieś wyjazdy integracyjne?

ameli
@Natalia

tak, czasami organizują

Emili

ciekawa i fajna praca, zgadzam się z przedmówcą - atmosfera bardzo dobra, pozdrawiam

michal
@Emili

jak zarobki?

miś
@michal

zależy od doświadczenia i stanowiska

andrzej
@Emili

Czy ciężko jest dostać prace w banku po rozmowie? Jakie warunki trzeba spełnić?

Ronal
@andrzej

No tak naprawdę nie jest jakoś mega trudno, w każdym razie firma oferuje szkolenia na początku, więc luz

@Ronal

Oznacza to, że nawet osoby bez doświadczenia zawodowego mogą ubiegać się o zatrudnienie i później przejść odpowiednie szkolenia? Dodaj więcej informacji o rozmowie rekrutacyjnej i ile trwa etapów.

karolina
@Ronal

Czy udział w szkoleniach wlicza się do czasu pracy?

damian0
@karolina

z tego co wiem, szkolenia płatne, ale o takie informacje lepiej zapytać pracodawcę w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej :)

Kuba

Dobra praca, mamy ludzką atmosferę, kierownicy są w porządku, nie mam powodów do narzekań

beata
@Kuba

popieram, atmosfera naprawdę bardzo miła :)

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank SA - Katowice

Getin Noble Bank SA