Opinie o HR SIGMA Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HR SIGMA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR SIGMA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR SIGMA Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Kandydatka

Panie w Agencji bardzo miłe i uprzejme z profesjonalnym podejściem do kandydata. Jeśli ktoś szuka pracy to naprawdę polecam Agencję HR Sigma !

Fidzia

Wzięłam udział w procesie przygotowania do rekrutacji prowadzonym przez firmę HR Sigma. Podejście pracowników było bardzo profesjonalne, a atmosfera przyjazna. Zapytali o moje kwalifikacje, doświadczenie zawodowe i oczekiwania. Pomogli napisać cv i list motywacyjny. Doradzili jakie dokumenty aplikacyjne powinnam przygotować. Poświęcili mi dużo czasu całkiem bezpłatnie. Lubię atmosferę w HR-SIGMA za: Miła atmosfera, profesjonalne podejście do tematu.

Pracownicy

Polecam w tej firmie zarówno właścicielkę jak i cały zaangażowany zespół!!

Kora

Byłam na rozmowie. Ogromnie zaskoczyło mnie to jak zostałam potraktowana. Pani, która przyniosła mi do wypełnienia ankietę zapytała czego się napije. Później inna pani zapytała o moje kwalifikacje i oczekiwania. Moje zgłoszenie zostało przyjęte, a ja czułam się jak partner agencji, a nie petent. Po jakimś czasie dostałam zaproszenie na rozmowę do pracodawcy.

Monter

Na spotkaniu cukrowanie słodzenie i bajerowanie o sumach jakie mozna zarobić. Zderzenie z rzeczywistością przykre...wypłaty nie w całości i nie na czas. Zero szacunku dla pracowników. Wstydzilibyście sie tak ludz w (usunięte przez administratora) robić !!!

Agata

@Pracownicy, każdy ma prawo do własnej opinii na temat danej firmy, w tym również negatywnej, ale wszystkich na forum bez wyjątku obowiązuje regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin ), w którym prosimy o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo. Możesz napisać coś więcej o swojej współpracy z HR-SIGMA?

Kecik206

To firma, która dba o pracowników. Lubię atmosferę w HR-SIGMA za: Otwartość na ludzi, zaangażowanie.

@Kecik206

@Kecik206, musisz być naprawdę zadowolona ze współpracy z HR-SIGMA, skoro jesteś tak aktywna na forum. Podjęłaś już pracę, o której wcześniej pisałaś, czy wciąż jeszcze czekasz? Daj znać, jak Ci się będzie w niej podobać i czy firma HR-SIGMA jest pomocna na różnych etapach podejmowania zatrudnienia.

Agata

@Kecik206, gratuluję i życzę w takim razie powodzenia! Wyszło na to, że dobrze, że dałaś szansę firmie. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z pracy zaoferowanej Ci przez HR-SIGMA. @Anna, a mogłabyś napisać nieco dokładniej, jak przebiegało Twoje spotkanie z HR-SIGMA? Jestem ciekawa, jak należałoby się do niego przygotować.

artek

Mają dużo fajnych ofert pracy na produkcji. W odróżnieniu do innych agencji można uzyskac duzo informacji o stanowisku na ktore rekrutuja... Praca znaleziona w blyskawicznym tempie.

Byłam dziś na rozmowie w agencji, dostałam ciekawa ofertę pracy, osoby pracujące w firmie bardzo konkretne. Polecam ten kontakt, nie pobierają opłat za 1,5h doardztwo w kwestii budowania dokumentów aplikacyjnych i przygotowania do rekrutacji.

Kecik206

Stytuacja się zmieniła to i opinia uległa zmianie. Wkrótce mam podjąć pracę, która potraktuje jak wyzwanie.

Agata

@Kecik206, domyślam się, że ta sytuacja mogła Cię zniechęcić do podejmowania współpracy z HR-SIGMA. Może jednak znajdzie się na forum osoba, która ma inne doświadczenia niż Ty i zechce się nimi podzielić z nami? Dodałaś także dwa komentarze o zupełnie innym brzmieniu - ku któremu z nich się aktualnie bardziej skłaniasz?

Kecik206

Bardzo się myliłem co do firmy HR Sigma. Tu na forum opinII pragnę gorąco przeprosić jej właścicielkę oraz wszystkich pracowników i obecnych lub potencjalnych klientów. Mój wcześniejszy wpis był wynikiem pewnego niedomówienia. Kwestie te zostały wyjaśnione. Z całą świadomością chce podkreślić, że moja wcześniejsza opinia minęła się z prawdą. Propozycja zatrudnienia została mi złożona przez właścicielkę firmy HR - Sigma i to na bardzo korzystnych dla mnie warunkach. Tyle, ze w późniejszym niż zakładałem terminie, ale powinno mojego wpisu. Ta decyzja właścicielki świadczy o jej dystansie do siebie i umiejętności dawania drugiej szansy. Praca z ludźmi jest trudna, a pani (usunięte przez administratora) bardzo dobrze się w niej odnajduje. Jest świetnym HR- owcem. Może trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale warto zaczekać. Firma znajdzie odpowiednie miejsce dla swojego klienta i każdego traktuje indywidualnie.

Kecik206

Z firmą HR Sigma miałam do czynienia dwa razy. Za pierwszym dość szybko zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną do jakiejś firmy. Odmówiłam, bo w tym czasie podjęłam już zatrudnienie w innym miejscu. Gdy moja umowa na czad określony się skończyła, to znów się to nich zgłosiłam. Byłam na etapie rozważania założenia własnej działalności gospodarczej. Chciałam żeby poszukali mi zleceniodawców. Właścicielka oznajmiła, że tym się nie zajmują. Zaproponowała pracę u siebie w agencji. Miałam zająć się PR-em i pisaniem wniosków unijnych dla agencji. To był koniec lipca. Pracę zdalną w agencji miałam rozpocząć we wrześniu. Kadrowa już szykowała dla mnie umowę. To tego czasu dostałam zadanie zebrania informacji o firmie (strona www była w przebudowie) i o możliwościach pozyskania środków zewnętrznych. Postępy swojej pracy miałam wysyłać mailem do akceptacji - bez umowy. Funduszy unijnych dla prywatnych agencji zatrudnienia już nie było. Miałam jeszcze szukać lokalnych środków, ale... No właśnie, wysyłam maile, które zostawały bez odzewu. Koleżanki zaczęły mnie buntować. Zobaczysz wykorzystają twoje pomysły, a tobie nie zapłacą - mówiły. Nie wiem czy moje pomysły zostały/ zostaną wykorzystane. Pod koniec sierpnia dodzwoniłam się do właścicielki. Dowiedziałam się, że nie takich materiałów się ode mnie spodziewała. Poza tym zmieniła im się kadrowa i nie wie czy będzie na moje wynagrodzenie. Miała się odezwać w pierwszym tygodniu września. Więcej nie zadzwoniła. Zwodziła mnie dwa miesiące. Zamiast odpisać po pierwszej wiadomości ode mnie, że jednak nie jest zainteresowana moimi usługami. Zostałam na lodzie. Gdyby nie plan B, to był teraz z dziećmi tynk jadła. Zdecydowane nie polecam

@Kecik206

ja niestety nie miałem planu b i zostałem na lodzie...ale polecam pozew sadowy ..adwokat wiele mi wyjaśnił..ja miałem udokumentowane wszystko

Agata

@Tomasz B., a czy możesz powiedzieć coś na temat tego, na jakich zasadach polega współpraca z tą firmą? Rozumiem, że firma po poznaniu Twoich preferencji przedstawia Ci oferty pracy - jak wygląda to dalej? Co w sytuacji, gdy na przykład żadna oferta Ci nie odpowiada? Napisz proszę coś na ten temat.

Tomasz B.

Pozytywna atmosfera, jasne zasady współpracy, przejrzysty zakres obowiązków. Jak ktoś tak pisze negatyw to albo pracy nie dostał albo już nie pracuje. Ja polecam to biuro pracy.

Agata

@kolo2008, wiele osób na forum chwali sobie współpracę z HR-SIGMA, rozumiem jednak, że masz inne zdanie. Długo współpracowałeś z tą firmą? Czy firma przedstawia osobom zainteresowanym wiele ofert pracy dopasowanych do ich doświadczenia i predyspozycji?

kolo2008

A ja narazie na temat HR SIGMA powiem tyle.... w sadzie został złożony pozew sadowy przeciwko tej firmie... o szczegółach będę informował na bieżąco ..największy mój błąd......( dzisiejszy dzień mi wiele wyjaśnił)

Agata

@AL, cieszę się, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą HR-SIGMA! Czy mogę zapytać, jak wygląda proces podjęcia pracy? Rozumiem, że zgłaszasz się do HR-SIGMA, a jak to wszystko toczy się dalej? Gdybyś mógł napisać coś na ten temat - byłoby super! Czy ktoś z Was także niedawno podjął pracę z pomocą HR-SIGMA z Bielsko-Białej?

AL

Chciałbym bardzo podziękować całej ekipie hrsigma za pomoc i szanse podjęcia pracy w Tychach , pomimo że nie mialem takiego doświadczenia jak szukali. Jestem niezmiernie zadowolony z kontaktu z panią Żanetą (kontakt bez problemów, natychmiast działa) zdziwiło mnie sama dzwoni i pyta jak leci w pracy, jak jest na hali zawsze podejdzie i zapyta, co mnie normalnie zdziwiło i byłem miło zaskoczony. Mega profesjonalne podejście.

Agata

@Lukas, no właśnie, masz dużo racji w tym, co piszesz. A współpracowałeś konkretnie z HR-SIGMA z Bielsko-Białej? Jeśli tak, to napisz kilka słów na temat tego, jak przebiegała Wasza współpraca. Czy znajdą się na form osoby pracujące za pośrednictwem HR-SIGMA?

Zostaw merytoryczną opinię o HR SIGMA Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w HR SIGMA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR SIGMA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR SIGMA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR SIGMA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR SIGMA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR SIGMA Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 139 ocen.

HR SIGMA Sp. z o.o.