Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

Aneta

@Orion NIErzeczywiście jeśli nie miałeś informacji na temat czasu trwania rekrutacji, to można być zaskoczonym. Rozumiem, że rekrutacja do firmy jest wieloetapowa. Jakie pytania padały podczas pierwszego spotkania?

Orion Nie
@Aneta

Nie padały żadne pytania. Przeczytaj jeszcze raz mój wpis. Do sali wchodzi kilka osób na raz. Dostajesz karteczkę z historyjką i wymyślasz, co zabrać na bezludna wyspę. Wszyscy chcący się wypowiedzieć coś tam wymyślają. Po czy Panowie wypraszają z sali. Za chwilę w chodzimy i odczytywane są nazwiska osób, które zostają do następnego etapu. Osobom wychodzącym dziękują i tyle. Do widzenia. Reszta zostaje. Równie dobrze mogła ekipa stanąć pod ścianą a Panowie mogliby wskazać palcem. Ten,ten i ten ...dziękujemy, do widzenia. Dla osób, które nie przeszły dalej nic to spotkanie nie wniosło. Od dawna takich rekrutacji się nie prowadzi, tym bardziej na stanowisko PM. To była szybka selekccja.

@Orion Nie

Aneta Proszę tak samo jak Ty -przeczytaj spokojnie bez emocji mój wpis. Poczytaj o sposobach rozmów rekrutacyjnych .... Być może byli lepsi w tym dniu - taka jest prawda Ja Ci zycze znalezienia odpowiedniej firmy która sprosta wszystkim Twoim wyobrażeniom jak i oczekiwaniom. Daj znak jak to uczynisz ...

D
@Tomek

Jeżeli nie potrafisz zaplanować 20 rozmów w ciągu jednego dnia to zaplanuj rekrutacje na dwa dni. Jeśli nie potrafisz to brak organizacji jest dość znaczny jak na osobę na szczeblu zarządzającym

Orion NIE
@D

Dziękuję D. Sposób rekrutacji odpowiada poziomowi Firmie. Ps. Do Pana Tomka: wyrażam jedynie Swoją opinię. Do tego służy Forum. Żałuję, że trzeba było jechać 100 km i poświęcać czas , nie mogąc się wypowiedzieć. O sposobie rekrutacji oczywiście decyduje rekrutujący. Mnie osobiście rozczarowało całe spotkanie. To moja subiektywna ocena. Panie Tomaszu, cytując Pana słowa: każda kumata osoba od dawna już takich rekrutacji nie przeprowadza. Proszę okazać odrobinę kultury i nie obrażać ludzi za wypowiadanie swoich opinii. To jedynie potwierdza moją opinię . Wcześniej słyszałem tylko pogłoski. Teraz się potwierdziło zdanie na temat Firmy. Tyle w temacie.

Orion NIE

Po rozmowie rekrutacyjnej. W dużym skrócie. Na spotkaniu miał być jeden Pan. Było dwóch. Na pierwsze spotkanie zapraszają kilka osób jednocześnie..osoby z branży już mogą sobie wyrobić zdanie. Prezentacja swojej osoby polega na rozmowie w grupie. Po tej części kilka osób odpada. Następne spotkanie tego samego dnia za kilka godzin. Pani umawiająca na spotkanie nie informuje ile czasu zarezerwować. Nie ma informacji również o formie rekrutacji... Ogólnie nie jestem zadowolony. Rekrutacje tego typu nie świadczą dobrze o Firmie. Jedziesz ze Śląska, robisz z siebie idiotę , nie masz możliwości przedstawienia swojej kandydatury i tyle w temacie. Potem odpadasz i wypad. Panowie nawet nie podają ręki wychodzącym. Zero szacunku. Dla rekrutujących, zapewne niezła zabawa. Najlepsze jest typowanie osób, które powinny zostać zatrudnione, przez samych kandydatów.

@Orion NIE

Witam Orion Nie Jest mi przykro ze zamiast podejść do mnie i zapytać o co kaman bo jak czytam nie kumasz dlaczego tak wlasnie wyglada ten proces rekrutacji - to Ty teraz jakies żale przelewasz i siejesz zament. Myśle ze każda w miarę rozumna osoba wie po co było to spotkanie grupowe, każdy miał jednakowe szanse ( ze względu na staż i doświadczenie ) pokazać swój charakter, sile przebicia, kreatywność i pomysłowość - bo jak można w ciągu dnia spotkać sie z np 20 osobami gdzie z tego kilka osób nie przyjdzie ....a każdemu wypada tak po ludzku poświecić kilkanaście minut na rozmowę Pomysl czasami co chcesz napisać czy warto.... Ja bardzo żałuje bo chciałem sie spotkać z jedna z osób co tak aktywnie na forum sie wykazuje , ale niestety albo strach albo odpuściła ta osoba - szkoda ! Pozdr Wszystkich serdecznie i zycze spokoju ducha inresetu w weekend

SPP
@Orion NIE

Według mnie kolego, albo brakuje Ci pewności siebie, albo jesteś mega zakompleksiony, albo nie dorosłeś do szukania pracy i uczestniczenia w rekrutacjach. Cytuję Twoje słowa : "Jedziesz ze Śląska, robisz z siebie idiotę , nie masz możliwości przedstawienia swojej kandydatury i tyle w temacie." Ile Ty masz lat ?! Profesjonalista z Ciebie... Poszukuje informacji na temat firmy, nie interesują mnie żale wylewane, jak to jest ciężko itd, że ktoś komuś ręki nie podał, bo książę chciał... Proszę o rzetelne informacje. Coś ktoś ?

Aneta

@Tomek Rzeczywiście praca w charakterze przedstawiciela medycznego nie będzie pracą odpowiednią dla wszystkich. Dobrze rozumiem, że w ten piątek wybierasz się na rozmowę o pracę? Chętnie usłyszymy jak Ci poszło.

Aneta

@Myślicielzawsze najlepiej wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną i samemu wyrobić sobie opinię na temat firmy. Powodzenia na rozmowie, jeśli zdecydujesz się na nią wybrać. Chętnie poznamy również Twoje wrażenia na temat procesu rekrutacji.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Myśliciel - jeśli sie zastanawiasz czy być obecny to zastanawiam sie po co wysłałeś CV ? Spróbować to można co najwyżej ciastko a nie pójścia na rozmowę ! To ja będę w piątek i wszystko sie dowiesz na miejscu, nie ma co czytać tych wylanych żali osób które po prostu nie dały rady sprostać pracy Przedstawiciela Medycznego bądź Farmaceutycznego. Wiem tym wszystkim osobom co zostały zwolnione jest dziwnie bo jak pogodzić sie z porażka ze nie dały rady ? czuja ze musza przelać jad i zostać Hero i jak czytam czynią ale to jest głupie .... Akurat ten vacat jest po osobie która pracowała ponad 3 lata .... dziwne co ? A ponoć tu zatrudnia sie na chwile. Troche normalności i bez jadu nienawiści a każdemu będzie lepiej i milej każdego dnia.

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami powyżej. Rotacja pełna para! Brak stabilnego i stałego składu zespołu non stop. Kierownictwo niekompetentne, ordynarne i bez wiedzy. Telefony i monotonne pseudo wykłady, trwające 40-60 min W GODZ 18-19 - SKANDAL!!! Miliony bezsensownych tabelek i wymogi tylko względem pm (a kierownictwo powinno zacząć od siebie i douczyć sie JAK sie zarządza zespołem, bo póki co to porażka straszna). Nie polecam, chyba ze chcesz popracować kilka tygodni, tak dla zabicia nudy i podniesienia sobie ciśnienia idiotycznymi zagrywkami "przełożonych" ;)

Myśliciel

Ja otrzymałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną do Opola. Po przeczytaniu opinii szczerze się zastanawiam nad pojawieniem się na rozmowie. Myślę, że ile ludzi tyle opinii a najlepiej spróbować. Czy jest tu jakiś pracownik, który może opowiedzieć o pracy, flocie, ilości wizyt. Bo praktycznie wszystkie wpisy nic nie wnoszą.. Dzięki za odpowiedzi

Kola
@Myśliciel

Na którą godzinę masz zaproszenie do Opola?

GM
@Myśliciel

Daj sobie spokój z firma Orion Pharma...jedyny plus to zatrudnienie przez firmę zewnętrzną. Przed zatrudnieniem też sobie myślałem, że ludzie tu wypisują bzdury, niestety się przekonałem że to wszystko prawda. Popracujesz 2 mc i będzie następny ;-) flota opel 13 wizyt

Myśliciel
@GM

A jak z wynagrodzeniem na rękę?

Aneta

Firma obecnie poszukuje Przedstawicieli Farmaceutycznych. Zamierzacie aplikować?

Witajcie, Jestem osobą z branży jakiś czas temu trafiła do mnie pani Kinga DM z przedstawicielem medycznym. Po wizycie stwierdziłem że nie chcę jej wiedzieć więcej na oczy . Jest po prostu głupia i współczuję przedstawicielom którzy muszą z nią współpracować. Piszę to ponieważ jetem poruszony jej postawą.

Witam, Pisać każdy może różne rzeczy. Jeśli piszesz "głupia" - przedstaw się. Tak po prostu wypada. Jeśli piszesz po to, aby kogoś dotknąć, ubliżyć a sam boisz się przedstawić - jesteś tchórzem i oszczercą. Ale to Twój problem... warto przemyśleć Życzę Ci Wesołych Świąt, ciepła i dobroci od wszystkich bliskich i tych, którzy są przy Tobie Marek

Julka

Odradzam pracy w tej firmie . Płaca ok 2400 netto bez możliwości podwyżki przez najbliższe 2-3 lata . Targety nie realne przy tych produktach . Brak stabilności. Omijać szerokim łukiem - ogólnie sieczka ...

orionowiec
@Julka

Bzdury piszesz dziewczyno/chłopaku... Podwyżki są co rok, oczywiście najatrakcyjniejsze dla tych, którzy mają wyniki. Nie masz wyników, ciesz się, że masz możliwość pracy, bo dawno cię tu nie powinno być, gdyż ja muszę na ciebie tyrać... Kwota, którą wymieniasz za brak wkładu do wspólnego wyniku to i tak za dużo!

Rzetelny
@orionowiec

Jakiej tabeli byś nie stworzyła to zawsze jest ktoś na górze i ktoś na dole. Rozumiem że darzysz sympanią tylko tych z pięciu górnych pozycji, nowi nie macie co liczyć na pomoc i wyrozumiałość. Gratuluję atmosfery pracy. Jest takie przysłowie "jej szczeble kariery to cztery litery". Odradzam pracy w tej firemce i przestrzegam.

Julka

Mati

Baardzo nie polecam! Zaczynę od braku profesjonalizu pana który rektutował - sposób przeprowadzonej romowy- żenada!!! Warunki- brak możliwości korzystania z samochodu służbowego prywatnie ( w weekendy auto ma stać i czekać do poniedziałku), nawet jeśli chcesz zatankować "za swoje"- nie ma takiej możliwości.... raportowanie każdej wizyty, milony bezsensownych tabelek. Okropna rotacja, dwa razy nie zrobisz planu i lecisz... a wynagrodzenie jak w typowej nierotującej firmie. praca dla osób bez doświadczenia, które chcą jedynie "czegoś sie nauczyć" ale nie wiążą przyszłości z Orionem. Regionalny.... facet bez zasad, nie chciałbym ubliżać, ale burak to najdelikatniesze określenie Pana X

orionowiec
@Mati

Chyba nie pracowałeś w Orion, bo piszesz bzdury! Czy chciałbyś raportować co drugą czy co trzecią wizytę? Samochód do użytku priv jest, bo każdy pracownik posiadający samochód płaci podatek z tym związany... więc głupoty co piszesz. Twoja ocena innych, wskazuje, że masz jakieś kompleksy. Życzę, abyś się z nich wyleczył/wyleczyła... jedyne co jest zgodne z prawdą, to to, że w Orionie możesz się bardzo wiele nauczyć.

Bylypracownik

Np na jednym z terenów, podczas mojej rocznej pracy było 4przedstawicieli. Wiec rotacja straszna, firma bez perspektyw, praca i telefony z godzinnymi wykładami o 18-19. Do tego za taka kasę.... wrogowi nawet nie polecam

Obserwator

Witam, chciał bym sie dołączyć do dyskusji czy dalej jest taki przesiew?? czy tergety są trudne do zrealizowania? może sie ktoś wypowiedziec co tam pracował??

Pio

Wizyty raportowane smsem, bez żadnego gpsa. Kasa mocno poniżej 2800netto na start, zapomnij o jakichkolwiek premiach. Kadra menadżerska tragedia... W porównaniu z innymi firmami-10000lat za murzynami. Jeżeli lubisz mocno imprezować- polecam. Jeżeli oczekujesz od życia czegoś więcej niż telefonów i pracy po 17-18 i tłumaczenia się- ODRADZAM.

Toga
@Pio

Też dostałem zaproszenie czyli z tego co piszesz,w tej firmie, nie tak jak w innych nie ma beznajdziennego siedzenia po południu i nocach przed kompem i tworzenia fikcyjnych tabelek i raportów, flotowiec i kierownik nie dzwoni do Ciebie gdzie jesteś, czy aby w pracy bo stanąłem 500 m od przychodni bo GPS nie pokazuje tego miejsca co powinien, później się tlumaczysz się z tego,nie inwigilują gdzie jeździsz w weekend. Czyli podejście na zasadzie zaufania to bardzo ok, z mojego doświadczenia wolę mniej kasy na początku, pracować normalnie i wypracować sobie podwyżki i premie niż być odrazu tak traktowany GPS i te inne klimaty, a mam doświadczenie w tym temacie.

Di

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną ,jestem PH z 10 letnim stażem w fmcg i zastanawiam się nad zmianą branży więc kilka pytań : jakie zarobki (podstawa i premia realizacja targetów? ) jaka atmosfera w firmie; jaki samochód; ile wizyt dziennie ? jak wygląda raportowanie ? jak wypadają produkty na tle konkurencji ?(cena , jakość) jak widzą firmę klienci z branży ? Podkreślam że nie pracowałem jako PM . Proszę o konkrety . Pozdrawiam Wszystkich

Di

Byłam na rozmowie w Warszawie. Wyszłam bardzo zawiedziona i zdegustowana. Praca tylko na 3 miesiące co dalej nie wiadomo. Żadnej informacji o szkoleniach, wynagrodzeniu, o produktach. Nic o strategii i rozwoju firmy nie dowiedziałam się. Na kilka moich pytań uzyskałam odpowiedź w formie ciszy. Przychylam się do wypowiedzi z forum" Anna 2016-02-29". Niestety miałam podobną rozmowę. Kosztów podróży do Warszawy na rozmowę rekrutacyjna nie zwracają, jak inne firmy farmaceutyczne. Mój wyjazd był stratą czasu i pieniędzy.

Szafa

Szczerze odradzam pracy w tej firmie

do Maciej

Maciuś praca w firmie farmaceutycznej może nie być bądź być bajką, w zależności jak to kreują osoby zarządzające, jeśli twierdzisz, sądzisz że biznes w tej branży taki jest, to znaczy że takich ludzi spotkałeś, bo biznes to ludzie, to jak on wygląda też zależy od ludzi, zresztą pracując w sprzedaży powinieneś wiedzieć, że to my kreujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma