Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

Potencjalny Orionowiec

Nie wierzcie w te bzdury o warunkach zatrudnienia czy rekrutacji. U mnie wyglądało to tak, że najpierw rozmowa z Regionalnyn, a pozniej z Dyrektorem sprzedaży. Normalna rozmowa na poziomie w obu przypadkach. Dyrektor będzie podważał każde wasze zdanie, krytykował, negował - taka jest strategia, chociaż według mnie jest za ostry i może zrażać do Oriona. Grunt to na spokojnie bronić swojego zdania. Mi zaproponowali 3000 netto na uopie plus nowy Opel, a nie mam doświadczeniami w farmacji.

Aneta

@Były orionowiecjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez naszego administratora za łamanie zasad regulaminu Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, ale nie jest to miejsce na skupianie się na życiu, szczególnie prywatnym, innych pracowników.

Były orionowiec

Kto usuwa komentarze? Które są zgodne z prawda? Czyżby Darie zabolało? A może boi się ze mezus się w końcu otrząśnie i zobaczy co wyprawiasz na cyklowkach? I jak nie szanujesz ludzi? Zacznij od dobrego szkolenia siebie a potem ustawiaj innych.

Bambino

@aneta szkolenie przed rozpoczęciem pracy trwa 8h. Na drugi dzień sama w teren. Nie masz żadnej bazy danych, nie znasz historii na swoim terenie. Telefon rano ile zamierzasz sprzedać i gdzie. Po pracy- godzina 17-18 maglowanie przez szanowna panią D- wielka i najbardziej FAŁSZYWĄ kierowniczka w ten firmie. Duo wizyta- dowiadujesz się 10 min przed przyjazdem, a potem praca do 16 i omawianie dnia do 18-19... (dodam ze miałam teren oddalony 1,5h od domu). Cyklowki- chlanie na umór. Nie pijesz do upadłego- wylatujesz. Aż dziw bierze ze niektórzy tacy jak kierowniczka na Śląsku i w malopolsce pani D., dalej żyją w "szczesliwych" związkach rodzinnych wyczyniające takie rzeczy na środku parkietu z innymi przedstawicielami..... Odradzam każdemu!

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Bohater

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie. Szczególnie jezeli chodzi o prace z Darią. Kompletny brak kompetencji ze strony przełożonej, brak merytoryki (wiedza o produktakach zerowa jedyne co zna to konkurencja). Nie potrafi pomóc przedstawicielowi (jedyne co jej dobrze wychodzi to wymaganie od innych ) Dzień pracy z "szefową" kończy się podsumowaniem które twa do 18-00-19 00. Brak szkoleń z produktów, przedstawiciele muszą radzić sobie sami. Ulubionym sposobem na "dobre relacje w zespole" jest napuszczanie na siebie przedstawicieli. Jedna rada : zacznij od siebie i dopiero wtedy wymagaj od innych !

Janusz Andrzej

W ciągu roku zwolniono z jednego terenu 5 osób. Rotacja obrzydliwa ... w ten sposób wyniku się nie zrobi. Dramat i wstyd .

Xxx

@aneta 12wizyt. Pierwsza wizyta max do 9:00

Aneta

@Bambino piszesz, że po zmianie pracodawcy doszedłeś do wniosku, że w Orion Pharmanie doceniano pracowników. Co takiego zabrakło w firmie? Wspominasz również o braku profesjonalizmu. Co przez to rozumiesz? Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą o podjęciu pracy w firmie i trafiły na ten wątek szukając informacji na jej temat. @xxxmógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy jako przedstawiciel medyczny? Jak wygląda typowy dzień pracy na tym stanowisku?

xxx

@Xyz Nie ma możliwości rozwoju, co do floty nie ma co narzekać ople astra 5 lub kia. Opieka medyczna dopiero po roku, multisport 150zł mies

Bambino

Zero profesjonalizmu... Po zmianie firmy na inną wiem co to znaczy szanować i doceniać pracownika. Firmę orion co najwyżej można posądzić o molestowanie psychiczne.. z regionalną z południa na czele

P

@Tomek odpusc sobie pisanie na forum, wszyscy wiedzą że pracujesz w firmie i tylko podlizujesz się szefostwu.. Ci którzy mieli z Tobą do czynienia dobrze wiedzą jak wielkim bucem jesteś.

Aneta

W ofertach pracy na stanowisko przedstawiciela medycznego firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego. Moglibyście powiedzieć jak możliwości rozwoju wyglądały w Waszym przypadku?

Xyz
@Aneta

Czy ktos orientuje się jak wyglada forma zatrudnienia, benefity i flota?

xxx

@krzysiek na poczatek daja okolo 2800 netto

krzysiek

Ktos napisze jakie zarobki na dzień dobry?

Kolorowa tecza

Rekruterzy firm orginalnych/duzych korporacji slyszac Orion robia dziwne miny, pelne wyrazow wspolczucia dla metod rekrutacj/szkolenia/warunkow pracy w tej firmie. Znam z autopsji.

lotos

Opowiem swój przypadek. Projekt trwa już 2,5 roku. Sytuacja na dziś dzień wygląda tak: Kierowników projektu było 3-ech, właśnie poszukiwany jest następny. Przedstawicieli na moim rejonie było 3. Ja jestem 4. Na innych rejonach taka sama sytuacja. Z tego co wiem jeden z rejonów został zamknięty wraz ze zwolnieniem 2 następujących po sobie przedstawicieli pracujących łącznie 5 miesięcy :) Po zamknięciu tego rejonu otworzono inny w zupełnie innej części PL, gdzie sytuacja nie jest lepsza. Do tego projektu przyjmują do pracy tylko i wyłącznie os. bez doświadczenia. Sami oceńcie czy warto.

gosc

Czy był ktoś dzis w Olsztynie na rozmowie?jak wrazenia?

Konkurencja

Gościu powyżej chyba trochę przegina. Po co obrażasz innych? Widać na odległość, że jesteś z ekipy rekrutującej. Trochę szacunku dla innych ...i pokory. Sam prędzej czy później będziesz szukał pracy z takim podejściem. :)) życzę powodzenia w realnym świecie.

SPP
@Konkurencja

Konkurencja i siedzi na forum innej firmy ? Szukasz pracy tak samo jak ja ? Jeśli jesteś byłym pracownikiem, może odpowiesz i pomożesz w temacie informacji o jakie prosiłem, zamiast komentować a idąc Twoim tokiem rozumowania ( każdy sądzi po sobie ) - obrażać innych i dodatkowo źle życzyć ? Nieładnie ....

Aneta

@Tomek a Ty rozumiem jesteś pracownikiem firmy? Chętnie poznamy również Twoją opinię. Co uważasz za największy plus pracy w Orion Pharma?

Magik

Czy ktoś może mi powiedzieć jakie stanowisko zajmuje gburowaty Pan w ciemnej marynarce będący rekruterem w Opolu?

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma