Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

Maciej

Monia odpuść - praca w firmie farmaceutycznej nie jest bajka a jesli masz watpliwości po przeczytaniu opinii - zatrudnij sie w sklepie

Miła

Co to znaczy 3 etap? Z tego co wiem to już drugi jest w Warszawie.

monia

Czesc dzisiaj bylam na rozmowie i tak na pierwszym etapie dyskusja dotyczaca historyjki do niczego nie prowadzaca i tak kazdy mial swoje zdanie po tym 4 osoby polecialy teraz czekam na rozmowe zobacze co tutaj sie bedzie dzialo ogolnie bardzo dziwna jest rekrutacja i mam obawy co do tej firmy. Przeczytalam troche opini i faktycznie nie jest najlepiej. Nie wiem czy brnac w to dalej czy sobie odpuscic ponoc 3 etap jest w warszawie.

Jola

Oferują normalną umową o pracę więc jak nie wiesz to nie mów. Wszystko powyżej się zgadza.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
vego

Rekrutacja to jakies nie porozumienie szczerze odradzam ta firme jak taki poziom jest na rekrutacji to strach pomyslec co bedzie dalej. Rekrutacja polegala na przeczytaniu opisu 6 osob a nastepnie w kolejnosci ustawic ktora najpierw ratujemy bo ci ludzie sa w jakiejs jaskini. No i zaczela sie dyskusja i na tej podstawie przechodzi sie dalej. Ja zrezygnowalem spodziewalem sie jakis testow na planowanie organizacje pracy a to co zobaczylem to jest smiech na sali

Scar

Zadaj pytania to Ci wszystko opisze. Jako pracownik

...

a to co takiego???

arek68

Cześć Jakiś czas temu dostałem się na 3 etap do firmy Orion Pharma na przedstawiciela. Czy ktoś z was przechodził przez 3 etap zakończony egzaminem? czego mogę się na nim spodziewać Z góry dzięki

iza

Jowi to jakieś nieporozumienie, czyli rozumiem, że jeśli nie mam komputera własnego i drukarki w domu to niestety w tej firmie miejsca dla mnie nie ma. Żenada. Moi znajomi pracują z tabletami, to już przecież standard.

Maciek

Kolego nie pisz ogólnie jak jest bo linia apteczna to nie jest jedyna linia w tej firmie. Znam osobę co pracuje w innej linii i tak nie ma. Może za miękki jesteś do pracy w firmie farmaceutycznej. Pokaz mi firmę która traktuje wyjście z domu jako rozpoczęcie pracy. Np pracujesz w fabryce to jak ci liczą czas.?

Dyskutant
@Maciek

Jeżeli zasady logiki są Tobie obce to zastanawiam się jak możesz być przedstawicielem lub ich przełożonym. Zasada jest prosta jeżeli wstaje rano, wsiadam w samochód i jadę samochodem służbowym w miejsce wyznaczone przez pracodawcę w ramach pracy, to czas tej pracy rozpoczyna się w momencie rozpoczęcia jazdy samochodem, do tego miejscem Twojej pracy jest określony obszar a więc jazdę samochodem należy wliczać do czasu pracy, tak również jest np. przy delegacjach czy pracy kierowcy a więc jeżeli dojeżdżasz do klienta 100 - 200 km to liczymy od wyjazdu a nie od tej wizyty. Jeżeli jesteś kierownikiem przedstawicieli a jednocześnie trolem i tak postępujesz z podwładnymi to jesteś niedouczony i łamiesz przepisy pracy a tym samym sam sobie wystawiasz odpowiednią ocenę a przy tym firmie ponieważ ją reprezentujesz. Podaj może gdzie tak rozliczają przedstawicieli abyśmy wiedzieli gdzie nie przestrzegają przepisów i gdzie się nie zatrudniać. Kierujesz pracownikami w Orion P.? Gratuluje.

kP
@Maciek

Czas pracy liczy się jak wsiadasz do auta i wysiadasz pod domem. Takie są przepisy prawa pracy, a ono jak wiadomo dotyczy umow o pracę . A nie od pierwszej wizyty. Piorą wam mózgi

KE
@kP

zgadza się liczy się czas od momentu wsiadania do samochodu, pracowałam w pewnej firmie gdzie nam mówili że od momentu wejścia do przychodni...wszyscy tak myśleli do momentu szkolenia z Panem z BHP który potwierdził że zgodnie z przepisami w momencie wsiadania do samochodu już jesteś w pracy. W związku z tym niektórzy przedstawiciele zwolnieni wykorzystali GPS-a w sądzie żeby Firma zapłaciła za nadgodziny i wygrali, pozdrawiam;-)

jowi

Nie polecam. Warunki pracy śmieszne. Najpierw opowiadają jak to 2 miasta większe masz w rejonie a okazuje się, że czasem nawet dojazd do pracy to 200km. Oczywiście Twój czas pracy zaczyna się wchodząc na 1 wizytę, a kończy wychodząc z ostatniej i kogo interesuje, że musisz wyjechać o 6, żeby o 8:30 zrobić najpóźniej wizytę, a wracasz po 18. Do tego raporty sms, porażka, szkolenie? brak, to tylko pogadanka z kierownictwem i piszesz sobie wszystko w notesie, zero materiałów szkoleniowych. No i te codzienne wysyłanie zamówień więc siedzisz przed komputerem (oczywiście własnym, bo nie ma firmowego) do wieczora i zero czasu prywatnego. Ich narzędzia to auto i telefon. Szkoda czasu dla tej firmy.... tylko usłyszycie: kolejny przedstawiciel z Oriona.

jak masz chęci do pracy i angażujesz się w co robisz jesteś doceniany. Jeśli chcesz pracować do 13 to powodzenia gdzie indziej

gość

Z rynku far. chodzą słuchy że się poukładało w Orionie.. i ludzie sa zadowoleni.. juz nie wiadomu komu wierzyc..

Pomoc

Do branży medycznej możesz spróbować ale omijaj Oriona szerokim łukiem, jako doświadczenie zawodowe tylko zaszkodzi, staraj się dostać do renomowanych firm a już najlepiej do tych z oryginalnymi preparatami. Powodzenia

Sila
@Pomoc

Tak jak wszystkie inne firmy, patrząc na fora to nie powinno się pracować w żadnej, trzeba samemu zweryfikować. Chyba, że patrzycie na firmy, które skrzętnie płacą za usuwanie negatywnych postów na forach, a są takie i znam nawet osobiście.

do gość

Właśnie tak wygląda osoba która sobie nie radzi i nie potrafi zarządzać ludzmi, bywało tak że ludzie jeszcze nie zaczeli pracować a już odchodzili.Chłop psuje opinie o firmie.Chłopu słoma z butów wystaje więc twoje spostrzeżenia są trafne i masz szczęście że się nie odezwali.

gość

Byłam na rozmowie w szczecinie, gość prowadzący 0 emocji, bardzo ordynarny, od razu zdałam sobie sprawę że jeżeli pracują tam tacy ludzie to mówię nie dziękuję, kolejna rozmowa w warszawie, ludzie!!!! a kto zwróci koszty ?!!! jaja sobie robią w tej firmie, szkoda było mojego czasu, Panu z rekrutacji powinni podziękować bo nie robi dobrego wrażenia o firmie którą reprezentuje. ps. odpowiedz miałam dostać do 20 sierpnia bez względu na wynik, oczywiście się nie doczekam.A słowa trzeba dotrzymywać

pannakotta
@gość

A do jakiej linii startowałaś? Pamiętasz ewentualnie nazwisko osoby, która rekrutowała?

@gość

rowniez bylam na rozmowie. etap 1 assestemn, przede mna wyszla grupa zestresowanych osob przepraszajacych sie wzajemnie, wiec odczucia srednie. Assestment spoko, jak jest sie osoba na poziomie, ptrafiaca utrzymac emocje. przeszlam do drugiego etapu. Drugi etap to rozmowa indywidualna z dwoma jak sadze decycyjnymi panami 40+. Aroganckie zachowanie, bez klasy, czulam sie osaczona, wprowadzali dosc nieprzyjemna atmosfere, blaznujac jeden przed drugim. Czulam sie jak potencjalne narzedzie, nie zostalam potraktowana jak czlowiek (homo sapiens), wrecz na rownie z samochodem czy telefonem. Malo tego komunikacja ze strony panow nie byla ani szczera ani otwarta. Umniejszali moje osiagniecia cyt. "pani wyksztalcenie nie robi na mnie zadnego wrazenia" itd itd Bardzoo sie ciesze, ze nie dostalam sie do 3 etapu. Szukam kadry menadzerskiej na poziomie.

alberto

Widzę, że troli z firmy Orion Pharma nie brakuje na tym portalu. Spójrzcie na pracuj.pl i inne portale z ogłoszeniami o pracę. Na tych samych regionach Orion ciągle prowadzi rekrutacje. Ciągła rekrutacja oznacza ciągłe zwolnienia. Jako przedstawiciel medyczny Orion pamiętam pierwszą swoją wizytę u lekarza, który powiedział do mnie "Kolejny przedstawiciel Orion? Panie... Szukaj Pan nowej pracy, bo po dwóch miesiącach Pana zwolnią z tej firmy". Tam ciągle zwalniają. Szkoda sobie głowy zawracać tą firmą. Odradzam współpracy i aplikowania do tej firmy.

Piotr Dobrowolski

ostateczna odpowiedz czy dostalem sie na drugi etap mam dostac do 19.08(przesuniecie z powodu urlopu osoby rekrutujacej).

Piotr Dobrowolski

Bylem na wstepnej rozmowie w Krakowie(hotel Conrad, sala konferencyjna). Rozmowa na poziomie, pytania kierowane do mnie bardzo trafne, pokazujace moje poglady i sposoby radzenia sobie z klientami. Rozmowa trwala ok. 40-50min. Otrzymalem wyczerpujace informacje na temat produktow, firmy i sytuacji na rynku. Mala wzmianka o zarobkach. Jedyny minus to mala "obsuwa" czasowa. Wydaje mi sie ze jezeli tak zaczeli podchodzic do rozmów to moze tez zmienilo sie podejscie do pracownikow. Rozmowe prowadzila Pani Daria J. Mila i sympatyczna osoba. Rozmowe prowadzila w sposob przyjemny, wiec rozmowa nie powinna nikogo stresowac. Zostalem poinformowany o II etapie(jezeli sie do niego zakwalifikuje) ktory odbywa sie w Warszawie. Informacje o tym czy dostalem sie do II etapu otrzymam w przeciagu tygodnia. Jezli dostane sie do drugiego etapu napisze rowniez o nim. Pozdrawiam Piotr D.

Ami
@Piotr Dobrowolski

Dostałeś sie,bo prowadzą rekrutacje w Krk dalej

ddd

poszukaj innej firmy, dobra rada

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma