Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

kandydat

Witam. Byłem na rozmowie w Warszawie. Rozmowa przeprowadzona na dobrym poziomie. Sprawdzenie dotychczasowego doświadczenia, ocena odporności na stres, umiejętności negocjacji oraz umiejętności sprzedaży. Mam kilkuletnie doświadczenie jako Ph. Natomiast nigdy nie pracowałem w tej braży.

Don amigos

Śmieszna rekrutacja w Cz-wie... ale w sumie zgodnie z założeniami firmy, tj. szukają osób bez doświadczenia, bądź takich które mogą zmanipulować- czyt. nagiąć do swych wartości/przekonań. Wszystkie osoby z doświadczeniem odpadły- tj. osoby z większym niż rok doświadczeniem i te z dużych korporacji farmaceutycznych. :) Tzw. assesstment wątpliwej jakości- 2 kolesi zamiast obserwować rozmowę, wymianę poglądów wśród uczestników- woli gadać między sobą... no cóż- jaki kraj tacy terroryści, jaka firma tacy "rekruterzy" :)

elo

Jaka jest podstawa dla PM w linii pulmo (osoba z doświadczeniem)? Jaką flotą dla PM dysponuje Orion Pharma, jak wygląda dzienny target- ilu lekarzy jest w targecie dla PM?

Nicol

Witajcie, opinii jest wiele z sposobu wypowiedzi wynika, że wypowiadają się ludzie którzy mają coś do powiedzenia i potrafią się wypowiadać. Jestem w rozterce jestem z innej branży i mam jej dość farmacja to ciekawy rynek, chciałbym zacząć coś nowego nie boję się ciężkiej pracy, ale już kiedyś trafiłem na oszustów. Jest ktoś zadowolony, komuś z "nowych" się udało? Nie mam wygórowanych oczekiwań.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
amigos

co oznacza skrót ORMP/KC ???

lena45

Nie trzeba mieć przesadnie wielkiego IQ, by wyczuć, kto na tym forum jest przedstawicielem firmy, o której mowa. Inteligenci, jeśli już wypisujecie brednie, to róbcie to w taki sposób, by jedno zdanie nie kłóciło się z drugim. Żenada...

gość5555

Witam serdecznie wszystkich. Również byłem na rekrutacji w Kaliszu, ze swojej grupy do kolejnego etapu byłem wybrany ja i dwóch kolegów, kolejny etap czyli rozmowa z menadżerami była bardzo spoko jak na każdej rozmowie, czyste przejrzyste zasady rozmowy, manipulacja sprzedaży czy to jest coś dziwnego? po dwóch dniach dostałem telefon i zostałem zaproszony na 3 etap rekrutacyjny we Warszawie oczywiście po przeczytaniu tych wszystkich jakże mądrych komentarzy bardzo się zastanawiałem czy pojechać wreszcie zdecydowałem że pojadę. Miałem rozmowę z Bardzo miłym Panem dyrektorem handlowym mega spoko gość rozmowę prowadził na takim poziomie że nie dało się wyczuć żadnego stresu. ogólnie rzecz ujmując jestem bez doświadczenia w Farmacji mam doświadczenie w sprzedaży i w kierownictwie zespołem. Dlaczego nie miałbym spróbować w tej firmie zawsze chciałem mieć taką pracę, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma więc jeżeli się pracuje i akceptuje zasady to będą normalnie traktować a jeżeli ktoś został oszukany ale przez firmę a nie przez swoją niechać do pracy czy przez swoje zachowanie tylko powtarzam przez firmę to proszę do sądu pracy idzie wygrać, tylko większość osób które tutaj piszą są niezadowolenie bo nie dostawili swoich milinów za siedzenie w domu, ja jestem nauczony pracy w terenie od rana do nocy nie boję się nowych wyzwań i chcę pracować a firma jest rentowna nie jest zadłużona więc czemu mam nie podjąć pracy? P.S jutro jadę podpisać umowę i odebrać samochód :)

łoś super ktoś
@gość5555

Gościu5555- jak pracą Twych marzeń jest praca 20h/dobę, bycie inwigilowanym, włażenie w tyłek przełożonym i słodzenie aż zemdli... za 2500 netto (może teraz ciut więcej)- to gratuluję, ja też byłem taki napalony, świeży w branży i pełen entuzjazmu, który szybko mi zgaszono, a co do zwolnień i beznadziei w pulmo, to potwierdzam powyższe wypowiedzi! ŻENADA! Ciekaw jestem czy z 1 składu pulmo ktokolwiek jeszcze pracuje?

Ja tez bylem w kaliszu i nie mam zadnych zastrzezen do rozmowy. Typowy assesment center. Ludzie czego wy sie spodziewacie? Ze rekrutujacy beda was nianczyc. Bylo naprawde ok. Do dalszego etapu przeszly 2 dziewczyny i 5 panow.

KOMA

Byłem dzisiaj na rozmowie w Kaliszu... Jaka farsa,że w tym uczestniczyłem. Panowie którzy to prowadzili byli na poziomie średnio rozwiniętego gimnazjalisty. Jak "posuną tych panów" to, życzę by też uczestniczyli w takiej zajefajnej rekrutacji np do MC! To nie rozmowa tylko casting...do dalszego eteapu przechodziły-li ładne i młodzi / których też specjalnie nie było / kurcze jaki wstyd przed Romanem. Jaki nabór taki poziom firmy.

xy

Byłem dziś na rozmowie w Kaliszu powiem krótko szkoda mojego czasu 2 kierowników prowadziło rozmowy dali zadanie i mieliśmy z niego wyciągnąć wnioski niebyli zainteresowani naszą dyskusją po czym wybrali dwie kandydatki bardzo ładne i młode dziewczyny.Dajcie sobie spokój z tą pseudo firmą.

mistica

Jak widać to forum obfituje w klakierów, którzy "malują trawę na zielono". BĄDŹCIE OSTROŻNI Z TYM PRACODAWCOM, bo z dnia na dzień możecie zostać bez pracy. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KLAKIERZY PRZESTAŃCIE KLAKOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pablo
@mistica

Przede wszystkim frustrat- czyt. niespełniony lekarz bez doświadczenia managera nie powinien zarządzać firmą farmaceutyczną, bo wydaje mi się że ów szef szefów, nie pracował nigdy w terenie, więc skąd ma wiedzieć co i jak? Ale cóż- Finlandia jeszcze się nie obudziła...

stary wyjadacz
@Pablo

Jeśli się Tobie wydaje, to może nie pisz... skąd wiesz, że to lekarz frustrat? Z tego co ja wiem, to człowiek mega sukcesu. Rozpoczynał od pracy Przedstawiciela, jakoś tak 20 lat temu. przeszedl przez wszystkie szczeble działu sprzedaży, zarządzał zespołami róznej wielkości. Zbudował Oriona w Polsce od zera. Skutecznie nim zarządza, gdyż firma co roku odnotowuje dwucyfrowy wzrost, zawsze powyżej wzrostu rynku. Gdy Orion zaczynał był na około 90 miejscu w rankngu firm, obecnie 48 miejsce... mało? Dodatkowo nasz ojciec dyrektor od kilku lat ma dodatkjowe obowiązki w Orion Pharma i odpowiada za całą wschodnią Europę. Czegoś takiego nie osyąga się będąc frustratem i jełopem. Jego sukces to nie tylko praca. Każdy zazdrości mu tego co osiągnał także prywatnie. Ale o tym nie będę pisał, bo to jego sprawa. Dla mnie jest wzorem od ponad 10 lat, od kiedy z nim pracuję. Super gość.

maxi

Witam jutro mam rozmowę czego mogę się spodziewać

gosc
@maxi

Czy Ty Jacku aby własnie nie pracujesz w orionie? Znam takiego Jacka, wyjadacza z oriona. Czyzby małopolska?

Jacek

Mistica dalej piszesz glupstwa. Sprawdz u zrodeł a nie pisz tak dla zasady. Znam osobe co tam pracuje. Zwolnienia mnostwo jak piszesz szok daj spokoj I lepiej nie pisz glupot

mistica

Sprawdziłam u źródeł. Od lutego tamtego roku było mnóstwo zwolnień w Pulmo, więc nie może być mowy o stabilności zespołu. Co cyklówkę była wiadomość, że zwolnione jakieś osoby. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Klekierze przestań klakować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jacek

Mistica nastepnym razem zanim cos lub jakies glupoty napiszesz sprawdz prawde u zrodeł. Od lutego sa nowi managerowie. A zespol Pulmo w koncu stabilny.

mistica

"na pulmo jest cała nowa obsada od lutego.." Znowu? Śmiać mi się chce jak cholera, bo jak żyje, to nie widziałem firmy, która tak często zmieniałaby zespół. Jeśli wielokrotnie, przez wiele lat zmiana zespołu PM nic nie przynosi, to powinno wymienić się "managerów" na lepszy model. To im nie wychodzi rekrutacja, motywowanie ludzi do pracy itd...

gość

na pulmo jest cała nowa obsada od lutego.. z opini znajomego co robi jest naprawde ok, zero nagonki itd co tu piszą. Jakim trzeba być płytkim by tutaj wylewać swoje niepowodzenia.. zajmicie się innymi sprawami..

Lalamido

Daj znac jak. Rozmowa? Ja ma w poniedziałek i pani poinformowała mnie ze mam sobie zarezerwować 3 godziny! :) czy ktos wie jak to ma wyglądać?

ona

dodam że region dolnośląski

ona

hej, jutro mam rozmowę i jak to czytam to jestem w szoku :D pójdę zobaczyć jak to wygląda i dam znać, a powiedzcie jak z umową ? i jakie zarobki mniej więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma