Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

Aneta

@Wojtek Szwedziński A Ty jak rozumiem, aktualnie pracujesz w Orion Pharma? Możesz się z nami podzielić swoimi odczuciami? Jak się pracuje? Jaka ilość obowiązków, czy adekwatna do godzin pracy? Jak warunki zatrudnienia (płaca)? Jaka atmosfera pracy? Myślę, że jest wiele osób, które z chęcią się dowiedzą również o tych pozytywnych odczuciach pracy w Orion Pharma, a mam wrażenie, że Ty właśnie takie masz?

Justyna
@Aneta

Może cieżko coś pozytywnego napisać ?

@Justyna

cóż Prezes nie odpowiedział?

@ciekawy

Pan Prezes nie zniża się do twego poziomu... hahahaha

A.

Witam wszystkich, pracuje w Orionie już prawie 2 lata. Po przeczytaniu obecnych w tamtym czasie opinii nawet nie miałam ochoty brać udziału w rozmowie rekrutacyjnej, jednak nie mając nic do stracenia postanowiłam zaryzykować. Na samej rozmowie poznałam dwóch przesympatycznych DM, bardzo dobrze mi się rozmawiało. Przechodziłam kolejne etapy, aż w końcu rozpoczęłam pracę. Oczywiście Orion posiada w swojej ofercie szereg produktów - moje są mniej znane, więc wiązało się to z większym nakładem pracy. Otrzymałam wsparcie zarówno od przełożonych jak i kolegów z linii, jeżdżę na systematyczne szkolenia(te prowadzone przez naszych DM jak i przez firmy zewnętrzne), integruje się z ludźmi. Czuję, że się rozwijam. Fakt, poznałam wielu przedstawicieli którzy już w tej firmie nie pracują i wylewają tutaj swoje żale. Oczywiście byli też tacy którym zbyt szybko podziękowano. Z drugiej strony nie każdy się do tej pracy nadaje, nie każdy daje z siebie 100% ale kiedy się staracie i widać tego efekty to szefowie was doceniają. Niech nikt nie da sobie wmówić, że zwalniają tutaj ludzi nawet jeśli robią wynik bo to oszczerstwo. Oczywiście zdarzają się nieprzyjemne sytuacje, napięta atmosfera, natłok obowiązków. Jak WSZĘDZIE! Polecam Oriona każdemu kto chce się rozwijać, czuje że to praca dla niego i nie boi się wyzwań. Ja nie żałuję, że jestem częścią tej firmy.

You can dance
@A.

Aaa to dobre! Pracowałem o orionie i nie polecam!! Dno dna!

Jolanta

Pomijając wypowiedź @ciekawy od dawna nie wypowiadaliście się na forum. Czy ktoś z osób obecnie zatrudnionych jest w stanie potwierdzić poprzednią opinię bądź dodać coś od siebie? Zarówno Ja jak i inni użytkownicy nie chcemy opierać swojej opinii na jednym wpisie. Czekam na dodatkowe informacje.

ciekawy

W zupelności zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Podobne zasady obowiązują w prywtnej firmie powiązanej z Orionem poprzez pracowników 2. Zarzadzanie pracownikami jak za króla ćwieczka, trzeba pracownika upokorzyć, naciagnąc, co innego na rozmowie rekrutacyjnej , a co innego póżniej w pracy. Docenienie? Empatia? a co to za słowa? Im bardziej nalatujesz na czlowieka tym lepiej. Dziwię się wszystkim którzy rozwazaja prace w tej firmie lub w tej powiązanej z nimi bo wszedzie jest ta sama zasada.

@ciekawy

W sposób jednoznaczny opisałeś tego pracodawcę i ja to oczywiście szanuje - każdy ma bowiem prawo do własnej opinii. Nadmieniłeś o tym, iż w Orion Pharma pracownicy są "upokarzani". A możesz coś więcej powiedzieć, jeśli chodzi o tę kwestię? Jak to się przejawia?

@Jolanta

tylko zacytuję słowa , które w firmie są często używane: "nie podoba się, to do widzenia, kolejka chętnych na twoje miejsce czeka", notowanie niedociągnięć w pracy i wypominanie wielokrotne pracownikom ich przy byle okazji. Tak, nie ma co jak szef miernota wyżywajacy się na ludziach, budząc w nich rzekomy strach.....i licząc na posłuch

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Totalny brak szacunku dla pracowników. Zupelnie nie warto

Ciekawski
@Michał

Czy ten brak szacunku objawiał się tym, że oczekiwano, że będziesz efektywnie pracował? Czy może czymś specyficznym, napisz czym?

Franciszek
@Michał

Tak jak napisał kolega Ciekawski, napisz proszę czym Twoim zdaniem objawiał się brak szacunku? Chodzi o traktowanie pracownika, atmosferę w firmie? A może mówisz o finansowym docenieniu zatrudnionych tam osób? Każda opinia jest ważna, rozwiń swoją myśl, na pewno lepiej zobrazujesz nam sytuację.

Basia
@Franciszek

Finansowe docenienie pracujących tam osób? Dobre sobie! Ludzie "zwabiani" do pracy dostają więcej niż człowiek z dwuletnim stażem. W końcu trzeba jakoś ludzi zachęcić do zatrudnienia się w tej "firmie"

Ciekawski
@Basia

Jeśli jest tak jak opisujesz, to co tam robisz? A może jest jakaś przyczyna, że zarabiasz po dwóch latach mniej niż "nowozwabiani"???

Franciszek
@Basia

Próbowałaś negocjować z szefostwem podwyżkę? Może taka szczera rozmowa przyniosłaby jakieś rezultaty? Powiedz mi jeszcze, czy pensja to sama podstawa, czy też dochodzą do tego bonusy i premie? Jeśli są premie, to jakie warunki trzeba spełnić by je otrzymać? Liczę że mi pomożesz i odpowiesz na moje pytania, będę wdzięczny.

@Ciekawski

Osobniku myślisz ze ludzie są aż tak naiwni, ze nie widza iż Twoja odpowiedz jest próba zatuszowania tego co się dzieje w srORIONie?? Przecież na kilometr śmierdzi tym ze robicie w biurze wszystko żeby tylko ocieplić swój wizerunek. Nadal jesteście tak samo żałośni jak rok temu... i nie wyciągacie wniosków ze swoich błędów.

@Ciekawski

dokładnie tak jest

Witam wszystkich. Pracowałem w Orionie, a piszę dlatego że kolega startował i pokazał mi forum i o zgrozo dowiedziałem się że tam jest tak źle. Pod wpływem tego hejtu postanowiłem napisać swoje zdanie. Jak zaczynałem pracę usłyszałem, że jeżeli pracownik osiąga wyniki jest doceniany i co?? W moim przypadku tak było dlatego nie rozmumiem tych wszystkich komentarzy. Teraz ktoś zapyta dlaczego mnie tam nie ma, ano otrzymałem ofertę w lecznictwie zamkniętym i tyle. Pozdrawiam Orion

Jolanta

Ilu pracowników, tyle rozmaitych opinii. A wynika to z tego, że chyba każdy z nas stawia swojemu pracodawcy zupełnie inne wymagania. Ale super, iż Ty masz dobre zdanie o pracy w firmie Orion Pharma. Już nie jesteś tam zatrudniony, ale może wiesz, jak firma ta podchodzi do zatrudniania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności? Mają one szansę na zatrudnienie?

manager

to nie firma, to żenada. Uwierzcie mi, nie ma osoby, która by miło wspominała pracę tam. Od przedstawiciela, districta, po product managera. Porażka

maniek

Polski oddział firma krzak. (usunięte przez administratora) Ogólnie omijać szerokim łukiem :)

@maniek

To prawda, tez kiedyś myślałam ze jak pójdę do skandynawskiej firmy będę miała kulturę pracy jak skandynawski orion, kultura w polskim oddziale Oriona nie istnieje! Istnieje za to żenująca kadra zarządzająca ????????????

Cześć, w miniony czwartek, byłam na rekrutacji w Gdańsku, na rozmowie było dwóch miłych panów :). Czytając forum miałam bardzo duże wątpliwości czy warto iść i zawracać sobie głowę ?. Podobno rekrutacje są beznadziejne, ja odniosłam inne wrażenie. Rozmowa trwała prawie godzinę i była ok. Dziś dostałam odpowiedz, że niestety ale nie dostałam się do drugiego etapu. Mam pytanie czy ktoś z tej rekrutacji pojechał do Warszawy ? i jak przebiegała sama rozmowa ?. Będę wdzięczna za info. Dzięki

Maniek

Haha, widzę, ze od lat nic się nie zmieniło. pan wojciech, udajacy managera, wyzyskuje i śmieje sie z parobkow, oczywiscie DM, sie do nich w pierwszym rzędzie zaliczają. Ludzie tam pracujący nie mają wstydu, ani honoru. (usunięte przez administratora)

Pamiętliwa

Orion Pharma to nie jest firma to jest żenada! Oszukują, okradają i poniżają swoich pracowników na każdym kroku. Do tego w bonusie dostajesz jeszcze mściwość. Koleżanka, z która pracowałam w tym orionowym dnie miała sytuacje ze Pani W. Z premedytacja zwolniła ja doskonale wieszać ze ta ma na utrzymaniu dzieci. To co dla mnie jest największym kurest***wem to kłamanie rekruterowi z innej firmy, iż ta koleżanka była złodziejka i nie nadaje się do niczego. Wieże w sprawiedliwość i życzę orionowi samozaorania za te wszystkie niezgodne z prawem przekręty. Pracowałam w tym (usunięte przez administratora) kilka miesięcy i nie polecam zawracania sobie głowy tym badziewiem. Nie umiem nic dobrego powiedzieć o tej firmie. To zakłamane towarzystwo, które polecam omijać szerokim łukiem żeby nim nie Przesmiergnac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawska

Dzień dobry, Czy drugi etap jest zawsze w Warszawie? Jestem zaproszona na rozmowę do Katowic i nikt mnie nie poinformował o drugim etapie. Czy nadal zatrudniają przez firmę zewnętrzną? Takiej informacji nie było ani w ogłoszeniu ani w trakcie rozmowy telefonicznej. Ktoś wie jak wygląda praca na śląsku?

Maverick

Witam. Zostałem zaproszony na drugi etap rozmów do Warszawy. Czy ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja w obecnej chwili? Nie mam doświadczenia jako przedstawiciel, zastanawiam się czy jest to dobre miejsce.

Dzięki za popełnienie błedu

Strasznie żałuję że wyslalem tam swoje CV , mam nadzieję że nikt nie zadzwoni ,,ale obawiam się że zadzwoni Dobrze że jest takie forum , wierzę w wszystko co jest tu napisane .

wielebny
@Dzięki za popełnienie błedu

Jak zadzwoni, to możesz przecież nie umawiać się na spotkanie, skąd te lęki? Możesz też zacząć przyjmować leki na lęk... Orion ma w swojej ofercie takowe. A jeśli wierzysz w internet, to jesteś bardzo dziwnej wiary.

@twoja ulubiona
@wielebny

Brawo Weroniko, ta odpowiedz jest bardzo w Twoim stylu, tak samo jak obrażanie i poniżanie swoich pracowników.

@@twoja ulubiona

Myślę, że to wypowiedź w stylu wielu osób tam pracujących na stanowisku DM

nicknick

Jak widac wiekszosc komenatrzy umieszczanych na tej stronie nie mozna nazwac pozytywnymi, w sumie nie ma sie czemu dziwic. Jesli zastanawiasz sie nad zatrudnieniem w tej firmie to postaram sie dorzucic cos od siebie, co byc moze pomoze ci podjac decyzje. Zaczne od poczatku: REKRUTACJA Rozmowa sama w sobie nie jest ciezka, od razu widac, ze osoba ktora ja przeprowadza rekruterem z wyuczenia nie jest (ale juz sie nie czepiajmy, nie kazdy potrafi wszystko). Dwa etapy, drugi w siedzibie firmy w Warszawie, gdzie prawdopodobnie ktos bedzie staral sie pokazac kto tu rzadzi. Jesli uda sie osiagnac sukces na obu etapach, kilka dni na nauke "merytoryki" szeroko pojetej i test dopuszczajacy do pracy. Szkolen produktowych nie ma, bo po co - przedstawiciel musi sam zdobywac wiedze, jak czegos nie wie to w pakiecie dostaje wysmiewanie poziomu zdobytej dotychczas wiedzy i buduje sie w nim poczucie, ze jest po prostu glupi i sie nie nadaje. PRACA Nie zatrudni cie firma Orion, tylko firma zewnetrzna. Na umowie max 8h/dzien, rzeczywistosc szybko weryfikuje, ze jest to minimum (ale lepiej wyglada 10 godz w terenie, wtedy przeciez zalatwi sie wiecej). Raz na dwa tygodnie wizytacja na 1-2 dni, czasami jezdzi sie w 3 osoby. Calosc mniej wiecej trwa do 18, gdzie po calym dniu siada sie w fast foodzie przy kawie (kto by potrzebowal zjesc po calym dniu) i slucha sie jakim slabym przedstawicielem firmy sie jest. Dobre slowo? Zapomnij. Jesli masz dobry dzien, to uslyszysz, ze "do poprawy jest to i to", jesli gorszy to wspolczuje. Raportowanie przez SMS - zenada. Jezdzisz z kartkami ze spisem klientow i ich numerami jesli chcesz to robic sprawnie (RODO? Heh, nie) RAPORTY Tutaj zalezy wiele od dystrykta, ale w sumie patologii wielkiej nie ma. DYSTRYKCI Zalezy jak sie trafi. Jednak w wiekszosci sa to ludzie, ktorzy nie powinni zarzadzac zespolem ludzi. Brak jakiegokolwiek wyksztalcenia w tym kierunku, wedlug wiekszosci najlepszym motywatorem jest strach przed zwolnieniem. Czeste tez jest udowadnianie przedstawicielom, ze sa glupi i nic nie potrafia osiagnac. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze gdy czlowiek szuka pomocy, pyta o wskazowki, to niestety trafia na sciane, bo przewaznie pytanie takie prowadzi do zapowietrzenia i komentarza w stylu "musisz cos kombinowac". Moze sie zdarzyc, ze trafisz na szefa z piekla rodem, ktory zatracil zupelnie ludzkie odruchy i zapomnial sam jak repem byl. Jestes chory? Zwolnienie lekarskie? Nie jest to mile widziane, zapewne kombinujesz, bo juz ci sie nie chce pracowac, albo chcesz uciec do konkurencji. Jestes chory na wizytach podwojnych? Udajemy, ze nic nie widzimy, nawet jakbys mial dystrykowi zwymiotowac na buty - robote trzeba zrobic. CYKLOWKI Raz na dwa miesiace. Po pierwszej juz wiesz jak bedzie wygladala kazda inna. Scenki bez pomyslu, siadasz na srodku i o dziwo zawsze udaje ci sie rozwiazac problem w niej zawarty. Czemu pozniej nie ma wynikow? We wczesniejszych wpisach tez mozna sie doczytac, ze mozna spodziewac sie komentarzy od osob z "gory", ze jesli komus sie nie podoba to prace mozna zmienic, nikt nikogo nie trzyma na sile. Zeby nie bylo calkiem na nie, to dodam cos na koniec. Idac do Oriona mozesz miec duzo szczescia w jednej kwestii - ludzie. Wiekszosc nie probuje ci dokopac, wrecz przeciwnie - potrafi wesprzec w ciezkim momencie. Jednak towarzysze cierpienia nie nakarmia twojej rodziny ani nie podreperuja ci podupadlej psychiki. Zanim sie zdecydujesz poczytaj wpisy ponizej. Jesli lubisz ostra jazde bez trzymanki, to moze byc praca dla ciebie. Jesli cenisz sobie komfort psychiczny, odradzam.

Marcel

Witam, Mam pytanie co do pracy na terenie dolnośląsk. Czy z tego regionu również czeka mnie rozmowa w 2 etapie w Warszawie? Bo mam rozmowe w tym tygodniu i się zastanawiam czy warto. Jak aktualne warunki pracy? Wciąż wiele obowiązków poza godzinami pracy? Premia do wykonania? Dobry region?

Karol
@Marcel

Szczerze odradzam. Mnie akurat 2 etap ominął, ale firma dramat. Można się zorientować już po wejściu do siedziby, biuro rachunkowe mojej żony wygląda bardziej profesjonalnie. Podstawę można na start wynegocjować 3500 netto, ale premia nierealna. Jeździsz min 9h dziennie a zazwyczaj 10. Regionalny na karku raz na 2 tyg przez dwa dni, zawsze mówi, że wszystko źle. Ogólnie firma DRAMAT!

ciekawski
@Karol

Karol, a ty skąd to wszytko wiesz, skoro na drugi etap nawet nie dotarłeś...?

...
@ciekawski

Ciekawski ja pracowałam zgadzam się Z wieloma negatywnymi opiniami. Plany nie realne(pierwsza osoba w Polsce nie zawsze ja ma), siedzenie z kierownikiem po 10h , zwalnianie pracownika w drodze na spotkanie cykliczne PRZEZ TELEFON(nie chodzi o mnie), czy zwolnienie pracownika z zrobione kilometry gdzie wszyscy wiedzieli ze kolega miał rozległy teren i jak wariat jeździł po 150km do jednej Dr... Ale jest jedna zaleta pracy w tej firmie każdy kto z nią kończy dobrze na tym wychodzi finansowo i rozwojów innych przypadków nie znam (a trochę ich znam i cały czas poznaje nowe).

Iron

Szczerze odradzam, podwójne wizyty do 17-18. Brak sprzętu, wymagane prezentacje, uzupełnianie plików na prywatnym komputerze. Firma nie zapewnia komputera ani nawet tabletu. Raportowanie wizyt wyglada tak - piszesz godzinę wizyty, nr. Klienta, czas trwania wizyty klepiesz wszystko na piechotę wysyłasz na bramkę internetowa- żenada. Materiały marketingowe? Te same oklepane ulotki od lat, na jednej z lini z tego co słyszałem były „nowe” wydrukowane z błędem. Raporty IMS podstawowy pakiet. Kiedy jedziesz na konferencje, i wracasz w sobotę przez połowę kraju - dostaniesz ale krzywo patrzą, że chcesz dzień do odbioru. Samochody są ok część to opel astra i kia cee’d , można jeździć prywatnie tankujesz za swoje w weekendy - fair enough, większość firm tak robi. Szkolenia? To scenki wałkowane przez cały dzień, nagrywane na kamerę a później wytykanie błędów. Nic nie wnoszą, kolega z którym się lubisz bądź nie, gra lekarza to gracie ten teatrzyk przed widownią, mówicie co chce widownia usłyszeć. Kiedy była rozmowa o szkoleniach zewnętrznych, prezes się zaśmiał, że na następna cyklowke zamówią namiot i będzie szkolenie zewnętrzne przed hotelem - szkoda słów. Wiecznie zaznaczane, że jak Ci się nie podoba to droga wolna. Plany? Średnio zawyżone o 20-30% nie wierzycie? Kto umie liczyć to się zorientuje. Omówienie roku i realizacja planu działu 97-98% Jak może wyjść taki wynik skoro średnia realizacja przedstawicieli to 70-80%. Chyba ktoś nie przemyślał prezentacji, albo ma swoich pracowników za owce. Premię biorą te same osoby, raz może częściową dwa razy w roku. Firma wie o praktykach, gdzie cwani repowie przerzucają zamówienia przez sieciówki na swoim terenie, na cały kraj. Efekt cały kraj spada w dół z potencjałem, jeden teren szybuje w górę. I próbują Ci wmówić, ze ten czy tamten jest złotym dzieckiem sprzedaży, i robią wynik bo piszą notatki po spotkaniu z klientem. Oszczędności wszędzie, na każdym kroku. Brakuje ci kasy na aktywności w terenie? Wyłóż ze swoich, kombinuj jak to odebrać później. Zatrudnienie przez Radfarm (z nimi nigdy nie było problemu, rzeczowo i profesionalnie). Managerowie zapewniają, ze nie ma różnicy czy pracujesz przez radfarm czy bezpośrednio Orion, wszyscy są tak samo traktowani. Jednak tak nie jest, Z okazji stulecia firmy, tylko pracownicy zatrudnieni bezpośrednio przez Orion Pharma dostali „premie”? W wysokości €500 biuro, managerowie itd. Ludzie, którzy tak naprawdę zarabiają na firmę (zatrudnienie przez Radfarm) już nie. Oczywiście wielka tajemnica, by przedstawiciele się nie dowiedzieli, bo będzie rewolucja francuska. Pracujesz tam jeszcze i nie wierzysz? Zapytaj dystrykta i sam zobacz jak się zapowietrzy. Sprawa się rypła kiedy znajoma z biura chlapnęła nieświadomie. Jeśli chcesz być oszukiwany prosto w oczy, i wiecznie krytykowany itp. Itd. Spróbuj! -tam BDSM masz na codzień.

@Iron

(usunięte przez administratora). W umowie 8 godz pracy w rzeczywistości najlepiej by bylo od 7 do 18 (typowy dzien z dystryktem). Premia? Zapomnij. Plany skonstruowane tak zeby jak najmniej osob dostalo kase a najlepiej nikt. Wiecznie jest zle, za malo, a pracownicy sa najgorsi.szczerze odradzam

Ph

Ta firma to dno, rekruterzy sztywni z kijem w (usunięte przez administratora) nie maja pojecia o sprzedazy i biznesie. Wchodzac to glownej siedziby pierwsze wrazenie jakbys wszedl to pustego pomieszczenia, pracuja tam same dinozaury

Serena

Witam, czy ktoś mógłby napisać ile wynosi premia kwartalna?

Byly
@Serena

Tego się nie dowiesz bo sporadycznie kto ta premie wyrabia plany są robione zaporowo i prawie nie wykonalne jest ich wykonanie a ten kto je wyrabia napewno ci nie powie ile dostaje, jest specjalny premiolicznik wiec powinieneś powinnaś go mieć ;)

@Byly

Zastanawiam się nad zatrudnieniem w tej firmie, ale tej informacji nie uzyskałam na rozmowie. Chodzi mi o to, czy są to pieniądze rzędu 3 tyś czy np 10 tyś.

Byly
@Serena

Słuchaj podstawa to 3000 zł na rękę, ale teoretycznie to jest 2800 netto bo tyle wychodzi ale ani to jakoś rekompensują i wychodzi 3 tys ;) ja osobiście ci odradzam ta firmę z wielu przyczyn i powodów ale wiem jak się szuka pracy i kazała oferta pracy jest cenna ;) jak byś potrzebowała służę pomocą i wiedza ;)

@Byly

Dzięki za chęć pomocy, podstawę znam, natomiast nadal nie wiem jakiej wysokości jest ewentualna premia, nawet jeśli trudno osiągalna. Możesz rozwinąć wątek dlaczego odradzasz tą firmę? Czytałam tu wiele negatywnych opinii, ale podobne czytałam też o moim obecnym pracodawcy, a mi się tam akurat pracuje dobrze :)

Była

400 zł brutto haha

@Była

Premia to abstrakcja, mało komu udaje się ją wyrobić. A jak już jest, to pieniądze są śmieszne

magda
@Byly

Mam pytanie czy trudno dostać się do tej pracy ? jak wyglądają początkowe szkolenia i dzień pracy? Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat rejonu łódzkiego? czy warto ?

harpagan
@Serena

Premia zależy od wykonanian planu. Od zera do kilku tysięcy/kwartał.

Sama prawda

Ogólnie to wygląda tak. Przede wszystkim pozdrowienia dla DM Pana R z pewnością czyta te komentarze wiec kultura wymaga pozdrowić ;) Od początku: 1) Rekrutacja w dzisiejszych czasach norma niestety drugi etap w Warszawie ( nic nie poradzimy takie maja wymagania ) 2) Test wiedzy w Warszawie - tragedia to materiały z których trzeba się uczyć pomieszane z poplątanym same w sobie plus dla ludzi którzy nie mieli styczności z takimi zagadnieniami to straszne do nauki 3) Szkolenie - jeden dzień lub dwa z twoim dyrektorem nawal wiedzy informacje nie spójne nie jasne i to tylko powiedziane raz ( rozwinę wątek później , następnie dwa dni w terenie z najlepszym przedstawicielem regionu, ogólnie tragedia. 3) sama praca - ja miałem przyjemność / nie przyjemność pracowania z DM Panią W. Jako człowiek bardzo sympatyczna kontaktowa świetny przedstawiciel potrafi rozmawiać z farmaceutami i sprzedawać ale NIE potrafi zarządzać zespołem przerasta ja to. Zamiast zakasać rękawy i pomagać to opowiada różne bajki baśnie opowieści aczkolwiek jest jedyna osoba która znam która potrafi opowiadać o tym „ ze niebo jest niebieskie „ przez dwie albo trzy godziny. kinieta totalnie nie nadaje się na stanowiska kierownicze bo to ja przerasta i to widać chociaż by po tym ze co chwila kogoś zwalni, ja i podejrzewam każdy inny jest w stanie zrozumieć ze ktoś może się nie nadawać jedna druga trzecia osoba ale jeśli przez moja kadencje w tej firmie ( 7 miesięcy ) zmieniała pracowników 8 razy to moim zdaniem coś nie tak jest z nią a nie z ludźmi. Wymaga prawdy od pracowników ale nie lubi tej prawdy słuchać i to widać. Następnie zero pomocy z jej strony jej odpowiedzi na dany problem to albo dzwon do radfarm albo twój problem nie istniej i jest wyimaginowany przez ciebie samego i co najśmieszniejsze ze potrafi o tym gadac przez godzinę czasu wiec za wodolejstwo stawiam piec z plusem ;) ( na dłuższa metę to bardzo denerwujące) duo wizyty nie czarujmy się nie są po to żeby cię uczyć ale żeby cię sprawdzać to priorytet i podczas wizyt szuka rzeczy żeby się przyczepić ( słusznie lub nie) i gadac na podsumowaniu i tym później dwie godziny wrrrr... 4) dlaczego zatrudniają przez agencje ? Proste bo zwalniają co chwilkę i nawet dla koncernu farmaceutycznego to problem co miesiąc zwalniać przyjmować brać na siebie leasing za auto itp to jest powód dlaczego agencja 5) szkolenia - cyklowki - fajnie jest się spotkac pobawić wypić i się pośmiać z ludźmi z którymi się pracuje zabawa nie odbiega od normy każdej innej imprezie, samo szkolenie tragedia bo pokazują ci stertę tabelek które nic ci w oracy nie pomogą a szkolenie produktowe polega na tym ze masz wpisane do głowy ze ten produkt jest najwspanialszy na świecie ( nie, nie jest najwspanialszy ) 6) samo zwolnienie, Pani W i Pan R. Przyjechali we dwoch :D Pani W. Wyraźnie kapkę wystraszona i nastawiona na gruba spine a Pan R. Mega luzik plus dla Pana R ;) aczkolwiek na sile próbował „ gasić „pożar którego nie było ;) Reasumując; Nabrać doświadczenie chociaż pół roku lub dwa jak ktoś wytrzyma i uciekać bo jeszcze raz powtarzam DM Pani W jest wspaniałym człowiekiem jako człowiek i genialnym sprzedawca ale NIE potrafi zarządzać zespołem i to widać zarządzanie ja przerasta i swoją nieudolność i bezsilność próbuje zamaskować zwolnieniami pracowników ;/ Dla wszystkich leniów i laserów ;) Pracować trzeba wszędzie ;)

;)
@Sama prawda

w większości trudno się nie zgodzić, jak np z tym, że Pani W. nie potrafi zarządzać zespołem, ale słuchaj, byś nie kradł, to byś nie wyleciał ;)

;)
@;)

Tak przyglądam się i dziwie się takim zarzuta. Jak ktoś kogoś oskarża o kradzieże tompowinien chyba mieć dowód ... ;).

@Sama prawda

Popieram w 100 % !!

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma