Opinie o Orion Pharma w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orion Pharma. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orion Pharma o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Pharma w Warszawa

Bastian

@Agata a często stosują takie nagłe zwolnienia ?

Agata

Potwierdzam...mydlenie oczu pracownikom że wszystko jest ok, wyniki ok, po czym bez podania przyczyny zwolnienie z pracy. (usunięte przez administratora) Firma nie przedłuża umów pracownikom na czas nieokreślony, dlatego nie warto wiązać się z tą firmą na stałe i być w stosunku firmy lojalnym pracownikiem bo można na sam koniec się bardzo przejechać... Zastraszanie pracowników na porządku dziennym, pracownicy w efekcie nie są wydajni, pracują w wiecznym stresie. Zmiany pracowników są tam bardzo częste, co źle wpływa na zaufanie lekarzy do firmy. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!

X

Pracowałam w Orionie 2 i pół roku. Większość negatywnych komentarzy tutaj jest prawdą. Widziałam je przed zatrudnieniem, ale jestem z tych co wolą sprawdzić na własnej skórze. To jest firma na chwilę (a lekarze BARDZO nie lubią zmian przedstawicieli), dystrykci (szczególnie łysy z brodą- nie pozdrawiam ;)) udaje wielkiego lidera i motywującego szefa, ale jest po prostu korpo szczurem, który popisuje się swoją "elokwencją" i znajomością na każdy absolutnie temat, co jest po prostu że-nu-ją-ce. Częstotliwość podwójnych wizyt jest ogromna. A jeśli chodzi o samą firmę, wymagają cały czas więcej i więcej, a jak zrobisz to "więcej" to jedynie poklepią Cię po ramieniu w ramach podziękowania, beznadziejna atmosfera i zero empatii. Chcesz mieć własne zdanie? Absolutnie nie wyrażaj go na głos, bo od razu wylatujesz ;) NIE POLECAM

M

Jako firma na start super, zdobyć doświadczenie i dalej ;) lekarze są zmęczeni ciągłymi zmianami przedstawicieli, w lini CNS ponad 20 preparatów w promocji... średni czas pracy przedstawiciela to rok czasu... zwłaszcza u Pana Piotra z południa, który swoim zachowaniem potrafi zniszczyć człowieka...

Przedstawiciel farmaceutyczny

Rekrutacja w Katowicach. Poziom rozmowy żenujący, tak samo jak przygotowania się do niej przez rekrutera. Ciągłe przerywanie wypowiedzi, nieuważne słuchanie tego, co mówię. Nie chcę wiedzieć, jak wygląda ta praca, skoro tak wygląda rozmowa.

Szczegółowe pytania o życie prywatne.

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Były były

Pracowałem tam kiedyś, nie chce opisywać swoich doświadczeń bo szkoda moim zdaniem zajmować tutaj miejsce takimi monologami aczkolwiek pod większością negatywnych komentarzy mogę się podpisać, przerażajace zaś jest to ze większość dystryktów udziela się tutaj ( wątpię żebym się mylił) i nie wyciągają z tego wniosków co ty czytają to jest najgorsze ;)

Dużo ogłoszeń na pracuj widzę , na wiele terenów , czyżby wymiana ludzi ? napiszcie jaki jest powód . Jesli można się dowiedzieć to jaka flotą , kasa , plany , premie i czy szefostwo jest normalne Dzięki

Do Byłypracownik1 11.05.2019

Co to znaczy strategia sprzedaży na pograniczu prawa ? Wyjaśnij proszę

Przeczytałam prawie wszystko... I o zgrozo! Mam już wiele lat doświadczenia zawodowego (nie w tej branży) ale szczerze mówiąc dawno nie nasluchalam się tyle złego i jednej firmie. Zaproponowano mi spotkanie rekrutacyjne na region Wielkopolski. Czy ktoś? Coś? W temacie? Będę wdzięczna. Bo po tym co przeczytałam zaczynam mieć wątpliwości. Mimo, iż staram się zawsze "wyciągnąć swój środek".... No tu go znaleźć niestety, nie mogę.

Kurka

Szczerze? Szkoda czasu!

@Kurka

Dziękuję za odpowiedź. A mogę poznać więcej szczegółów? Rozumiem, że byłeś w tej firmie na rozmowie? A podjąłeś z nimi współpracę? Pozdrawiam

Kurka

Przeczytaj posty poniżej. To nie są wymysly

@Kurka

Przeczytałam. O tak jak pisałam... Przerazila mnie ilość tak negatywnych opinii. Nie byłam tylko pewna czy sytuacja dotyczy każdego regionu. Mi chodzi o wielkopolskę. Domyślam się, że sytuacja ma miejsce w każdym regionie. Jednak wolałam się upewnić.

Świeża

Witam. Rowniez wybieram sie na romowe w sprawie pracy na stanowisku pm-f.. opinie przerazajace i nie wiem czy warto. Mozecie cos napisac? Najbardziej przeraza mnie forma zatrudnienia. Jakie zarobki, narzedzia pracy, czas pracy ? Bede wdzieczna za kazde uwagi.

@Świeża

Ja jednak zrezygnowałam z dzisiejszej rozmowy. Parę narzejajacych osób w każdej firmie się znajdzie. A pracować trzeba. Jednak skala negatywnych wypowiedzi daje do myślenia. Powodzenia

Stary

Moja droga, z reguły opinie tyczą połowy polski bo jest dwoch dyrektorów danej lini i polska jest podzielona pionowa kreska przynajmniej tak było za moich czasów. I poraz kolejny powtarzam odradzam tam prace szkoda nerwow bo ze strony brak jakiego kolwiek merytorycznego podejścia do pracownika ( delikatnie mówiąc) aczkolwiek rozumiem „ z braku laku i kit dobry” ale jeszcze raz powtarzam odradzam ! ;)

Gienek

Cześć . Kiedyś tam pracowałem właśnie na Wlkp. Szczerze odradzam , i za bardzo nie chce sie rozpisywać . Z branży nikt nie przyjdzie . Bo ta firma to porażka

Maciej

Cześć Niestety firma dramat, mialem okazje pracowac na wlkp z pania Weronika jako ph pod względem wiedzy super, jako manager kompletne dno, nie potrafi zarzadzac zespołem nie umie ci pomoc ciagle zle, zle, zle, nie uslyszysz pd nirj musimy nad tym pracować tylko to bylo tragiczne dzuen stracony , porażka . Test wiedzy również ewememt w skali krajowej niby cie zatrydnili ale jak go nie zdasz to won min 90%. Cyklowki jacy jestesmy beznadziejni w dzień,do jacy jestesmt zajebisco wieczorem. Mnostwo papierkowej roboty. Rozpisanie budżetu, km, wizyt, zamowienia. Itp. Brak do tego .narzędzi tj laptopa.dostajesz tel i auto, praca 10h minimum tereny rozlegle 12 wizyt dojazd plus ro praca biurowa nie ma szans na 8h czas pracy. Rotacja jak w call Center. Ogolnie to tak zatrudnic sie xlapac doswiadczenie w branzy min pol roku, rok,i uciekac do lepszych firm.

Aneta
@Maciej

Z Twojego wpisu wnioskuję, że masz negatywne zdanie na temat współpracy z konkretną osobą. A czy możesz napisać, na jakim dokładnie stanowisku pracowałeś i jaki był Twój zakres obowiązków? Wspominasz o jakimś teście, na czym to dokładnie polega? Napisałeś, że pracodawca nie zapewnia niezbędnych narzędzi do pracy, czy pracownicy zgłaszali zapotrzebowanie na sprzęt?

@Aneta

Widzę, że wypowiadają się nadal osoby które w firmie nie pracują przynajmniej od ubiegłego roku. Na linii kardio/OTC jest już 3 DM, linia kardio ma do zrobienia 12 wizyt (9 lek, 3 apt.), Linia OTC 9 wizyt. Pracujemy na Farmapromie (OTC) i nikt żadnych zamówień rozpisywać nie musi. Widzę że ktoś ma wielki żal i z uporem maniaka powiela nieprawdziwe informacje. Czas się pogodzić z wypowiedzeniem umowy i żyć swoim życiem a nie zaglądać na forum firmy z którą podobno nie chce się mieć nic do czynienia.

Ciekawy
@Świeża

Opinie napisane ponizej żle świadcza o tej firmie i ludziach nię zarządzających. Nie są one wyssane z palca , łapią ludzi na piekne słowa i obietnice. Proza życia jest inna, jak widać. Osobiście odradzam, chyba ze lubisz jak się Tobą pomiata .

Alka
@Aneta

Styl pisania do Pana W. Pozdrawiam

Ona
@Maciej

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej napisane odnośnie wlkp. Praca w terenie i multum pracy w domu. A Pani Weronika może i wiedzę ma, ale empatii i kultury do drugiego człowieka jej brak. I rozumiem ze wymagać musi - to jej praca - a przedstawiciel powinien dawać z siebie a nie się opierdzielac. Ale u tej Pani zawsze jest mało i mało. A do tego powtórzę zero wsparcia i kultury. Nie potrafi totalnie zarządzać ludźmi ani z Nimi rozmawiać. Bo można wymagać ale być tez człowiekiem.

@Maciej

Trudny do zrozumienia bełkot z wieloma błędami. Kłania się gramatyka, ortografia, interpunkcja, składnia. Można wyłowić zaledwie parę konkretów.

Szaluniema

Praca jak praca ale co do tego ze jak masz swoje zdanie to odrazu jestes do odstrzalu to prawda. Cenia sobie donosicelstwo. Brak pomocy tylko wymagania. Premia nierealne by uzyskac. A opinie w terenie tez nie zachecaja. Cotygodniowe podwojne wizyty męczące bo zero pomocy tylko wszstko zle. Jak masz duza odporność na stres warto zdobyć doświadczenie i uciekać.

Startrek
@Szaluniema

Potwierdzam. Niestety tak w tej firmie jest.... Zostają tylko (usunięte przez administratora) Osoba asertywna i ambitna długo tam miejsca nie zagrzeje.

Zuzia
@Szaluniema

To co Regionalny nie ma co robić i w Covidzie przyjeżdża odbyć coaching? Ile płacą? Zielonemu i doświadczonemu?

Przyszły

Witam Czy coś już wiadomo apropo wyniku 2 etapu na lubuskie?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Orion Pharma?

Nie ma awansów,są tylko zwolnienia...

Możesz napisać coś więcej?Jak wygląda praca i Co jest powodem zwolnień? Ogłoszenia na pracuj się pojawiły . Czy w obecnej sytuacji odbywają się rekrutacje ?

Bitch

Uważaj, bo Ci napisze. Takie nieudaczniki piszą jedynie durne jakieś hasła i nie mają ku temu żadnych merytorycznych przesłanek, więc kończą na tej prymitywnej formie informacji :)

True

Większość kierowników regionalnych to byli przedstawiciele, którzy awansowali w Orionie

@Bitch

Czyżby szefostwo Orion pharma aktywnie udzielało się na tym forum?

Byłypracownik1

Szkoda czasu! Jeśli jest się spoza branży, zdobyć doświadczenie i uciekać! Wizyty DM co tydzień, brak jakiekolwiek pomocy, brak szkoleń produktowych, brak merytoryki, nie relane wymagania!(usunięte przez administratora) bardzo zła atmosfera w firmie. Strategia sprzedaży NA POGRANICZU PRAWA . Brak kompetencji DM, jeśli przestajesz się zgadzać ze zdaniem DM- wylatujesz, mimo dobrych wyników. Wszystkie negatywne opinie tutaj, to prawda !!!

Panorama
@Byłypracownik1

Czy mógłbyś rozwinąć temat?

Kulturysta

Jeśli piszesz o kimś "Pan" to raczej sam sobie wystawiasz świadectwo. Ja przeczytałem i krnąbrności tam żadnej ze strony pana Wojciecha Szwedzińskiego. (usunięte przez administratora) zaś wylewa się szerokim strumieniem od kilku osób, go personalnie atakujących. Odnoszę wrażenie, że tym przedstawicielom z Polski (w sumie to trójka jest nadaktywna) nie chodzi o temat rozmowy, ale o atak raz na szefa Oriona, dwa na firmę Orion. Dodatkowo dwie osoby z tych trzech działają na fałszywych kontach FB, co w ogóle tę konwersację z ich strony stawia pod znakiem zapytania. Pan Szwedziński jakby nie wstydzi się tego co mówi. Zresztą ten post tutaj, taki uprzejmie donoszący, także pod jakimś Nickiem "PrawdaNaJaw"...? Co to w ogóle jest?

PrawdaNaJaw
@Kulturysta

Kasujecie wpisy . To jest farsa. Szwedziu sobie na FB zrobił świadectwo. To jest dramat . Niech kolejne dziecko zrobi kolejnej z rekrutacji. Oby tak dalej.

Kura
@Kulturysta

Kulturysta zadaj sobie pytanie dlaczego tak wiele osób pisze negatywnie o Panu Sz i firmie której prezesuje. Podobne opinie znajdziesz o jego prywatnej firmie . rozumiem jeden glos, dwa negatywne ale aż tyle...najwyraźniej człowiek ma problem z praca z ludźmi . Można pracownika zdyscyplinować, zwolnić z kulturą, szacunkiem i zrozumieniem. Pan Sz właśnie chyba mógłby zacząć się wstydzić za to robi on , jego prawa reka w biznesie prywtnym i w Orionie jak i pani żona

Karo

@bhjka a ty ile już w firmie jesteś, długo?

Kama
@Karo

Wiesz może Jak wygląda sytuacja z PM , czy rotacja jest duża czy można liczyć na pracę na dłuższy okres czasu , czy są ludzie którzy pracują 2,3 lata ?

Co lepsze Orion czy AD pharma? Jestem nowy nie znam firm

Bhjka
@Kandydat

AD pharma jak chcesz dłużej pracować a nie tylko przez chwile.

Siaśka
@Kandydat

AD jak nie jesteś migrantem . Jak na chwilę chcesz wpaść - obejrzeć cyrk - Orion

ciekawa

hej, mam pytanie odnośnie oddziału w Białymstoku, co prawda nie widzę, żeby było ogłoszenie, ale mam doświadczenie jako PF i zastanawiam się, czy na prawdę jest tak źle we wszystkich oddziałach?

Siaśka
@ciekawa

A to już zasługa pewnej Pani dystrykt na ten teren. Porozmawiaj z PH konkurencji z podlasia lub z lekarzami specjalistami... zapewne otrzymasz masę opinii które pozwolą Ci zrozumieć ten fenomen :-D ... Szczere wyrazy współczucia dla każdej kolejnej kandydatki/ta .

Poznanianka

Niepoważna firma, byłam na rozmowie na PH. Pan i Pani prowadzący rozmowę bawili się w dobrego i złego policjanta. Pani całkiem miła natomiast Pan co chwilę dogryzał jakieś dziwne uwagi, pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Ktoś pisał o 9 lekarzach i 3 aptekach w ciągu jednego dnia, to chyba już nieaktualne bo mi powiedziano o 10 lekarzach i 3 aptekach. Nie polecam, zmarnowałam czas.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Orion Pharma?

Podstawa wynagrodzenia przychodzi jednym przelewem, zwrot kosztów drugim, premia trzecim. Aczkolwiek wszystkie te przelewy przychodzą zazwyczaj tego samego dnia

Niedoszły pracownik

Bardzo dziwne pytania podczas rekrutacji. Ilu przedstawicieli zwolniłaś. Ile czasu dasz szansy danemu człowiekowi jak długo. Wszystko kręci się koło czasu jaki dasz człowiekowi i ile będziesz czekać na sukces. Ile ludzi zwolniłaś w swojej karierze.

Kaczucha
@Niedoszły pracownik

Bardzo istotne pytania patrząc na politykę firmy, która wymaga sukcesu od zaraz. W przeciwnym wypadku zwolnienie. Kierownik twardy musi być!

Karol

Czy ktoś może udzielić konkretnej informacji na temat warunków zatrudnienia na stanowisko PM? Jaka podstawa netto , flotą, pakiet benefitów nie interesuje mnie atmosfera bo o tym napisane jest sporo wyłącznie konkrety.

@Karol

Minimum 3.5 tys, kia ceed 2018(wymiana floty co rok na przelomie stycznia/lutego), telefon, po okresie probnym Medicover, ubezpieczenie i Multisport opcjonalny.

Niezle ze nowy pracownik dostaje tyle samo lub wiecej, co ktos dluzej pracujacy.. motywujace..

Sam jestem w takiej sytuacji, niestety dodatek infalcyjny i podwyzki sa dopiero w lutym i wczesniej nie ma szans na wyzsze wynagrodzenie(chyba ze robisz premie). Nigdy nie spotkalem sie z sytuacją, ze nowy pracownik mial więcej niż ktos kto pracuje minimum rok. Przy mniejszym stażu chyba nikt nie spodziewa sie szalonych różnic.

Karol

Bardzo dziękuje konkretna odp. Pozdrawiam

Weronika

A jak to jest z wypracowaniem sobie premii w Orion Pharma? jest ciężko aby przekroczyć ten pułap? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Nie spotkałes sie, bo po prostu nie wiesz. Zapewniam ze takie sytuacje maja miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Pharma - Warszawa

• Jak się pracuje w Orion Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orion Pharma?

Kandydaci do pracy w Orion Pharma napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orion Pharma