Opinie o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sklep Spożywczy Grażyna Mazur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur w Bydgoszcz

ktos

Smiech na sali z tymi opisami jedna osoba nie wie co robic ma z czasem i napiepdala jakies bzdury i wazelimy. Dziwne trzy opinie tak nagle w przeciagu 10 minut od roznych osob nie realne.

Idz do Biedronki, tam na pewno nie zabiorą Ci z pensji i zapłacą premię. Daję Ci miesiąc i będziesz błagać żeby Cię przyjęli na Rekinowej na nowo :)

HAHA

śmieszycie mnie dziewczynki, dajcie sobie " siana " bo same wiecie, że i tak nikt w to nie wiezy, opisujecie ten zaznaczmy mały osiedlowy sklep jako wielką mafię niewiadomego pochodzenia a to nie jest jakis wielki hipermarket zagranicznego pochodzenia zeby takie rzeczy sie dzialy a poza tym po nazwisku to mozesz nazywac swoich znajomych wiesniaro,

@HAHA

ja wieścniara? nie wydaje mi się. to u was w sklepie takie rzeczy się dzieją! każdy, każdy kto tam pracował przyzna mi rację. Grafiki pochowane w szafach, podpisujesz oczywiście listę, która ma się nijak do rzeczywistosci. co do kierowniczki to się nawet nie wypowiem. Pomijajac fakt ze jak klient wychodzi i nie ma nikogo na sklepie to rabie dupsko wszystkim na około. to był najgorszy rok w moim zyciu! (usunięte przez administratora)

Iza
@były pracownik

Też miałam "zaszczyt" pracować u pani (usunięte przez administratora). i zgadzam się z każdym zdaniem które napisałaś.Kończysz pracę o 22 a o 5 rano już musisz się stawić w pracy.Co do wynagrodzenia;najniższa krajowa+niedziele+50 zł. socjalnego-towar przeterminowany=ok.1350 zł na rękę.Tyle zarabiają pracownicy którzy pracują tam dłużej niż rok.Nie polecam dziewczyną które mają rodziny ponieważ swoje pociechy będą widywały przy okazji świąt.Zero szacunku dla człowieka,ty masz tyrać i dla hrabiostwa kasę zbijać.

byla pracowniczka

Popieram (usunięte przez administratora) na kółkach (usunięte przez administratora)grafiki pracy, premii zero, (usunięte przez administratora)Tydzień przed wypłatą zaczyna się zadyma bo trzeba wypłacić pracownikom pensje. O psełdo kierownik to naprawde można pisać i pisać aż książkę można napisać i kto wie czy niebyłaby lepsza niż Harry Potter.

Sprzedawca

Rekrutacja była bardzo przyjemna, wszystko było jasno powiedziane.

Pytali o staż, kontakt z ludzmi, została przeprowadzona próba, dzien próbny

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

przerw nie ma. wypłaty są na czas, ale około 100 zabierają ci za terminy, które przeważnie nie są twoją winą bo pseudo kierowniczka zamawia za dużo towaru. za braki w inwentaryzacji też płacisz. nie ma zniżek dla pracowników. PREMIE???hahaha nie wiem gdzie. Nie ma żadnych ale to żadnych premii. Ucinają Ci tyle ile mogą. Dziwne ażeby się ekspedientki żaliły klientom...to jest chyba logiczne, że jak nie chcesz ażeby zwolnili Cię to siedzisz cicho? Godzin więcej niż ustawa przewiduje. Pracujesz po 10-12 dni bez przerwy (szczególnie latem). Nie ma sensu iść do IP bo wszystko jest zatuszowane, nikt ci nie uwierzy. PRACOWNICE MUSZĄ BYĆ MIŁE DLA KLIENTA,tak ciężko to zrozumieć? nie dziw, że sklep ma dobrą opinie. Jednak to co dzieje się w środku to przechodzi ludzkie pojęcie. Fałszywa kierowniczka, mówi jedno a za plecami zaraz do szefowej leci. Tylko pod górkę robi podwładnym. Z tymi promocjami i błędami to też prawda, nie wiem w jakiej szkole się uczyła, ażeby wszystko po niej poprawiać.. Nie oszukujmy się, żadna aktualna pracownica nie napisze tutaj o tej firmie dobrego słowa. Nie szanują Cię, drze się na Ciebie Mazurowa jakbyś była jej dzieckiem(usunięte przez administratora) To jedyne co tam gości... pozdrawiam wszystkich, którzy piszą tu kłamstwa, że tam jest tak świetnie. Nie pracuję już tam i bardzo się z tego powodu cieszę. I nie, nie zwolniono mnie ani za kradzież ani za sprzedaż nieletnim. Odeszłam sama i to była najlepsza rzecz jaką w życiu zrobiłam. Bo nikt mi teraz nie zabiera moich cieżko zarobionych pieniędzy, bo nie ma w Polsce takiego (usunięte przez administratora) prawa.

Lena

Ja robię zakupy u nich codziennie :) więc bardzo prawdopodobne,że nie raz się spotkałyśmy :) Pozdrawiam

Lena

Pani Janinko, moja odpowiedz nie była do Pani tylko do wypowiedzi nad Panią, do osoby z nickiem "klientka" z 25 stycznia. :)Ponieważ ta osoba takie bzdury wypisuje ze szok. Ja również uważam, że to jest bardzo dobry sklep :)

edek

Żal mi tych ekpedientek.To skandal na dworzu -15 stopni a w sklepie zimno dziewczyny mają jeden grzejniczek włączony a jak włączyłyby drugi to szefowa z japą wyskakuje że gdzie jest zimno ,a sama ubrana jest w cebulke. Skandal w sklepie napewno niema przepisowej temperatury pracy.

klientka

Witam sklep p g jest najgorszym sklepem w ktorym robilam zakupy. Pani kierownik strasznie nie mila zawsze ma jakies pretensje a co do przerw to dziewczyny zapiepszaja a chybase ze na stojaco sie je sniadania w sklepie .

@klientka

Jest Pani klientką, która robi zakupy w tym sklepie i do Pani jako KLIENTKI czepia się kierowniczka ? no kobieto weź się ogarnij co Ty piszesz. Sama sobie zaprzeczasz.Oraz jako KLIENTKA wiesz jak dziewczyny tam pracujące jedzą śniadanie ? hahahahahahahahahah weź kobieto się zajmij swoim życiem a nie takie głupoty wypisujesz. :)

Ekspedientka

Mi się też tam bardzo dobrze pracuje, są też premie od wysokości utargu.

Asia

Z wypłatą na czas nigdy nie było problemu :)

Weronika Ratke

Też tak uważam, sklep godny polecenia, jestem tylko klientką, ale kupuje u nich od kilku dobry lat i raczej się zaprzyjaźniłam z Paniami, które tam pracują i jakoś się nie skarżą. A jakie tam ciastka sprzedają ! Pycha, polecam każdemu kto mieszka na Osowej żeby spróbował :) Jest jak najbardziej na pozytyw.

dostawca

Tak sobie czytam te opisy i mam dobry ubaw. Rozbraja mnie ta Wasza kierowniczka pożal sie boże co jak widzi szefową to wazelina leje się po całym sklepie a jak pisze kartki z promocją to błędy odtograficzne murowane. Ta kobita to chyba ledwo szkołe podstawową ukończyła. Smiech na sali.

@dostawca

a z jakiej firmy się PAN DOSTAWCA urwał ? haha, Pan Dostawca, który tak na parawdę jest kobitką mszczącą się za zwolnienie. Nie masz co robić? Lepiej zajmij się swoim życiem, szukaniem pracy :)

Gosia

szóstka w skali 6/6 oczywiście.

Gosia

Tak, aktualną. Zakład pracy jak najbardziej na szóstkę.

Małgorzata

Jakie to jest żałosne, dziecko, które tak próbuje zaszkodzić naszemu sklepowi bardzo Ci współczuję, umysłu i całokształtu, to że Tobie w życiu nie wyszło nie znaczy, że teraz masz się "mścić" w sposób na poziomie przedszkolaka. Będziemy się za Ciebie modlić dziecko.

Grażyna M

Żałosne jest to co tu piszecie sklep to jedna wielka porażka i wyzyskujący pracodawca.. teraz " ekspedientki" chwalicie a jak Was [usunięte przez moderatora]. za to że poszłyście na przerwę to zobaczymy jak będziecie tu smarować. Nie ma co ukrywać nie jedną sprawę mieli nie jedną kontrolę PIP. Szkoda słów na takie (usunięte przez administratora) Pewnie drogie Panie nie chodzicie do pracy więcej niż potrzeba ... ilość godzin jest inna niż mówi prawo nie wspominając o najniższej krajowej .. a jak się uda to pod stołem reszta

ekspedientka

dziwny zbieg okoliczności, że takie kłamstwa piszą dziewczyny zwolnione za kradzieże i sprzedawanie alkoholu i papierosów nieletnim. hahaha ;) i tak wszyscy wiedza że ten sklep to najlepszy sklep na naszym osiedlu więc już sobie darujcie te ściemy że tak nie ma przerw i wolnych dni bo aż żal się śmiać.

ania

wszystko trzeba spłacać i jest bardzo ciężko o wolne i przerwy

Pracownik aktualny

Śmieszna jesteś, pisz dalej te kłamstwa bo aż miło się z Ciebie pośmiać. Żałosna jesteś. Nadal nie kupiłaś słownika ? się piszę CÓRKA ANALFABETKO

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

Kandydaci do pracy w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sklep Spożywczy Grażyna Mazur
4.3/5 Na podstawie 270 ocen.
  • ul. Rekinowa 12 lok. 11/12
    85-435 Bydgoszcz