Opinie o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pulire Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulire Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Maja

@Gogol, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Pulire? @StopPulire, serwis GoWork.pl jest polskojęzycznym serwisem pracy. Jeśli chcesz by Twoja opinia była dla wszystkich zrozumiała postaraj się napisać ją w języku polskim na przykład posiłkując się pomocą tłumacza.

@Maja

Co to za sciema jakaś "Maja"czyli ktoś na usługach firmy firmy pisze dziwne posty prawda taka że wszyscy cierpią na braki kadrowe a takie ble ble nie wiem czemu ma służyć cenzor PiS czy co?na mszę obowiązkową jak tak ciśnie. Firma jak firma najnizsza krajowa dla najniższego szczebla dla wybrańców z "gorka"żaden cod rynkowy he he

Gocławianka
@anonymous

Maja chyba nie wyglada na pracownika pulire skoro pyta o takie rzeczy :) Mozna dostać większą stawkę spokojnie jak się przykładasz

@anonymous

Prawdopodobnie, to pracownik gowork, który ma za zadanie rozwijać wątki do firm. Ma dopytywać, dociekać, zbierać możliwie najwięcej informacji, przy czym próbuje robić to obiektywnie, usprawiedliwiać zarzuty jako osoba z zewnątrz nie będąca właśnie związana z firmą, aby wyciągnąć, czy dane zarzuty wynikają ze złości, czy może są zasadne. Przynajmniej jak tak interpretuję te wpisy. Przy większości firm można coś takiego zobaczyć.

Maja

@anonymous czyli Ty nie dostałeś ciężkiej pracy do wykonywania i masz ubezpieczenie? Możesz powiedzieć ogólnie jakie warunki zatrudnienia proponuje firma Pulire pracownikom? @anonymous to przykre, co spotkało Twojego kolegę, ale najlepiej jakby on sam opisał swoje doświadczenia na forum. I proszę nie używaj personaliów osób, bo na według regulaminu nie można opisywać konkretnych pracowników na forum.

@Maja

Znajmy pracował od lipca do września w Tesco przy Pojezierskiej w Łodzi. Żadna ciepłą kurtka nie pasowała na niego, ale wymuszali go pracy w chłodni - za to odpowiada kierownik - Krystian. Później pracował w Tesco przy widzewskiej - tam kazali przewozić palety ważące około 2 ton - zachorował na kręgosłup - wezwał pogotowie, ale okazało się że Pulire dała mu umowę o dzieło - wylądował na ulicy bez prawa do leczenia. Takie jest kierownictwo w tej fIrmie - to są ŹLI LUDZIE I TO SAMO SPOTKA ICH.

@Maja

Pulire daje Ukraińcom tylko umowy o dzieło i po 3 miesiącach wyrzuca ich bez prawa do leczenia

@anonymous

Takie wypowiedzi bardzo dosadne , Mam nadzieję że macie z kolegą potwierdzenie tego co piszecie, ja pracuje i na koordynatora złego słowa nie powiem , co do firmy to są inne kwestie, jeśli warunki nie odpowiadają nie pracuj, proste

@anonymous

Jak ci takich Głupot nagadał kolega to jedź na Tesco Pojezierska i się o niego spytaj , jak ktoś ci złe coś powie o tym koordynatorze masz litra a nawet dwa POWODZENIA ja tez nie pracuje już ale z własnej woli

@anonymous

Masz rację ubrania to do bani nie ważne czy pasują czy nie dali i masz u mnie w pracy to dali spodnie że człowiek się nie dopiął brakowało mu co najmniej 30 cm to koordynator powiedział ale ci nie padną bo to ogrodniczki to mają szelki,żenada .Pulire daje wszystkim z Ukrainy tylko umowę o dzieło bez prawa do służby zdrowia .

Zorientowana
@xd

Skąd masz taką informację, że jest jeden typ umowy? Z tego, co wiem, to inne też funkcjonują. Poza tym nawet jeśli pracownik ma umowę o dzieło, to zawsze jest dodatkowo ubezpieczony.

Mariusz
@Zorientowana

Ludzie piszą głupoty. Z mojego doświadczenia (już byłego) mogę powiedzieć jasno - w pulire jest lepiej niż w innych firmach tego typu. Oczywiście nie jest rewelacyjnie, ale znacznie lepiej niż w konkurencji. Z powodu sytuacji życiowej musiałem iść pracować na magazyn, dopiero w Pulire zostałem na dłużej niż miesiąc, bez wyzysku i bez darcia mordy. Pieniądze nie były idealne, ale wiedziałem jakie są jak się zatrudniałem (miesięcznie zarabiałem jakieś 3000-3500 na rękę w zależności od nadgodzin) Praca nie jest lekka i lekka nie będzie, ale jest to jeden z najlepszych pracodawców na tym rynku. Ubezpieczenie normalnie miałem i ciuchy też (nowe). Wrócić nie wrocę, ale polece

@Mariusz

W sposób bardzo rzetelny opowiedziałeś nam zarówno o samej specyfice, jak i o warunkach pracy w Pulire. Mogłeś tym samym zachęcić sporo osób do aplikowania, a tak się składa, że właśnie trwa tam rekrutacja: https://pulire.pl/praca/ Szukają między innymi operatora wózka widłowego, personelu sprzątającego, pracownika produkcyjnego i pomocy kuchennej. Powiedz, czy wysokość wynagrodzenia różni się znacząco od sprawowanej funkcji?

@Mariusz

Warunki między pracą przy sprzątaniu, a pracą na magazynie bardzo się różnią. Zarządzają inne osoby przez co są inne warunki płacowe, inne podejście do pracownika. ;) Swoją drogą, zarabiałeś zdecydowanie więcej niż ja na umowę o pracę w biurze. Także robiąc nadgodziny, ale w biurze za to nie płacą.

Markos

Polecam:)

Maciek

Polecam tesco teresin. Rekrutacja sprawna umowa na drugi dzien. od 3 miesiacy wszystko jak w zegarku

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pulire Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Restauracji Pracowniczej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Zuzanna

Przy rozmowie o pracę obiecują zatrudnienie na dłuższy okres na umowę zlecenie. Płaca oczywiście najniższa krajowa. Jako sprzątaczka w obiekcie na terenie Katowic pracowałam tylko na nocną zmianę. Dodatków za nocki nie było. Jak upomniałam się o umowe to właśnie się pisze i czeka na podpis pani prezes. Po miesiącu okazało się ,że dostałam umowę o dzieło i po kilku dniach dowiedziałam się ,że dalej już nie pracuję. Łącznie przepracowałam miesiąc i tydzień. Uważam ,że szefostwo firmy traktuje pracowników jak rzeczy a nie jak ludzi. Takie oszukiwanie nie powinno mieć miejsca. Nie polecam nikomu bo zostanie oszukany w biały dzień.

Prawocnik

I rzekłem do nich, i posłali mnie do Tesco, i przywiodłem ich od miesiąca 2000 do 2500, kiedy przyszedłem ich odwiedzić. Teraz niemcy ale Białe polecam pracę Przejdź do Google, aby uzyskać pomoc dotyczącą swoich informacji

Maja

@anonymous użytkownik @Byly pracownik piszę, że obywatele Ukrainy w Pulire są lepiej traktowani, co nie wynika z Twoich komentarzy. Polscy użytkownicy również są niezadowoleni. Zatem chciałabym się dowiedzieć co takiego dzieje się w firmie, że takie komentarze się pojawiają?

@Maja

Znam gościa jeśli do gonienia to napewno nie ten, coś się pomyliło tobie . BZDURA TOTALNA,

@Maja

To prawda Pracownicy Ukrainy są dużo lepiej traktowani niż Polacy,Firma Pulire to niestety ale porażka nie polecam pracy. Płaca najniższa krajowa bez jakichkolwiek dodatków , tylko na umą on z pracy to dopiero owę-zlecenie lub o dzieło, praca w systemie 3 zmianowym bez dodatku nocnego, czasami i parę dni na bezpłatnym bo nie ma pracy, a wypłata na ostatnią minutę jak tu co niektórzy piszą wypłata na czas . Nie wiem czy można to nazwać na czas jak przelew jest zawsze 10 i to dopiero po godz 16 jak wychodzą oni z pracy to dopiera dają ludziom przelewy .

Maja

@Fizyczni, gdybyś zechciał rozwinąć trochę swoją opinię to pewnie większa grupa zainteresowanych mogłaby stwierdzić, że również dla nich to miejsce byłoby ok. Ale, żeby tak się stało to potrzebnych jest jeszcze kilka informacji od Ciebie. Jak kształtują się wynagrodzenia w Pulire, jakie relacje panują między pracownikami, czy atmosferę w miejscu pracy można określić jako przyjazną i czy firma stwarza pracownikom możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy?

@Maja

wynagrodzenia to czysta najniższa krajowa i ani grosza więcej i to niestety ale na ostatnią minutę ,atmosfera fatalna, nie polecam pulire,

Kiedyś byłam tam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko do Księgowości- na propozycję wynagrodzenia 2300 netto na początek Pani rekrutująca wraz z Główną Księgową zapytały się czy możemy negocjować tą stawkę. Skoro chcą negocjować 2300 netto to obawiam się, że warunki płacowe niezbyt atrakcyjne.

xyz

Skąd te brednie, jaką wyższą stawkę. Z 9.50 netto na 9.70 chyba.....,, jak ktoś się przykłada ", proszę Was bo wymiotować się chcę na to co pisze gocławianka. p.s. Bożena zejdź na ziemię z tego wysokiego stanowiska koordynatora obiektu od 8 osób, którymi niby zarządzasz.

Gocławianka
@xyz

Skąd kwota 9,70? Najniższa u nas na obiekcie to 13zł netto. Proszę nie obrażać.

Nordszlajfe
@xyz

Jako były pracownik Pulire mogę powiedzieć że stawka 13zł jest normą. Jak dla mnie to wciąż nie jest wysoka stawka dlatego wyemigrowałem do niemiec, ale warunki w tej firmie są całkowicie spoko

xyz
@Gocławianka

gocławianka, tak jest 13,70 ale brutto co daje 9,73 netto przy zleceniu a przy dziele 9,46 netto.

sprostowanie

13,70 netto obowiązuje

Justi z Rybnika

Ja miałam stawkę 9,96 na rękę

@Justi z Rybnika

Powinniśmy usystematyzować naszą wiedzę na temat pracy w firmie. Są tu podane sprzeczne informacje, co może wprowadzić potencjalnych kandydatów w błąd. Czy ktoś mógłby powiedzieć, jak wygląda wygląda kwestia godzinowego wynagrodzenia w Pulire?

Maja

@Саймон, postaraj się wyrazić swoją opinię po polsku na przykład za pomocą jednego z dostępnych ogólnie translatorów. Z forum korzystają osoby mówiące w języku polskim dlatego dobrze by rozumiały treść przekazywanych przez Ciebie wiadomości. @Wózkowy, dziękuje za opinię na temat pracy na opisanym stanowisku. Możesz napisać nam coś na temat warunków finansowych w firmie? Na pewno zainteresuje to wielu potencjalnych kandydatów.

Kolesiarstwo
@Maja

W Tesco Gliwicach, to kpina jest, ludzie siedzą w domu bo pracy nie ma.

@Kolesiarstwo

Co masz dokładnie na myśli? Mógłbyś doprecyzować swoją opinię? Postaraj się by Twoje komentarze były merytoryczne i zrozumiałe dla wszystkich użytkowników forum. Bieżący wątek dotyczy Tesco w Katowicach. Wątek dotyczący Gliwic znajduje się tutaj: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,589855

Wózkowy

Pracę wózkowego polecam ;) Opiszę po krótce. Odezwałem się na ogłoszenie znalezione na fb, szybka rozmowa i dostałem pracę. Stawki nie napiszę, ale większa niż wszystkie tu wymienione. z dodatkowym zastrzeżęniem, że będzie podwyżka po 3 miesiącach. Podobno jest opcja premii ale nie jest to jakoś jasno ustalone co rozpatruje jako minus.. Atmosfera oki ale dużo zagranicznych, ale oni to trzymają sie razem i w sumie nie szkodą. Planuje na słowacji spróbować (teraz gliwice) i zobaczymy co tam bedzie dobrego

Maja

@Nordszlajfe, czy powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wyglądał system zmianowy? Czy atmosfera między pracownikami była pozytywna? Twoja wypowiedź z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum. @xyz, czy w firmie w najbliższym czasie zaszły jakieś zmiany?

Gogol

Bardzo dobry pracodawca to i wpisów jest mało? Warto aplikować?

Nordszlajfe
@Gogol

Jezeli chcesz w polsce to warto, jezeli zagranica nie przeszkadza to w niemczech znajdziesz lepsze warunki

onzwarszawy

Słyszałem, że jest nowy koordynator na Gocławiu. Podobno jakaś babeczka, że jest fajna i pomocna. Kiedyś tam pracowałem i zastanawiam się czy się nie wybrać i pogadać.

Goclawianka
@onzwarszawy

Polecam, normalna osoba na wysokim stanowisku. Zero krzyków jest milo

Plusy: stabilnie, w miarę ok pieniądze (na czas) Minusy: dużo obcokrajowców (ciężko z kimś pogadać)

Marcin$z
@Marek

Marek w jakim terminie wypłacają kasę ?

Maja

@anonymous, z jakiego powodu odbierasz moje wypowiedzi w ten sposób? Skąd wniosek, że "jestem na usługach firmy"? Przecież gdybym pracowała w firmie nie musiałabym pytać o poszczególne aspekty jej funkcjonowania. Jaki związek z opiniami na forum ma partia polityczna? Czy mógłbyś ponownie wystosować swój komentarz tym razem pisząc swoją wypowiedź w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum? Twoja opinia zawiera wiele nieścisłości i dobrze byłoby gdybyś ją doprecyzował.

StopPulire

Ніколи в житті не звязуйтесь з Pulire!!!! Вас обдурять, і відправлять додому без грошей! Вони спочатку пропонують вас зустріти на автостанції а потім за це возьмуть 30злотих. Далі 3-4 години на офісі і ви будете відправлені на мєшканіє(квартиру), за яку також возьмуть 300 злотих, де ви будете в кращому випадку чекати 2 тижні роботи, через 1 тижні вам скажуть на 6 ранку приїхати на офіс де будете працювати, але Завжди там не має ваших документів, їх просто забули передати, і ви знову їдите на мешканців, і на наступний ранок знову на 6 ранку їдите з надією що нарешті буде робота. Працювати Без Вихідних! І не слухайте на Pulir щи робота легка. Таскати треба до 8кг. Кожна 3 коробка з товаром ( скад Интер карс). Не важливо жінка ти чи чоловік! Працювати не менше 10 годин! Сидіти ні хвилини не можна, крім 30 хвилин в обід! А ще цікаво що в договорі Pulire пишуть що ми працюємо 38 годин на тиждень!! Насправді 60 годин!!!!!! А якщо будете звільнитися, то вам скажуть їдьте в Україну а ми вам потім пришлемо гроші! А насправді відрахують, все що їм потрібно і пришлют вам копійки за зірвану спину и синяки на ногах.

Fizyczni

Wszystko ok.

Jaką macie atmosferę? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pulire Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulire Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulire Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pulire Sp. z o.o.