Opinie o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pulire Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulire Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Pracuję od niedawna. Nie można się o niczego przyczepić :) Bardzo fajnie się pracuje. Mili i konkretni ludzie.

lol

ludzie w tej firmie kturzy pracuja na nieudacznikow szkoda no ale coz polakow tez na zachodzie wykozystywali teraz czas na ukraine,gruzje i inne kraje bylogo zsrr.zapi......jo na zarzad by mercami mogli smigac

Igor
@lol

Chciałbym potraktować jakkolwiek wiarygodnie powyższy wpis, ale nie potrafię przez wzgląd na ortografię. Prawy ALT - polskie znaki, SHIFT duże litery. Widzę wykropkowane wulgarne słowo, to dlaczego na końcu zdania jednej brakło?

Igor2
@Igor

Igor, Proponuję raz jeszcze przeczytać Twój post. Obawiam się, że również nie jest idealny...

Magda

Jak wygląda praca w dziale w FM?

Nie rozumiem tych negatywnych opinii pracowników biurowych. Przecież jedyne na co można narzekać to zatłoczony parking! Atmosfera mega, wymagania normalne.... bez przesady cholera

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pulire Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Restauracji Pracowniczej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

jest ok, polecam

xxx

Wystawiają ogloszenia na koordynatora zespołu a kiedy przychodzi do podpisania umowy okazuje sie że to praca sprzątaczki!!!!!! GDAŃSK OLIWA. NIE POLECAM.

Magazynier

Zatrdnili Ukraińców bez wykształcenia i bez znajomości języka polskiego do robienia skladanek, teraz za braki magazynowe oskarżył resztę pracowników o kradzież i zgłosili sprawę na policję. Teraz śledztwo trwa jesteśmy przesluchiwani jak kryminalisci. Ludzie pracują po 12,16 godzin dziennie w sezonie a oni robią z nas złodziej.jak bylo dużo pracy to nie było problemu braków,ale jak sezon się skończył to teraz jesteśmy (usunięte przez administratora) Pracuje tam kilka lat i poświęciłem dużo dla tej pracy a firma robi ze mnie złodzieja. Nie pozdrawiam.

Jako były już pracownik mogę tylko dodać od siebie że takiego chamstwa, bluzgów i prób pomiatania ludźmi dawno nie widziałem! To cytat z innego portalu i opinia z którą trudno się nie zgodzić!!! "Leader zmiany, monitoring (były pracownik) – Gdańsk, pomorskie – 8 lipca 2019 Dzięki niekompetentnej pani manager która nie potrafiła przez pół roku opanować topografii obiektu, nie jest w stanie stworzyć sensownych grafików pracy, wprowadza chaos i nie potrafi współpracować z ludźmi. Łamanie wszelkich norm zabezpieczenia obiektów,bałagan w dokumentach służby, brak prawidłowej kontroli dostępów do poufnych danych i dokumentacji. Osiągnięcie szczytów niechlujstwa i bałaganu to jedyny sukces zawodowy managera w Gdańsku......żałosne !!! Płace tak jak w większości firm ochroniarskich ale patrząc na stado niekompetentnych, nowych pracowników biegających bez sensu po obiektach - perspektywy żadnej na normalne ilości godzin!"

człowiek

Witam . Jaką kwotę zarabiałeś i czy to Ty pracowałeś jako ten lider w Gdańsku?

Tomasz. Z. z Katowic

Zgadzam się z kolegą (usunięte przez administratora) Są w tej firmie osoby, które pracować tam nie powinny, a że mają "plecy" to zabierają pracę innym, może PIP by się tym zainteresował.

J. Molik

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Tam znajdziesz pracę tylko za znajomością. Wiedza i umiejętności się nie liczą. Ważne jest tylko czy jesteś dobrym znajomym jednego z managerów. Nie polecam pracy w tej firmie.

Heniek

Normalna praca, szef jest normalnym gościem. Ludzkie podejście

Jan
@Heniek

A jak atmosfera między pracownikami i premie za ewentualne wyjazdy w delegacje? Na stronie firmy jest kilka wolnych stanowisk https://praca.pulire.pl/oferty-pracy/ \

Leszek

@mack Dlaczego tak uważasz, możesz dodać więcej informacji?

Maja
@Leszek

@Leszek Też jestem ciekawa co @mack miał na myśli pisząc, że pracę w Pulire Sp. z o.o. poleca osobom młodym.Może chodzi tu o nabycie doświadczenia? Jesteś w stanie mi coś napisać na temat warunków zatrudnienia w Pulire Sp. z o.o.?

Bogdan

Gdynia - pracuje na magazynie i mogę polecić. Można spokojnie robić nadgodziny, umowa o pracę i 15zł netto za godzinę.

mack

Polecam prace osobom mlodym

Polecam

Praca na magazynie jak kazda inna. Z plusow to nie wymyślają jak zrobi się więcej godzin a z minusów to brak autobusów firmowych (po kolege pracodawca podjeżdza)

Mariusz Wieckiewicz

Praca na obiekcie w teresinie na początku była bardzo słaba (myślałem poważnie o zrezygnowaniu z pracy). Po skargach na kierownika udało się poprawić atmosferę i skonczyło się darcie ryja i tworzenie problemów z (usunięte przez administratora) Od miesiąca już nie pracuje a pracowałem ponad rok. Z perspektywy oceniam, że pulire to normalna firma z normalnymi problemami. Nie mniej udało mi się znaleść lepiej płatną pracę, ale polecam.

PanGag

Kadry do delikatnej poprawy (trzeba czasem czekać długo na odpowiedz). Reszta firmy funkcjonuje na wysokim poziomie.

MarcinS

Firma poprawna, traktuje jako pracę wakacyjną i jak narazie wszystko jest wporządku.

Mariusz

Na razie jest spoko, polecam

Były pracownik biurowy

Wielka Pani Prezes przez duże P... Zarobki i wykorzystywanie pracowników. Pracownicy zarówno biurowiec jak i fizyczni pracują dużo dłużej.Oczywiście nadgodziny nie są wliczone w pensje. Pracownicy fizyczni pracują na nocne zmiany oczywiście też nie dostają za to dodatków. Nie polecam i odradzam A zechce dodać że Pani Preze odlicza konsekwentnie z pensji głodowych jeśli przypadkowo ktoś coś uszkodzi Porażka. Były pracownik pulire - ostrzegam

Obecny pracownik biurowy
@Były pracownik biurowy

Pracuje w biurze i nie widzialem, żeby ktokolwiek był zmuszany do pracy ponad godzinami (oczywiście można i jest to dodatkowo płatne). Bez przesady...

@Obecny pracownik biurowy

Poważnie praca ponad godzinami jest (czy była) dodatkowo płatna? Też mogę się podpisać jako "Były pracownik biurowy", choć pierwszy komentarz nie jest mój. I też zdarzało mi się robić w po godzinach (to poczucie odpowiedzialności...), ale nikt mi za to nie płacił, nawet jak nadgodziny nie zostały wybrane przez miesiąc, czy dwa. To co to za ciekawe informacje?!

Zostaw merytoryczną opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pulire Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulire Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulire Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pulire Sp. z o.o.