Opinie o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pulire Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulire Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Maja

@Monster czemu uważasz, że umowa o dzieło jest łamaniem praw pracowniczych? To firma zazwyczaj wybiera jakie umowy oferuje swoim pracownikom. Skoro jesteś z tej umowy nie zadowolony to rozmawiałeś z pracodawcą Pulire na jej temat? Może jest szansa na stabilne zatrudnienie?

hendrak
@Maja

pracuję w pulire i nie ma umowy o pracę tylko zlecenie i o dzieło takie umowy się proponuje

Feliks

Tyle pozytywnych opinii, że już nie dziwi ta cisza!!

Jacek

Pulire ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może prowadza rekrutację?

Rata85
@Jacek

Tak, z tego co mi wiadomo to szukają pracowników w całej polsce

Marcinpe

Ktoś był na Słowacji? Dostałem propozycje wyjazdu i zastanawiam się, czy mógłby ktoś coś o tym powiedzieć. Interesują mnie warunki pobytu i to czy kasa jest na czas

Mario
@Marcinpe

Ja byłem - momentami jest dużo roboty ale jak dla mnie duże pieniądze to rekompensują.

Rafix022
@Marcinpe

Byłem. Warunki sa okeeey. Swojego cżasu miałem 12 zł na rękę ale podobno podnieśli stawkę. Polecam. Sam mam zamiar tam wrócić

Słowacja
@Rafix022

Słowacja jest super. Dużo pracy ale zarobek jest warty :) szukają teraz podobno dużo osób

@Słowacja

prawda, na slowacje jest dobrze

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pulire Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Restauracji Pracowniczej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Rafix022

Pracowałem w Słowacji na magazynie tesco. Na początku było kiepsko.. Całe 12 godzin chodzenia z miotła w ręku, czasami nogi odmawiały posłuszeństwa ale po tygodniu miotłe zamieniłem na wózek.. ( Zbieranie palet i kartonów). 12 zł na rękę to nie dużo ale sama praca w sobie jest ok. Warunki mieszkalne jak najbardziej w porzadku. Gorąco polecam. Sam mam zamiar tam wrócić i mam nadzieję, ze jest taka możliwość. PoZdRawiam

Maja

@anonymous a to ten znajomy nie wiedział jaką umowę podpisywał? Skoro ją podpisywał to powinien wiedzieć, że nie będzie miał ubezpieczenia i wtedy ubezpieczyć musiałby się sam. @Pracownik czyli jaką masz umowę podpisaną? Firma Pulire proponowała Ci dzieło?

Monster
@Maja

A czy można dawać umowę o dzieło przy rozładunku w marketach - przecież to łamanie praw pracowniczych

Forkowy
@Monster

Nie wiem jak jest na innych obiektach, ale u nas latamy na zleceniach

Serhii

Pracował przez ponad rok w Tesco Gliwice. bardzo zgniłe firma zaczęła wypłacać pieniądze za wszystko iw końcu dostać ~ 1800 potrzebę pracy 300 godzin. P.S. szczególnie nie szanować głowę Kase Krevitskoy

Mazwisk
@Serhii

Możesz opisać jakoś bardziej sytuacje? Bo z tego tekstu nic nie rozumiem a jestem zainteresowany pracą tam ;(

Forkowy
@Mazwisk

Jakieś głupoty z translatora :) jak jestes zainteresowanty jeszcze pracą tam to zachęcam, wiem że góra dalej szuka wszędzie pracowników. Rozwijają się bardzo szybko i doceniają dobrych pracowników, oczywiście słabszych się pozbywają (a czy jest inna firma, która tak nie robi? to nie pajacyk)

Forkowiec

Polecam prace, nie wiem dlatego leje się tutaj taka nienawiść ale jest bardzo w porządku!

Pracuje w pulire, mam ubezpieczenie i nie musze dzwigać tonowych palet. O czym wy ludzie mówicie?:O

Ja w przeciwieństwie do niektórych opinii jestem zadowolony. Praca jak każda inna

Znajomy pracował w Tesco w Łodzi zatrudniony przez Pulire - straszne warunki pracy - nie dali odzieży ochronnej - musiał pracować w chłodni - 20C - w nocy musiał ciągac palety z piwem - ważące tonę . Trafił na pogotowie od tej pracy, nie miał ubezpieczenia - dali umowę o dizeło- wyrzucili go z słuzbowego mieszkania.

@anonymous

Można więcej informacji na ten temat? Też pracuje w łodzi i nie słyszałem o takiej sytuacji...

Pracownik Jakub

Witam, pracuje aktualnie w administracji Pulire. Nie wiem co sądzić o pości z góry ponieważ pracuje od niedawna, ale na ten moment z tego co rozmawiałem i zaobserwowałem to w administracji można zostać docenionym. Nie mam pojęcia jednak jak to wygląda na szczeblu pracy fizycznej :( Prace w administracji moge z czystym sumieniem polecic :)

@Pracownik Jakub

Właśnie w administracji.

Maja

@Ktoś nie jestem pracownikiem Pulire i nie widzę problemów ze składnią w swojej wypowiedzi. @Widlak przypominam, że nie można nikogo obrażać na forum. Mówi o tym regulamin, który powinieneś przeczytać przed dodaniem wpisu: http://www.gowork.pl/regulamin. @Ewa aspekty, które wymieniłaś są ważne, ale czy tylko one wpływają na Twoje zadowolenie z pracy w tej firmie? Powiedz na jakim stanowisku pracujesz? Opowiesz coś o nim?

Byly pracownik
@Maja

Witam, firma jest ok. Nie można się rozwijać zawodowo, mimo że firma ma dużo możliwości, różnych firm w których można pracować. Zwalniajacy pracownicy mogą przeciesz sprawdzać się w innych firmach w których agencja pulire ma podpisane kontrakty. Szkoda że tak to wyglada. Firma tylko kocha ukraińską społeczność, Polaków mają gdzieś, chociaż sami są Polakami.

Ja polecam, nie jest to eldorado ale pieniądze są słuszne i wypłacają na czas.

Maja

@Tesco w bb czyli nie ma problemu z załatwianiem jakiś niedogonień? Firma jest pro pracownicza? Czy w takim razie poleciłbyś pracę w Pulire? Jest dużo teraz ofert pracy: http://pulire.pl/praca/, więc osoby się zastawiają czy warto aplikować.

Ktoś
@Maja

Witam, ten post napisała osoba która jest analfabetą? Sorry ale brakuje mi tutaj składni. Wydaje mi się, że to jeden z tych mądrych liderów po podstawówce to napisał.

Widlak
@Ktoś

Glupich liderow trzeba zgłaszać. Nie ma innej rady, firma jest tak duża, że zawsze trafi się jakis debil na stanowisku... Niemniej ja nie mam na co narzekać i ogólnie jestem zadowolony z pracy. Pieniądz mógłby być lepszy ale nie można miec wszystkiego :) Dla uściślenia - pracuje na widłowych.

wózkowy

Pulire firma na miarę XXI wieku. Najbardziej mi się podobają koordynatorzy, Liderzy którzy pracują w CD Gliwice, barka jakiegokolwiek podejścia do pracowników i ludzi, tam jest tak, pracownicy sobie a my sobie, kadra zarządzająca jest całkowicie odrębną grupą w ogóle nie interesująca się losami pracowników, żadnego z nimi kontaktu, rozmowy itp. ale cóż się dziwić, sami zobaczcie kto tam pracuje, jakieś trzy młode niekompetentne laski które zaraz po szkole wskoczyły po znajomości na stanowiska bez jakiegokolwiek doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, bez kultury i psychologi podejścia do pracowników, kompletne dno, a liderzy to już całkowicie porażka, tutaj szkoda nawet słów na nich. Co do wynagrodzenia to faktycznie jest na czas i nie ma co narzekać ale premii przez dwa i pół roku nie widziałem, pracujemy za stawkę 9,65 zł na godzinę ( :) ) żenada a jak teraz Ukraińcy się przyjmują do pracy to dostają po 11 zł.

Tesco w bb
@wózkowy

Jeżeli masz problemy jakieś to zgłaszaj formularzem na stronie. Ktoś wcześniej o tym pisał i skorzystaliśmy z tego z kolegami. Koordynator już nie pracuje (bb) i jest w miarę spoko

Arek

Pracuje od miesiąca w Pulire na magazynie, dla wszystkich, którzy się wahają: praca jest m e g a ciężka. Podnoszenie pudeł, jazda wózkami to najlżejsze opcje. ALE. atmosfera jest dobra, pięniądze wypłacili na czas i dsotałem nawet premie za zaangażowanie. Więc coś za coś

Maricn
@Arek

Potwierdzam, cięzko ale stabilnie. Ja premii na oczy jeszcze nie widziałem ale kasa zawsze jest zgodnie z umową (miła zmiana w stosunku do poprzedniego pracodawcy). W którym magazynie robisz?

Maja

@Klaudia rozumiem, że wysoko oceniasz poziom rekrutacji. Czy podczas samej rozmowy coś Cię szczególnie zaskoczyło? Jeśli masz chwilę, to zachęcam do opisania krótko tego jak wyglądała Twoja rekrutacja również w specjalnie do tego przeznaczonej zakładce: Rozmowy kwalifikacyjne. http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,880115,1,1

Klaudia

Też byłam tam na rozmowie. Bylo pare pytan przedmiotowych. Najpierw szczegółowo wypytali mnie o to, co do tej pory robiłam tzn w innych firmach. Niektórzy wymyślają w cv, wiec tutaj nie radze, bo pytania były konkretne ;) panie opowiedzialy o firmie i czym zajmowalabym sie na tym stanowisku tez bardzo konkretnie. Ja miałam jedno spotkanie. W sumie spodobało mi sie, ale może faktycznie przez stawke mnie nie wzięli...nie chciałam mniej niż do tej pory zarabialam.

Maja

@Monika i jak poszła rozmowa? Mogłabyś powiedzieć coś więcej? Udało Ci się dostać do pracy w Pulire?

Zostaw merytoryczną opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pulire Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulire Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulire Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pulire Sp. z o.o.