Opinie o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pulire Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pulire Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulire Sp. z o.o. w Katowice

Maja

@Monika chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat firmy Pulire . Na kiedy jesteś umówiona na rozmowę o pracę?

@Maja

Oczywiście mogę się podzielić wrażeniami. Rozmowę mam w czwartek

Konrad
@Monika

Hej Monika, możesz opisać te rozmowę?

Ostatnio szukali młodej księgowej ale za po zakończonej rekrutacji o której informowali zaczęli rekrutację na nowo, prawdopodobnie nikt nie zgodził się za prace za najniższą krajowa. uważam to za niepoważne.

@Anonim

To co piszesz na temat stawki to potwierdzone? Bo jestem umówiona na rozmowę właśnie na to stanowisko ale w rozmowie telefonicznej przewijały się widełki między 2 000 a 3 000 netto.

Maja

@Oskarekto o czym piszesz jest bardzo ważne. Widać, że warto reagować jeśli jest się źle traktowanym w miejscu pracy. Dobrze słyszeć, że Pulire również w tym aspekcie pomaga pracownikom i odpowiada na ich prośby i zgłoszenia.

Oskarek

Rozstałem sie z pulire na początku kwietnia (znalazłem lepiej płatną pracę). Ale po rocznym okresie mogę napisać pare rzeczy. Na pewno praca jest wymagająca i nie łatwa, ja pracowałem na magazynie i musze przyznać, że czasem było ciężko. Na plus jest to, że jak miałem sytuację, że szef bez powodów wyżywał się na mnie (i na kolegach czasem też) to pomogło zgłoszenie tego anonimowo na stronie, kierownik chyba dostał jakąś naganę albo coś w tym stylu bo przestał nas dręczyć. PIeniądze były na czas i nadgodziny uczciwie były wypłacane. Ogólnie polecam, tylko nie wolno dać sobą pomiatać, jeżeli cokolwiek się dzieje, co nam nie pasuje to trzeba zgłaszać wyżej.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pulire Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Restauracji Pracowniczej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Maja

@Marcel dziękujemy za Twoją opinię. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca w firmie?

Maja

@Nidne próbowałeś skorzystać z rady @Seba? Kontakt do firmy znajdziesz na stronie internetowej: http://pulire.pl/kontakt/

Ninde

Pulire to dno i dwa metry mułu. Robota jak robota, ale za najniższą krajową, to norma. Tylko umowa-zlecenie, zapomnijcie o umowie o pracę. Nocki za gołą stawkę. Wypłaty wysyłają owszem regularnie, ale na ostatnią chwilę. PIT-u za zeszły rok do tej chwili nie mam! Najgorsze biuro z jakim do tej pory udało mi się pracować, bezczelne baby. Prezes powinien wymienić to całe towarzystwo wzajemnej adoracji, bo tylko wstyd firmie przynoszą.

Seba
@Ninde

Zadzwoń do nich o pita, może poczta coś pomyliła, u mnie tak było.

Marcel

Zaczynam prace w Pulire w Teresinie, poinformuje jak wygląda współpraca :)

Marcel
@Marcel

Tak jak obiecałem opisuje swoje dotychczasowe doświadczenia w pulire :) Nie jest źle - po komentarzach, myślałem, że będzie gorzej. Wypłatę miałem elegancko na czas i jak potrzebowałem dwa dni wolnego wziąć to nikt mi nie robił problemów. Oczywiście niecały miesiąc to mało, żeby więcej powiedzieć ale na ten moment mogę polecic. Z minusów to towarzystwo - masa ukrainców a co za tym idzie słabo z zawiązywaniuem znajmości.

Jola

Od siebie bardzo polecam Pulire, pieniążki nie są jakieś bardzo duże ale nikt do tej pory mnie nie próbował wyrolować na godzinach czy coś. tak jak było tak zostało, wypłaty w terminie i wszystkie ubezpieczenia

radek

A ktoś z Pruszkowa był w tej firmie zatrudniony? Bo właśnie znalazłem ich ofertę w swoim mieście . Jak coś to piszcie radekstaniszewski@onet.pl

Proszamz
@radek

Tak, nie wiem czy sprawdzałeś maila bo nic nie odpisałeś ale ja pracuje i nie da się ukryć, że jest to ciężka praca... Mimowszystko płacą uczciwie i można awansować, kolesiostwa żdanego nie ma ;)

Jarek

Polecam Pulire, pracuje od pół roku i jest spoko ;) najważniejsze czyli pieniądze zawsze są na czas na koncie.

Precz

Z tego co wiem to kierownik zmiany dostaje uop po miesiącu testowym

Szymon
@Precz

Tak, kierownik dostaje po miesiącu umowę o pracę. Od siebie moge polecić te firmę :)

Precz

Kasa jest na czas, a najlepiej samemu się przekonać

poli@

Zarobki to kpina. Praca to raczej niewolnictwo, bo haruje się czasem po16 h. Albo tak jak ja we wrześniu, miałam 2 dni wolne na cały miesiąc. Podziękowałam, bo było to ponad moje siły.

Genda
@poli@

Gdzie pracujesz? które miasto?

@poli@

Chyba konkurencja się uaktywniła ;)

Al
@poli@

Coś kręcisz bo jak nie chcesz zostać dłużej w robocie to nikt nie zmusza, wielokrotnie odmawiałem bo mam też swoje życie ale nikt mi o to problemu nie robił. Tak więc nie wprowadzaj w błąd, że trzeba harować 16h... A co do wolnego to już nawet nie skomentuje

Spaw

oczywiście na rękę

Dmmd

Warto pojechać na słowacje, tam dają 15zł na ręke za godzine a to już jest dużo kasy

Spaw

Z tego co sie orientuje to od 7 do 10zł na godz

Humpa

Dla Oli będzie zawsze za mało

Beata

http://pulire.pl/kontakt/ jest tam telefon i dzwon... zapytanie nic nie kosztuje

Beata

No jeżeli chodzi o obowiązki to masz http://pulire.pl/kontakt/ i zadzwoń to nic nie kosztuje

Kon7

O holandii się nic nie wypowiem bo nawet nie wiedziałem że taka opcja jest, ale koledzy, którzy byli na Słowacji polecają Słowacje

Kon7

z kasą właśnie jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Pulire Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulire Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulire Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pulire Sp. z o.o.