logo Pulire Sp. z o.o.

Pulire Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Pulire Sp. z o.o.

uczciwy 2016-07-01 22:26
Magazyn coli przyjmował mnie jakiś gość niby kierownik tak bynajmniej miał na kamizelce zero kultury jak taka prymitywna osoba może być kierownikiem hehe po paru dniach zrezygnowałem piszą ze praca między 14 a 21 a ja siedziałem od 11 do 2:30
kok 2016-07-21 19:10
To nie pracodawca tylko smutny żart. ..rozmowa kwalifikacyjna to porażka odradzam każdemu kto się ceni
łosiek 2016-08-12 18:52
tak kasa na czas ja do tej porry czekam na kase i ci tak obiecywali ze wszystko na czas
Kostka 2016-08-15 10:45
Robie w gliwicach, kierownicy sa wymagaujacy ale atmosfera jest spoko, pieniazki tez na czas pozdrawiam
Kostka 2016-08-15 10:58
Na początku było bez rewelacji, al;e po trzech miesiacach dostalem podwyzke. Moze dalej nie ma szalu ale jest dobrze :)
Marcinpe 2016-08-18 22:38
Ktoś był na Słowacji? Dostałem propozycje wyjazdu i zastanawiam się, czy mógłby ktoś coś o tym powiedzieć. Interesują mnie warunki pobytu i to czy kasa jest na czas
Mario 2016-08-23 08:04
Ja byłem - momentami jest dużo roboty ale jak dla mnie duże pieniądze to rekompensują.
Mario 2016-08-25 16:01
Właśnie byłem za granicą i tam było ok, jak jest u nas to nie mam pojęcia... Pracowałem jako picker i wychodziło mi tak 4000-4300zł na reke
Karol 2016-09-01 10:29
Jade wkrótce na Słowację, podziele się doświadczeniami :-)
Witek 2016-09-06 10:43
Obecnie jest według mnie spoko, jeżeli chodzi o rekrutacje to w nawet jej nie miałem :D Z tego co wiem, to brakuje im ludzi i chyba biorą jak leci
Witek 2016-09-06 11:20
Zweryfikować chyba zweryfikowali - ale wymagania to mają raczej małe :-) ale z drugiej strony, jakie mogą mieć wymagania na prace w sprzątaniu :D
Witek 2016-09-06 17:34
Tak - jeżeli o to chodzi to im nic nie moge zażucić
Witek 2016-09-07 17:38
A ktoś pisał o dzieciach? No na bank nie wezmą jakiegoś 13 latka, chodziło mi o to że nie sprawdzają wykształcenia ani nic czyli idealna praca dla gosci jak ja. A co do nagłogów to nie masz racji - palacze są tam masowo zatrudniani ;)
Kon7 2016-09-08 11:26
za sprzątanie to chyba coś koło 8 zł na rękę na start, dokładniej to chyba zalezy od miejsca bo słyszałem że niektórzy mają mniej (najmniej słyszałem 7) ale zdarzają się ludzie po 10zł na rękę
kon7 2016-09-14 16:03
Za 6zł bym nie pracował :D teraz dostaje 8,50 (zaczynałem od 8zł)
kon7 2016-09-14 16:04
Za 6zł bym nie pracował :D teraz dostaje 8,50 (zaczynałem od 8zł)
Maciek 2016-09-27 08:57
Pracuje od dwóch tygodni w Świdnicy, po przeczytaniu tutejszych komentarzy trochę się bałem ale jest na razie ok. Zobaczymy jak z kasą.
nieznajoma 2016-09-27 11:53
Odradzam. Już na wstępie zraziłam się do tej firmy. Wysłałam tam swoją aplikację i zaoferowano mi pracę inną iż ta, na którą aplikowałam. Również oferta była dużo poniżej moich kwalifikacji. Jeżeli już na wstępie są takie 'zagrania', to wolę nie myśleć co działoby się przy bliższej współpracy. :-)
Marysia 2016-09-29 09:54
A to akurat chyba normalne ;) Dużo zależy od tego, czy faktycznie masz takie kwalifikacje jak ci się wydaje, mnie szybko sprowadzono na ziemie, najpierw w Pulire a potem w Impelu
Kon7 2016-10-04 11:40
Akurat z kasą i warunkami to z nimi jest spoko i narzekać nie morzna, troche gorzej z możliwościami awansu bo trzeba miec znajomosci ;(
Kon7 2016-10-04 15:22
z kasą właśnie jest ok
Kon7 2016-10-05 09:41
O holandii się nic nie wypowiem bo nawet nie wiedziałem że taka opcja jest, ale koledzy, którzy byli na Słowacji polecają Słowacje
Beata 2016-10-05 11:16
http://pulire.pl/kontakt/ jest tam telefon i dzwon... zapytanie nic nie kosztuje
Beata 2016-10-05 13:18
No jeżeli chodzi o obowiązki to masz http://pulire.pl/kontakt/ i zadzwoń to nic nie kosztuje
Ola 2016-10-05 14:52
Może i dobra firma tylko nie idzie za swoim pracownikiem
Im
Ola 2016-10-05 14:59
Zarobki małe a wymagania duże
Humpa 2016-10-05 19:00
Jak wszędzie
Humpa 2016-10-05 19:15
Dla Oli będzie zawsze za mało
Spaw 2016-10-05 20:34
Z tego co sie orientuje to od 7 do 10zł na godz
Spaw 2016-10-07 09:50
oczywiście na rękę
Dmmd 2016-10-07 16:12
Warto pojechać na słowacje, tam dają 15zł na ręke za godzine a to już jest dużo kasy
poli@ 2016-10-11 10:39
Zarobki to kpina. Praca to raczej niewolnictwo, bo haruje się czasem po16 h. Albo tak jak ja we wrześniu, miałam 2 dni wolne na cały miesiąc. Podziękowałam, bo było to ponad moje siły.
Genda 2016-10-11 13:14
Gdzie pracujesz? które miasto?
Precz 2016-10-18 08:51
Chyba konkurencja się uaktywniła ;)
Precz 2016-10-18 09:15
Kasa jest na czas, a najlepiej samemu się przekonać
Precz 2016-10-18 11:15
Z tego co wiem to kierownik zmiany dostaje uop po miesiącu testowym
Jarek 2016-10-26 11:54
Polecam Pulire, pracuje od pół roku i jest spoko ;) najważniejsze czyli pieniądze zawsze są na czas na koncie.
Szymon 2016-11-02 17:34
Tak, kierownik dostaje po miesiącu umowę o pracę. Od siebie moge polecić te firmę :)
Al 2016-11-17 17:11
Coś kręcisz bo jak nie chcesz zostać dłużej w robocie to nikt nie zmusza, wielokrotnie odmawiałem bo mam też swoje życie ale nikt mi o to problemu nie robił. Tak więc nie wprowadzaj w błąd, że trzeba harować 16h... A co do wolnego to już nawet nie skomentuje
adam 2016-11-29 01:07
to co ty tam robisz za 1400 zł ? pracowalem w Pulire kiedys i jestem szczesliwy,ze teraz juz nie pracuje, zalozylem wlasna firme i 1400 to zarabiam tygodniowo, a nie miesiecznie. Zycze wam wiecej wiray w siebie i odwagi aby odejsc z tej firmy i dzialac na wlasną reke
Serhii 2016-12-10 12:53
Pracował przez ponad rok w Tesco Gliwice. bardzo zgniłe firma zaczęła wypłacać pieniądze za wszystko iw końcu dostać ~ 1800 potrzebę pracy 300 godzin.
P.S. szczególnie nie szanować głowę Kase Krevitskoy
mario 2016-12-11 17:47
to ciekawe jaką tą firmę założyłeś i tyle zarabiasz?? masz jakieś wolny Wakat??
Mazwisk 2016-12-12 09:58
Możesz opisać jakoś bardziej sytuacje? Bo z tego tekstu nic nie rozumiem a jestem zainteresowany pracą tam ;(
Gucek 2016-12-22 19:35
Co do pracy to taka sobie co do liderów to muszę powiedzieć że są to nieodpowiedni ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach, sądzę że brakuje im jeszcze dużo doświadczenia i pracy z ludźmi żeby kierować grupami ludzi w takiej firmie, a druga sprawa to ich zachowanie daje dużo do myślenia żeby koordynator tak się zachowywał i odzywał do swoich pracowników to Żenada, nie wiem jak na to nadal pozwala Menadżer firmy przecież to bardzo obniża poziom firmy i wizerunek, chamstwo, wulgaryzmy, mobbing i nic więcej. A co do Pani Katarzyny K. to tak samo mam takie zdanie, młoda dziewczyna jak ona sie znalazła na takim stanowisku bez doświadczenia, przecież to trzeba lat pracy żeby zdobyć podstawy pracy z ludźmi, prawa pracy - Kodeks Pracy, rekrutacji, motywacji pracowników, jakichkolwiek szkoleń i rozmów z tymi ludźmi, wszystko u niej jest na poziomie od 0 do 5 to poziom 1. Znajomość prawa pracy i kodeksu żadna, rozmowa z pracownikami na wstępie do przyjęcia do pracy składa się tylko do słów podstawowych i niepełnych informacji, później rozmów ż pracownikami żadnych lub unika jakiegokolwiek spotkania, jeśli sie jej coś zapytać to nigdy nic nie wie albo będzie jutru lub w tym tygodniu tacy to sa koordynatorzy w tej firmie i tacy to kierują ta firmą. Dziwie się tak samo menadżerowi Panu Krzysztofowi że dobrał sobie takich ludzi, bez lat pracy, bez doświadczenia. Naprawdę szkoda pisać na ich temat i żal na to wszystko patrzeć, dostali się na stanowiska i myślą że sa kimś począwszy od koordynatorów hali typu Marek aż po biuro.
Gucek 2016-12-22 19:36
Marcelino 2016-12-22 21:26
Dokładnie tak jak piszesz Gucek, Ci koordynatorzy to są bez żadnego doświadczenia w pracy z ludźmi, podejścia do ludzi, totalne buractwo i nic więcej, a traktowanie pracowników z Ukrainy to jest poniżej godności, traktowanie ich i naśmiewanie się z nich gdzieś po kontach i na stołówce jest normalnością. Ale tak na prawdę nie biorą tego pod uwagę że Ci ludzie to na nich pracują i to Bardzo Ciężko za marne parę złotych, 7-8zł na godzinę:) a Tesco się szczyci że wywiązują się z dostaw wysługując się takimi własnie ludźmi którzy ciężko pracują na to wszystko za 7zł??? A co do Pani Koordynator K.K. to faktycznie poniżające, jej wiedza na temat pracy, ludzi, zasady pracy, jest poniżająca, ale właśnie tacy ludzie nami wszystkimi kierują zarządzają, podejmują decyzje które nagminnie są zaraz zmieniane, dziwię się własnie że Pan Krzysztof nie widzi tego, toleruje takie zachowanie Panów Koordynatorów i Pań i dziw że nadal sie otacza takimi ludźmi niekompetentnymi, ludźmi bez własnych inicjatyw, umiejętności motywowania pracowników ale to Świadczy o jakości zarządzania Firmy Pulire. Śmiechu Warte:) :) :)
Szafran 2016-12-27 11:47
Możecie napisać o jakiej miejscowości mówicie? Szukam pracy w Gliwicach i mniędzy innymi myślałem o pulire, może ktoś coś powiedzieć?
gośc 2016-12-28 17:37
Właśnie o Gliwicach
Szelena 2017-01-08 20:18
Nie wiem czemu koledzy wyżej tak narzekają, ale ja gliwice polecam, jest to nienajłatwiejsza praca ale jest miło i płacą na czas bez migania
radek 2017-01-10 10:15
A ktoś z Pruszkowa był w tej firmie zatrudniony? Bo właśnie znalazłem ich ofertę w swoim mieście . Jak coś to piszcie radekstaniszewski@onet.pl
Zostaw swoją opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pulire Sp. z o.o.