logo Pulire Sp. z o.o.

Pulire Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Pulire Sp. z o.o.

Spaw 2016-10-07 09:50
oczywiście na rękę
Dmmd 2016-10-07 16:12
Warto pojechać na słowacje, tam dają 15zł na ręke za godzine a to już jest dużo kasy
poli@ 2016-10-11 10:39
Zarobki to kpina. Praca to raczej niewolnictwo, bo haruje się czasem po16 h. Albo tak jak ja we wrześniu, miałam 2 dni wolne na cały miesiąc. Podziękowałam, bo było to ponad moje siły.
Genda 2016-10-11 13:14
Gdzie pracujesz? które miasto?
Precz 2016-10-18 08:51
Chyba konkurencja się uaktywniła ;)
Precz 2016-10-18 09:15
Kasa jest na czas, a najlepiej samemu się przekonać
Precz 2016-10-18 11:15
Z tego co wiem to kierownik zmiany dostaje uop po miesiącu testowym
Jarek 2016-10-26 11:54
Polecam Pulire, pracuje od pół roku i jest spoko ;) najważniejsze czyli pieniądze zawsze są na czas na koncie.
Szymon 2016-11-02 17:34
Tak, kierownik dostaje po miesiącu umowę o pracę. Od siebie moge polecić te firmę :)
Al 2016-11-17 17:11
Coś kręcisz bo jak nie chcesz zostać dłużej w robocie to nikt nie zmusza, wielokrotnie odmawiałem bo mam też swoje życie ale nikt mi o to problemu nie robił. Tak więc nie wprowadzaj w błąd, że trzeba harować 16h... A co do wolnego to już nawet nie skomentuje
adam 2016-11-29 01:07
to co ty tam robisz za 1400 zł ? pracowalem w Pulire kiedys i jestem szczesliwy,ze teraz juz nie pracuje, zalozylem wlasna firme i 1400 to zarabiam tygodniowo, a nie miesiecznie. Zycze wam wiecej wiray w siebie i odwagi aby odejsc z tej firmy i dzialac na wlasną reke
Serhii 2016-12-10 12:53
Pracował przez ponad rok w Tesco Gliwice. bardzo zgniłe firma zaczęła wypłacać pieniądze za wszystko iw końcu dostać ~ 1800 potrzebę pracy 300 godzin.
P.S. szczególnie nie szanować głowę Kase Krevitskoy
mario 2016-12-11 17:47
to ciekawe jaką tą firmę założyłeś i tyle zarabiasz?? masz jakieś wolny Wakat??
Mazwisk 2016-12-12 09:58
Możesz opisać jakoś bardziej sytuacje? Bo z tego tekstu nic nie rozumiem a jestem zainteresowany pracą tam ;(
Gucek 2016-12-22 19:35
Co do pracy to taka sobie co do liderów to muszę powiedzieć że są to nieodpowiedni ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach, sądzę że brakuje im jeszcze dużo doświadczenia i pracy z ludźmi żeby kierować grupami ludzi w takiej firmie, a druga sprawa to ich zachowanie daje dużo do myślenia żeby koordynator tak się zachowywał i odzywał do swoich pracowników to Żenada, nie wiem jak na to nadal pozwala Menadżer firmy przecież to bardzo obniża poziom firmy i wizerunek, chamstwo, wulgaryzmy, mobbing i nic więcej. A co do Pani Katarzyny K. to tak samo mam takie zdanie, młoda dziewczyna jak ona sie znalazła na takim stanowisku bez doświadczenia, przecież to trzeba lat pracy żeby zdobyć podstawy pracy z ludźmi, prawa pracy - Kodeks Pracy, rekrutacji, motywacji pracowników, jakichkolwiek szkoleń i rozmów z tymi ludźmi, wszystko u niej jest na poziomie od 0 do 5 to poziom 1. Znajomość prawa pracy i kodeksu żadna, rozmowa z pracownikami na wstępie do przyjęcia do pracy składa się tylko do słów podstawowych i niepełnych informacji, później rozmów ż pracownikami żadnych lub unika jakiegokolwiek spotkania, jeśli sie jej coś zapytać to nigdy nic nie wie albo będzie jutru lub w tym tygodniu tacy to sa koordynatorzy w tej firmie i tacy to kierują ta firmą. Dziwie się tak samo menadżerowi Panu Krzysztofowi że dobrał sobie takich ludzi, bez lat pracy, bez doświadczenia. Naprawdę szkoda pisać na ich temat i żal na to wszystko patrzeć, dostali się na stanowiska i myślą że sa kimś począwszy od koordynatorów hali typu Marek aż po biuro.
Gucek 2016-12-22 19:36
Marcelino 2016-12-22 21:26
Dokładnie tak jak piszesz Gucek, Ci koordynatorzy to są bez żadnego doświadczenia w pracy z ludźmi, podejścia do ludzi, totalne buractwo i nic więcej, a traktowanie pracowników z Ukrainy to jest poniżej godności, traktowanie ich i naśmiewanie się z nich gdzieś po kontach i na stołówce jest normalnością. Ale tak na prawdę nie biorą tego pod uwagę że Ci ludzie to na nich pracują i to Bardzo Ciężko za marne parę złotych, 7-8zł na godzinę:) a Tesco się szczyci że wywiązują się z dostaw wysługując się takimi własnie ludźmi którzy ciężko pracują na to wszystko za 7zł??? A co do Pani Koordynator K.K. to faktycznie poniżające, jej wiedza na temat pracy, ludzi, zasady pracy, jest poniżająca, ale właśnie tacy ludzie nami wszystkimi kierują zarządzają, podejmują decyzje które nagminnie są zaraz zmieniane, dziwię się własnie że Pan Krzysztof nie widzi tego, toleruje takie zachowanie Panów Koordynatorów i Pań i dziw że nadal sie otacza takimi ludźmi niekompetentnymi, ludźmi bez własnych inicjatyw, umiejętności motywowania pracowników ale to Świadczy o jakości zarządzania Firmy Pulire. Śmiechu Warte:) :) :)
Szafran 2016-12-27 11:47
Możecie napisać o jakiej miejscowości mówicie? Szukam pracy w Gliwicach i mniędzy innymi myślałem o pulire, może ktoś coś powiedzieć?
gośc 2016-12-28 17:37
Właśnie o Gliwicach
Szelena 2017-01-08 20:18
Nie wiem czemu koledzy wyżej tak narzekają, ale ja gliwice polecam, jest to nienajłatwiejsza praca ale jest miło i płacą na czas bez migania
radek 2017-01-10 10:15
A ktoś z Pruszkowa był w tej firmie zatrudniony? Bo właśnie znalazłem ich ofertę w swoim mieście . Jak coś to piszcie radekstaniszewski@onet.pl
Jola 2017-03-10 12:04
Od siebie bardzo polecam Pulire, pieniążki nie są jakieś bardzo duże ale nikt do tej pory mnie nie próbował wyrolować na godzinach czy coś. tak jak było tak zostało, wypłaty w terminie i wszystkie ubezpieczenia
Marcel 2017-03-13 11:17
Zaczynam prace w Pulire w Teresinie, poinformuje jak wygląda współpraca :)
Proszamz 2017-03-14 20:23
Tak, nie wiem czy sprawdzałeś maila bo nic nie odpisałeś ale ja pracuje i nie da się ukryć, że jest to ciężka praca... Mimowszystko płacą uczciwie i można awansować, kolesiostwa żdanego nie ma ;)
Ninde 2017-03-16 11:50
Pulire to dno i dwa metry mułu. Robota jak robota, ale za najniższą krajową, to norma. Tylko umowa-zlecenie, zapomnijcie o umowie o pracę. Nocki za gołą stawkę. Wypłaty wysyłają owszem regularnie, ale na ostatnią chwilę. PIT-u za zeszły rok do tej chwili nie mam! Najgorsze biuro z jakim do tej pory udało mi się pracować, bezczelne baby. Prezes powinien wymienić to całe towarzystwo wzajemnej adoracji, bo tylko wstyd firmie przynoszą.
Seba 2017-03-16 16:30
Zadzwoń do nich o pita, może poczta coś pomyliła, u mnie tak było.
Maja 2017-03-17 14:23
@Nidne próbowałeś skorzystać z rady @Seba? Kontakt do firmy znajdziesz na stronie internetowej: http://pulire.pl/kontakt/
Marcel 2017-04-10 15:12
Tak jak obiecałem opisuje swoje dotychczasowe doświadczenia w pulire :) Nie jest źle - po komentarzach, myślałem, że będzie gorzej. Wypłatę miałem elegancko na czas i jak potrzebowałem dwa dni wolnego wziąć to nikt mi nie robił problemów. Oczywiście niecały miesiąc to mało, żeby więcej powiedzieć ale na ten moment mogę polecic. Z minusów to towarzystwo - masa ukrainców a co za tym idzie słabo z zawiązywaniuem znajmości.
Maja 2017-04-11 11:05
@Marcel dziękujemy za Twoją opinię. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca w firmie?
Oskarek 2017-04-20 10:40
Rozstałem sie z pulire na początku kwietnia (znalazłem lepiej płatną pracę). Ale po rocznym okresie mogę napisać pare rzeczy. Na pewno praca jest wymagająca i nie łatwa, ja pracowałem na magazynie i musze przyznać, że czasem było ciężko. Na plus jest to, że jak miałem sytuację, że szef bez powodów wyżywał się na mnie (i na kolegach czasem też) to pomogło zgłoszenie tego anonimowo na stronie, kierownik chyba dostał jakąś naganę albo coś w tym stylu bo przestał nas dręczyć. PIeniądze były na czas i nadgodziny uczciwie były wypłacane. Ogólnie polecam, tylko nie wolno dać sobą pomiatać, jeżeli cokolwiek się dzieje, co nam nie pasuje to trzeba zgłaszać wyżej.
Maja 2017-04-20 10:58
@Oskarek to o czym piszesz jest bardzo ważne. Widać, że warto reagować jeśli jest się źle traktowanym w miejscu pracy. Dobrze słyszeć, że Pulire również w tym aspekcie pomaga pracownikom i odpowiada na ich prośby i zgłoszenia.
Anonim 2017-05-05 20:39
Ostatnio szukali młodej księgowej ale za po zakończonej rekrutacji o której informowali zaczęli rekrutację na nowo, prawdopodobnie nikt nie zgodził się za prace za najniższą krajowa. uważam to za niepoważne.
Monika 2017-05-08 10:13
To co piszesz na temat stawki to potwierdzone? Bo jestem umówiona na rozmowę właśnie na to stanowisko ale w rozmowie telefonicznej przewijały się widełki między 2 000 a 3 000 netto.
Maja 2017-05-08 13:07
@Monika chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat firmy Pulire . Na kiedy jesteś umówiona na rozmowę o pracę?
Monika 2017-05-08 13:38
Oczywiście mogę się podzielić wrażeniami. Rozmowę mam w czwartek
Wiola 2017-05-12 14:38
Szczera prawda
Konrad 2017-06-15 17:42
Hej Monika, możesz opisać te rozmowę?
Maja 2017-06-23 09:11
@Monika i jak poszła rozmowa? Mogłabyś powiedzieć coś więcej? Udało Ci się dostać do pracy w Pulire?
Klaudia 2017-06-23 23:09
Też byłam tam na rozmowie. Bylo pare pytan przedmiotowych. Najpierw szczegółowo wypytali mnie o to, co do tej pory robiłam tzn w innych firmach. Niektórzy wymyślają w cv, wiec tutaj nie radze, bo pytania były konkretne ;) panie opowiedzialy o firmie i czym zajmowalabym sie na tym stanowisku tez bardzo konkretnie. Ja miałam jedno spotkanie. W sumie spodobało mi sie, ale może faktycznie przez stawke mnie nie wzięli...nie chciałam mniej niż do tej pory zarabialam.
Maja 2017-06-29 13:28
@Klaudia
rozumiem, że wysoko oceniasz poziom rekrutacji. Czy podczas samej rozmowy coś Cię szczególnie zaskoczyło? Jeśli masz chwilę, to zachęcam do opisania krótko tego jak wyglądała Twoja rekrutacja również w specjalnie do tego przeznaczonej zakładce: Rozmowy kwalifikacyjne. http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,880115,1,1
Arek 2017-07-07 14:25
Pracuje od miesiąca w Pulire na magazynie, dla wszystkich, którzy się wahają: praca jest m e g a ciężka. Podnoszenie pudeł, jazda wózkami to najlżejsze opcje. ALE. atmosfera jest dobra, pięniądze wypłacili na czas i dsotałem nawet premie za zaangażowanie. Więc coś za coś
Maricn 2017-07-27 19:41
Potwierdzam, cięzko ale stabilnie. Ja premii na oczy jeszcze nie widziałem ale kasa zawsze jest zgodnie z umową (miła zmiana w stosunku do poprzedniego pracodawcy). W którym magazynie robisz?
wózkowy 2017-08-06 19:26
Pulire firma na miarę XXI wieku. Najbardziej mi się podobają koordynatorzy, Liderzy którzy pracują w CD Gliwice, barka jakiegokolwiek podejścia do pracowników i ludzi, tam jest tak, pracownicy sobie a my sobie, kadra zarządzająca jest całkowicie odrębną grupą w ogóle nie interesująca się losami pracowników, żadnego z nimi kontaktu, rozmowy itp. ale cóż się dziwić, sami zobaczcie kto tam pracuje, jakieś trzy młode niekompetentne laski które zaraz po szkole wskoczyły po znajomości na stanowiska bez jakiegokolwiek doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, bez kultury i psychologi podejścia do pracowników, kompletne dno, a liderzy to już całkowicie porażka, tutaj szkoda nawet słów na nich. Co do wynagrodzenia to faktycznie jest na czas i nie ma co narzekać ale premii przez dwa i pół roku nie widziałem, pracujemy za stawkę 9,65 zł na godzinę ( :) ) żenada a jak teraz Ukraińcy się przyjmują do pracy to dostają po 11 zł.
Tesco w bb 2017-08-10 15:52
Jeżeli masz problemy jakieś to zgłaszaj formularzem na stronie. Ktoś wcześniej o tym pisał i skorzystaliśmy z tego z kolegami. Koordynator już nie pracuje (bb) i jest w miarę spoko
Maja 2017-09-07 11:17
@Tesco w bb czyli nie ma problemu z załatwianiem jakiś niedogonień? Firma jest pro pracownicza? Czy w takim razie poleciłbyś pracę w Pulire? Jest dużo teraz ofert pracy: http://pulire.pl/praca/, więc osoby się zastawiają czy warto aplikować.
Ktoś 2017-09-10 11:46
Witam, ten post napisała osoba która jest analfabetą? Sorry ale brakuje mi tutaj składni. Wydaje mi się, że to jeden z tych mądrych liderów po podstawówce to napisał.
Widlak 2017-09-11 09:42
Glupich liderow trzeba zgłaszać. Nie ma innej rady, firma jest tak duża, że zawsze trafi się jakis debil na stanowisku... Niemniej ja nie mam na co narzekać i ogólnie jestem zadowolony z pracy. Pieniądz mógłby być lepszy ale nie można miec wszystkiego :) Dla uściślenia - pracuje na widłowych.
Ewa 2017-09-18 10:38
Ja polecam, nie jest to eldorado ale pieniądze są słuszne i wypłacają na czas.
Maja 2017-09-21 15:11
@Ktoś nie jestem pracownikiem Pulire i nie widzę problemów ze składnią w swojej wypowiedzi. @Widlak przypominam, że nie można nikogo obrażać na forum. Mówi o tym regulamin, który powinieneś przeczytać przed dodaniem wpisu: http://www.gowork.pl/regulamin. @Ewa aspekty, które wymieniłaś są ważne, ale czy tylko one wpływają na Twoje zadowolenie z pracy w tej firmie? Powiedz na jakim stanowisku pracujesz? Opowiesz coś o nim?
Byly pracownik 2017-10-14 12:41
Witam, firma jest ok. Nie można się rozwijać zawodowo, mimo że firma ma dużo możliwości, różnych firm w których można pracować. Zwalniajacy pracownicy mogą przeciesz sprawdzać się w innych firmach w których agencja pulire ma podpisane kontrakty. Szkoda że tak to wyglada. Firma tylko kocha ukraińską społeczność, Polaków mają gdzieś, chociaż sami są Polakami.
Zostaw swoją opinię o Pulire Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pulire Sp. z o.o.